strona 405 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 403
- 404
- 405
- 406
- 407
- nastepna »
-
~Kinga / 2021-01-06 10:15Ocena: 1.00 / 5
Ja dostałam paczkę nie swoją a w dodatku moja etykieta była wydarta i przyklejona byle jak na karton który nie jest mój ciekawa jestem kiedy odbiorca paczki która ja mam widoku się będzie nią interesował dno kompletne mam nadzieje ze moja się znajdzie już nie wspólnie o kurierze dno -
-
~Kinga / 2021-03-01 17:09Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to tragedia. Oferują zmiane daty i godziny. No to logiczne, że zmieniam na taką żeby mnie pasowało... 18-20!!! Gość dzwoni o 7:30 i pyta czy ktoś jest w domu.... Nie ma. Czy moze zostawić u sąsiadów? Nie może. Że najpóźniej może być o 15:30. Nie może bo jestem w pracy...Mówi, że w takim razie odwozi paczke do punktu i tam ja sobie odbiore,żegna się z kpiącym głosem. A ja wybucham serią przekleństw. Dzwonie na infolinie a tam wesoły bot, który gówno ci pomoze. Wkoncu laczy z konsultantką. Na dzien dobry slysze, że kurier nie musi się stosować do zmiany godziny. Szlak mnie trafia!!!!! To jest poważna firma? Pozniej dowiaduje się, ze kurier zwraca paczke do nadawcy bo na niego nabluznilam....(a podobno skonczył ze mna rozmawiać)jak tu sie nie wkur... Stracony czas i pieniadze. ZaletyJedyna zaleta jest bot który się nie rozłacza tak jak Wasi konsultanci w chwili w której nie potrafią rozwiązać problemuWadyWadą jest istnienie takiej firmy jak DPD -
~Kinga / 2021-03-23 11:58Ocena: 1.00 / 5
4 godz. przed dostawą informacja na maila, że do odbioru własnego w oddziale. Przez telefon informacja, że paczka nie zmieściła się na auto i będzie dostarczona następnego dnia, ale nie wiadomo o której. -
~Kinga / 2021-03-31 20:18Ocena: 1.00 / 5
Kurier zostawia paczki pod drzwiami i odjeżdża. Nikogo o tym nie informując! Dzisiaj nawet nie podjął próby doręczenia, pączka została zwrócona do punktu odbioru oddalonego od miejsca zamieszkania 30km.
Nie polecam tej firmy to jakiś obłęd!! Płacę za dostawę, a jej nie otrzymuję.ZaletyŻadneWadyŻadne -
~Kinga / 2021-08-20 13:44Ocena: 1.00 / 5
Dostaje powiadomienie, że kurier dziś przyjedzie. Czekam cierpliwie, zadzwonił że jest na miejscu ale jak się okazało podjechał pod inny adres. Dzwonię na infolinię i Pan z którym rozmawiałam poinformował mnie że paczka została odebrana ale jak skoro nikogo nie było w mieszkaniu a sąsiadów nie znamy ponieważ wynajmujemy mieszkanie. Pytam tego Pana czy może skontaktować się z tym kurierem i on nie był wstanie tego zrobić, serio? Od czego oni tam są i gdzie ja teraz mam szukać swojej paczki? Bardzo nie polecam tej firmy, brak odpowiedzialności za przesyłki. Pan kurier o imieniu Igor totalna porażka. -
~Kinga / 2021-09-01 09:40Ocena: 1.00 / 5
Paczka wrocila do nadawcy ze zly adres choc byl dobry tylko kurier nie raczyl zadzwonic bo to za drogo i poinformowac ze jest WadyNigdy nie zamawiaj przez dpd -
~Kinga / 2021-09-30 19:53Ocena: 1.00 / 5
Gorzej być nie może
Na codzień mam styczność z wieloma firmami kurierskimi i spedycyjnymi i myślałam ze nic mnie nie zaskoczy aż do dzisiaj
Najpierw paczki wysyłane z czerwona naklejka SOBOTA przychodzą w poniedziałek
Innym razem zostawiona paczka w restauracji obok a na pytanie kto pokwitował kurier mówi „sam sobie pokwitowalem” ale to co wydarzyło się od ostatniej soboty to istne apogeum
Po tym jak 2 panów kurierów robiło pod górkę z doręczeniem paczki demonstrując jak bardzo są bez karni i jak dobry ubaw maja z psucia komuś nerwów odwiedził mnie Pan twierdzący ze jest ich kierownikiem i nie po to aby sytuacje wyjaśnić a po to żeby sobie na mnie pokrzyczeć
Zero pytania co się wydarzyło zero czegokolwiek tylko agresja i przekrzykiwanie
No cuz przykład idzie z góry tak się pracuje w dpd i tak traktuje klienta
Chamstwo prostactwo ubaw z klienta a wszystko to z przyklaskiem rzekomego przełożonego
Nie polecam ta firma kiedyś na prawdę dobra i na poziomie dziś jest totalna kpinąZaletyDawno temu były ale się zmyłyWadyTotalny brak kultury, jawna kpina z klienta, jawne utrudnianie doręczenia przesyłki, aprobata chamstwa przez przełożonych
