Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Klient / 2020-11-03 10:18
    Ocena: 1.00 / 5
    To firma kurierska to jakieś wielkie nieporozumienie po informacji że przesyłka podjętą przez DPD i informacji że kurier ma dostarczyć przesyłkę czekam już 2 dni i po interwencji na infolinii pani oświadcza że wyda odpowiednią dyspozycję by przesyłka dotarła jeszcze następnego dnia.
    Nic tylko pogratulować o sprawnej informacji klientów
    ZaletyŻadne
    WadyBrak słów
  • ~klient / 2020-11-11 18:30
    Ocena: 1.00 / 5
    najgorsza firma z jaką miałem kontakt, oszustwa, kłamstwa na porządku dziennym. Unikać tego gówna za wszelką cenę!
    Zaletynie ma, te patałachy nie znają takiego słowa
    Wadywszystkie
  • ~Klient / 2020-11-25 20:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie uznali reklamacji gdyż nie wysłałam sporzadziłam protokołu do godziny od odbioru (kurier nie przyjeżdża w dobie pandemii osobiście). Odebrałam przesyłkę wychodząc już do pracy. Otworzyłam wieczorem i okazało się że zamówiony przedmiot jest uszkodzony. Na kartonie ślady zgięcia odpowiadały uszkodzeniom. Rano zadzwoniłam do kuriera i kazał spisać protokół elektroniczny. Jednakże firma nie uznaje reklamacji bo protokół nie był sporządzony w czasie tej jednej godziny od odbioru. Najlepiej wziąć wolne bo nie wiadomo w jakim stanie przyjdzie paczka i czy nie będzie jej trzeba reklamować. Paczka ważniejsza niż praca w dzisiejszych czasach. Dostarczenie paczki to nie tylko transport, to też magazynowanie. A jak wiadomo tam nie przejmują się zbytnio paczkami. Dodatkowo osoba obslugująca reklamację prosi o uzupełnienie o dokument który został załączony razem z reklamacją. Żenujące. Nie polecam firmy.
    WadyFatalna procedura reklamacyjna
  • ~KLIENT / 2020-11-25 21:09
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier od 2 dni dostarcza paczkę ? zadzwoniłem do PDP i usłyszałem że był 2 razy u mnie i nikt nie odebrał ? żona była cały dzień /pracuje zdalnie/ i nikt nie zadzwonił - telefon do PANA Arkadiusza nr 733XXXXXX nie odbiera. Kurierzy PDP "święte krowy" dziękuje za łaskę że dostarczają........
    Zaletybrak
    Wadyrobią z nas kłamczuchów !!!!!!!!!!! oni pracują sumiennie dziękujcie że coś dostarczą
  • ~klient / 2020-12-02 01:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy nie przyjeżdżają, nie wykonują swojej pracy, a w systemie wpisują, że klienta nie było pod wskazanym adresem. Taka sytuacja jest nagminna. Zmuszają do oczekiwania na kuriera nawet przez 3 dni. Nie odbierają telefonów. A jak się zdarzy kurierowi odebrać, to potrafi powiedzieć, że on nie wie kiedy przyjedzie, może jutro, a może nie. DPD to najgorsza firma kurierska, która powinna zniknąć z rynku. To skandal jak oni traktują klientów. Wszystkie firmy, które zlecają stałą obsługę przez DPD powinny natychmiast zaprzestać z nimi współpracy. To by ich wyeliminowało na zawsze z rynku. Ostrzegam wszystkich przed DPD. Nie korzystajcie z ich usług!
    Zaletybrak zalet
    Wadykilkudniowe opóźnienia, kłamstwa wpisywane do systemu, kurierzy nie odbierają telefonów, lekceważenie klienta, bezczelność obsługi
  • ~Klient / 2020-12-10 14:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna komunikacja kurier- klient. Nie odbierają telefonów. Nie trzymają się ustalonych godzin dostawy , nie informują klientów o spóźnieniu ani nie odbierają telefonów. Jak dla mnie porażka
    ZaletyNie ma zalet
    WadySame wady
  • ~klient / 2020-12-12 10:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska bez jakichkolwiek standardów obsługi klienta. Po około trzech tygodniach okazało się, że zgubili moją paczkę. Miałem wiele razy z nimi do czynienia i za każdym razem było coś nie tak.
