Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Kiaps / 2023-11-16 15:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczki za pobraniem idą i dość nie mogą to jakiś dramat
    ZaletyBrak
  • ~Kiciuś / 2023-11-03 12:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier Irek o pocztku nr 5134 jest fatalny nie daje paczek
  • ~Kids1972 / 2022-06-20 19:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie dostarczył paczki,jego wyjaśnienie mnie rozbawiło-nie widzi Pan że deszcz pada?żesz delikatne biedactwo,nauka na przyszłość, zamawiać tylko do paczkomatu ,a w firmę kij wbijam
    ZaletyŻadnych
    WadyDługo by wymieniać
  • ~Kielek / 2023-04-07 17:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak kontaktu z obsługa klijenta, problem z paczkomatami. Telefon odbiera jakiś bot, nie ma możliwości rozmowy z konsultantem. Jedyna opcja rozmowy z nim to droga pisemna, gdzie po chwili wyłączają czat i możliwość rozmowy. Odradzam, względem innym firm kurierskich jest to dno, już lepiej wybrać pocztę Polska.
    ZaletyBrak
    WadyMnóstwo
  • ~Kient / 2021-11-24 14:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Hymm to jest śmieszne aż :) 1 raz paczka została nieodebrania z powodu rzekomej nieobecności w domu to nic że byłem na kwarantannie. Mówię dobra spoko nie słyszałem czy coś przekierowalem paczkę na 2 dni później na odbiór w godz 16-18.O 12 przychodzi SMS że paczka odwieziona została do punktu odbioru.. mówie WTF dzwonie nie infolinię a tam mi się jakiś bot odzywa po chwili się rozłącza..dzwonie pod inny nr i proszę żeby ktoś załatwił sprawę...w odpowiedzi uzyskuję odpowiedź ze sprawami przesyłek zajmuje się wyłącznie bot (co jest nie prawdą).dzwonie pod 3 nr i udaje mi się porozmawiać z konsultantem który informuje mnie że czas jest orientacyjny i oni nie gwarantują że przesyłka dostanie do mnie doręczona w danych godzinach..następnie że paczka została nieodebrana i ogólnie mają mnie gdzieś i że mam się cieszyć że jest w punkcie odbioru...firma to kpina i mam nadzieję że InPost was zrówna w powierzchnia gruntu :*
    ZaletyBrak
    WadyWszystko nie tak jak powinno być w 2021r
  • ~Kik / 2023-10-05 11:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Dzwoni do mnie kurier i pyta czy jestem w domu ja mu mówię że nie ma mnie w domu żeby zostawił paczkę u sąsiada a paczka odjechała do magazynu DPD normalna masakra wrrrr4
  • ~Kika / 2020-09-08 22:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Wysyłałam paczkę kurierem dpd korzystając z furgonetka.pl. Paczkę szybko zawieziono do miejscowości, gdzie mieszkała adresatka, lecz nie powiadomiono jej w żaden sposób, że paczka tego dnia przyjdzie. W śledzeniu paczki pojawiła się informacja o odmowie przyjęcia paczki, co w ogóle nie miało miejsca! Przesyłka wróciła więc do mnie, a dpd naliczyło sobie kolejne ponad 18 zł za to! Czyli w sumie ponad 37 zł za niewywiązanie się ze zlecenia. Uważam to za wielką nierzetelność i wprost za naciąganie . Nigdy więcej dpd. Uważam ich za najgorszą firmę kurierską i to nie tylko przez ostatnie przejścia, lecz wcześniejsze doświadczenia ze zniszczeniem przesyłki i nierozpatrzeniem reklamacji. DPD DNO.
    Zaletyżadnych
    WadyNierzetelność, nieuczciwość
  • ~Kika / 2020-09-17 13:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam nie jestem zadowolona z firmy DPD gdyż nie ma kontaktu z kurierem tylko przychodzi e-mail że paczka nie została dostarczona. I tak trzy dni . Więc po co wysyłają nr. telefonu do kuriera jak on i tak nie odbiera . Już nigdy nie będę z nich korzystać.
    WadyBrak kompetencji wszystkich pracowników.
  • ~Kika / 2021-01-08 13:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dzwonią, brak informacji o przekierowaniu paczki, udają ze nie ma kogoś w domu i podrzucają do punktu Pick up nie wysyłając nawet żadnej informacji.
    ZaletyNie jest to poczta Polska. Jedyna zaleta
  • ~Kika / 2022-08-19 07:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma. Zamówiłam rower, który spędził prawie 2 tygodnie magazynowany w oddziale, nie został nawet wydany kurierowi do doreczezenia. Mimo kilkukrotnych telefonów na infolinię, nikt nie był w stanie udzielić mi informacji dlaczego przesyłka utknęła ani kiedy zostanie wydana kurierowi. Chciałam bezpośrednio skontaktować się z oddziałem, żeby nawet samej odebrać przesyłkę i nie czekać już na kuriera, ale informacji o adresie albo nr telefonu do oddziału uzyskać nie mogłam. Po prawie dwóch tygodniach przesyłka została zwrócona do nawdawcy. Na infolinii nie byli w stanie nawet powiedzieć z jakiego powodu!
    Nie polecam!
