Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Klient / 2022-07-14 15:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier Robert województwo śląskie Racibórz
    Opryskliwy, bezczelny, okropnie nie miły, wywyższa się. Błąd z jego strony próbuje wcisnąć klientowi. Raczej kurier nie powinien mieć otwartych butelek piwa po swojej stronie w drzwiach samochodu dostawczego.
  • ~Klient / 2022-07-15 10:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Przez błąd kuriera paczka nie została w ogóle do mnie dostarczona. Infolinia nie może skontaktować się przez dwa dni z lokalnym oddziałem w celu powstrzymania zwrotu paczki. Nie polecam.
    WadyNiekompetentni kurierzy, brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za błędy, brak kontaktu z lokalnymi oddziałami
  • ~Klient / 2022-07-20 17:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie słowny , tak samo jak firma DPD nie ma wpływu na kuriera
    ZaletyBrak zalet
    WadyNie polecam firmy DPD
  • ~Klient / 2022-07-23 13:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier był chamski i bardzo nie miły. Nie wniósł mi przesyłki wręcz beszczelny i podniesionym tonem do mnie mówił, że mam sobie zejść po przesyłkę bo oni nie wnoszą przesyłek. Ja byłam sama w domu z dzieckiem i usłyszałam to go nie interesuje mam zejść i tyle, a zamawiałam przesyłkę z dostawą do domu a nie pod dom. Kurier czekał aż mąż przyjedzie z pracy żeby odebrać przesyłkę. Kurier ma obowiązek wnieść przesyłkę do 32kg a fotelik ma 15,5kg. Najgorsza firma kurierska z jaką miałam doczynienia. Nigdy nie mam problemu z wniesieniem przesyłki do domu a nie raz były cięższe niż ta.
  • ~Klient / 2022-07-23 21:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma Dpd najgorsza na rynku dziwię się że jeszcze istnieje pracują tam same chamy , prostaki i lenie! Biedaczek nie dał rady wnieść paczki ważącej 15kg i kazał mi zejść na dół z 4 miesięcznym dzieckiem miałam sama sobie ja wnieść . Po krótkiej wymianie zdań stwierdził że nie będzie ze mną dyskutować obrócił się i poszedł do samochodu.
  • ~Klient / 2022-08-10 13:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Ludzie, korzystajcie z innych służb kurierskich bo to dramat.Kurier miał zepsuty terminal ja z małym dzieckiem jak najszybciej ubralam się i poszła do bankomatu, umówiłam się z panem kurierem,że zadwonie i odbiorę przesyłkę kiedy będę miała gotówkę. Już mam ,pilnie potrzebuje tej przesyłki, dzwonię na wszystkie nomery i nikt nie odbiera .Biuro obsługi klienta to w ogóle dramat,gada robot i możliwości kontaktu z konsultantem poprostu nie ma.Zepsuty dzień i wyjazd ,bo czekaliśmy na nosidełko dla dziecka.
  • ~klient / 2022-09-07 09:26
    Ocena: 1.00 / 5
    przesyła dotarła do gdanska 6 wrzesnia, ale 7 wrzesnia nie została wydana do doreczenia bo nie zdazyli rozpakowac !!! co za dno!
  • ~Klient / 2022-09-11 06:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalna porażka te punkty odbioru, szkoda że nie można dać zero (0*)3 dni jazdy i ciagle nie działa tylko upss coś poszło nie tak kompletne nie szanowanie klienta, nie polecam korzystać z usług . Wrrr????
    ZaletyBrak
    WadyBrak komunikacji, nie działająca aplikacja.
  • ~klient / 2022-09-16 10:20
    Ocena: 1.00 / 5
    trójmiejskie dno!kurier nie dorecza przesyłek, nie odbier tel.-ze strony dowiaduje sie ze umówiono pozniejszy termin!nikomu sie nie spieszy- paczka do punktu, najpierw przelezakowała 2 dni w gdansku, pozniej doreczono 0 18.30- gdzie o 19ej zakmknieto, jak dojechac przez pół godziny. paczki wydawane sa ok.10-11ej, z innej formy o tej porze mam juz doreczenie!!!
