Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Klient / 2019-11-09 19:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Wpadłam na fatalny pomysł wysłania ważnej części dekodera do Belgii, wybierając DPD. NIGDY więcej!!!!
    Kurier skłamał że adres jeat nieprawidłowy i nie dostarczył paczki. Nie raczył również skontaktować się via tel z adresatem.
    Paczka przepadła na dwa tygodnie. Ten czas to był obłęd....totalna ignorancja, nikt nic nie wiedział. W końcu KAZANO zapłacić mi ponownie za dostarczenie paczki do punktu pick up.....nigdy nikomu nie polecę tej parodii dostawcy
    ZaletyBrak
    WadyWszystkie najgorsze::brak profesjonalizmu, chamstwo, kłamanie i arogancja
  • ~Klient / 2019-11-22 21:01
    Ocena: 1.00 / 5
    BANDA patałachów ! Nie przyjeżdżają po przesyłki, które są zapłacone, w dupie mają fakt, że dostarczają rozwalone paczki.
    Firma powinna być ukarana milionową karą za takie działanie
    Zaletybrak
    Wadyszkoda słownika
  • ~klient / 2019-12-31 14:27
    Ocena: 1.00 / 5
    jedna przesyłka poszła na inny adres nisz ten co był na paczce i odebrał ją kto inny kurier nawet nie sprawdził danych odbiorcy po prostu wydał ja komu innemu po moich kilku interwencjach okazało się że znalazła się ale do mnie nie doszła tylko wróciła do nadawcy z adnotacjom ze adresat odmówił odbioru co było nieprawdą wysłana została drugi raz ta paczka i kurier przejechał przez moją ulice nawet się nie zatrzymał ani nie zadzwonił tylko napisał błędny adres po moich interwencjach na info Lini wciskają mi kity że to moja wina żenada nigdy więcej dpd
    Zaletybrak
    Wadywszystko co możliwe
  • ~Klient / 2020-01-09 20:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier był agresywny, powiedział że nie interesuje go czy odbiorę paczkę czy nie po czym rzucił słuchawką. DPD trzyma standard. Następnym razem prędzej zrezygnuje z jakiejś paczki niż zgodzę się na dostarczenie jej przez DPD.
    ZaletyZaletą jest to że są inne firmy na rynku już dpd
    WadyAgresja, brak możliwości odbioru paczki.
  • ~Klient / 2020-01-13 15:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo nieprofesjonalna firma. Najgorszy kurier jaki istnieje na rynku. Brak kontaktu z kurierem, brak kontaktu z obslugą klienta. Zamówiona paczka lata sobie miedzy Gdanskiem a Gdynia a do mnie nie moze dotrzec. Porazna totalna. Unikac tej firmy jak tylko sie da !
    ZaletyŻadnych
    WadyWada jest to, ze ta firma wogole jeszcze jest na rynku.
  • ~Klient / 2020-01-17 09:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam, firma kurierska DPD jest do niczego. Przez tydzień siedziałam w domu bo czekałam na paczkę na DZIEŃ BABCI, oczywiście kurier stwierdził że odbiorca odmówił przyjęcia paczki. Brak telefonu od kuriera. Dlatego oceniam na 1 bo najchętniej dałabym 0 bo tylko tyle im się należy.
    ZaletyBrak
    WadyKlienta mają gdzieś
  • ~klient / 2020-01-28 20:45
    Ocena: 1.00 / 5
    NIE POLECAM!!! Kurierzy nieżeteli, nie dostarczają przesyłek w terminie wymawiąjąc się błędnym adresem lub brakiem kontaktu z klientem a gdy klient dzwoni nie odbierają telefonu. Pomimo oczekiwań na przesyłkę do 16.00, w statusie przesyłki odnotowano o 14.33 brak kontaktu z adresatem.
  • ~Klient / 2020-01-29 15:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka 3 dni czeka na zabranie. Dziś dzwoniąc tam dowiedziałem się ze kurier nie przyjedzie bo paczka trafiła jako do systemu jako zawieszona. Powód kurier o tej godzinie nie może podjechać. Zaznaczona godzina 16-18. Skoro nie może kurier podjechać to dlaczego taka opcje można zaznaczyć w systemie. I dlaczego nie poinformują ze coś się zmieniło. Żebym nie zadzwonił to bym się nie dowiedział ze maja mnie gdzieś. Paranoja nie polecam. Trzymajcie się z daleka od tych partaczy.
