Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Katarzyna / 2019-01-22 23:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma z jaką miałam kontakt. Dostarczył mi szafkę która na moich oczach rozsypala się na chodniku bo spadła im z auta. Kiedy powiedziałam że chce spisać protokół to powiedzieli ze maja w aucie i przyniosą. Otworzyli okno i powiedzieli że nie mają druku po czym odjechał. Dzwoniłam do Wałbrzycha żeby natychmiast ich wrócili i usłyszałam że nie mają takiego obowiązku. Oznaczenie na szafce było "uwaga szkło" reklamację złożyłam i odwolywal am się 3 razy. Cały czas twierdzili że nie spisałas od razu protokołu a jak miałam go spisać kiedy kurierzy spieprzyli.
    WadyWszystko
  • ~Katarzyna / 2019-01-25 15:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Problem z ustaleniem terminu dostawy.Firma nie przyjmuje żadnych reklamacji zniszczonych przesylek.Nie odpowiada za dostarczenie przesylek nieuszkodzonych.Cena może jest niska ale jakość bardzo słaba.Niby jest ubezpieczenie ale tak naprawdę nikt nie otrzymuje zadnej rekompensaty za zniszczona przesylke.Wiec wyrzucone pieniądze !!!!!!!!!
    ZaletyCena
    WadyNie mozna ustalić dostawy .Zniszczenia przesylek.Brak żadnej odpowiedzialności w razie zniszczenia.
  • ~Katarzyna / 2019-10-03 07:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Miałam do odebrania paczkę z sieci prosiłam o dostarczenie jej na inny adres ponieważ jestem w pracy I nie jestem w stanie odebrać w domu kurier się zgodził na to sprawdzam gdzie się znajduje a tU niespodzianka w formie ze zwróciłam paczkę niby jesteście najgorsza firma z jaka miałam styczność ????
  • ~Katarzyna / 2019-10-21 16:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska na świecie , brak kontaktu z kursorem który nie odbiera telefonów i nie odpisuje na smsy. Jedyny raz kiedy odebrał poinformował mnie że paczka będzie z 2 minuty. Gdy spytalam konny termin bo nie zdążę dojechać poinformowano mnie że nie ma kolejnego terminu. Infolinia nie odpowiada, na maile ze skarga nie odpisuja, n nie mozna się dodzwonic do magazynu, to jakas porażka , odradzam komu się da!!
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Katarzyna / 2019-12-12 10:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat, firma robi sobie co chce z przesyłką, nie kontaktuja się z odbiorca ani nadawca i zwracają paczkę bez powodu. Jak do nich dzwonisz to oni nic nie mogą zrobić, niewiem po co tam pracują. Rozmowy nagrywają ale nikt nie ma pojęcia kto ma dostęp do tego. Chyba tylko dla wlasnych korzyści. Nigdy wiecej z tej firmy nie skorzystam.
  • ~KATARZYNA / 2020-01-25 16:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Jeżeli w paczce jest coś co może się zniszczyć , to otwierajcie paczkę przy kurierze. Kurier przywiózł mi przesyłkę ( szafka), położył w pokoju i pojechał. Gdy następnego dnia paczka została otwarta, okazało się, że dwa boki szafki są połamane. Złożona została reklamacja, niestety nie uznano jej.
    Nigdy więcej nie będę korzystać z usług DPD.
    Jak można nazwać takie postępowanie?? Tu pojawiły by się bardzo brzydkie słowa.
    Zaletyżadnych
    Wadybrak odpowiedzialności i profesjonalizmu
  • ~Katarzyna / 2020-02-27 15:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Cała firma to jedna wielka porażka!Paczka miała być odebrana o godz 16 a kurier dzwoni o 15 i informuje mnie o przesyłce.Na moje prośby by przyjechał godz pozniej stwierdził cyt.(normalni ludzie tak pracuja)ze nigdzie nie bedzie jeździł.Zagrozilam ze wniosek skargę A on na to ze i tak nic to nie da.Drugi dzień jest dokladnie taki sam,co za masakra!Pan konsultant tez nie pomógł i rozmowa przebiegała od.ja swoje on swoje..Żenada omijanie szerokim łukiem ta firmę. Zastanawiam się czemu w konkurencji nie ma takiego problemu...
    WadyNieprofesjonalizm
  • ~Katarzyna / 2020-05-25 16:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Zdecydowanie nie polecam. Pierwszego dnia żadnego kontaktu ze strony kuriera, czy paczkę zostawić u sąsiada albo o której można się kogoś w domu spodziewać. Na drugi dzień obecna osoba, oczekująca na paczkę - dzwonka do drzwi nie było, a w systemie widniało, że próba doręczenia. Trzeciego dnia bez żadnego uprzedzenia - żadnego maila, jedynie w linku do śledzenia przesyłek informacja, że paczka została nadana do nadawcy, brak możliwości jej zawrócenia przez infolinię.
    ZaletyBRAK
    Wadyfatalna obsługa, kurier, który się nie zjawia
  • ~Katarzyna / 2020-06-03 11:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam jestem bardzo nie zadowolona z dostarczeniema przesyłki... Kurierzy nie wydają reszty.
  • ~Katarzyna / 2020-09-24 09:19
    Ocena: 1.00 / 5