Tak pracuje dziś dhl Jelenia Gora
Szkoda -
~Kinga / 2021-12-20 22:37Ocena: 1.00 / 5
Nie dałam żadnej gwiazdki bo i nie ma powodu. Wysłana paczka do Niemiec waga 31kg koszt też srogi... Paczka niedostarczona z powodu rzekomego uszkodzenia zawartości... Brak jakiego kolwiek kontaktu z nadawcą czy odbiorcą po prostu zwrócona do pl na koszt nadawcy ale ale i tu się robi ciekawie zwrócono 1,5 kg z 31kg reszta "zaginęła" przez weekend w Rzeszowie na magazynie bo mimo że paczka była w Rzeszowie w piątek rano to zdaniem dpd Polska dpd Niemcy nakleili źle nalepki i trzeba było przetrzymać przez weekend po to by "wyczyścić" zawartość... Nadmienię że z Niemiec paczka wyszła 31kg resztę najwyraźniej ukradły świąteczne hohliki z dpd gnieżdżące się w kieszeniach złodziejskich pracowników. Od taki prezent na święta od "szacownej" firmy... ZaletyZłodziejeWadyZłodzieje -
-
~Kinga / 2022-01-12 14:42Ocena: 1.00 / 5
Dramatyczna obsługa. Rano doszła wiadomość o zamiarze doręczenia paczki pod wskazany przeze mnie adres. Wiedząc, że nie będzie mnie w tym miejscu - skorzystałam z linku z maila DPD, aby przekierować przesyłkę. Strona pokazała mi informację, że udało się przekierować przesyłkę do punktu odbioru, natomiast nie dostałam żadnego maila ani potwierdzenia SMS. W ciągu dnia zadzownił kurier twierdząc, że stoi pod mieszkaniem i czeka z przesyłką. Ze zdziwieniem, że kurier nie otrzymał informacji o przekierowaniu, wyjaśniłam sytuację. Usłyszałam, że w takiej sytuacji przesyłka zostanie dostarczona jutro. Chwilę później otrzymałam maila, że przesyłka nie została dostarczona, ze względu na "błędny adres odbiorcy" i po raz kolejny kazano mi skorzystać z systemu do przekierowania. Po wejściu w link żadna opcja przekierowania nie była dostępna. Uznałam, że muszę skontaktować się z infolinią. Po przeprawie z botem ewą, udało mi się porozmawiać z panem z infolinii, który nawet nie chciał wysłuchać mnie do końca, tylko poprosił o nr przesyłki. Otrzymałam informację, że przesyłkę przekierowałam do punktu na co odpowiedziałam, że nie dostałam w związku z tym żadnego potwierdzenia, że proces zadziałał. Zapytałam pana czy na pewno jest to zaznaczone w systemie po czym usłyszałam odpowiedź "Gdyby nie byłotego w systemie to bym tego pani nie przeczytał". Tego typu postawa jest dla mnie nieporozumieniem, tym bardziej, że telefon nie miał na celu pretensji tylko upewnieniu się, że paczka dotrze w wyznaczone miejsce i nie zostanie odesłana do nadawcy. Firma totalnie nieprofesjonalna, usługi na poziomie zerowym. Nigdy więcej nie skorzystam. Próbowałam wystawić opinię na Google, facebooku, ale niestety widać, że firma nie radzi sobie z negatywnymi opiniami, bo nigdzie nie można wyrazić o nich zdania. ZaletyBrakWadyCała usługa -
~Kinga / 2022-01-20 11:47Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam!Kurier odebrał ode mnie paczkę w stanie idealnym a do mojej bratowej trafiła w fatalnym stanie, rozwalona i poklejona ich taśmą i streczem. Nie wiem czy rzucali tą paczką czy szukali szczęścia w środku...I jeszcze ich tłumaczenie, że paczka była źle zabezpieczona. Porażka! Macie szczęście, że zawartość dotarła w nienaruszonym stanie dzięki temu, że była zabezpieczona przeze mnie folią bombelkową. -
~Kinga / 2022-04-29 09:48Ocena: 1.00 / 5
Kurier DPD to jakiś żart. Nie dostarcza paczek. Siedzę w domu, czekam, i jedyne co dostaję to informacja, że kurier nikogo nie zastał. ŻENADA!!! ZaletyBRAKWadyBeznadziejna firma. -
~Kinga / 2022-05-16 12:39Ocena: 1.00 / 5
Paczka która była nadana we Francji miała zostać dostarczona w poniedziałek do punkty pick up… sklep czynny do 20:00 pan kurier skanuje co 2 dzień ze nikogo tam nie zastal , na infolinii dramat ( nikt nic nie wie do kuriera nie można się dodzwonić do oddziału w walbrzychu również )
Paczki raczej nie zobaczęZaletyBrakWadyDługo by pisać -
~Kinga / 2022-07-14 14:10Ocena: 1.00 / 5
