Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Katarzyna / 2023-07-11 20:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Katarzyna Kozłowska 87_125 Sasieczno ul Boczna 2 dot realizacji zamówienia z Doliny Noteci zamówionej to jedzenie dla moich psiaków 10 lipca miała być dostarczona pod wyżej wskazany adres i dotąd tj 11 lipca jej nie otrzymałam mimo że od dwóch dni nie tylko ja ale i moi bliscy przebywają w domu a przede 2szystkim na terenie działki nie podano numeru telefonu do kuriera i po moich usilnych próbach telefonicznych z działem obsługi robót Ewa ja udostępnił ale i tak mimo 6 prób kurier nie odebrał ani nie oddzwonił do mnie nadal jej nie mam i jeszcze otrzymałam mail że nie było rzekomo odbiorcy w domu to bzdura skandal zwłaszcza że wielokrotnie nagrywałam się na podany numer to się w głowie nie mieści taka bezczelność nie wiem pod jakim adresem był ten Karol bo z pewnością nie na podany
    Nie polecam tej firmy przewozowej i będę upierać się przy kolejnym zakupie od firmy DN nie korzystania z Waszych usług dwa dni czekania i jeszcze taka bezczelność
    Katarzyna Kozłowska
    ZaletyBrak
    WadyOpisane
  • ~Katarzyna / 2023-10-24 08:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie pierwszy raz kurier w ogóle nie dzwoni (nawet do drzwi gdy przyjeżdża z paczka nie mówiąc już o telefonie). Dostarczył paczkę pod inny adres niż został wskazany na paczce. Dostałam tylko maila, że paczka została dostarczona, a jej brak. Dopiero dzięki uprzejmości znajomych z tej samej miejscowości otrzymałam swoją paczkę, bo kurier dostarczył do nich przesyłkę.
    WadyBrak kontaktu z kurierem
  • ~Katarzyna / 2023-10-31 15:24
    Ocena: 1.00 / 5
    2 raz zamawiam kuriera z taka chamska obsługa kurierka jak i na infolinii bo tam jescze gorsi siedzą się nie spotkałam. Dowiedziałam się ze jak mam dostać paczkę mam siedzieć w domu i się nie ruszać. Siedziałam w domu nikt się nie pojawił po paczkę kazali jechać odebrać 40 km od miejsca zamieszkania. Za 2 razem 2 razy zgłaszane na infolinię tam olali temat A kurier jak to ujął ma to w dopie paczka zostanie zwrocona do nadawcy NIE POLECAM TRAGEDIA a za takie traktowania klienta powinny być kary
  • ~Katarzyna / 2023-11-08 13:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Od soboty 4.11.2023 z niewiadomych przyczyn przetrzymuje moją paczkę w oddziale w Bydgoszczy. Dzisiaj (8.11.2023) dzwoniłam na ich infolinię, to niestety nie mogli nawet odpowiedzieć na pytanie co się dzieje z moją paczką. To że opóźnienie jest z ich winy wiem sama...
  • ~Katarzyna / 2023-11-16 21:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka zostawiona pod drzwiami gdzie byłam cały dzień w domu ( mieszkanie w bloku)
    Wiadomość mail,że odebrałam paczkę o godz. 10:24 a paczka leżała do wieczora na wycieraczce.O sporej wartości,cud że nikt jej nie wziął.
  • ~Katarzyna / 2023-11-28 17:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka zniknęła. Po nadaniu przez wysyłającego w historii śledzenia paczki przez 24 dni był status nadana. Finalnie nie dotarła. Dobrze ze Vinted zwraca pieniążki...Co do kontaktu z DPD, porazka, nie idzie skontaktować się z żywym człowiekiem, "rozmawia się" z botem...
    ZaletyPołączenie bluetooth z paczkomatem.
    WadyKontakt z botem, brak możliwości połączenia z konsultantem.
  • ~Katarzyna / 2023-12-22 13:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie kompetentna firma paczka miała być dostarczona 20 grudnia do dzisiaj nikt się nie pojawił. Zostałam bez prezentu i to drogiego. Nie zamówię nic więcej przez tą firmę.
    ZaletyBrak
    WadyBrak kontaktu
  • ~Katarzyna / 2024-03-15 19:42
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to nieporozumienie!!! Omijajcie szerokim łukiem!!! Otrzymałam info o dotarciu przesyłki do automatu paczkowego. Paczki nie dało się odebrać. Okazało się (po wielu mailach do DPD), że jej tam nie, ponieważ krąży po Szwecji i nie dotarła do Polski. W sprawę włączył się nadawca i paczka miała być znowu do odbioru. Niestety znowu nie dało się jej odebrać - w aplikacji DPD ciągle wyskakiwał błąd!!!! Kolejne maile do DPD, to była strata czasu. Dostałam dwie propozycje odbioru: poprzez link (którego nie obsługuje mój telefon) lub odbiór w punkcie, ponad 60 km od mojego miejsca zamieszkania!!!!!! Moja prośba o dostawę kurierem została zupełnie pominięta!!! Straciłam pieniądze (paczki nie mam), mnóstwo czasu i nerwów a DPD nie było nawet stać na zwykłe "przepraszam". Reklamacja nie DPD nie została uznana. Totalne dziadostwo!!!!!!

