Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Klient z Wrocławia / 2021-12-14 11:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska ever. Zamówiłem dostawę drzwi od szafy, z jakiegoś powodu paczka została zagubiona, ale póżniej jednak odnalazła się i została zwrócona do mnie z powrotem, jednak drzwi już były złożone w dwa razy. Nigdy nie będę więcej korzystał z usług tej firmy, i naprawdę nikomu nie polecam.
  • ~Klient zalando / 2022-06-02 20:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska w Polsce nie da się skontaktować cały czas odsyłają paczki do oddziałów zero współpracy ani pomocy dostają wszystkie dane użytkowników ale nie są w stanie o niczym poinformować ani nie kontaktują się z klientami
    Zalando powinno z nich zrezygnować bo dużo traci na takiej współpracy
    Rozważam w ogóle korzystanie jeszcze z usług zalando jeśli nadal będą współpracować z dpd
  • ~Klient zawiedziony / 2022-11-23 14:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Nikt nie odbiera na infolinii a paczka idzie żółwim tempem co powina byc następnego dnia od odebrania od nadawcy ale trzeba parę dni dłużej poczekać to już i post jest lepszy i dowozi paczki na drugi dzień
    ZaletyBrak
    WadyDługi czas oczekiwania, brak kontaku z infinia itp
  • ~klient_AA / 2022-03-19 13:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Cytuję:
    Na miejscu są również właściciele firm transportowych, którzy tracą na blokadzie. - Jesteśmy przeciwko wojnie i przeciwko Putinowi. Ale ten protest uderza też w prostych ludzi, którzy chcą zarobić na chleb. Walczymy o nasze firmy - mówi Marcin Potapczuk z PDP Logistics

    Oni tylko chcą zarobić i nie ważne, że ten chleb przesiąknięty krwią ukraińskich dzieci podadzą swoim dzieciom.
    Zaletykurierzy ok
    Wadyetyka na poziomie 0
  • ~Klient_Gdańsk / 2020-02-27 16:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie kontaktuje się z klientem po czym w statusie otrzymujemy "Przesyłka niedoręczona - odbiorca nieobecny"
    Brak poważnego podejścia do klienta i sytuacji - Przekładany termin na godzinę 15-17 nic nie pomógł. Kurier o 11:00 zaznaczył ponownie w systemie "Przesyłka niedoręczona - odbiorca nieobecny" i nie raczył odebrać telefonu. Nie polecam...
    ZaletyBrak
    Wady- Wstawianie fałszywych informacji w systemie.
    - Brak kontaktu.
    - Przekładanie terminu w ich aplikacji niczym nie skutkuje. Termin zostaje wybierany przez kuriera.
  • ~Klient..... / 2020-04-10 22:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier obsługujący rejon Tychy totalna porażka, brak kontaktu, po całym dniu oczekiwania już drugi dzień na paczke zaznaczył że nie zastał nikogo w domu a wogole nie było Go pod wskazanym adresem. Mam nadzieję że długo nie popracuje bo klientów to powinno się szanować tym bardziej że płacimy za ich usługi..... NIE POLECAM FIRMY DPD
  • ~Klient222 / 2023-10-06 10:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma porażka . Kurier nie dostarcza przesyłek z powodu niby złego adresu co jest nie prawdą. Zero kontaktu z klientem. Po jednej próbie dostarczania przesyłki,zostaje zwrócona do nadawcy. Zero kontaktu nawet ze strony oddziału. Nie polecam !
  • ~Klient231 / 2020-12-01 11:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska w Polsce. Omijać szerokim łukiem, nie polecam absolutnie nikomu. Losy paczki jak i obsługi to loteria z często negatywnym wynikiem.
    Nie spotkałem miłego kuriera pracującego w tej firmie, same buce i buraki bez kultury.
