Kurier Denis rejon Racibórz to powinien mieć na imię Penis !!!!!! Zwykła szmata
ZaletyNie ma
WadyBrak Skali
~klient / 2021-10-11 13:34
Ocena: 1.00 / 5
TA FIRMA TO JAKAŚ PORAŻKA KURIERZY Z TEJ FIRMY BRAK SŁÓW Z WIELKĄ ŁASKĄ ŻE SĄ PRZYJECHAŁ PO ODBIÓR PACZEK ZADZWONIŁ DOMOFONEM PO CZYM PO 10 SEKUNDACH JAK WOLNY PTAK MAJĄC KLIENTA I ODBIÓR PRZESYŁEK GDZIEŚ PO PROSTY SOBIE POSZEDŁ NIE JEST TO PIERWSZY RAZ TAKIE PODEJŚCIE OMIJAĆ TAKĄ FIRMĘ Z DALEKA W TYCZ CZASACH DBANIE O KLIENTA PRZEZ FIRMĘ DPD SIĘGA DNA NIE POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM GORSZEJ OBSŁUGI KURIERSKIEJ NIE DOŚWIADCZYŁEM A PRZESYŁKI NADAJEMY CODZIENNIE
ZaletyBRAK
WadyOLEWANIE KLIENTA Z KAŻDEJ STRONY CZY TO ODBIÓR PRZESYŁEK CZY DOSTARCZENIE
~Klient / 2021-10-26 11:48
Ocena: 1.00 / 5
DPD najgorsze gówno jakie może być !!! Nigdy więcej DPD!!!
~klient / 2021-11-16 21:10
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska!!! Nigdy, żaden kurier nie odbiera telefonu. Nie zgłaszają się po paczki. Piszą w mailach kłamstwa, że nikogo nie było pod wskazanym adresem. Każą siedzieć w domu i czekać od 9 do 17 i nie przyjeżdżają! To jest firma kurierska? To jest kpina i powinni zniknąć z rynku. NIGDY NIE WYBIERAJCIE DPD. To banda oszustów i nierobów!
Zaletynie ma żadnych zalet
Wadykłamstwa, nieróbstwo, kpina z klienta
~Klient / 2021-11-25 09:32
Ocena: 1.00 / 5
DPD - beznadziejna firma kurierska!!!!!! Co byś nie zamówił nie jest w ogóle dostarczone, kurier zaznacza że nie było nikogo w domu, chociaż dom był pełen ludzi!!!!!!! Non stop tylko zwroty paczek do nadawcy!!!!!! Nie wiem po co ludzie w ogóle wysyłają paczki tą beznadziejną firmą!!!!!!!!!!
~KLIENT / 2021-11-29 11:48
Ocena: 1.00 / 5
UWAGA!!! Kurier nie podjął ŻADNEJ!!! próby doręczenia paczki, ale w statusie na stronie są informacje, że był dwukrotnie. Po kontakcie telefonicznym, firma DPD widzi status i dla nich sprawa jest zamknięta. A jak ci się nie podoba, to jedź do Pruszkowa i sobie odbierz.
Najgorsza firma kurierska. Jeśli tylko macie wybór, omijajcie szerokim łukiem.
~Klient / 2021-12-02 18:52
Ocena: 1.00 / 5
Porażka!kurier każe podjechać do miejsca gdzie właśnie czeka bo jest za ciemno i on nie podjedzie pod dom,nie polecam tej firmy bardzo amatorsko podchodzą do sprawy!
ZaletyNie ma
WadyNie dowodzą pod adres,klienta mają gdzieś
~Klient / 2021-12-07 19:14
Ocena: 1.00 / 5
Nie czytam pozytywnych opinii, dlatego że 50% firma sama sobie wystawia te opinie. Czytam tylko negatywne.
Dopiero z negatywnych opinii można się dowiedzieć czego oczekiwać.
To moja historia. Krótko: zamówiłem opony 30 listopada, mieli być dostarczone najpóźniej 2 grudnia.