    OSTRZEGAM I ODRADZAM DPD !

    Omijać jak wirusy i pleśn !

    Odradzam i będę odradzał wszystkim znajomym i firmom z którymi współpracuję.

    Z własnego doświadczenia - DPD to nierzetelna, oszukująca klientów i narażająca na dodatkowe koszty pseudo firma doręczeniowa.

    Mimo pobranych pieniędzy nie doręczają przesyłek, kłamią-oszukują klientów i biorą kasę za "niewykonanie" zlecenia.

    Z mojego doświadczenia (i jak widzę w komentarzach, nie tylko mojego) wysnułem jeden wniosek-

    DPD ordynarnie i celowo OSZUKUJE ludzi !

    Kurierzy nie przyjeżdżają na adres doręczenia, a w mailach w aplikacji informacyjnej DPD łżą, że kurier był... i nikogo nie zastał.
    Brzmi znajomo ?
    Ilu z Was tak oszukali ?
    ... widzę las rąk w komentarzach i opiniach.
    Ludzie którzy zapłacili za doręczenie, trzy dni z rzędu robieni są w narząd służący prokreacji...

    Wydaje się, że polityką firmy DPD jest pobieranie pieniędzy za doręczenie i zmuszanie klientów do odbioru przesyłki z magazynów firmy.

    Celowe działanie, którego firma jest świadoma, feed back płynie od klientów dzwoniących na infolinię.

    Podany przez DPD w mailu, telefon do kuriera, w celu uzyskania informacji o terminie doręczenia, informuje, że: "NIE przyjmuje połączeń PRZYCHODZĄCYCH" !!!


    Nikt nie odbiera, bo kurierzy DPD nie pojawiają się nawet z paczkami pod adresami doręczeń.

    Ciężko nie mieć wrażenia, że firma doskonale wie o tym fakcie
    (ja dzwoniłem 4 razy, aby uzyskać jakiekolwiek informacje o swojej przesyłce - nadaremno)

    Jest to celowe działanie DPD, moim zdaniem mające znamiona OSZUSTWA.

    Oto numer (rzekomo) kuriera:
    tel: 798 095 584

    Powodzenia w połączeniu w celu uzyskaniu jakiejkolwiek informacji. Po ktorymś razie odebrał, ale po głosie słychac było jak drwi ze mnie i tak to zarabiaja na nas!!!
    Czy ktos może tu pomóc. Rzecznik praw konsumenta???

    Infolinia/help desk DPD informuje, że oni też nie mogą skontaktować się z własnym kurierem i... NIC NIE MOGĄ"
    Brawo DPD !

    Help desk ?
    Kpina z Klientów.

    Serdecznie odradzam wysyłanie czegokolwiek DPD.
    Korzystajcie z innych firm.

    Wszyscy lepsi od DPD !

    - DHL, UPS, FedEx, nie mają problemu z kontaktem z klientem i z doręczeniem przesyłek.

    Jedna gwiazdka oceny dla DPD, to o jedną gwiazdkę za dużo.

    Unikać i piętnować takich cwaniaków.