    NIE POLECAM
    ZaletyBrak, każda inna firma lepsza od DPD
    WadySame wady, żadnych zalet
  • ~Klienta / 2021-04-20 09:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma z której korzystałam i niestety musze skorzystać. Choć kurier został poinformowany o godzinie doręczenia, paczke doręczył mi nie w tych godzinach. Z pretensjami wykłócał się, że będę musiała sama odebrać sobie z siedziby i nic go to nie interesuję i mogę sobie pogadać sama do siebie. Nie polecam. Brak profesjonalizmu. Niezbyt ładne odzywki przez kuriera.
    ZaletyNie ma zalet, to już nie pierwszy raz.
  • ~klientdpd / 2021-06-09 14:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo zawiodłem się na firmie DPD. Zamówiłem paczkę pod wskazany adres, a kurier, który nie zastał mnie w mieszkaniu, zostawił przesyłkę u obcej dla mnie osoby (mimo, że nie wyraziłem na to zgody) i nie poinformował mnie o tym fakcie (pomimo, że na stronie do śledzenia zamówienia widniał komunikat *wysłano powiadomienie email*). Bardzo mi przykro z racji zaistniałej sytuacji, zwłaszcza, że nigdy nie miałem problemów z innymi kurierami. Nie polecam.
  • ~Klientdpd / 2023-05-26 14:54
    Ocena: 1.00 / 5
    firma krzak, powinna dostać zakaz prowadzenia działalności!!! 0 gwiazdek!
  • ~klientka / 2019-08-21 14:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Koszmar, zmieniają dni odbioru paczek od klienta nie informując go o tym. W ciagu tygodnia dwa razy kurier nie pojawił się w dniu w którym miał się pojawić. Reklamacja i skargi rozpatrywane są w ciagu 30 dni. Czyli 30 dni będą ze mnie robili idiotkę, musze siedziec cały czas w domu bo po paczkę przyjda kiedy chcą. Zostałam oszukana, a konsultant na infolinii to ignorant.
    Zaletyżadnych
  • ~Klientka / 2019-10-10 06:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Od 3 dni paczka non stop trafia do odziału WA4 i nie może wyjść z magazynu. Przekierowanie paczki musiało być jakimś trudnym zadaniem dla firmy bo zajeło im aż 2 dni. Jedyny dostępny w okolicy Gocławia w Warszawie punkt odbioru tej firmy to kpina bo jest to lombard.Gdzie nie tylko chamski i niezainteresowany typ poinformował mnię że paczki nie ma i pewnie nie będzie gdy wstanie z dupy i poszuka ale i że mam czekać na smsa o paczce.Smsy od firmy sławnie NIGDY nie przychodzą więc jedyna informacja o paczce znajduje się na stronie gdzie paczki rzekomo można śledzić.Rzekomo bo niczego się człowiek z niej nie dowie a o infolini można zapomnieć.Zalando wysłało tym kurjerem paczkę przeszło tydzień temu i jedyne czego się spodziewam to to że paczka może dotrze tu za 2 tygodnie jeśli wogóle.I to także czytając komentarze tu na stronie a nie dzięki ich informacji bo oni nic nie wiedzą. Odradzam te firmę niczego nie doręczają chyba że powodów by ich omijać szerokim łukiem.
    ZaletyBrak
    WadyWSZYSTKO CO FIRMA OFERUJE TO FIKCJA.
  • ~Klientka / 2019-11-20 10:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jest jedna wielka porażka pierwszy i.ostani raz skorzystałam z ich usług. Zamówiłam kuriera, który nie pojawił się przez dwa dni... dzwoniąc na infolinię dostawałam informacje że przesyłka została odebrana on nadawcy gdzie w rzeczywistości u nadawcy żadnego kuriera nie było. Panie z infolinii kazały ponawiac zlecenie. Podsumowując stracone nerwy pieniądze i czas. Nie polecam
    ZaletyBrak
  • ~Klientka / 2020-01-21 15:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada a nie firma kurierska. Kurier przyjeżdża jak mu pasuje lub nie przyjeżdża wcale wciskając elaboraty o nieobecnym odbiorcy. Zmiana daty dostawy to jakaś kpina. Nikt normalny nie będzie brał dnia urlopu by Szanowny Pan kurier mógł doręczyć paczkę w godzinach porannych. Płacenie 20zł za kuriera i odbiór paczki na maksymalnym zadupiu dużego miasta?!
