Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Kateryna / 2023-11-28 14:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Dzień dobry. Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat dostawy adresowej DPD. Zamówiłem produkt w sklepie internetowym. Wybrałem dostawę do domu kurierem. Nie było możliwości wyboru terminu dostawy. Z góry, przed przybyciem kuriera, nie było od niego żadnego telefonu, ani SMS-a z poczty. W dniu nieoczekiwanej dla mnie dostawy (kurier zadzwonił i powiedział, że jest niedaleko mojego domu) cały dzień byłam w pracy. Powiedziała, że ​​mam dwa dni do wyboru, kiedy mam dzień wolny. Powiedział, że najprawdopodobniej będzie to wtorek. Odwołałam plany na kolejny dzień. W rezultacie kurier przyjechał w poniedziałek (to też był dzień wolny, ale wyjechałem). W związku z tym nie otrzymałem przesyłki. We wtorek zadzwoniłem do kuriera, żeby powiedzieć, że jest tak jak powinno, dzisiaj w ciągu dnia na niego czekam. Odpowiedział, że przywiezie. Czas mija. Dzwonię ponownie. Teraz powiedział, że wątpi, czy przyniesie mi dziś paczkę! Mówi, że może następnego dnia. Ale pracuję! Powiedział, że zamówię paczkę do pracy. Wyjaśniłem mu, że pracuję poza miastem i mogę wychodzić tylko podczas przerwy! Ogólnie nie jest to pierwszy przypadek, gdy kurier dostarczający adres DPD spotyka się z taką pracą. I mam nadzieję, że ostatni raz. Z mojego doświadczenia nie polecam wysyłki kurierem DPD!
  • ~Kateryna / 2023-11-28 14:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Był jeszcze jeden (z dwóch) przypadków. Zamów dostawę DPD na adres. Kurier zostawił paczkę w sklepie niedaleko mojego domu. Dopiero wtedy zadzwonił i przekazał tę informację. Ku mojemu oburzeniu powiedział, że dzwonił na domofon i nikt nie odbierał. Ale byłem w tym momencie w domu i nikt nie dzwonił na domofon (działa). Zamówiłem suszarkę do ubrań i kuchenkę mikrofalową. W rezultacie musiałem Iść się do sklepu po paczkę i zanieść ją na 5 piętro.( brak windy ).Jestem dziewczynką 1,65. Dostawa adresu została opłacona! To biuro w ogóle nie jest kompetentne. Kurierzy DPD nie robią dobrej roboty!
  • ~Kateryna / 2024-09-06 16:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma opóźniła dostawę o tydzień, a nasza paczka nigdy nie dotarła. Kurier Rafał (nr telefonu 514254817) zadzwonił w dniu dostawy i powiedział, że na przesyłce nie ma naszego adresu i jeśli chcemy odebrać przesyłkę to musimy przyjechać na miejsce. Nie mogliśmy przyjechać, dostawa musiała być w domu. W dniu dostawy odmówił przyjścia do nas i powiedział, że jutro mogę przywieźć paczkę. W sieci DPD widzimy przyczynę niedostarczenia zamówienia – nie odnaleziono klienta. Ale to nieprawda, kurierowi podano nasz adres przez telefon. Przychodzi kolejny dzień i w sieci DPD widzimy, że przesyłka została zwrócona!!!! jednak go nie zwróciliśmy. I tak już z drugą przesyłką z rzędu! Konsultant internetowy powiedział, że paczka została zwrócona przez sklep, który zorganizował dostawę, ale sklep nie potwierdził zwrotu z ich strony.
    Zaletyżadnych
    WadyKurierzy nie dojeżdżają
  • ~Kateryna / 2024-09-06 16:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma opóźniła dostawę o tydzień, a nasza paczka nigdy nie dotarła. Kurier Rafał (nr telefonu 514254817) zadzwonił w dniu dostawy i powiedział, że na przesyłce nie ma naszego adresu i jeśli chcemy odebrać przesyłkę to musimy przyjechać na miejsce. Nie mogliśmy przyjechać, dostawa musiała być w domu. W dniu dostawy odmówił przyjścia do nas i powiedział, że jutro mogę przywieźć paczkę. W sieci DPD widzimy przyczynę niedostarczenia zamówienia – nie odnaleziono klienta. Ale to nieprawda, kurierowi podano nasz adres przez telefon. Przychodzi kolejny dzień i w sieci DPD widzimy, że przesyłka została zwrócona!!!! jednak go nie zwróciliśmy. I tak już z drugą przesyłką z rzędu! Konsultant internetowy powiedział, że paczka została zwrócona przez sklep, który zorganizował dostawę, ale sklep nie potwierdził zwrotu z ich strony.
