WadyNiekompetentność
strona 400 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 398
- 399
- 400
- 401
- 402
- nastepna »
-
~Katarzyna / 2021-09-28 10:50Ocena: 1.00 / 5
Najgorszy kurier. Brak kontaktu. Nie raczy powiedzieć w jakich godzinach będzie mniej więcej. Jakby pracował za karę !!!! -
-
~Katarzyna / 2021-10-19 16:39Ocena: 1.00 / 5
Kolejny raz przesyłka nie jest dostarczana na adres zamieszkania. Zaznaczam, że cały czas ktoś jest w domu. Otrzymuję SMS-a że nie zastano adresata. Kurier nie podejmuje próby skontaktowania się telefonicznego, po czym przesyłka pozostawiona jest do odbioru w miejscu wybranym chyba przez kuriera, za każdym razem na całkiem innym osiedlu. Absolutnie nie polecam. -
~Katarzyna / 2021-10-27 15:32Ocena: 1.00 / 5
Są przyczyny dla których paczkomaty zdobywają coraz większą ilość klientów.
Kurierzy, którzy nie potrafią zlokalizować klienta u niego w domu, brak jakiegokolwiek kontaktu, nieodbieranie połączeń czy rozmowa z botem.
Brawo dpd. Jeszcze chwila i was nie będzie, a ulice polskich miast będą tworzyć kolorowe szwadrony paczkomaów.ZaletyNo chyba jakieś są.WadyKurierzy, którzy nie znajdują powodu do użycia domofonu w związku z czym nie znajdują klienta i wpisują, że był zły adres dostawy. -
~Katarzyna / 2021-11-06 11:21Ocena: 1.00 / 5
Kurier dostarczył paczkę. Kiedy poprosiłam aby zaczekał bo to szkło uciekł. Trzy miesiące walczyłam o zwrot kosztów... Odmowa bo przesyłka była źle zapakowana. Nie jest to prawdą. Wszystko w kartonikach, babelkowej foli itd. kurier rzucił paczką. Jestem stratna prawie 600 zł... Zalety...WadyWszystko -
~Katarzyna / 2022-01-31 09:55Ocena: 1.00 / 5
Beznadziejna firma kurierska z beznadziejnym systemem komunikowania odbiorców o statusie paczki. Otrzymuję maila, w którym jest informacja, że była próba doręczenia, podczas gdy żadna próba doręczenia nie miała miejsca a numer telefonu do kuriera 'chwilowo niedostępny' Wadyźle przemyślany system informowania o statusie paczki -
~Katarzyna / 2022-02-10 16:56Ocena: 1.00 / 5
Kurier odmowił zabrania przesyłki bo niby za cięzką chociaż nie przekraczała 30kg. Na infolini nie wierza klientowi tylko kurierowi - pomimio wysłania zdzjeć z wagą, uważają że kurier ma wagę w rękach i nic nie mogą zrobić i nie moga zabrać przesyłki. Omijac szerokim łukiem, firma nie nastawiona na pomoc klientowi Zaletyjak nie ma problemu to działająWadyBrak nastawienia zeby załatwić sprawe i pomóc klientowi -
~Katarzyna / 2022-05-27 14:51Ocena: 1.00 / 5
Otrzymałam wiadomość, że paczka wydana do doręczenia, kurier nie odbierał telefonów, albo odrzucał, nie pomogło wydzwanianie na infolinie, czekałam...o 10 rano pobiegłam do bankomatu, bo raczył odpisać, że nie mogę zapłacić kartą, ok, czekałam cierpliwie. Około 15-tej czytam, że UWAGA; ,, zgodnie z dyspozycją umówiono pózniejszy termin doręczenia..." KTO Z KIM UMAWIAŁ..? BO JA OD RANA CZEKAM NA PACZKĘ, TYM BARDZIEJ,ŻE JUTRO WEEKEND. Pan na infolinii też pracuje za karę i ma w butach, cytuję ,, dostanie pani paczkę w poniedziałek" SUPER. Przestrzegę każdego przed tą firmą, i za infolinię też się powinien Ktoś zabrać. A tak na marginesie, wasi kurierzy śmieją się i twierdzą, że nic im nie zrobicie, mało tego NIE ODBIERAJĄ OD WAS TELEFONÓW. Zalety Są kurierzy OKWadyNie zamówię nic, dopóki ten kurier będzie dostarczał paczki i ostrzegę każdego. -
~Katarzyna / 2022-05-30 09:18Ocena: 1.00 / 5
W piątek napisał, że,, umówiono inny termin doręczenia" Po interwencji, że niby był około 14-tej, co jest o tyle dziwne, że ja dopiero zaczynam chodzić i siły wystarczyło mi tylko do dojścia do bankomatu, który zresztą mam prawie pod domem... Od 10: 30 czekałam. A teraz czytam, że ponownie chce dostarczyć?! A wbuty niech sobie wsadzi wredny człowieczek, który pracuje za karę. Teraz, to ja zamówiłam inną firmą dostawy, i jestem bardzo zadowolona, bo zapłace mniej. KURIER PRACUJE ZA JARĘ, BO NIE DLA OZDOBY. WSTYD DOD. ZaletyJakie zalety...WadyDOD nic nie robi, nie wyciąga konsekwencji. -
-
~Katarzyna / 2022-06-10 14:29Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam najgorsza firma kurierska ,spychologia i nierzetelność ,olewanie klienta -
~Katarzyna / 2022-06-29 17:39Ocena: 1.00 / 5
Nie wiem jakim cudem ta firma jeszcze istnieje mając taki poziom usług i podejście do klienta. Najgorsza firma i oddział. Nie poleceń. Proponuję wszystkie inne firmy tylko nie dpd Zielona Góra. WadyBrak kontaktu . Dzwoniłam przez 3 godz. i nikt nie odebrał. Przesyłki rozwożą jak im pasuje bez informacji kiedy kurier będzie. -
~Katarzyna / 2022-07-30 11:37Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie dojeżdża odsyła paczki je chamski i beszczelny. Jak się pojawi to nie wysiada tylko zarobił i odjeżdża. ZaletyBrakWadyBeszczelny kurier -
~Katarzyna / 2022-09-27 08:19Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka została wysłana W środę miała dotrzeć do mnie na piątek. Niestety nie dotarła była do odbioru dopiero w poniedziałek. Był to prezent urodzinowy także jestem bardzo zawiedziona czasem dostawy. W poniedziałek będąc w domu otrzymałam sms-a że przesyłka po nieudanej próbie doręczenia czeka na odbiór osobisty w punkcie. To są jakieś jaja i cyrki. Nigdy więcej nie skorzystam z waszych usług!!!! ZaletyBrakWadyCzas dostawy, kontakt z biurem obsługi -
~Katarzyna / 2022-10-18 17:32Ocena: 1.00 / 5
Żenada. Spędziłam pod oaczkomatem prawie godz próbując połączyć się z konsultantem by odebrać paczkę bo aplikacja nie działa. Pierwsza Pani przełączyła do Pana , na którego czekałam następne pół godziny po czym Pan się rozłączył.