    Data doświadczenia: 13
    ZaletyBrak
    WadyNiezrealizowanie usługi. Buta i arogancja w DPD.
  • ~Katarzyna / 2024-06-14 12:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Szanowni Państwo, moją paczkę odebrał ktoś inny, oczywiście odpowiedź na złożoną reklamacje odmowna bo podobno mają dowód odbioru przesyłki przez odbiorcę. Powiem tak... kurierzy mogą handlować paczkami bo nie ponoszą konsekwencji za błędne dostarczenie. Lepiej nie korzystać z ich usług bo zawsze jest ryzyko.
  • ~Katarzyna / 2025-08-05 10:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza jakość obsługi spośród wszystkich firm kurierskich. Kurierzy DPD notorycznie wpisują, że "adresat nieobecny", mimo że nawet nie pofatygują się, żeby zadzwonić domofonem. Paczki rozrzucane po całym mieście – trafiają do losowych paczkomatów bez jakiejkolwiek konsultacji. Kompletny brak szacunku dla klienta i jego czasu.
  • ~Katarzyna / 2025-12-17 07:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Katowice.
    Coś strasznego, kurier sebastian - arogancki i złośliwy, nie potrafi się dogadać z klientem; najlepiej mu idzie klikanie „ odmowa przyjęcia przesyłki „. Remont mi się przez to stanął i tem gn.. o tym wiedział bo mu mówiłam. Unikać jak ognia!!!
  • ~Katarzyna S / 2025-03-08 13:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Koszmarna Infolinia która na dzień dobry proponuję złożenie reklamacji.
    Kurier który nie przyjeżdża z paczka a jedynie zaocznie wystawia status nieudana próba doręczenia.
    Próby kontaktu z kurierem to jakaś kpina. Nie odbiera nie oddzwania. Nie odpowiada na smsy.
    Omijać szerokim łukiem ta firmę. Nigdy więcej nie powierzę im żadnej przesyłki.
    WadyNie terminowość. Brak jakiegokolwiek kontaktu.
  • ~KATARZYNA Z. / 2019-09-09 19:20
    Ocena: 1.00 / 5
    PACZKOMAT DPD , taką nazwę winno nosić DPD

    Nie dostarczają paczek. Taka sytuacja jest normą. Paczka z zagranicy leżała dotąd na magazynie, aż odbiorca na swój koszt paczkę odebrał i znowu zapłacił innemu przewożnikowi drugie tyle.

    BRAWO DPD

    Wasze Cwaniactwo w Pełni rozwinęło skrzydła! Należy omijać DPD z daleka!

    Kurierek sobie sam zrobił wpisy, że nikogo nie zastał w domu, bo nie chciało mu się wnosić paczki 25 kilogramów na 3 piętro. Pan z centrali przez słuchawkę oznajmił, że błędnie podany telefon, mają problem z czytaniem /cyfry wyraźnie wpisane na białej kartce papieru ofoliowanej i przyklejonej do paczki jeszcze zagranicą/.

    Szczytem jest żądniem PESELU przy osobistym odbiorze na kartce papieru. PESEL sobie zachowują bez potwierdzenia odbioru. W jakim celu, pytam?
    ZaletyBRAK ZALET. UCZCIWIE NIECH ZMIENIĄ PROFIL I NIE OSZUKUJĄ, ŻE DOSTARCZAJĄ PACZKI!

    PESELE ZBIERAJĄ.
    WadyNIE DOSTARCZAJĄ PACZEK! ZBIERAJĄ PESELE!
  • ~Kate / 2019-01-03 10:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier zostawił przesyłkę pod posesją bez poinformowania i zgody odbiorcy. Paczka zniknęła. DPD nie uznało reklamacji za zaginioną paczkę, mimo że przesyłka była ubezpieczona, co więcej – DPD nie poczuwa się do winy i nie dopatrzył sie w zachowaniu kuriera nieprawidłowości.
  • ~Kate / 2021-02-02 11:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Przekierowałam paczkę do punktu pick-up. Zamiast tego została zwrócona do nadawcy. Takie błędy w systemie nie powinny mieć miejsca.
  • ~Kate / 2022-03-18 20:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką miałam styczność. Zawsze żałuję jak się skusze na zamówienie czegoś co dowozi dpd. Nigdy więcej. Zero rzetelnej informacji. Nie mówiąc już o pożal się Boże infolini. Więcej nerwów niż ta paczka była warta.
    ZaletyŻadnych zalet
  • ~Kate / 2023-01-31 08:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam, paczki giną ciągle. Dyspozytornia nie wie co sięz nimi dzieje
  • ~kate / 2023-11-01 07:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Absolutny dramat! To chyba firma kurierska z najgorszą reputacją!
    Zaletybrak!
    Wadykurierzy i ich nieuzasadniona chamskość do klienta
  • ~Kate / 2024-02-16 15:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Ostatni raz po sześciu latach. Dwie z trzech paczek " gwarancja dostawy do 9:30 nie dostarczone. Ton rozmowy w dziale reklamacji poniżej poziomu. Tania, gówniana firma i raczej się nic nie zmieni
  • ~Katerina / 2021-08-02 17:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Dotychczas byłam zadowolona. Jednak ostatnia paczka, pomimo zaznaczenia że jest w niej żywność... jeszcze niedoszła (od piątku do poniedziałku),to jakiś żart?! Zdecydowanie już nie skorzystam z tej firmy i jej nie polecam.
Dodaj własną opinię »