  • ~Klient / 2020-12-31 14:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier dostarczył paczkę na inny adres niż wskazany a przy próbie kontaktu z kurierem okazało się że nie ma takiego numeru telefonu pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją i poczułem się jakby firma DPD specjalnie starała się utruć klienta.
  • ~Klient / 2021-01-04 16:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma naliczyla dodatkowe 20zł opłaty za poprawnie nadaną zapakowaną w karton prostopadłościenną paczkę mieszczącą się w wymiarach i wadze
  • ~Klient / 2021-02-15 16:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier Patryk z Tychów rejon os. D najgorszy kurier w Polsce!!! Bezczelny, arogancki, cwaniak, nie dostarcza paczek, ustala własne zasady i jesy niemily,każe sobie po nie schodzić z wieżowca bo mu się nie chce winda wjechać, albo rzuca paczki drogie pod drzwi gdy wszyscy są w domu ale nie chciało się zapukać.Nie odbiera telefonu i zostawia paczki nie wiadomo gdzie. Jak mu się nie podoba praca to niech ja zmieni bo z każdym się idzie dogadać tylko nie z tym człowiekiem.
    ZaletyBrak
    WadyWszystkie mozliwe
  • ~Klient / 2021-03-01 09:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Zniszczyli przesyłkę, następnie wprowadzili mnie podczas rozmowy telefonicznej celowo w błąd czyli powiedzieli co mam wypełnić żeby po prawie 2 miesiącach od rozpoczęcia sprawy wpierać mi że nie wypełniłem tego co było trzeba i zwalić winę na mnie. Oszuści pełną gębą.
    ZaletyBrak
    WadyNiszczą przesyłki i nie ponoszą odpowiedzialności
  • ~Klient / 2021-03-18 14:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Na terenie Nowego Dworu Gdańskiego jeździ z dpd starszy pan kurier paweł jest strasznie hamski i nerwowy. To nie pierwszy taki przypadek. Nie zamawiam już paczek jeśli usługa transportu organizowana jest przez dpd, wybieram inne sposoby.
    ZaletyBrak
    WadyWasi kurierzy są nie hamscy i oddynarni.
  • ~Klient / 2021-05-19 15:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Powinny zamknąć tą budę... Dlaczego ludzie z tego wogóle korzystają. Od dziś jak będę widzieć sposób dostawy kurier DPD to rezygnuje!
    Zaletybrak
  • ~Klient / 2021-06-19 08:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Z punktu widzenia przedsiębiorcy, najgorsza firma z jaka kiedykolwiek współpracowałam. Gdy nie masz podpisanej umowy, nadskakują, dzwonią, odbierają telefony natychmiast. Gdy podpiszesz umowę, mają cię gdzieś. Nie trzymają się zapisów umowy, nigdy nie rozstrzygają reklamacji na korzyść klienta, tylko na swoją korzyść. Paskudna firma i radzę ja omijać z daleka.
  • ~Klient / 2021-06-29 12:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierom w głowach sie poprzestawiało. Bezczelni, nie chce im się wchodzić na wyższe kondygnacje, dramat!
  • ~Klient / 2021-07-27 13:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie Polecam firmy DPD kurier jest bezczelny prosiłam kogo żeby przyjechał w innym terminie odesłał paczkę teraz wolę za płaci dwa złote drożej i mieć innego kuiera już z DPD nic nie będę brać
    Zalety...
  • ~Klient / 2021-07-27 13:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie Polecam firmy DPD kurier jest bezczelny prosiłam kogo żeby przyjechał w innym terminie odesłał paczkę teraz wolę za płaci dwa złote drożej i mieć innego kuiera już z DPD nic nie będę brać
    Zalety...
  • ~Klient / 2021-09-16 19:04
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to firma ,której należy unikać. Traktuje klienta po macoszemu
    ZaletyBrak
    WadyBrak terminowości dostaw.
  • ~Klient / 2021-09-23 13:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Pan Jakub, kurier z Mińska Mazowieckiego, to cham. A dział obsługi klienta nawet nic nie potrafi zrobić.
    WadyNajgorsza firma kurierska
  • ~Klient / 2021-09-24 18:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Zdecydowanie nie warte polecenia, brak dostarczenia
    ZaletyBrak
    WadyNie dostarcza
Dodaj własną opinię »