Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Klaudia / 2022-12-21 13:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka wysłana 13 grudnia do dziś 21 grudnia nie dotarła ponoc zaginęła lub się zawieruszyła jeszcze opona taka duża zecz ani śladu po niej moja opinia zła więcej nie skorzystam Ich usług .reklamacja nic nie pomogła i dzwonienie do dpd moja ostatnia nigdy nie zamierzam korzystać Ich usług
    ZaletyZłe
    WadyŹle
  • ~Klaudia / 2023-02-21 10:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka opóźniona o tydzień. Ustalenie terminu dostawy jest fikcją. Kurierzy nie chcą doręczać paczek poza godzinami pracy klienta.
    Zaletybrak
    Wadynierzetelność!
  • ~Klaudia / 2023-06-15 09:06
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest mój ostatni raz, kiedy zamawiałam coś i wybrałam dostawę DPD, człowiek czeka na paczkę a ona sobie leży po prostu na magazynie i nie zostaje wydana do doręczenia!! No bo przecież po co ?! Kupuje bardzo często przez internet i za każdym razem kiedy wybieram dostawę DPD dzieją się cyrki, nie było sytuacji, żeby paczka została doręczona w dniu następnym, tak jak zresztą przychodzi w informacji e-mail. Już nawet poczta polska działa lepiej niż DPD!!!!!!!!!!!! Totalne dno!!!!!!!!!!!!!!!
    Zaletybrak
    Wadyczas dostawy
  • ~Klaudia / 2023-06-16 13:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalna porażka w czwartek paczka miała zostać dostarczona oczywiście kurier nie odebrał po czym miała zostać dostarczona następnego dnia roboczego czyli w piątek o godzinie 9:00 rano kurier zawiózł ją do punktu pickup żebym sobie ją sama odebrała w paczce był fotelik dla dziecka więc muszę iść z pięciomiesięcznym dzieckiem i przynieś sobie pod pachą fotelik
    ZaletyBrak
    WadyNiekompetentni niepunktualni nie dostarczają przesyłek rzucają przesyłkami agresywnie słownie w stosunku do klienta
  • ~Klaudia / 2023-07-13 21:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Od tygodnia nie mogę odebrać paczki z automatu, bo podobno kurier nie potrafi dobrze jej tam umieścić. Poziom złości po dzisiejszej, 7 próbie otwarcia, sięgnął zenitu.
    ZaletyNie posiada
    WadyNie potrafią włożyć paczki do automatu, infolinia jest bezużyteczna.
  • ~Klaudia / 2023-08-16 14:21
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest dramat. Regularnie coś zamawiam, na ten moment to już kilkunasty raz z rzędu i ostatni, Panowie kurierzy nie wykonują dobrze swojej pracy. Zero telefonów, zero informacji, przyjazdy o której im się podoba, brak terminala za każdym razem(mimo iż w SMS wyraźnie pisze, że płatność kartą za pobraniem, Ja rozumiem że czasem jest dużo pracy, że bywa różnie, ale nie któryś miesiąc pod rząd to samo. Dziś nie zdążyłam nawet odebrać domofonu, wyszłam w tym samym momencie a Pan kurier błyskawicznie odjechał z pod adresu. Na infolinie nie da się dodzwonić, przekierowują z jednego numeru na inny, kolejny i kolejny. Po wielu latach korzystania z waszych usług, to już jest koniec. Nigdy, przenigdy już więcej tracenia czasu na tą firmę. 100 razy bardziej wole jechać na zakupy i sama sobie coś dowieźć do domu niż użerać się z tym niekompetentnym towarzystwem.
    ZaletyBrak
  • ~Klaudia / 2023-11-24 08:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Ukradli mi paczkę z punktu odbioru. Nie można się z wami w ogóle skontaktować! Co ja mam zrobić niby! Infolinia mi włącza robota który nic nie rozumie!