    ZaletyBRAK
    Wadykłamią i są niegrzeczni
  • ~kati / 2019-08-31 10:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem wściekła
    Sklep wysyłając zabezpieczona paczkę (akwarium morskie),kurier rzucił na schody wskutek czego akwarium pękło
    mało tego paczkę pozostawił na schodach ,gdzie każdy mógłby wiać
    podpisał się własnym nazwiskiem
    Zaletyżadne 3 razy zginęła paczka ,gdzie kurier przywłaszczył mój telewizor
  • ~Kati / 2022-11-04 19:03
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to jest jedna wielka kpina!!!!!!
    To są najgorsi kurierzy!!! którzy nie dostarczają przesyłki na czas, kiedy naprawdę przesyłka jest bardzo ważna i miała przyjść na drugi dzień!! Tak się umówiłam ze sprzedawcą!
    A kurier sam zmienił datę dostawy, oraz zmienił inny termin dostawy??!!!!
    Jak to jest możliwe,żeby kurier sam decydował o mojej paczce, kiedy mam ją odebrać?!!!!
    Jest zapłacone i wszystko ogarnięte więc on ma mi ją przywieźć do domu!!!!!
    Najgorsza firma kurierska!!!!!!!!!
    Zalety0!!!!!!!!!
    WadySame wady!!!!!!!!!
  • ~Katilein / 2020-01-30 12:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Kosxmar uszkodził paczke warta około 7000 ubezpieczona na maksimum 5000 oczywiście nie chca wypłacić odszkodowania sprawa trafia do sądu. Ludzie unikajcie dpd jest wiele innych firm które są o sto razy lepsze.
    WadyKoszmar paczka totalnie zniszczona odmowa wypłaty odszkodowania
  • ~Katka / 2022-03-31 16:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem niezadowolona. Paczka 2 razy niedostarczone mimo że byłam w domu. Raz zadzwonił podbiegłam do domofonu i już go nie było. Infolinia nieprzyjemna. Nie zamówię już nigdy u nich. GLS jest najlepsza firma kurierska zawsze dostaje SMS z numerem tel i kurier porządny ale dpd to omijać i nie korzystać z ich usług już nigdy.
    WadyWszystko
  • ~Katka / 2025-12-05 13:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Dpd nie dostarcza paczek. Unikać jak ognia. Powiadomienia które przychodzą brzmią tak:najpierw że punkt przepełniony, następne że klient odmówił przyjęcia paczki(kłamstwo) i następne to już że towar został zwrócony do nadawcy. Oczywiście infolinia nic nie może zrobić można co najwyżej reklamację napisać.
    ZaletyBrak
    WadyNie dostarczają paczek.
  • ~Katolina / 2020-09-22 12:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam, najgorsza firma jaka może być, kurierzy do dupy!!! zero kontaktu, telefon nie odpowiada, brak możliwości przekazania, że paczkę można zostawić u sąsiada!! Jedna wielka porażka!!!
    ZaletyBrak
    WadyZa dużo by pisać
  • ~Katowice / 2022-01-20 18:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka rzucona przez płot do kałuży, zero informacji o dostarczeniu. Dpd odział 1336 N-235906
    ZaletyBrak
    WadySłabo paczkami rzucają
  • ~katrin / 2022-07-14 21:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska jaka tylko mogła powstać. Kurier nie dostarcza przesyłki twierdząc że nikogo nie było w domu (godz. 8.30 taki wpis zrobił o tej godzinie) gdzie w domu byli wszyscy domownicy, przy furtce jest sprawny domofon ale to chyba zbyt trudne dla tych kurierów żeby chociaż wysiąść z auta i zadzwonić żeby ktoś wyszedł odebrać. Jedno wielkie ZAKŁAMANIE. Nikt tych skarg nie bierze pod uwagę bo nadal ci kurierzy na których są skargi pracują. Ja mam nadzieję że kiedyś ta firma w ogóle zniknie z rynku bo niestety czasem nie mam wpływu na wybór firmy kurierskiej przy zakupie czegoś online.
