Najgorsza firma kurierska. Zero kontaktu z kurierem. Na infolini traktują klientów jak śmieci. Masakra
ZaletyBRAK
WadyTraktowanie klientów, ceny, kontakt, czas dostawy
~Klaudia / 2021-05-31 12:23
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsi kurierzy w krakowie, prostaki którzy nie nadają się do niczego oprócz jazdy autem, przesyłek nie dostarczają tylko chca aby klient sam sobie je odebrał. Są mega leniwi i chamscy, ktoś kto prowadzi rekrutację w Krakowie dla kurierów dpd wyszukuje chyba najbardziej niemilych i zalosnych pracowników.
ZaletyŻadnych
WadyNajgorsi kurierzy w Krakowie
~Klaudia / 2021-09-22 20:19
Ocena: 1.00 / 5
Jedno wielkie nieporozumienie. Jestem
cały dzień w domu. Dostaje nagle meila ze paczka nie została doręczona. Kurier dzwoni ze nie odbierałam telefonu - oddzwaniam po 3 minutach od telefonu kuriera, który stwierdził, ze dzwonił domofonem - oczywiście nie dzwonił. Mówi mi ze zostawi paczkę w pick-up. Za 2h dostaje meila, ze paczka została odebrana przez nieznana mi osobę. Paczki nie ma, obsługa nie wie co się stało z paczka. Porażka.
Zaletybrak
~Klaudia / 2021-09-24 18:58
Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy nie dostarczają przesyłek, nie odbierają telefonów... w efekcie przesyłka wraca do nadawcy... Nie polecam.
~Klaudia / 2021-11-03 17:57
Ocena: 1.00 / 5
Czekałam na kuriera cale popołudnie, miał przyjechać między 14 a 16. Dostalam informacje po 15 o nie udanej próbie dostarczenia paczki. Kurier jeszcze przez telefon się zapiera że dzwonił domofonem, odbierając jedzenie domofon działał, to już druga taka sytuacja z tej firmy. W dziale obsługi klienta nie lepeoj. Gdybym była dostępna w późniejszych dniach nie robilambym problemu.
ZaletyBrak
~Klaudia / 2021-11-25 01:10
Ocena: 1.00 / 5
Kurierowi sie nie chcialo zawiezc paczki wiec wyrzucil ja 2 km dalej u sasiadki na podworko,bezczelnie wrzucil ja na podworko i odejchal.Gdyby nie szybka reakcja sasiadki paczke by psy pogryzly.2 sa bardzo niemili w stosunku do klienta kiedys nie mialam drobnych to pan zaczal do mnie krzyczec,ze trzeba miec odliczone i on nie ma czasu.
~Klaudia / 2021-12-21 09:38
Ocena: 1.00 / 5
STANOWCZO NIE !
NIEWYBIERACJE FIRMY KURIERSKIEJ DPD JEŻELI POTRZEBUJECIE COS SZYBKO WYSŁAĆ. KOPERTA ZA 104 ZŁ NADANA W PIĄTEK MIAŁA TAFIC W PONIEDZIAŁEK DO ADRESATA. (przesyłka krajowa) MAMY WTOREK A PRZESYŁAKA JEST NIEWIADOMO GDZIE.
Wybrałam ofertę z dostawą dnia następnego do 9:30 kosztowało to 104 zł.
Omijajcie szerokim łukiem - nikt nie jest w stanie powiedzieć gdzie jest przesyłka i zagwarantować kiedy zostanie dostarczona.
~Klaudia / 2022-02-08 20:34
Ocena: 1.00 / 5
Fatalna obsługa klienta i kurierzy. Paczki wielokrotnie niedostarczone oznaczone, że nie było nikogo w domu, jak zawsze ktoś był. Brak kontaktu z kurierami, ignorancja. Radzę omijać szerokim łukiem.
~Klaudia / 2022-03-25 23:10
Ocena: 1.00 / 5
Jak to jest, że kurier sam sobie wpisuje że mnie nie zastał w domu w momencie, gdy nawet koło moich drzwi nie stał? Najgorsza firma kurierska.
Gdy na drugi dzień upierał się, że był i nikogo nie zastał (kłamstwo ponieważ podobno miał być po 16, a po 16 wszyscy domownicy byli już w domu) to co, nikt nie słyszał domofonu? Jak poprosiłam by mi pokazał historie w telefonie, że do mnie dzwonił to stwierdził, że tego nie zrobi ja swoją w reklamacji udostępniłam nikt do mnie nie dzwonił ani domofonem ani na telefon. Totalna porażka. I w żaden sposób nie można wyegzekwować tego by dostarczyli paczkę. Mogę sobie iść sama do punktu odbioru ale gdybym była zainteresowana pójściem to bym zamówiła do paczkomatu. Odradzam wszystkim.
