Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~kingus_ka / 2021-05-05 12:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo słaba komunikacja. Opcja generowania kodu smsem nie działa, kurier nie odbiera telefonu. Akurat w sklepie, w którym zamawiałam nie ma innej możliwości. Najgorsza obsługa przesyłek jaka może być.
  • ~Kinia / 2018-12-18 23:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak kontaktu telefonicznego. Brak dostarczenia przesyłki. Zmiana statusu na nie dostarczona z powodu nieobecności odbiorcy. Bzdura. Nikt się nie pojawił. Nikt się nie skontaktował. Baczki nadal brak.
  • ~Kinia / 2022-03-24 17:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Ile razy zamówię przez tą firmę to na paczkę czekam po kilka dni bo zawsze zmieniają kod pocztowy podaje w sklepie prawidłowy a im się nie zgadza albo sami przekierowują paczkę na inny adres i termin.
  • ~Kinia / 2022-06-25 15:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Z zamówionymi przesyłkami do DPD Pickup są same problemy. Dostaje wiadomości że przesyłki są odsyłane do nadawcy przez nieprawidłowy adres po próbie doręczenia. Ale jaka to próba doręczenia skoro paczka została zamówiona do automatu paczkowego??? MASAKRA musze teraz wydzwaniać po infoliniach, a jest sobota i godzine temu linie zostały zamknięte no super. Mam informacje z smsa od wczoraj że paczka jest do odebrania, dopiero dzisiaj czyli jakoś po 24h informacja pojawiła sie w dpd mobile, ale podchodząc do automatu nie mogłam jej odebrać bo nie wyświetlał sie żaden przycisk alby ją otworzyć. Żenada. To paczka jest w tym automacie czy jej nie ma ja sie pytam?!?! Nie polecam z całego serca, nie zamawiajcie do dpd pickup
    ZaletyBrak zalet serio
    WadyPełno i wypisane wyżej
  • ~Kinia / 2023-12-18 20:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam!
    Nie profesjonalna obsługa. Piszą że były próby doręczenia paczki a wcale tak nie było.
    Nigdy więcej nie skorzystam!
    ZaletyBrak
    WadyFałszywe próby doręczenia paczek
  • ~Kinia123 / 2022-08-05 12:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka została dostarczona pod bramę otwarta a kuriera już nie było co jak by ktoś sobie podszedł i ją zabrał
    ZaletyŻadne
  • ~Kipo / 2021-05-25 18:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostałam e-mail że została ustalona nowa data doręczenia przesyłki. Nikt się ze mną nie kontaktował a kurier nie odbiera. Cały dzień rozhebany ????????????????
  • ~Kira / 2022-05-03 23:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Za wszystko zero gwiazdek . Dokładnie opiszę jak dostanę paczke o ile ja dostanę o co chodzi . Ale już teraz nie polecam ,zero profesjonalizmu , olewka klienta i zbywanie
    ZaletyZadne
    WadySame wady
  • ~Kira / 2025-11-20 21:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Rosnowo gm. Manowo Koszalin. Z rozrzewnieniem wspominam czas, gdy kurierem w Rosnowie był pan Przemek- sympatyczny i solidny. Po jego odejściu zatrudnili na tą trasę kurierkę. I to jest porażka. Wredna, bezczelna, kłótliwa, arogancka, niesłowna i "głupio-mądra" kobieta. Nie da się z nią dogadać w żaden ludzki sposób, bo jest tak przemądrzała, że jej własna buta kiedyś ją dogoni i nakopie w cztery litery. Myli się, upiera przy swojej pomyłce, a jak udowodnisz, że nie miała racji, to jest zwyczajnie chamska. Kiedyś zamawiałam bardzo dużo paczek przez DPD. Już nie chcę mieć z tą kurierzyną do czynienia więc zmieniliśmy firmę.
  • ~Kit / 2025-10-31 16:18
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to totalna porażka. Paczka dwa razy wróciła na sortownię, a infolinia to płatny żart z idiotycznym botem i sprzecznymi informacjami od konsultantów. Stanowczo odrazdam.
    Zaletybrak
  • ~Kitax / 2023-11-07 16:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy są beznadziejni. Nie dostarczają przesyłek. Czekam cały dzień w domu i z maila dowiaduje się że przesyłka nie dostarczona bo nikogo nie było w domu. Dzwonię do kuriera a on bezczelnie odpowiada że był ale nikt nie otwierał drzwi. Więcej nie wybiorę tej firmy kurierskiej. Niepolecam.
    ZaletyBrak
    WadyBeznadziejni kurierzy którzy nie potrafią przeczytać adresy dostawy.