  • ~Klaudia1123 / 2019-09-02 01:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat! Kurier pracujący za kare! Zero informacji o tym kiedy zostanie dostarczona paczka. Dzwoni w momencie kiedy jest pod domem albo w ogóle nie informuje, że dotarł. Przyjechał do mnie z ważną paczką bez wcześniejszego kontaktu (piatek) , byłam w domu nie przygotowana na wydatek ( portfel miałam w aucie pod domem) informując o tym Pana Kuriera żeby poczekał minute ponieważ muszę zejsc po pieniadze odwracajac sie na piecie od razu rzucił strasznie oburzony, ze w takim razie paczka przyjdzie w poniedzialek i ze robimy sobie jaja z niego on nie ma czasu czekac! I poszedl. Gdzie mogl zejsc ze mna i dostałby pieniadze ja paczke i kazdy bylby zadowolony. Potrzebowalam doslownie chwili zeby zbiec za nim na dol ale go nie bylo. Zero kontaktu, telefonu nie odbiera, gdy napisalismy do niego smsa zeby przywiozl ta paczke bo zalezy nam na czasie odpisal „ ze tej paczki juz nie zobaczymy”. I tak sie stalo paczka nie przyszla w poniedzialek tak jak pierwotnie powiedzial, wrocila do nadawcy z informacja, ze nikogo nie zastal w domu. Paczka wrocila do nadawcy obita i połamana podejrzewam, ze uprzejmy Pan Kurier dal upust swej zlosci na mojej paczce. Serdecznie nie polecam tej firmy!!!
    ZaletyZero
    WadyPracownicy, ktorzy pracuja za kare!
  • ~Klaudiusz / 2023-08-22 19:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma porażka, paczka w dwóch przesyłkach, pierwsza dojeżdża w piątek, a druga pomyłkowo wysłana do Lublina. Zero przepraszam, kompletny olew, stało się i możesz nam nagwizdać. Dzisiaj dzwonię do kuriera kilkanaście razy, nie odbiera, a wieczorem email, że kurier nie zastał mnie pod wskazanym adresem. Infolinia totalna klapa. Starajcie się omijać firmę DPD szerokim łukiem i wybierać inne.
  • ~Kld / 2022-12-09 16:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie dostarczył przesyłki, bo podobno mnie nie zastał, chociaż czekałam na tą przesyłkę i specjalnie nigdzie nie wychodziłam. Teraz muszę jechać do punktu odbioru, żeby ją odebrać, bo oczywiście nie ma opcji, żeby mi ją dostarczył kolejnego dnia. Mogę wnioskować o zwrot kosztów ale co mi z tego skoro muszę i tak poświęcić swój czas, żeby przesyłkę odebrać. Gdybym chciała, to kupiłabym w stacjonarnym sklepie, a nie zamawiala online z dostawą do domu. Bardzo słabo, skoro to nie z mojej winy paczka nie została dostarczona.
  • ~Klemens / 2022-05-02 15:39
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD Tychy. Kurier Łukasz nie dostarcza paczki pod wskazany adres jednocześnie dostajesz potwierdzenie mailem, że paczka została odebrana. Po telefonie z reklamacją twierdzi, że nikogo nie było w domu co jest oczywiście kłamstwem, na pytanie gdzie jest paczka odpowiada, że u sąsiada ale nie może podać jego danych osobowych. Jednocześnie ten sam idiota Łukasz, informuje sąsiada że dostał ode mnie SMSa z prośbą o pozostawienie przesyłki u niego bo nie będzie mnie w mieszkaniu o tej porze.
    ZaletyBrak
    WadyKurierzy idioci, brak dostarczenia paczki
  • ~Klienci / 2020-11-24 11:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma do dupy
    Nie można się z nikim dogadać. Ani o terminie dostawy ani o godzinie kuriera.
    Jakiś Paweł,który rozwozi w Gdyni powinien może cegły nosić a nie mieć kontakt z ludźmi.
    Nieodpowiedni i nieodpowiedzialni tam pracują.
    Firma nie do polecenia
    ZaletyNie ma
    WadyBrak kompetencji. Olewanie klienta. Faceci same gbury.
  • ~klient / 2019-01-10 17:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia. Nie polecam tej firmy!!!!!!!!!! Dwukrotnie umawialiśmy się na dostawę przesyłki po godz. 15:00 i dwukrotnie kurier był ok. godz. 12:00 i ze względu na to, iż nikogo nie było w domu odesłano przesyłkę do nadawcy.
    Zaletybrak
    Wadynie liczenie się z klientem, dział obsługi umawia się na godzinę dostawy, a kurier i tak przyjeżdża o godz, która mu pasuje
  • ~klient / 2019-02-18 14:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska! Nie Polecam! Kurier nie przyjeżdża, aby dodzwonić się na infolinie graniczy z cudem. Jeśli się już dodzwonisz to i tak nic się nie zmienia. Kurier pisze ze nikogo nie było. Brak słów by opisać współpracę z tą firmą.