ZaletyBrak zalet, same wady.
WadyBrak kontaktu z kurierem, na infolinii też nie mogli się do niego dodzwonić.
Kłamliwy kurier.
~Klaudia / 2022-04-06 13:44
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam. Najgorsza firma kurierska z jakiej miałam okazję korzystać. Paczka miała być dostarczona dzień po zamówieniu, w dzień dostawy kurier nie pojawił się nawet w okolicach (cały dzień w domu ktoś był) a w linku do śledzenia paczki informacja, że nie został nikogo w domu. Następnego dnia kurier zadzwonił, że nikogo nie zastał, ale jest już poza rejonem (z tego co wiem, raczej dzwoni się jak się jedzie do klienta a nie jak się już jest na drugim końcu miasta)i nie może zostawić u sąsiada. Po mojej prośbie sms-em, że proszę o pozostawienie u sąsiada lub pod drzwiami mieszkania paczki, dostałam odpowiedź,że jednak nie ma problemu i tak zrobi. Po kilkudziesięciu minutach dostałam informację,że paczka została zwrócona do nadawcy.
Po kontakcie z infolinią, oni nic nie moga zrobić. Na infolinii mialam przyjemność rozmawiać z bardzo młodym człowiekiem, który generalnie mam wrażenie,że nie wiedzial w jakim celu tam się znajduje. Jedyne co uzyskałam po rozmowie to wskazówki dla nadawcy (przy czym ja byłam odbiorcą). Bardzo NIE POLECAM!!!
~Klaudia / 2022-04-07 16:40
Ocena: 1.00 / 5
Jakość świadczonych usług świadczonych przez kurierów woła o pomstę do nieba. Kurier, który powinien mieć przesyłkę twierdzi, że to nie jego rejon. Czy to centrala źle kieruje paczki , nie do tych kurierów którzy je mieć powinni czy czyj jest to błąd? Nie ustalisz z kurierem żadnych szczegółów, bo przecież to nie jego rejon, wiec kto ma paczkę? Czy warto tracić paliwo na kilkukrotne prawdopodobne dojazdy (czy był pod twoim adresem czy tylko odhaczył, że był ?Nie jestem w stanie tego sprawdzić, mimo że od rana "czatuję "na kuriera. Ten rodzaj usług zaczyna przypominać zabawę w kotka i myszkę. Chcę mocno zaintonować, że nie jestem zadowolona.
~Klaudia / 2022-04-07 21:09
Ocena: 1.00 / 5
Powiedzieć, ze jestem sfrustrowana podejściem tej firmy to jak nie powiedzieć nic. Paczka miała być u mnie dwa dni temu. Od dwóch dni jest w punkcie (magazynie) w moim mieście. Chciałam zapytać się na infolinii czy mogę sama po nią podjechać skoro ona nadal tam tkwi, a nikt jej nie raczy przywieźć. Infolinia ma tylko automatyczną sekretarkę, która powtarza w kółko odpowiedź wedle swojej interpretacji mojego pytania które usłyszała. Pisząc do nich maila odsyłali mnie z adresu mailowego do adresu, każąc pisać jeszcze raz wieczorem bo teraz ponoć nie mają czasu zająć się sprawą. Czy to jest dobre traktowanie klienta?! Czy trudno jest dojść do porozumienia? Przecież zrozumiałabym, że z jakiś przyczyn moja paczka nie może opuścić magazynu ( bo np jest za duża albo na zmianie jest ktoś kto nie ma tyle siły by ją wyciągnąć z auta) Wszystko bym zrozumiała i nawet z uśmiechem na twarzy podjechała do magazynu w moim mieście. A Tu zero!!! kontaktu. ZEROOO!!! Totalny brak kompetencji.
ZaletyBrak.
WadyBrak komunikacji. Automatyczna sekretarka Ewa, która ma wgranych kilka odpowiedzi i nie potrafi pomóc w konkretnej sprawie. Na inną infolinię nie da się dodzwonić. Odsyłają z maila na maila.
~Klaudia / 2022-05-11 14:32
Ocena: 1.00 / 5
Totalna porażka brak kultury kurier był bezczelny i paczka nie była dostarczona pod dom mało tego musiałam po nią iść
~Klaudia / 2022-06-22 15:12
Ocena: 1.00 / 5
Firma fatalna, zamówiłam przesyłkę z Vinted za pośrednictwem DPD. Przesyłka za pierwszym razem nie dotarła do paczkomatu podobno z powodu złego adresu dostawy. Oczywiście informacja na mailu. Odrazu telefon na infolinię co się dzieje, podobno paczka nie spełnia warunków albo był przepełniony paczkomat, kurier nie odebrał telefonu od pracownicy dpd ani ode mnie. Na drugi dzień informacja ze paczka wraca do nadawcy, kolejny telefon na infolinię że paczka została przekierowana do mnie jeszcze raz i miała na drugi dzień zostać dostarczona. Echo w aplikacji vinted informacja ze paczka wraca do nadawcy. Dziś dostałam SMS że paczka jest w paczkkomacie, można odebrać, oczywiście aplikacja nie widzi tej paczki i nie mam jak jej odebrać. Napisałam do konsultanta w tej sprawie, ostrzegam infolinia pobrała ode mnie 30 zł.!!!! Pan doradził ze mam wyłączyć i włączyć aplikacje;d 3h minęły dalej nic. ANI PACZKI PIENIĄDZE POBRALI ZA TELEFON, NIE POLECAM! .
