Kurierzy z firmy DPD nie są ogarnięci ani zorganizowani, bo np. paczki dochodzą za długo, często nie było SMS-a z potwierdzeniem o doręczeniu paczki w danym dniu lub kurierzy często nie byli w stanie wydać reszty z pełnej kwoty (gdy dzwoniłem w tej sprawie do ich siedziby głównej i o tym wspomniałem, to stwierdzili że kurierzy nie mają obowiązku mieć drobne ani wydać i klient musi mieć przygotowaną daną kwotę - wygląda to tak, jak by liczyli na zaokrąglenie im kwoty i większym zarobku). Przestrzegam każdego przed tą firmą kuriersją DPD i korzystaniem z ich usług!
ZaletyBrak
WadyWiele
~Klient / 2026-05-18 13:35
Ocena: 1.00 / 5
Jeśli chodzi o proces reklamacji to jest tragedia!!!!!
Otrzymałam roztrzaskaną, zdeformowaną, rozmoczoną i całą w taśmie z nadrukiem DPD przesyłkę. Złożyłam reklamację i cisza. Czas na rozpatrzenie reklamacji minął i nadal zero. Konsultanci - pracują tam za karę, albo za darmo!!!
Twierdzą,że nic nie mogą zrobić. Pani Karolina M. podczas rozmowy średnio była zainteresowana moim problemem. Poradziła mi czekać na e-mail z decyzją....Tragedia.
WadyReklamacja - raczej jej barak
~Klient / 2026-06-10 14:32
Ocena: 1.00 / 5
Nawet nie podjęli próby doręczenia, mam całodobowy monitoring domu i okolic domu, odesłali przesyłkę nadawcy, ciężka przesylka przejechała pol Polski, czekałem na dostawę, nie przyjechal kurier, po chwili w statusie przesylki pojawiła sie informacja - odesłano nadawcy. Straszne dupki, kij im w oko łajzom
WadySame wady
~Klient Zgorzelec / 2022-12-12 15:30
Ocena: 1.00 / 5
DPD to DNO !!!!!! W tej Firmie Kurier z wykształceniem podstawowym ma więcej do powiedzenia niż jego przełożony , oraz dyrektor oddziału !!!!! Z powodu braku pracowników ta firma zatrudnia przypadkowe osoby , a ci menele mają wszystko w dup....
świadczy to tylko o jakości wykonania usługi !! Za kilka lat po DPD będzie tylko zero . Impost i inne firmy kurierskie zniszczą ten wytwór socjalizmu .
Zaletybrak
Wadychamstwo
~Klient (ostatni raz!) / 2020-03-13 16:52
Ocena: 1.00 / 5
cham i złodziej. Potwierdziłem w trakcie składania reklamacji, że kurier ma obowiązek
- wnoszenia pod drzwi (a nie gdzieś pod budynek)
- podania dokładnej kwoty (a nie zawyżonej)
- noszenia stroju służbowego
Z wszystkich tych punktów kurier się nie wywiązał. Zgłoszę sprawę na policję, jeśli DPD nie zwróci mi reszty z zawyżonej kwoty.
Wadyzłodziej, cham, oszust
~Klient 01 / 2022-12-12 14:07
Ocena: 1.00 / 5
Dziadostwo omijać szerokim łukiem!Najgorsza firma kurierska w Polsce.Mam nadzieję że nie długo przestanie istnieć... Zamiast dostarczać przesyłki odsyłają je do nadawcy Kurierzy to chyba w tej firmie pracują za karę.
ZaletyBrak zalet
WadySame wady, za dużo żeby wymieniać.
~Klient 435 / 2019-10-22 16:15
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma jaką istnieje jak najdalej od nich paczka bardzo drogocenna została zlekcewazona otwarta przy kurierze sprawdzana kilkadziesiąt razy ( mój z była za pobraniem) 0 informacji że paczka zwrócona i na dokładkę po 14 dniach paczka o dziwo została postawiona w sklepie pickup gdzie również 0 informacji że tam jest. 0 szacunku dla klienta 0 totalne dno.
Zalety0 zalet
WadyNajgorsza firma8
~klient Częstochowa / 2023-11-15 11:24
Ocena: 1.00 / 5
Skarga tylko przez korespondencji a pani z biura Dpd w Częstochowie zuca słuchawka jak na swoim folwarku i w dupie ma kilenta
ZaletyŻadne
WadyOlewactwo
~Klient dpd / 2019-02-28 15:20
Ocena: 1.00 / 5
Ludzie trzymajcie się od dpd z daleka wysłałam kuchenkę gazową do rodziny wróciła zdewastowana przez tą firmę olewaja klienta dzwoniąc na centrale podczas rozmowy rozlaczaja się najgorsza firma kurierska z jaką miałam styczność nie polecam
~Klient DPD / 2022-04-28 08:41
Ocena: 1.00 / 5
Porażka, od trzech dni próbuje wysłać paczkę. Ale niestety nikt się nie pojawia. Oficjalne to Ja nie chcę nadać paczki.
Omijać szerokim łukiem
WadyBrak kontaktu. Nie odbieranie przesyłek. Kłamanie.