Nawet 6 grudnia nie były dostarczone i nie otrzymałem żadnych wiadomości i przeprosin za opóźnienie dostawy. W sumie było 4 dni po terminie.
Musiałem dzwonić i oczekiwać na infolinię żeby się dowiedzieć o co chodzi. Dowiedziałem się że dwie opony były zgubione. Że muszą ich znaleźć przywieźć do Wrocławia i dopiero wtedy odbędzie się dostawa...
W tej chwili auto służbowe - taksówka, nie może być użytkowane, firma codziennie ponosi straty.
Od razu złożyłem reklamację mailowo.
7 grudnia w sumie 5 dni po terminie. Opony niedostarczone, żadnych odpowiedzi i telefonów, żadnych tłumaczeń przeprosin...
Czekam...
Nie polecam...
~Klient / 2021-12-30 13:35
Ocena: 1.00 / 5
TRAGEDIA. Zachowanie kuriera poniżej jakiekolwiek krytyki, brak szacunku do klienta. Wygląda tak jakby kurierzy byli brani z łapanki, wystarczy że ma prawo jazdy. Nigdy więcej dpd, innym też odradzam.szkoda nerwów.
ZaletyBrak
WadyNie doręczają paczek pod wskazany adres, kłamanie , brak szacunku do klienta.
~Klient / 2022-02-11 11:13
Ocena: 1.00 / 5
DPD Kielce to jakaś porażka. Mam na myśli kurierów. Chamy to delikatnie powiedziane. Nie polecam nikomu. Przesyłka opóźniona o kilka dni.
WadyChamstwo
~Klient / 2022-03-15 11:18
Ocena: 1.00 / 5
TRAGEDIA. Będąc w domu czytasz maila,ze Cie nie było i paczka niedostarczona (zero telefonu czy pukania do drzwi).
Na paczki czeka się po kilka dni, dostajesz je w stanie wyciągniętym psu z gardła. Obrzydlistwo
ZaletyBrak
~Klient / 2022-04-04 08:55
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, kurier Kamil miał doręczyć paczke żadnego smsa o której by był, jak już przyjechał z paczką i nikogo nie było to nie zadzwonił, gdyby zadzwonił zrobiłbym płatność blikiem paczke by zostawił pod drzwiami i po problemie…nie polecam dpd
ZaletyŻadnych
WadyNapisane
~KLIENT / 2022-04-13 15:33
Ocena: 1.00 / 5
Firma DNO , nie rozumiem jak może nie być kontaktu do kuriera w obecnych czasach. Wysyłają maila ze kurier mnie nie zastał....to jest jakaś cholerna porażka. Następnym razem kupując cokolwiek na allegro czy w innym sklepie internetowym ZASTRZEGE że nie życzę sobie tej firmy .To jedyna firma kurierska która ma swych klientów w duupie. Człowiek dzwoni by się dowiedzieć cokolwiek to odzywa się bot...nosz..kuzwa firma DNO
ZaletyBRAK
WadyBRAK KONTAKTU OLEWANIE KLIENTA
~Klient / 2022-04-22 13:08
Ocena: 1.00 / 5
Paczka nadana w czwartek o 15 z opcją dostawy do 12 (za blisko 60zł), rano o 11:30 telefon do DPD i informacja zwrotna, że paczka nie dojedzie do poniedziałku.
Na moje pytanie czy nie mogą jej przekierować na sobotę powiedzieli, że moge pojechać z paczką 50km miasto dalej.
Zero prób znalezienia jakiegos rozwiązania - "będzie w poniedziałek" i tyle.
Nie polecam jeśli zależy komuś na czasie, nie wiem czy to problem DPD czy punktu ale to ostatni raz jak nadaje przez DPD paczkę która ma dojść na następny dzień.