ZaletyBrak
WadyZa mało miejsca na to
~Klaudia / 2022-06-23 13:48
Ocena: 1.00 / 5
Kurier z Jarocina nie dostarczył mojej paczki do domu , powinny być 2 podejścia , widocznie miał gdzieś swoje obowiązki pracownicze , kto na tym cierpi ? Klient :) NIE POLECAM , PRZEZ TO NIE ZAMOWIE NIC JUZ DPD. W paczce były bardzo ważne elementy.
WadyPełno
~Klaudia / 2022-08-02 16:07
Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłam kuriera specjalnie na godzinę 16-18 gdy będę po pracy, żeby mógł zabrać paczkę. Kurier był u mnie o 10…. Jakaś porażka
~Klaudia / 2022-08-26 16:07
Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłam dwie paczki z różnych miejsc, wybrałam punkt odbioru z dostępnych na liście, w między czasie okazało się, że punkt odbioru już nie istnieje i szanowne DPD uznało to za powód do odesłania paczek do nadawcy. Zamiast skontaktować się ze mną lub najprościej przekierować do kolejnego najbliższego punktu odbioru. Próbowałam sie kontaktować z infolinią co okazało się bardzo trudne, jeżeli masz paczkę zarejestrowaną na swój numer telefonu jest tylko możliwość rozmowy z BOTEM! Żeby połączyć się z konsultantem musiałam dzwonić z innego numeru. Po trudach okazało się że mogę sobie odebrać osobiście paczkę z sortowni w Sosnowcu... mam około 30 km do tego miejsca, DPD uznało, że to spoko opcja. A przekierowanie paczki do innego punktu uznali za specjalną prośbę... Żal i dramat... Nie polecam
ZaletyBRAK
Wadybrak możliwości połączenia z konsultantem, brak odpowiednich procedur w postępowaniu z awaryjnymi sytuacjami, tj. zamknięcie się punktu odbioru
~Klaudia / 2022-10-14 17:21
Ocena: 1.00 / 5
W dniu 14.10.2022 o godzinie około 11 zadzwoniłam do kuriera z prośbą o telefon pod blokiem gdy będzie już z paczką ponieważ mam zapsuty domofon, kurier obsługujący dany teren przyjął informacje miał być miedzy 13 a 15.Bylam tego dnia cały dzień w domu. O 14.44 dostaje SMS że kurier mnie nie zastał a paczkę przekierował do punktu odbioru. Czekając na telefon natychmiast oddzwoniła ze czekam że nikt nie dzwonił a kurier mówi że miała mu jakiegoś SMS napisać o czym mnie nie informował. Ale pamiętał mnie że mia dzwonić pod blokiem. Co to w ogóle zaabsurd że ja muszę prosić kuriera żeby on łaskawie zadzwonił bym odebrała własną paczkę bo on ma z ty problem? Nie podjął żadne próby doręczenia mi paczki . Prosiłam by wrócił i dostarczył mi paczkę to powiedział że za 3 minuty wróci bo jest ulice dalej. Zeszłam pod blok ale Pan żartowniś nie wrócił a na moje telefony i sms że czekam pod blokiem napisał że mam sobie iść odebrać paczkę do punktu odbioru. Brak słów.
ZaletyZadna
WadyWszystko
~Klaudia / 2022-10-17 16:15
Ocena: 1.00 / 5
Dpd jest najgorsza firma,jaka istnieje dziwie się,ze jeszcze funkcjonuje, kurierom się nawet adresu nie chce znaleźć,zamiast zadzwonić Na numer tel odrazu wpisują błędny adres paczki. Porazka
ZaletyBrak
WadyCzas,przesyłka,obsługa,pickup
~Klaudia / 2022-12-15 15:40
Ocena: 1.00 / 5
Kolejna zła przygoda z dpd. Paczka nie dotarła w ciągu tygodnia. Nie istnieje w aplikacji, wiec nie można jej odebrac z paczkomatu. Kurier dwukrotnie nie przekierował jej do punktu pick up mimo interwencji centrali.
Nigdy więcej.