    ZaletyZadnych
    WadySame wady
  • ~Klient / 2020-03-18 19:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Przestrzegam przed korzystaniem. Kurier nieuchwytny mając dokładny adres wpisał ze adres jest niepełny zamiast zadzwonić na komórkę. Niekompetentna i bezczelna obsługa telefoniczna zamiast pomóc to rozłącza rozmowę. Firmo DPD ‚gratuluje’ najbardziej niekompetentnych i niekulturalnych pracowników (Aleksandra B i Mateusz K) jakich można spotkać na jakiejkolwiek infolinii w jakiejkolwiek branży. To też przestroga dla rekruterów.
    ZaletyBrak
    WadyJak wyżej
  • ~Klient / 2020-04-03 11:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Wysłałem 2 paczki 23.03.2020. paczka nadal nie dotarła ani do adresata ani do nadawcy. 30.03.2020 poinformowano mnie na infolini że paczka była zagubiona ale już się znalazła i na następny dzień zostanie doręczona do odbiorcy. Nadal paczki nie ma. Osoby na infolini są jakieś niepelnosprytne i uposledzone. Kłamią przez słuchawkę lub się rozłączają porażka
  • ~KLIENT / 2020-04-22 08:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma SKANDALICZNA!!!Dostawca-HAMSKI! Nie rozumiem za co my płacimy, jeżeli przesyłka nie zostaje doręczona? W czasie koronawirusa każda przesyłka która zamówiłam dotarła do mnie pod drzwi(bez kontaktu z kurierem), oprócz firmy DPD. Kurierzy wymyślili sobie przyczyną KORONAWIRUS żeby ulżyć swojej pracy. ODRADZAM KORZYSTANIE Z TEJ FIRMY!!!
    WadyKURIERY ROBIĄ CO CHCĄ!
  • ~Klient / 2020-04-28 03:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Już chyba gorszej firmy kurierskiej nie ma!!! W piątek otrzymuje sms o treści ze moja paczka będzie dzisiaj dostarczona. Cały dzień czekam i nic. W poniedziałek kolejny sms tym razem z numerem do kuriera. Dzwonię żeby zapytac o której godzinie będzie. Otrzymuje odpowiedź że był w piątek a paczka jest w magazynie. Chyba jakiś żart. Chamstwo i prostactwo wielkiego Pana kuriera i oburzenie że on ma mnóstwo pracy. Na prawdę tylko Pan pracuje szczerze współczuję. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej formy przenigdy!!!!
    ZaletyBrak
    WadyCała ta firma to jedna wielka wada
  • ~klient / 2020-04-29 18:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka została wysłana z uwzględnieniem ostrożności przy obchodzeniu się z nią (szkło w paczce). Wyszukalam paczkę na stronie DPD i znalazłam informację, że przyjęcie paczki odrzuciłam. Zaznaczam, że nikt u mnie nie był i na oczy paczki nie widziałam. Po dodzwonieniu się na infolinię uzyskałam informację, że to pomyłka, paczka jest w magazynie i zostanie dostarczona jutro. Więc na następny dzień wcześniej wróciłam z pracy, czekałam a kuriera nie ma. Zadzwoniłam ponownie i okazało się, że paczka uszkodzona i zwrócona do nadawcy. Nikt nie poinformował ani mnie ani nadawcy o tym, wykręcając się jakimiś pomyłkami. To już któryś raz kiedy ta firma uszkodziła wysyłkę. Zdecydowanie nie polecam, zbyt wiele nerwów.
    Zaletyżadnych
    Wadynie poszanowanie wysyłek ani osób
    wykręcanie się, kłamanie i zbywanie klienta
  • ~Klient / 2020-05-15 14:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier DPD pani Patrycja nie doręcza paczki, mimo, że klient jest obecny i przez 2 dni czeka na doręczenie, nie odbiera telefonów, smsa i nie oddzwania do klienta. Nie odbiera tel nawet od swoich przełożonych z DPD. Sugeruję firmie DPD takiego kuriera zwolnić dyscyplinarnie z pracy. Od tej pory nie będę korzystać z usług DPD i sugeruję również sprzedawcą i klientom zrobić to samo. Może to przypomni firmie DPD o profesjonalnym postępowaniu z szacunkiem do Stron transakcji, które dają im zatrudnienie.
