Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Klient / 2023-07-21 11:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska. Notorycznie nie dostarczają paczek i musimy wysyłać pracowników po odbiór w różnych punktach.
    Tragedia, szczerze nie polecam.
    Zaletybrak
    Wadynie dostarczają przesyłek
    brak możliwości złożenia reklamacji
    brak kontaktu z kurierem
  • ~Klient / 2023-08-10 09:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma jaka moze być! . Zamawiasz coś kurierem bo myślisz że jutro będziesz miał a tu super firma DPD jak zwykle daje D... .
    WadyWszystko co możliwe
  • ~Klient / 2023-08-11 12:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Wszystkie paczki ze szkłem nadawane w Dpd są potłuczone. Dodatkowo pracownik oddziału w Gdyni mnie zaatakował. Zarząd milczy, dział reklamacji odpisuje bzdety, zero konsekwencji wobec pracownika.
    ZaletyOdradzam
  • ~Klient / 2023-08-14 16:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia, od 5 dni czekam na aktywowanie kodu do zwrotu paczki i tylko tracę czas. Firma dno i mam nadzieje, ze tam upadnie
    ZaletyNic
    WadyWszystko
  • ~klient / 2023-08-31 12:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier doręczający paczke ma wyłączony telefon , oznacza adresata jako nieobecnego bez podejmowania próby doręczenia. zatrudniają byle kogo więc też byle jak są realizowane usługi
    najgorsza firma!!!!
  • ~KLIENT / 2023-10-06 18:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak kontaktu jakiegokolwiek, po niełatwym wyszukaniu meila otrzymałem informację, że paczka nie została odebrana, bo punkt był zamknięty. Robią debili z ludzi, serdecznie NIE POLECAM
  • ~klient / 2023-11-21 14:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Podejście kurierów do obowiązków mocno zastanawia, maja wyłączone telefony lub ich nie odbierają, a paczek nie dostarczają. Składanie skarg można sobie odpuścić - nic to nie daje. Pracownicy na infolinii tłumaczą, że nic nie mogą zrobić... Zdecydowanie nie polecam
  • ~Klient / 2023-11-29 17:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Płacę za przesyłkę na konkretny adres a kretyn kurier zostawia z automatu w jakimś punkcie bo ( i tutaj cytat ) " ma dużo pracy".
    Banda kretynów i oszustów.
    ZaletyBrak
    WadyNaciągacze
  • ~Klient / 2023-11-29 19:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Stanowczo nie polecam firmy kurierskiej DPD, gdyż kurier tejże firmy potrafi lekceważyć klienta, nie wywiązuje się z obowiązków.
    Nie po raz pierwszy trudno zawieźć mu przesyłkę pod wskazany adres.
    Jest to oczywiście czyste lenistwo, dlatego z daleka od takiej firmy, szkoda nerwów.
  • ~klient / 2023-12-17 11:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Kompletny brak szacunku dla klienta, zerowe kompetencje, a właściwie to nie mają żadnych obowiązków: ani dostarczyć przesyłkę, ani dzwonić do klienta, ani pojawić się w dogodnej dla odbiorcy porze. Nie wiem czy w ogóle paczki wożą, bo jak chciałem podjechać do kuriera i odebrać przesyłkę to twierdził, że jest w domu, mimo że na śledzeniu przesyłek lokalizator auta przez ponad godzinę pokazywał przemieszczanie się pojazdu.
    Wybitnie swobodną i leniwą jednostką jest kurier Wiktor z Wrocławia obsługujący Śródmieście. Te młodziaki z infolinii (jeżeli ktoś ma cierpliwość i czas czekać aż odbiorą) też w niczym nie pomogą - ogólnie katastrofa. Rada: nie kupować przesyłek opłaconych z góry jeżeli ma dostarczyć DPD!