Aplikacja nie działa, paczka nie odebrana.
-
~Katarzyna / 2022-11-10 15:02Ocena: 1.00 / 5
Zastanawiające, że oni jeszcze są na rynku.
Kurier po 30 sekundach przy domofonie, odszedł, bo jak stwierdził podczas rozmowy telefonicznej: On nie jest od stania pod domofonem.Osoba w domu miała złamaną nogę, mogła złamać drugą, żeby na czas dobiec do domofonu.
13:33 - o tej godzinie kurier zjeżdża do bazy!
Infolinia: po 10 minutach przedzierania się przez wybieranie opcji, usłyszałam od konsultanta, że oni nie są od udzielania informacji.
Kolejny raz ta firma udowodniła, że przeciętność w tym kraju dobrze się ma.ZaletyBrakWadyKurierzy
Infolinia
DPD -
~Katarzyna / 2022-11-24 18:39Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie zastał mnie wdomu, ale zamiast do mnie zadzwonić, przekazał przesyłkę do punktu odbioru. Pracuję cały dzień i specjalnie na tę okoliczność uruchomiłam sąsiadkę, która cały dzień siedziała w domu, żeby odebrać przesyłkę. Wystarczył jeden telefon. Nie po to płacę za kuriera, żebym teraz musiała gdzieś jeździć. Stanowczo odradzam korzystanie z usług tej firmy. -
~Katarzyna / 2023-03-16 18:52Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy DPD podobno pracują od 8-18, to dlaczego jest problem z doręczeniem o 16.10. Opłacając usługę kurierską liczę na doręczenie do domu. Jak bym chciała skorzystać z paczkomatu lub z odbioru w jakimś punkcie, to bym to wybrała. To jest drugi raz kiedy ta firma pokazuje totalny brak profesjonalizmu. ZaletyBrak -
-
~Katarzyna / 2023-04-01 08:56Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam ,nie przyjezdzają i odsylaja laczki ,czekalam na nich caly dzien -
~Katarzyna / 2023-04-21 17:02Ocena: 1.00 / 5
Od trzech dni czekam w domu na kuriera, którego zamówiłam po odbiór przesyłki... nie odbiera telefonów, a jak odbierze to twierdzi, że przyjedzie... I nie ma go. Dramat! ZaletyŻadnychWadyWszystkie możliwe -
~Katarzyna / 2023-04-25 13:35Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jaka mialam do czynienia. Nieprofesjonalni,niesłowni. Kurierzy czesto w ogole sie nie pojawiaja tylko wracaja z przesyłkami z powrotem do firmy.
Probowalam kontaktowac sie z kurierem dwukrotnie
I co kurier zrobil?? Po prostu mnie olał.
NIE KORZYSTAJCIE Z TEJ FIRMY!!!ZaletyNie maWadyDNO DNA!!! -
~Katarzyna / 2023-06-02 15:19Ocena: 1.00 / 5
DPD jest totalnie beznadziejną firmą. Kurier nie dostarczył mi przesyłki bo stwierdził, że podałam błędny adres, co było nieprawdą i nie próbował drugi raz dostarczyć przesyłki tylko natychmiastowo zakupiony towar został odesłany do nadawcy. Złożona przeze mnie skarga nie została rozpatrzona bo według DPD reklamację powinna wnieść firma, która paczkę wysłała, a nie odbiorca. PARANOJA. Poza tym naklejki na paczki zwrotne, które są dołączane do paczek, można sobie w buty wsadzić. Nie można paczki nadać ani w Żabce, ani w ich paczkomacie (pomimo posiadanej aplikacji) zawsze ten sam komunikat "paczka nierozpoznana". Ta firma już dawno powinna zniknąć z rynku> ZaletyŻADNYCH ZALETWadygłupota, tępota, lenistwo, działanie na zasadzie i tak mi nic nie zrobisz głupi kliencie
strona 400 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 398
- 399
- 400
- 401
- 402
- nastepna »