    ZaletyZeby firma w końcu zakończyła swoją działalność i nie oszukiwali dalej ludzi!!!!
    Wadyopisane wyżej
  • ~Katarzyna / 2020-12-02 15:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia. Brak jakiejkolwiek informacji o wysylce e-mail, telefonicznej lub SMS. W domu przez dwa dni czekała osoba na odbiór paczki kurier twierdzi że był co jest kłamstwem. W dodatku okazał się bardzo opryskliwy i nie przyjemny telefonicznie .
  • ~Katarzyna / 2020-12-02 16:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie wierzę dzwoniąc do głównej siedziby i zgłaszają reklamację i opisując sytuację Panowie konsultanci się rozłączają.Najgorsza firma z jaką się spotkałam.
    WadyKurier kłamie że próbował dotrzeć z przesyłką (w domu czekała osoba na odbiór) W dodatku dzwoniąc do głównej siedziby Panowie konsultanci się rozłączają. Zero podejścia do klienta. Przy takim postępowaniu firma długo na rynku nie przetrwa bynajmniej ja z całą pewnością będę omijała ją z daleka
  • ~Katarzyna / 2020-12-03 14:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Moja paczka była dostarczana przez trzy dni. Pierwszego dnia po telefonie kuriera odwiedziłam od razu, ale kurier już powiedział że za późno i że będzie jutro. Następnego dnia z samego rana zadzwoniłem powiedział że będzie o 10. O 12 stej zadzwoniłam i powiedział , że będzie dzwonił, poniżej brak kontaktu a potem opis że paczka nie odebrana.(mimo że na pewno ktoś był w domu) następnego dnia, brak kontaktu z kurierem , paczka znów nie odebrana bo nikogo nie było. Jedno wielkie oszustwo i zero przyłożenia się do pracy oraz do klienta. Nie polecam , z resztą chyba jak większość.
    ZaletyŻadnych zalet. Nie polecam
    WadyBrak kontaktu z kurierem,
    Bezkarność kurierów a co za tym idzie niedostarczenie paczek i kłamstwa z tym związane.
  • ~Katarzyna / 2021-01-04 18:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Od 9-17 miała być odebrana z domu
    paczka zwrot
    Już o 15 dzwoniłam do kuriera
    Oddział Kraków
    515 431 202 I nie odbiera
    4 tel do Dpd i konsultant na infolinii też się nie dodzwonil..do Centrali tez
    Paczka leży jest godz 18.40
    Żadnego info o odbiorze.
    Totalna ignorancja klienta.
    ZaletyKulturalni konsultanci na infolinii
    WadyNie wykonana usługa zlecona
  • ~Katarzyna / 2021-01-22 18:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada kurier nawet nie raczy odebrać telefonu nigdy więcej.....
  • ~Katarzyna / 2021-06-18 10:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam, przesyłka szła do nas tydzień czasu. 0 kontaktu od kuriera , po prostu zjawił się pod drzwiami bez żadnej wcześniejszej informacji. Jesteśmy firmą, na paczce miał napisane dostawa do 14 stej ale jego to nie interesowało. Dzwoniłam równiez na infolinię zeby to zanaczyć pisałam/ dzwoniłam do kuriera z ta informacją, nic to nie dało .
    Zaletybrak
    Wadyczas realizacji, brak kontaktu
  • ~Katarzyna / 2021-06-25 10:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam tej firmy nikomu,najgorosi kurierzy z jakimi miałam styczność. Nie dostarczają przesyłek ,nawet nie dzwonią jak inne Firmy kurierskie ,że będą. Opłaciłam przesyłkę z dostawą do domu, a pan z centrali poinformował mnie,że mam sobie odebrać sama bo inaczej odeślą przesyłkę. Szczyt Chamstawa!!! nigdy nie zamówię przez DPD .I nie omieszkam złożyć skargi na kuriera ,który nie dostarczył mi paczki do domu, pisząc,że mnie nie było!!!
  • ~Katarzyna / 2021-07-23 12:27
    Ocena: 1.00 / 5
    To trudna branża, ale jakoś DHL, czy inPost dają radę. Nie znam drugiej firmy transportowej, która tak mało szanowałaby swoich klientów...
    Zaletybrak
    Wadyniesłownośc, nieterminowość, brak kultury
  • ~Katarzyna / 2021-09-03 16:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Pomyłka, niestety kolejne doręczenie ani na czas ani nie można tego nazwać doręczeniem. Ubrania służbowe, które powinnam dostać przed wylotem do innego państwa nie dotarłyby na czas, gdybym sama nie jeździła do kuriera i starała się go odszukać w okolicach miejsca zamieszkania.
    Nie korzystajcie z tej firmy!
    ZaletyBrak
    WadyPo raz kolejny firma okazała się nieporozumieniem logistycznym!
  • ~Katarzyna / 2021-09-27 09:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem osobą często korzystająca z usług kurierskich ale to co przed chwilą mnie spotkało to poprostu wyprowadziło mnie z równowagi! Siedzę od rana w domu czekam na kuriera a ten bezczelnie twierdząc że był zostawia ciężka paczkę do odbioru gdzieś w jakimś sklepie twierdząc że był pół godziny temu pod podanym adresem! Dodatkowo po telefonie do niego usłyszałam bezczelny oblewający ton z ironicznymi podtekstami. Skandal!
    WadyZachowanie kuriera!
Dodaj własną opinię »