Beznajdziejna obsługa, brak kontaktu z kurierem, na stronie podają czas dostawy 20-22, a kurier bez wcześniejszego kontaktu zjawia się o 13. Biuro obsługi w niczym nie pomaga. Najgorsza firma kurierska, szczerze odradzam. -
~Kinga / 2022-09-20 15:48Ocena: 1.00 / 5
Paczka nie dostarczona nikt nie dzwoni nie pisał nie przyjechał a podobno zostawiono awizo a następnie odmowa odbioru. Awizo brak jak i kuriera brak. Totalny brak odpowiedzialności ze strony kuriera. Człowieka czeka cały dzień za paczką a tu takie coś -
~Kinga / 2022-10-19 09:57Ocena: 1.00 / 5
O 7:58 w poniedziałek dostałam informację smsową, że zostanie podjęta próba doręczenia przesyłki tego dnia oraz z linkiem do zarządzania paczką. O 9 złożyłam z wykorzystaniem linka dyspozycję zmiany dnia doręczenia. O godzinie 17 dostałam smsa o nieudanej próbie doręczenia i zostawieniu przesyłki w punkcie DPD na drugim końcu miasta. Pani na infolini była bardzo niemiła, stwierdziła, że skoro kurier miał już przesyłkę, to nie można nią zarządzać - na moje stwierdzenie, że w takim razie zarządzanie paczką to fikcja, dostałam informację, że mogłam nią zarządzać wcześniej (ciekawe jak, skoro wcześniej nie dostałam żadnej wiadomości z dpd). Opryskliwym tonem poinformowała mnie, że nie ma możliwości ponownego doręczenia, a jeśli nie odbiorę przesyłki do czwartku (punkt oczywiście otwarty tylko do 18, dojechać po pracy na drugi koniec miasta na czas to będzie cud) to wróci do nadawcy i to nie jej problem, tylko mój. Nie ma też możliwości przedłużenia terminu odbioru z punktu.
Bardzo serdecznie nie polecam, zero zrozumienia ani chociażby "ludzkich" sformułowań podczas rozmowy. Jestem w stanie zrozumieć, że może z poziomu infolinii nic nie dało się zrobić, ale można to powiedzieć bez opryskliwego tonu i wyższości w głosie i uzyć chociażby jakiś sformułowań typu "przykro mi". Cała rozmowa ze strony pani konsultantki była w tonie "co mi tu ktoś głowę zawraca". -
~Kinga / 2023-03-15 07:17Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka co prawda dostarczona, wrzucona przez kuriera pod licznik od gazu w wodę i śnieg. Brak kontaktu z kurierem, opakowanie uległo zniszczeniu. ZaletyBrakWadyBrak kontaktu z kurierem, nie dbanie o stan przesyłki. -
-
~Kinga / 2023-07-25 21:59Ocena: 1.00 / 5
Dzisiaj miałam dostać przesyłkę do zapłaty, lecz kurier podal tylko jedna o tym samym adresie juz wcześniej opłaconą, o mojej przesyłce nic nie wspomniał i natychmiast odjechał. Chwile po tym otrzymałam wiadomość na mail o tym, ze byłam nieobecna na miejscu dostawy co jest nie prawdą. Po wielokrotnych próbach dodzwonienia się do numeru podanego w wiadomości zostałam 3 razy odrzucona. -
~Kinga / 2023-09-25 22:11Ocena: 1.00 / 5
To jest jedna wielka kpina to co się wyprawia w tej firmie kurierskiej. Czekam na przesyłkę już tydzień miała dojść dzisiaj ani wiadomości od kuriera ani powiadomienia SMS. Najlepsze w tym jest to że cały dzień w domu ktoś był i nie było możliwości żeby przegapić jaśnie wielmożnego kurier. Informacje na stronie DPD dotyczące przesyłki przychodzą po kilku godzinach. To już nie pierwszy raz jak są problemy z tą firmą kurierską. -
~Kinga / 2026-02-23 13:51Ocena: 1.00 / 5
Zniszczyli mi paczkę, kazali zapłacić za jej zwrot, bo inaczej nie da się złożyć reklamacji. Po czym odmówili oddania pieniędzy za zniszczoną przez nich paczkę. Straciłam przez nich kilkuset złotych. -
~Kinga Czyzniejewska / 2021-01-07 13:13Ocena: 1.00 / 5
Tragiczna firma ludzie w niej pracujący nie mają pojęcia co robić brak wiedzy i kompetencji niesympatyczni nie ma osoby kompetentnej nie można porozmawiać z kierownikiem bądź osobą która udzieli wiarygodnych informacji!!!!!!! jest w tych czasach tyle firm kurierskich że nie trzeba dorabiać takich szowinistycznych ludzi. ja już właśnie zmieniłam kuriera
szczerze nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!Zaletybrak zaletWadywszystkie możliwe olewanie klienta nieodbieranie ptrzesyłek zbywanie zproblemem brak wiarygodnej informacji
strona 405 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 403
- 404
- 405
- 406
- 407
- nastepna »