~Klient dpd / 2023-08-11 10:44
Ocena: 1.00 / 5
Obłsuga na infolinie dla Klientów DPD to istna porażka, kobieta która jest opiekunem Klienta, obraża swoich klientów i arogancko odpowiada na każde pytanie. Po prostu wstyd i żenada,że nikt nie sprawdza jak zachowują się pracownicy. Po 7 latach umowy dpd rozwiązuję z tym dziadostwem
~Klient dpd już odstępuje od nieudacznik / 2023-04-20 15:29
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam korzystać z tej firmy nie potrafią profesjonalnie obsłużyć klienta a z tego żyją.
Pracownicy brak kultury i załatwienia czyjegoś błedu.
ZaletyTotalne 0
WadyTotalne zero
~klient DPD po raz ostatni / 2023-11-13 12:14
Ocena: 1.00 / 5
Twierdzą, że "odbiorca nie zastany w domu" w dodatku dwukrotnie, kiedy ja musiałem być w domu bo pracuje zdalnie z domu. Przez dwa dni czekania na paczkę nie doczekałem się, po czym dowiedziałem się, że ktoś kłamliwie wpisał w system, że odbiorca był nieobecny. Z tego co czytam opinie w internecie to jest to w tej firmie na porządku dziennym.
Złożyłem reklamacje to odpowiedzieli ponownie, że "odbiorca nie zastany w domu" jak by nie odczytali, że ja twierdzę coś przeciwnego widocznie orzeczenie kuriera jest dla nich bardziej wiarygodne niż to co twierdzi klient. Po ponownej reklamacji stwierdzili, że mają dowód w postaci "GPS", że kurier podjął próbę dostarczenia paczki. Czyli robienie i*ioty z klienta level master. Mieszkam w bloku w miejscu gdzie codziennie przejeżdża furgonetka DPD do wielu innych odbiorców, więc nawet jeżeli faktycznie GPS zarejestrował tam kuriera TO CO TO ZA DOWÓD?!!!!!
~klient krakowek / 2023-11-29 13:27
Ocena: 1.00 / 5
Masakra
Kurier nie ma ochoty wnieść paczki z materacem i już.
Materac wrócił do producenta.
Brak kontaktu. Po zapewnieniu na infolinii o dostawie dostawy nie ma . Nigdy nie będę korzystać z dpd
Zaletyzero
Wadysame
~Klient malbork / 2023-04-16 17:05
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, paczka zagineła już po raz kolejny, teraz miesiąc czekania na rozpatrzenie reklamacji, świetnie...
~klient ostatni raz / 2019-09-13 13:39
Ocena: 1.00 / 5
Jedna z czterech paczek w przesyłce nie została doręczona (trzy zostały doręczone przed południem. Po południu, dopiero po długim wyczekiwaniu na czacie dowiedziałem się, iż "paczka została błędnie przesortowana, doręczenie przewidywane na poniedziałek". Dwa dni w plecy, zasłanianie się regulaminami i zwalanie winy na maszyny. Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności. Nie polecam, nigdy więcej nie będę współpracował z tą pseudofirmą.
WadyBrak profesjonalizmu
~Klient oszukany / 2023-06-05 11:06
Ocena: 1.00 / 5
Oszuści!! Złodzieje !!! I niszczą nie swoje paczki!!! Nie Polecam !!!!!!!
ZaletyNie ma takich !!! Zlikwidować tą firmę
WadyNiszczyciele i naciągacze !!!
~klient po raz ostatni / 2020-02-28 14:47
Ocena: 1.00 / 5
o godz. 12 kończy rozwożenie paczek i wraca do Tarnowa
~Klient sklepów online / 2020-03-04 20:14
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nawet nie próbuje dostarczyć przesyłki tylko podrzuca do punktu odbioru, perfidnie kłamiąc na temat nieobecności mimo tego, że byłem. Generalnie przez DPD podczas zakupów online zacząłem zwracać uwagę kto będzie dostarczał przesyłkę, np. ograniczyłem zakupy w Peek&Cloppenburg, zwłaszcza, że po zgłoszeniu sytuacji na infolinii poinformowano mnie, że po zrzuceniu przesyłki w punkcie odbioru nie mają żadnej opcji na jakąkolwiek reakcję. Firmy nie zdają sobie sprawy, że działania DPD obniżają ocenę działania sklepu oraz wpływają na wizerunek sklepów, które obsługują: obiecują na stronie, że kurier dostarczy zakupy do domu, czego firma kurierska nie robi. Nie polecam ani klientom, ani firmom.
ZaletyBrak
WadyOpisane powyżej
~Klient Wkurzony / 2023-12-01 00:28
Ocena: 1.00 / 5
Wszystkie poprzednie posty to sztampa zachowań kurierów tej firmy. Najpierw kurier stwierdził, że przesyłka za ciężka (ok 15 kg) dla niego i trzeba osobiście z parkingu odebrać a potem nawet nie zadzwonił pomimo iż czekałem już trzeci dzień na łaskawego kuriera. Obraził się i pisał że przesyłka nieodebrana z powodu niezastania w domu!!! Z Dpd dostałem list, że przeprowadzono rozmowę dyscyplinującą z tym ...panem. Nic z tego. On rządzi :). Teraz piszę do sprzedawców i jeśli wysyłają DPD to odstępuje od umowy.