    Zaletybrak
    Wadywadą jest istnienie firmy na rynku
  • ~Klient / 2023-12-23 17:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat! Cały dzień czekania w domu na paczkę po czym otrzymuje e-mail że adres dostawy jest błędny co nie jest prawdą. Nr tel podany w sms nieaktywny. Infolinia do godz 14 więc już nie odbiorą tel. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Szczerze nie polecam tej firmy. Prezent pod choinkę nieudany.
  • ~Klient / 2024-01-03 16:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier ma dostarczyć paczkę pod adres domowy, po czym okazuje się że paczka jest do odebrania w sklepie. Osoba niepełnosprawna nie ma możliwości odebrania przesyłki. Zero kontaktu od strony kuriera.
    WadyDPD rozłącza rozmowy, zero pomocy z ich strony , kurier nie odbiera telefonu
  • ~Klient / 2024-04-16 13:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Zdecydowanie nie polecam DPD, paczka dostarczona po 3 tygodniach, TV uszkodzony, a czas rozpatrzeni reklamacji 2 tygodnie,
  • ~Klient / 2024-08-06 11:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Niestety ale DPD nie zasługuje na pozytywną opinię. Rzeczywiste standardy panujące w tej firmie powodują właśnie negatywne opinie klientów. Od prób kontaktu z konsultantem, który i tak nie jest w stanie pomóc, prób przebrnięcia przez automat, prób kontaktu z kurierem, poprzez notoryczne informacje, że nie było mnie w domu (a właśnie, że byłam i czekałam na paczkę poświęcając urlop), potem wędrowanie po mieście i dźwiganie paczek, bo najbliższe punkty były przepełnione - też nieprawda.
    Zaletybrak
  • ~Klient / 2024-08-27 11:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Ostatnio zamówiłem paczkę przez allegro z dostawą przez dpd. Kurier nawet nie próbował się ze mną kontaktować ani próbować doręczyć przesyłki tylko od razu towar został odesłany nadawcy. Nie polecam tej firmy.
  • ~Klient / 2024-10-23 14:01
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD,to zdecydowanie NAJGORSZA firma w Polsce. Ciągle sa z nimi problemy, pisanie skarg i reklamacji nie pomaga. Nie korzystac, omijac szerokim łukiem.
    ZaletyBrak
    WadySame nerwy
  • ~Klient / 2024-11-22 15:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier Jarosław Dąbrowa Górnicza to porażka niekompetentny nieodpowiedzialny cwaniak
    Każdy inny tylko nie ten typ
  • ~klient / 2025-02-15 15:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka opłacona za opcję dostawy w sobotę, więc od rana czekam, zero kontaktu ze strony kuriera, a podanego w mailu telefonu od rana nie odbiera, po czym przed godziną 14 dostaję maila, że przesyłka nie została doręczona, bo nikogo nie było w domu. ŻENADA! Infolinia w sobotę działa do 14, wiedział co robi. Mimo wielu prób kontaktu, ani razu nie odebrał telefonu, nie odpisał na sms, a potem poczta głosowa. NIE POLECAM NIKOMU, jak się nie chce pracować w soboty, to zmienić robotę, a nie pobierać za to dodatkową opłatę. DNO! Jak pocztowi awizowcy.
    ZaletyZalety? Brak.
  • ~Klient / 2025-12-29 10:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam firmy kurierskiej DPD gdyż nie dostarcza przesyłek tylko wpisuje komunikat odesłano do nadawcy to nie jest pierwszy taki przypadek kiedy kurier tak nie szanuje klienta
    Przesyłki są dostarczane kurierem uszkodzone
    Zaletybrak
    WadyDużo
  • ~Klient / 2026-02-20 15:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka krąży drugi dzień między kurierem, a magazynem. Tyle mogę sobie pooglądać w aplikacji. Nie pomagają telefony do kurier i rozmowy z obsługą klienta. Mają wywalone, że ktoś czeka na paczkę. Odradzam firmę DPD, omijać szerokim łukiem.
    ZaletyBrak
    WadyTak jak powyżej.
Dodaj własną opinię »