    ZaletyBrak
  • ~Katrin / 2023-06-29 18:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia kurier obijał paczka a dodam że to paczka była zaznaczona że delikatnie z wielką łaską jakby za kare w tej firmie pracował . Jakbym miała wybór to na pewno bym dpd nie wybrała . Omijać i to z daleka
    ZaletyŻadnych
    WadyOpóźnienia brak poszanowania dla paczek i za kare jeżdżą i opóźnienia w dostawie
  • ~Katrzyna Szulik / 2023-08-29 13:05
    Ocena: 1.00 / 5
    dno dna! kurier Andrzej poinformował mnie że nie ma nikogo w dimu podczas gdy nie wychodze z domu od lat bo jestem osoba niepełnosprawną i kazał mi odebrac paczkę w żabce
    Zaletybrak
    Wadyniekompetenni pracownicy
  • ~Katsiaryna / 2021-02-15 13:18
    Ocena: 1.00 / 5
    3 razy zamawiam przez DPD, 3 razy miałam problem. Płaciłam za dowóz do mieszkania, żadnego razu przesyłka nie została doręczona i musiałam odbierać w punkcie we własnym zakresie.
    Po co wtedy dawać opcje dowozu, jak firma nigdy tego nie robi, a pieniądze pobiera?
    Ostatni raz, mając doświadczenie, nawet próbowałam od rana dodzwonić się do kuriera, kurier nie odbierał, później dostałam smsa, ze mam odebrać w punkcie.
    Najgorszy service ever, nie polecam
    Zalety——
    Wady- kurier nie odbiera
    - nigdy przesyłka nie dostaje doręczona
  • ~Katya / 2019-08-28 14:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Potwierdzam, najgorsza dostawcza firma, zero kontaktu, doreczenie po tygodniu!!!
  • ~Kawka / 2023-09-18 16:02
    Ocena: 1.00 / 5
    NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA W KRAJU! Kurierzy robią sobie co chcą, wybijają statusy doręczenia lub nie według własnego widzimisię. Ci w Legnicy to najgorszy rodzaj ścierwa jaki istnieje.
    ZaletyBRAK
    WadySAME
  • ~kawus / 2022-07-07 10:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Kompletne nieporozumienie, nie przyjeżdżają po zapłacone już przesyłki w obiecanym terminie. Trzymać się od nich jak najdalej.
    Zaletybrak
    Wadybiorą pieniądze i nie przyjeżdżają
  • ~kayak / 2019-01-04 18:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie odebrał przesyłki. Nie uprzedził, nie było też kontaktu dnia następonego. Broker który (Qrier.pl) też miał to w d.... Nie przekazał informacji kiedy kurier zgłosi się po paczkę. Jego zdaniem powinienem siedzieć i czekać choć nie ma pewności czy kurier wogóle przyjedzie. I tak od 12.00 do ....
    Gdy zapytałem o powód nieodebrania przesyłki w podanym terminie - usłyszałem, że DPD przesuneło termin. Tak samo, bez jakiejkolwiek inf dla klienta. No chu...je i tyle.
    Kurier nie zna polskiego, myli od/do!!! Nigdy wiecej.
    Krótko DNO

    A na opineo.pl super opinie. Po prostu tam firmy sie opłacają.
    Zaletynadzieja, ze paczka jednak dotrze
    Wadynie odebrali paczki, nie odbierają tel, nie uprzedzają o opóźnieniach, wogóle brak kontaktu ze strony DPD (nawet gdy po prostu zawalili). Usłyszałem ze kurierzy DPD nie dzwonia.... To niech spier....
  • ~Kaz / 2020-12-12 18:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Unikać jak zarazy !!!, przesyłka przyjęta w czwartek o 11 przez dwa dni robocze brak jakiego kolwiek ruch, przesyłka nadal w mieście nadania !!!, kłamstwa przy rozmowie z infolinią typu : planujemy wysłać dizsiaj , do tego ceny kosmiczne w punkcie nadawczym, ODRADZAM Z CZYSTYM SERCEM !!!
    Zaletybrak
    Wadykłamstwa na infolinii np. że to nie ich punkt ( przy trzeciej rozmowie okazało się że to punkt DPD)
    brak informacji o dodatkowym ubezpieczeniu
    brak informacji że wypełniając dokumenty w domu poprzez stronę zapłacę dużo taniej, pomimo przyjazdu do punktu
    podawanie nie prawdziwych terminów dostawy !!!
Dodaj własną opinię »