    ZaletyBrak
    WadyLekceważenie sprzedawcy i klienta. Brak kontaktu z i od kuriera. Nie wywiązywanie się z obowiązku dostarczenia paczki.
  • ~klient / 2020-06-09 09:39
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to wielkie nieporozumienie .Brak dostarczenia przesyłki nie jest dla nich podstawą do reklamacji.
    Na maila odpowiada ta sama osoba więc jest to strata czasu. Najlepiej ich unikać
    Zaletybrak
    WadyKompletny brak poszanowania dla klienta
  • ~Klient / 2020-06-12 19:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Czas dostawy - tragedia. Na odbiór przesyłki czeka się kilka dni, nawet jeśli Kurier jest kilka ulic dalej. Kontakt telefoniczny - przez kilkanaście minut odzywa się automat. Po połączeniu z konultantem "niby" sprawa załatwiona, jednak faktycznie komplatny brak reakcji Kuriera, który robi łaskę, że w ogóle przyjeżdża. Na zgłoszenie reklamacyjne czeka się trudno powiedzieć ile czasu. Po jednym jednym z incydentów oczekiwania kilka dni na Kuriera - dałam im jeszcze jedną szansę, ale okazało się, że nie potrzebnie. Kosztowało mnie to niepotrzebne nerwy i narażenie się na negatywną opinięmojego Klienta, który oczekuje na szybką przesyłkę. Jednym słowem - nigdy więcej!
  • ~Klient / 2020-06-26 23:13
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD w Szczecinie to jest jedna wielka kpina. Na pięć paczek każda uszkodzona. Brak słów. Brak kontaktu telefonicznego z wyprzedzeniem.
    Jakim cudem ta firma jeszcze istnieje na polskim rynku?
    Dno, dno i jeszcze raz dno.
    ZaletyBrak
    WadyJedna wada. Brak zalet.
  • ~Klient / 2020-07-08 17:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Absolutnie nie polecam, a szkoda bo ja miałam doświadzenia raczej ok wcześniej. Obecnie nikt nie dzwonił ani na tel ani do drzwi. Przekierowana paczka też zero odzewu. Od razu skierowana chyba do punktu odbioru bo po co jechać pod adres doręczenia. Nigdy więcej nie zamówię już żadnej dostawy przez DPD
    ZaletyNiestety już chyba same
  • ~Klient / 2020-08-19 00:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma DPD to jakaś pomyłka! Kurier nie wie, gdzie się znajduje (myli miejscowości), wmawia, że pukał do drzwi, ale nie zastał nikogo w domu (w rzeczywistości wcale go nie było), zawartość przesyłki została uszkodzona! Spisać protokołu z tak nieudolnym kurierem, to koszmar, zwłaszcza kiedy nie ma założonej maseczki ochronnej w trakcie panującej epidemii! Zapłaciłem 23 zł za dostawę, a straciłem dwa razy więcej! Jeśli ktoś ma ochotę wykończyć się nerwowo, zawartość przesyłki otrzymać w kawałkach i stracić dodatkowe pieniądze (na paliwo), żeby odebrać przesyłkę, to tylko DPD!
    ZaletyBrak
    WadyWszystkie
  • ~klient / 2020-10-21 11:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Myślałem, że nic nie przebije poziomu poczty polskiej a jednak. Kurier nawet nie przejeżdżał koło miejsca doręczenia a w systemie widnieją dwie próby i zwrot paczki do nadawcy więc teraz się martw sam co z tym zrobić kliencie - dzwon pisz odwołuj się - a my Ci odpiszemy zgrabną formułą, że mamy Cię w d...e. Adres poprawny, odbiorca na miejscu czeka a paczka wraca do nadawcy. Gratuluję. Nie polecam, odradzam osobiście nigdy nie skorzystam!
    ZaletyBrak
    WadyLenistwo i olewizm
Dodaj własną opinię »