    ZaletyBrak
    WadyKurier przyjeżdża jak mu pasuje lub nie przyjeżdża wcale wciskając elaboraty o nieobecnym odbiorcy. Zmiana daty dostawy to jakaś kpina. Nikt normalny nie będzie brał dnia urlopu by Szanowny Pan kurier mógł doręczyć paczkę w godzinach porannych.
  • ~Klientka / 2020-01-28 18:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno. Tragedia. Katastrofa. Uciekać od tej firmy jak najdalej. Brak jakiejkolwiek informacji o przesyłce. Kurier przyjeżdża kiedy chce i gdzie chce. Nie sposób ustalić terminu odbioru. Arogancka obsługa telefoniczna. Odradzam po stokroć!!!
  • ~Klientka / 2020-05-05 11:52
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest granda. Po raz ostatni korzystałam z "usług" DPD i szczerze wszystkim odradzam. Pierwszego dnia rzeczywiście nie było mnie w domu. Drugiego dnia dostałam rano sms o doręczeniu, czekałam cały dzień - nikt się nie pojawił i nikt nie odbierał telefonu (rzekomego kuriera). Dwukrotnie (w różnych dniach) dzwoniłam na infolinię, gdzie uzyskałam informację, że paczka następnego dnia zostanie doręczona. Oczywiście nikt się nie zjawił, a dzisiaj dowiedziałam się, że paczka została odesłana do Niemiec.
    Zaletybrak
    Wadybrak doręczenia przesyłki + wprowadzanie klienta w błąd = skandaliczne!
  • ~Klientka / 2020-05-15 14:46
    Ocena: 1.00 / 5
    UWAGA NA KURIERA DPD: Odradzam korzystanie z usług tego kuriera. Brak kontaktu z i od kuriera DPD. Nie dostarcza paczki mimo, że klient czeka na nią 2 dni. Nie odbiera nawet tel od swoich przełożonyc z DPD.
    ZaletyBrak
    WadyKurier nie odbiera tel i nie oddzwania. Nie dostarcza paczki wpisując, że odbiorca był nieobecny. DPD nie może dodzwonić się do kuriera. Brak szacunku i nie wypełnianie roli kuriera.
  • ~Klientka / 2020-06-08 13:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska! Dostałam smsa o tym że otrzymam paczkę w kolejnym dniu roboczym. Podałam godzinę o której przesyłka ma być dostarczona (na stronie była to 14-16) po czym w kolejnym dniu przychodzi następny SMS że paczka będzie dostarczona w innym dniu roboczym... Facet z obsługi klienta nie wie nic, nie zna regulaminu, stwierdza tylko że paczka nie została wydana kurierowi, następnie twierdzi że w podanych godzinach kurier już nie pracuje (pomimo tego że opcja z tymi godzinami była podana na ich stronie), a na koniec stwierdza że nie może pomóc! Żenada! DPD powinno być zlikwidowane bo to jakaś jedna wielka pomyłka a nie firma kurierska. Ceny nie są niskie, a z przesylkami jest ciągły problem...
    ZaletyBRAK!
    WadyCałe DPD jest wadą samą w sobie
  • ~Klientka / 2021-01-04 19:15
    Ocena: 1.00 / 5
    W Toruniu dostarczają przesyłki do domu tylko od 10:00 do 14:00 chociaż większość ludzi pracuję od 8:00 do 16:00 czyli muszę być albo bezrobotna albo wziąć urlop żeby odebrać przesyłkę dostarczoną przez firmę DPD!!! skandal!!! Nie ma możliwości złożenia reklamacji wszyscy mają wywalone serdecznie odradzam nigdy więcej nie skorzystam z usług tej pseudo firmy!!!!
    ZaletyBRAK
    WadyGłównie bardzo krótki czas dostarczenia przesyłki tylko do 14:00 i bardzo niegrzeczne osoby obsługujące zarówno kurierzy jak ich przełożeni
Dodaj własną opinię »