    Zaletybrak
    Wadybark kontaktu, brak kuriera, brak odpowiedzialności tej firmy
  • ~Klient / 2019-04-03 15:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Pani kurier sama zdecydowała o zmianie terminu dostawy bez poinformowania mnie o tym. Nie odbiera też telefonu.
  • ~Klient / 2019-06-07 16:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie ma gorszej firm w całej Polsce ! Kurier jest zwykłym chamem, ubliża każdemu kto stanie mu na drodze. Ten człowiek nie powinien mieć kontaktu z ludźmi. Na kamerach mam nagrane jak fałszuje mój podpis i odjeżdża. Na kolejny dzień też się nie pofatygował, żeby oddać moją paczkę. Dopiero na kolejny dzień po kilku telefonach łaskawie oddał paczkę i jeszcze mnie wyzwał od różnych... Kolejna paczka, nie dostarczona ok. 18-tej dzwonię do kuriera, żeby dowiedzieć się co z moją paczką, ten sam Pan ponownie mi ubliża i rozłącza się w trakcie rozmowy. Na kolejny dzień mail, że paczka zostanie dostarczona w godz. 9.15-11.15. Paczka dotarła po 16.30 być może dzięki kilku nerwowych telefonach na infolinię. Brak próby doręczenia w pierwszy dzień, jak informuje infolinia "kurier nie miał czasu" ! Wszystkie skargi kończą się "rozmową dyscyplinującą", która nic nie daje. Krótko mówiąc, firma DPD pozwala kurierom: kraść, fałszować podpisy, obrażać Klientów i nie musi dostarczać paczek. Natomiast adresat zobowiązany jest wziąć kilka dni wolnego bo może któregoś dnia zaszczyci go swoją obecnością kurier z przesyłką. Nie korzystają również z nr tel. podanego na paczce jaki inne firmy kurierskie. Radze omijać bo szkoda zdrowia i nerwów.
    Zaletybrak
    Wadycałe mnóstwo
  • ~klient / 2019-06-21 22:30
    Ocena: 1.00 / 5
    nie polecam, zenada, mam nagranego na kamerach jak podjezdza, nie wychodzi z auta, nie dzwoni dzwonkiem, nie dzwoni na telefon, notatka odbiorca niedostępny, i uważa smierdziel ze sprawa zalatwiona. zalatwilem numer telefonu na strone, ale bez sensu caly dzien telefon wylaczony, dzwonie do nich na infolinie, a kolejny cwel z infolini jak zaczynam mu powiedzic w czym rzecz to mi rozlaczyl, wiec reasumując: pip pip piiiiiiiiip !!!
    Zaletyzadne
    Wadysporo
  • ~Klient / 2019-08-14 17:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma dpd jest niekompetentna.. Nie traktuje powaznie swoich klientów. Jestem oburzona, poniewaz dotaję e-mail, że kurier będzie miedzy 11.30 a 13.30 a kuriera brak..... Wiec dzwonię o godzinie 14 do p. Rafała a on mowi ze bedzie za 1,5 godziny.. Kuriera brak...... Dzwonie Po raz kolejny po 2 godzinach oczekiwania pytam kiedy będzie na danej ulicy a on.. Juz byłem ale musiałem wrócić po odbiory paczek.. Mnie osobiście zatkało.. Pytam go czy wie wyrobi do godziny 17 a on ze raczej nie ale bede dwie ulice dalej wiec moze mnie pani odszukać.. Co za bezczelny typ... Ja nie mam co robic tylko szukać kuriera po całym Chorzowie z dwujka malych dzieci!! Nie polecam.. Poprzestawiało im sie w d...e
    ZaletyZadnych
    WadyDużo
  • ~Klient / 2019-10-21 16:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma !! Nie polecam nikomu!! Ale co się dziwić jaka placa taka praca!! Kurierzy zasuwają od rana żeby szybko skończyć pracę a nikt tego nie docenia bo dla prezesów liczą się tylko statystyki
    ZaletyBrak
  • ~Klient / 2019-11-07 08:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Pierwszy raz spotykam się z takim brakiem szacunku do klienta. Kurier był chamski i opryskliwy, poinformował mnie, że on decyduje o czasie dostarczenia przesyłki, a ja nie mam nic do gadania. Oczywiście dostałam tylko jedną opcję dostarczenia przesyłki w godzinach od 11 do 13, na moją prośbę dogadania się usłyszałam że mam nie dyskutować. Nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia z tą firmą.
Dodaj własną opinię »