WadyKompletnie zero prób znalezienia rozwiązania problemu
~Klient / 2022-05-06 19:21
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam - kiedyś DPD potrafił dostarczać paczki o 20:00 wieczorem, a obecnie dostarcza ale nie do mnie tylko do sąsiada, bez żadnej próby kontaktu mimo że jestem w domu i czekam na paczkę, nigdy więcej DPD.
~klient / 2022-05-11 08:33
Ocena: 1.00 / 5
napisać można książkę o tej firmie.
1. gdy zgubią ci paczkę, którą ubezpieczasz na kwotę X, oddają tylko marny procent z tego, bo uznają że to nie było tyle warte.
2. na infolinii zazwyczaj nie potrafią pomóc, przełączają z działu na dział i zbywają byś zadzwonił następnego dnia albo za godzinę. przy następnym telefonowaniu musisz całą sprawę opisywać od nowa bo nikt nic oczywiście nie wie
3. problemem w ogóle jest odebranie telefonu przez konsultanta, najpierw trzeba się przebić przez bota, który jest w stanie jedynie powiedzieć ci co się dzieje z paczką (to samo możesz zrobić na stronie www). jak już się przebijesz to czekasz na łączu - "poniżej 4 minut" które trwa 20 minut.
4. mają swoje paczkomaty, które otwierają się z cudzymi paczkami - zgłaszasz to wielokrotnie, mówią że się tym zajmą, ale mają to gdzieś
5. podają sprzeczne ze sobą informacje na infolinii i emailowo - wiele by tu wymieniać
~Klient / 2022-05-18 11:22
Ocena: 1.00 / 5
Daje O!!! Oszustwo od najwyższego szczebla i nie będę pisać inaczej. Kurier K.tresuje klientów dosłownie jak chce, odmawia wydania zapłaconej przez klienta przesyłki wpisując fałszywie kod nieobecności w domu. Odebrałam sama sobie w punkcie po wielu bojach a pani z DPD twierdzi że nic się nie stało i to nie prawda. Kłamie i fałszuje fakty klientowi na piśmie. Kryją kuriera dając mu władze do ręki na takie traktowanie klientów. Warto takie oszustwa ujawniać bo uważają się chyba za największą władze świata. Szczera sytuacja która miała miejsce i przez dpd uznana za brak podstaw do pozytywnego rozpatrzenia. Gratuluję DPD !!!
ZaletyBrak !!!
WadySame wady!!!
~Klient / 2022-06-13 09:09
Ocena: 1.00 / 5
Żenada! Miałam zepsuty domofon co zostało zanotowane przy zakupie przedmotu iż proszę o kontakt.kurierzy nie dają znać że są na miejscu,a jak już zadzwonią to twierdzą że już odjechali i można sobie odebrać przesyłkę około 30km w ich siedzibie bądź odsyłają paczkę pod pretekstem że została odmowa przyjęcia w momencie gdy nawet nie rozmawiali ze mną.Zero SMS że przyjedzie. Paczkomaty non stop przepełnione i kilkukrotnie przekierowane na inny dzień. Panie na infolinii nie przyjemne,nadąsane. Nierzetelni,niepunktualni,nie wywiązują się ze zleceń,bra kontaktu,brak profesjonalizmu. Nie polecam! Jeżeli mam taką możliwość unikam tej firmy.
ZaletyBrak
WadySame wady
~Klient / 2022-06-13 19:31
Ocena: 1.00 / 5
Beznadzieja!!!!! Tylko odsyłają paczki do nadawcy. Zamawiany towar nie dociera do kupującego. Patologia i złodziejstwo. Najgorsza firma na rynku. Strata czasu.
ZaletyBrak
WadyKoszmar.
~Klient / 2022-07-12 18:01
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska.
Kurierzy nie dowożą paczek na czas, nie odbierają telefonów, oczywiście rzucają paczkami. Paczka przy doręczeniu wyglada jak że śmietnika, dodatkowo na kartonie sa slady podeszwy. Ogólnie kurierzy pracują jak za kare.. dpd w chelmie wszystko olewa.