ZaletyBrak!
strona 403 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 401
- 402
- 403
- 404
- 405
- nastepna »
-
~Kazan / 2021-05-31 10:12Ocena: 1.00 / 5
Masakryczne podejście do klienta. Nie będę się rozpisywał, wystarczy poczytać wcześniejsze negatywne opinie. Firma która osiągnęła DNO -
-
~KazBer / 2021-12-15 15:05Ocena: 1.00 / 5
Pozostawiłem obowiązki zawodowe aby w domu odebrać przesyłkę. Kurier Bartłomiej w rozmowie telefonicznej powiedział, że będzie za dwie godziny. Byłem 15 minut wcześniej. Obecnie upływa 4 godzina a Szanowny Bartłomiej nie dość, że się jeszcze nie pokazał to i nie odbiera telefonu. Przecież to skandal i szczyt braku liczenia się z klientem. Kto pokryje moje straty związane z nieobecnością w pracy? ZaletyBrak -
~Kazia / 2023-01-16 15:54Ocena: 1.00 / 5
Kurier ponownie nie dowiózł paczki do domu tyko zostawił ją w punkcie, twierdząc że nie ma mnie w domu. Po kontakcie z działem klienta dowiedziałam się że "kurier ma prawo odnieść przesyłkę do punktu po podjętej próbie doręczenia". G**** prawda, a ja jako osoba w ciąży naprawdę nie chcę się pałętać po punktach, po to korzystam z kuriera żeby dostarczył coś do domu. Jak chciałabym do punktu to bym skorzystała z paczkomatu, niech ich szlag trafi.
UNIKAJCIE.ZaletybrakWadynie dostarczają paczek -
~kazimierz / 2022-04-01 11:13Ocena: 1.00 / 5
Właśnie przyjechał kurier DPD, paczka rozwalona ze wszystkich stron, widać, że wiele razy upadała, opakowanie styropianowe w strzępach. Kurier twierdzi że taką mu wydali i on ma to wszystko w dupie. Jeżeli on sam jej nie zniszczył to dlaczego taką przyjął. Ceny rosną w górę a usługi i przede wszystkim odpowiedzialność pracowników w dół ,
Całkowicie odradzam tę firmę. -
~Kazimierz / 2022-05-02 16:24Ocena: 1.00 / 5
Kurier Łącko, jedna wielka masakra, nawet nie zadzwoni dzwonkiem do domu, tylko jedzie spowrotem. Dawniej był lepszy kierowca. Ostatni raz korzystalem z ich usług ZaletyBrakWadyNie dostarcza paczek pomimo byłem w domu cały dzień, już kilka razy miałem taki przypadek -
~Kazimierz / 2023-12-07 16:05Ocena: 1.00 / 5
Dziadowska firma brak możliwości żłożenia reklamacji na protokół elektroniczny ZaletyBrakWadySame wady -
~KB / 2020-11-24 17:10Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska! Od 4 dni kurier nie zgłasza się po przesyłkę,ciągle reklamacje, jedna wielka masakra! Nie polecam !!! WadyBrak punktualności, kurier zamyka zlecenia bez realizacji, trudny kontakt, etc... -
~Kb / 2023-12-14 11:06Ocena: 1.00 / 5
Firma tragedia. Nie po to sie zamawia coś kurierem żeby jechać na drugi koniec miasta odebrać paczke, bo sobie sama firma tak zarządziła. Nadmieniam, że nie była to jakaś specjalna czy niewymiarowa paczka. Nie polecam. ZaletyBrakWadyNie spełniają roli kuriera -
-
~KB / 2025-03-20 14:08Ocena: 1.00 / 5
NAJGORSZY KURIER W HISTORII NIE CHCE MI SIĘ ROZPISYWAĆ O MNOGOSCI PROBLEMOW. JEDNO WIELKIE GOWNO Zalety0 to i tak za dużoWadybrak kontaktu, zmiany terminu dostarczenia paczki itd -
~KC / 2022-01-04 17:17Ocena: 1.00 / 5
Sami zadecydowali sobie o przwniesieniu dostawy do innego punktu. Tragiczna obsługa, nie polecam. ZaletyBrakWadyWszystko -
~KC / 2026-02-28 19:29Ocena: 1.00 / 5
Firma niekompetentna. Paczka międzynarodowa najpierw została zwrócona do nadawcy z powodu przepełnienia paczkomatu w miejscu docelowym, a przy ponownym nadaniu zaginęła, a firma nie jest w stanie udzielić informacji gdzie paczka się znajduje. DPD w kraju odbiorcy odsyła do DPD Polska, za to Polska stwierda, że przy przesyłce zagranicznej oni nie mają odpowiedzialności za paczkę (!) WadyNiekompetencja, brak informacji, brak przepływu informacji przy przesyłce międzynarodowej, nie dotrzymanie umowy -
~Kefir / 2022-08-12 15:24Ocena: 1.00 / 5
Kupiłam na vinted buty, pierwszy raz w życiu wybrałam dostawę DPD Pickup, paczka miała dotrzeć do punktu odbioru, czyli sklepu. Otrzymałam na email wiadomość, że moja paczka została niedostarczona z powodu braku kontaktu z odbiorcą. Sklep cały czas czynny, od 6 do 23. Żadnego kontaktu ze strony kuriera, nikt do mnie nie dzwonił. Nie wiem, kiedy dostanę swoją paczkę - nigdy więcej dpd! Zaletynie maWadyproblemy z dostarczeniem paczki, absurdalne sytuacje - brak kontaktu, bot zamiast obsługi klienta -
~Kejt / 2021-02-08 18:33Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jaka miałem okazje współpracować. Kurierzy prymitywni , aroganccy, niesolidni
Wielokrotnie siedzę w domu jak pies czekam, po czym dostaje na maila powiadomienie ze odbiorcy nie ma w domu
Jednak bycie kurierem to charakter. Gorzej stara ku.. portowa
Gnój jakich mało.