  • ~klient / 2022-09-23 08:26
    Ocena: 1.00 / 5
    patologiczny gdansk-siedza i grzeja stołki. lezy 2 dni paczka i nikt nie raczy utworzyc etylkiety do punktu. za kazdym razem to samo !
  • ~Klient / 2022-10-21 01:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier dzwoni z zupełnie innego numeru telefonu niż podany w e-mail i SMS. Do tego nie zajeżdża pod adres tylko awizuje przesyłkę zamiast zgodnie z wcześniejszymi zasadami spróbować ją dostarczyć następnego dnia roboczego. Kiedyś bardzo sympatyczny kurier teraz po zmianie bardzo na minus kurier Jakub
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Klient / 2022-10-21 09:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier przyjeżdża do punktu odbioru (sklep) godzinę przed jego otwarciem 4 dni pod rząd i codziennie pisze o niedostarczeniu przesyłki, na koniec o rezygnacji Klienta z odbioru. Dodzwonić się do biura obsługi i przebrnąć przez automat, żeby porozmawiać w końcu o możliwości odbioru, trzeba się nieźle nakombinować. Uzyskanie numeru telefonu do kuriera - niemożliwe. Żeby uniknąć nerwów i otrzymać przesyłkę- wybrać inną firmę, a DPD omijać z daleka.
    Zaletybrak
    Wadywszystko
  • ~klient / 2022-11-16 18:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak mi słów na tą firmę.W tym roku to już 2 przesyłki połamane. Zerowe podejście do klienta, Bardzo niemiły kurier.
    Zaletynie ma
    Wadyogromne
  • ~Klient / 2022-12-05 13:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza możliwa firma. Jeśli coś można zrobić źle podczas dostarczania przesyłki, oni to zrobią, nawet dwa razy, żeby mieć pewność wykonania najgorszej możliwej usługi. Wolę osobiście jechać na drugi koniec Polski, niż otrzymać przesyłkę przez DPD.
    ZaletyNawet Poczta Polska wygląda przy nich profesjonalnie.
    WadyIstnieją.
  • ~Klient / 2022-12-19 13:58
    Ocena: 1.00 / 5
    2 razy zdarzyło mi się, że czekając w domu na paczkę zamiast paczki otrzymałam komunikat o nieudanej próbie dostarczenia. Telefon kuriera nie odpowiadał ( kilkakrotną próba).
    Przerzucanie winy za nie dostarczenie paczki na klienta może poprawia statystyki DPD.
    Czuję się zniechęcona do usług DPD. Po raz kolejny żałuję, że nie wybrałam InPost.
    Waruję cały dzień w domu na paczkę i czeka mnie kolejny dzień warowania.
    WadyKłamliwa ocena powodu niedostarczenia
  • ~Klient / 2022-12-19 19:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia nie dostarczają paczek. Brak możliwości reklamacji. Rozmowa możliwa tylko z botem. Stanowczo nie dla DPD Tak przynajmniej w woj. Lubelskim, Powiat Kraśnicki wygląda dostarczanie paczek. Najgorsza firma jaka może być.
    Zaletyżadnych
    Wady100 procent firma powinna się rowiązać
  • ~Klient / 2022-12-23 12:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nawet nie przyjechał,a wpisał odmowę przyjęcia.Kobieta na infolinii to kretynka która twierdzi,że nie może nic zrobić,bo paczka odesłana.nigdy więcej dpd
    ZaletyBrak
    WadyBrak kompetencji i szacunku dla klienta.
  • ~Klient / 2023-01-05 11:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam, 2 razy z rzędu ten sam kurier przekierowuje sobie paczki do punktu odbioru, nie sprawdzając czy ktoś jest w domu. Brak szacunku do klienta.
  • ~Klient / 2023-04-06 13:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Po 3 dniach paczka jest wyjmowana z paczkomatu przez kuriera, żenada . Omijajcie paczkomaty z daleka i firmę DPD.
  • ~Klient / 2023-06-26 14:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dostarcza paczek opłaconych . A wysyła z powrotem.
    ZaletyŻadnych
    WadyWszystko
Dodaj własną opinię »