  • ~Kiki / 2022-05-18 14:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Towar w ogóle nie został do mnie dostarczony, otrzymałam tylko powiadomienie, że paczka czeka 5 dni w innej miejscowości, kilkanaście kilometrów ode mnie.
    Miałam też słabe doświadczenia z dhl, a DPD TO ABSOLUTNY ZWYCIĘZCA W KONKURSIE JAK ZGARNĄĆ KASĘ I NIE DOSTARCZYĆ USŁUGI. Brawo :), to ewidentny wyczyn, że tyle lat są obecni na rynku.
    WadyBrak wykonanej usługi, brak wyjaśnień przyczyn niewykonania usługi, brak zadośćuczynienia nawet zatwierdzonej reklamacji, komunikacja na poziomie ‚Pan tu nie stał’ ;).
  • ~Kiki / 2024-03-14 17:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier Tomasz w dpd beznadziejny!!!!!!!!
    Jak można zatrudniać takich ludzi!!!! Smierdzace lenie
  • ~Kilent Bolesławiec / 2019-06-14 09:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Od tygodnia czekam na odbiór przesyłki. Kurier odpowiada że jak będzie miał czas to przyjedzie. Trzy Reklamacje ze strony przez czat - BEZ SKUTKU, Dwie interwencje przez telefon - BEZ SKUTKU. Pozostaje się modlić. DRAMAT !!!! Przesyłka 0000009420878T.
    ZaletyŻADNE
    WadyNIE DIZŁA JAK NALEŻY - 10 lat wysyłam i odbieram, ale takiego badziewia jeszcze nie miałem
  • ~Kill / 2023-09-26 09:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska, niech zniknie jak najszybciej z Polskiego rynku. Dostarcza uszkodzone przesyłki oraz odmawia w odszkodowaniu.
    ZaletyBRAK
    WadyCała firma jest jedną dużą wadą
  • ~kim83 / 2020-11-06 16:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekałam na paczkę tydzien.codziennie email ze ....dziś bedzie dostarczona...konsultanci za każdym razem mówią co innego...nie mozna bylo zlokalizować przesyłki...ostatecznie otrzymałam informacje zebym ja odebrała z Opola gdzie mam ponad 70km a za dostawę zapłaciłam 30zl...inna konsultantka mówi ze jest u kuriera i tak cały tydzien.Jedna mówi ze byla próba doręczenia a ja cały czas w domu a druga ze nie bylo takiej proby. Dno totalne....kłamią i a paczka warta ponad 600 zl nie wiadomo gdzie jest. Skandal...zwykła kradzież towaru!!!! i oczywiście nie ma winnych...ŻENADA...
  • ~Kinga / 2019-09-05 16:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Nauczcie się podawać konkretna godzinę o której będzie kurier. Szanujmy czas, bo pisanie ze kurier będzie między 14:15 a 16;15 to jest po prostu okłamywanie klienta. Mam inne sprawy do załatwienia niż siedzenie i czekanie aż łaskawie przyjedzie ktoś i wręczy mi paczkę. A jak już wie, że nie będzie na czas to chociaż nawet niech wyślę SMS ;)
  • ~Kinga / 2019-10-29 16:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Tylko dzięki uczciwemu znalazcy moja paczka, którą dostarczał kurier z DPD (oddział WA3) dotarła domnie, otóż paczka została znaleziona na środku ulicy. I to około pół kilometra od mojego domu. A kurier? Wpisał w dokumentacji, że paczkę dostarczył!!! Skarga złożona.
    Wadykurier zgubił paczkę i skłąmał, że dostarczył
  • ~Kinga / 2020-07-09 10:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Zero kontaktu z kurierem. Paczka od razu oddana do punktu odbioru bez wcześniejszego telefonu ani próby dostarczenia do domu. Nie polecam.
    ZaletyBrak
    WadyBrak kontaktu
    Nie wywiązanie się ze swojego obowiązku
    Oddanie paczki do punktu odbioru bez próby dostarczenia
  • ~Kinga / 2020-11-12 19:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma nie zasługuje nawet na tą 1 gwiazdkę,we wrześniu zagineła paczka do mojego partnera w której była kuchenka mikrofalowa nie bylejaka zresztą,wiec paczka nie mała a mimo to zagineła ,zlozylismy reklamacje lecz po 30 dniach dostalismy odpowiedz ze jako odbiorca nie jestesmy upowarznieni do reklamacji ,niestety nadawca to starsi ludzie po 70 wiec ze wzgledu na epidemie nie udali sie di punktu aby zlozyc reklamacje i tak zostalismy bez paczki ,nadawcy bez pieniedzy za zawartosc i przesylke ,przestrzegam przed firma !!!!

  • ~Kinga / 2020-12-26 22:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Również nie polecam . Przesyłka nadana 18 grudnia jeszcze do mnie nie dotarła fakt za granicę aczkolwiek jest to długi czas oczekiwania poza tym musiałam do nich pisać bo moja paczka nie była rejestrowana w poszczególnych oddziałach stąd nie wiedziałam gdzie utkwiła. W poniedziałek 21 grudnia została nadana druga paczka kurierem inna firma o wiele tańsza i w dzień wigilii rano paczka była u mnie . Ostatni raz skorzystałam z usług tej o to firmy . A koszt wysyłki za granicę to jakiś kosmos u nich ...
Dodaj własną opinię »