Nie polecam, chyba ze z musu
Wolałbym na sznurku ciągnąć paczkę niz czekać na tych kretynow.ZaletyJakby zniknęli to by była zaletaWadySame -
~Kelly / 2023-09-29 11:58Ocena: 1.00 / 5
Brak możliwości kontaktu z kurierem W ogóle nie zależy im na doręczaniu tych paczek -
~Kerordyl / 2019-10-10 12:52Ocena: 1.00 / 5
Odradzam wszystkim firmę dpd bo to co się dzieje to istna patologia ZaletyBrak zaletWadySame wady -
~Kg / 2020-08-31 15:43Ocena: 1.00 / 5
Totalne dno pod każdym możliwym wzgledem. Mieli odebrać paczkę podali ze niby zły adres odbiorcy a wszystko było Ok. -
-
~KG / 2023-05-25 15:21Ocena: 1.00 / 5
Wysłałem taka informację do DPD w odpowiedzi na maila ((Witam DPD Polska, właśnie z maila dowiedziałem się ,że przesyłka została doręczona ? Zadzwoniłem do kuriera i zostałem poinformowany. Kurier twierdził ,że dzwonił do mnie ale ja nie odebrałem telefonu ( kłamstwo mogę przedstawić bilingi połączeń ) i zostawił przesyłkę pod drzwiami . Szczerze ta informacja zszokowała mnie. Tylko dzięki temu że mam uczciwego sąsiada to przesyłkę mi przypilnował. Już nie będę komentował aroganckiego i chamskiego zachowania kuriera podczas naszej rozmowy. P.S. Gratuluję Państwu takiego typu działania i "super" pracownika. Pozdrawiam )) Mail za każdym razem wraca z informacja o braku możliwości dostarczenia jej -Sprytny sposób ha ha ZaletybrakWadyJak w opinii -
~Kgr / 2021-01-04 20:28Ocena: 1.00 / 5
Czekam na paczkę od 26 listopada z Polski do Grecja idzie
Do dzis nie doszła
. Gdzieś sie niby zagubiła w Bułgarii na sortowni ????♀️????♀️30 kilo paczka. Na infolinii nie odbiera nikt. To jakaś pomyłka ta firma. -
~KH / 2019-09-24 11:42Ocena: 1.00 / 5
Kurier miał dostarczyć paczkę - nie dostarczył. Używając mojego nazwiska podpisał odbiór paczki. Na infolinii Pani nic nie wie. Kurier nie odbiera telefonu. Tragedia. ZaletyBRAK -
~KH / 2021-08-10 12:16Ocena: 1.00 / 5
Dzis- paczka nie odebrana z powodu nieobecności...cały czas domownicy są w domu i czekaja na kuriera. Tydzień temu inna paczka- niestety nikogo w domu nie było a kurier zaznaczył odmowa przyjęcia paczki. Sms przychodzi z numerem do kuriera który nie działa. Dzwoniłam do oddziału - oni sami nie wiedzą kto ta paczkę ma. To jest kpina. Już nie pierwszy raz mamy problem z tą firmą. TRAGEDIA najgorsza firma kurierską jaka może być!!! ZaletyBrakWadyZa mało miejsca do opisania.
strona 403 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 401
- 402
- 403
- 404
- 405
- nastepna »