  • ~Kitek / 2019-11-28 11:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma dpd to jakaś porażka 2 raz w tym tygodniu kurier dał odmowę a nawet nie raczył dostarczyć przesylki. Gdy zadzwoniłam na infolinię to pan łaskawie powiedział że paczka będzie dostarczona na 2 dzień lecz godziene później patrzę zrobiony jest zwrot. Firma nie zasługuje na zaufanie klienta jest nieodpowiedzialna i kłamliwa. Ja ostatni raz korzystam z ich usług i z całego serca nie polecam
    ZaletyŻadne
    WadyWszystkie możliwe
  • ~kiuyd / 2021-10-08 21:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier miał przyjechać po odbiór przesyłki. W trackingu sprawdziłam, że pojawił się status "Zlecenie niezrealizowane - błędny adres". Zadzwoniłam do kuriera, żeby wyjaśnić sprawę i usłyszałam: "aaaa, bo to taki duży budynek..." No, tak duży, ale kurier miał mój numer telefonu, mógł zadzwonić i zapytać o wskazówki. Nie chciało się...?
  • ~Kiziak / 2023-11-10 17:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma jaką znam , przesylka w Polsce idzie 24 godziny potem czeka na wydanie do doręczenia
    ZaletyŻadnych
    WadyNędza
  • ~KJ / 2022-06-20 16:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekając cały dzień na kuriera w mieszkaniu, naglę otrzymuję wiadomość email, że nie ma mnie w domu...To w takim razie mam jakieś rozdwojenie jaźni i może faktycznie jestem na mieście. Żenada totalna....kurierzy przechodzą samych siebie, Z żadną firmą kurierską nie ma takich problemów jak z DPD !!! A najgorzej jak zamawiasz coś i do wyboru masz tylko i wyłącznie kuriera DPD. Brak słów. NIE polecam!!!!!!
    Zaletybrak zalet
  • ~KJ / 2023-03-30 13:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam tej firmy
    są duże problemy płatnościami większych kwot i podziale płatności kartą na dwie tranzakcje.
    nie można płacić częściowo kartą i gotówką.
    Co najmniej dziwne bo w innych firmach nie ma problemu.
    ZaletyBRAK!!!!!
    WadyLipna firma - NIE POLECAM UNIKAJCIE
  • ~KJ / 2024-09-03 15:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Jeśli zależy ci na dostawie, to szczerze odradzam. Kurier nie kontaktował się ze mną w sprawie odbioru przesyłki, nie zadzwonił, nie otrzymałam maila, smsa, żadnej informacji w jakim przedziale czasowym dostarczy przesyłkę.

    Po pierwszej nieudanej próbie doręczenia, również nie zostałam w żaden z możliwych sposobów poinformowana, o drugiej próbie doręczenia też zero kontaktu, po drugiej nieudanej próbie, również żadnej informacji , a form jest wiele. Jak w dzisiejszym świecie, tak można traktować klienta? Jest tyle możliwości skontaktowania się bezpośrednio telefonicznie, mailowo, smsowo., do przesyłki są dostarczone moje dane które mają służyć do kontaktu. Nigdzie nie dostałam informacji w jakim czasie ma przybyć kurier i kiedy trzeba warować przy drzwiach, żeby się doczekać. Co za chamstwo DPD. Przesyłka wraca do nadawcy, ja tracę czas.
  • ~Kk / 2020-12-04 15:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak kontaktu z kurierem. Paczka pomimo umówionej godziny na stronie DPD została dostarczona przed czasem. Pozostawiona pod drzwiami, bez żadnej informacji.
  • ~kk / 2021-11-09 12:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Zdecydowałam się na przesyłkę za pobranie, ponieważ w ofercie była możliwość płacenia kartą. Paczkę dostarczono w innym terminie niż wybrałam, a kurier przyszedł bez terminala. Chamska kobieta, niekompetentna wykłócała się ze mną. Od początku negatywne nastawienie i brak chęci rozwiązania problemu. Następnie okazało się, że kobieta też bardzo złośliwa, bo odesłała moją paczkę i zaznaczyła, rezygnację klienta z przesyłki / odmowę doręczenia paczki, a to przecież mi odmówiono możliwości zapłacenia za przesyłkę. W DPD nie jest tylko problem z kurierami, ale z ogólnym systemem. Na infolinii konsultant przyjął moją skargę i zmienił status paczki i obiecał, że następnego dnia przyjdzie inny kurier z terminalem. Niestety następnego dnia paczka dostarczono, ale nie do mnie tylko do nadawcy. Ponowna zabawa z dzwonieniem na infolinie. Zero reakcji i rozwiązania problemu. Poziom określam jako żenujący, a Pani kurierce powinno się zabronić pracy z klientem lub wysłać na kurs kultury osobistej.
    Zaletybrak
    Wadykurier, system
  • ~Kk / 2023-02-17 23:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier ruda Śląska uszkodził mi samochód a firma ma to gdzieś !! Uwaga kurier Kochłowice
    WadyTragednia
Dodaj własną opinię »