Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Kasixxx / 2023-11-07 13:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Poprostu tragedia. Przyjeżdża kurier z przesyłką, podaje i ucieka. W domu okazuje się że zamówiony inkubator cały rozbity, dzwonię do kuriera i słyszę on dostarczył jego to nie obchodzi. A zwrotu mam sama dokonać.
    ZaletyBrak
    WadyRozbity towar, kurier nie miły.
  • ~Kaska / 2023-06-13 09:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy więcej! Zarówno w firmie , jak i prywatnie (a znajomi, sąsiedzi uprzedzali ... )! Poznań, Pan Sebastian ( wczoraj był w okolicach Rynku Łazarskiego u mnie w piątek ale problem ten sam - chłopak ma problem i to gigantyczny !) - najpierw nie ma jego tel w DPD, po 4 rozmowach, Bogu dziękować nagrywanych przebijam się przez poda i dostaje nr do kuriera, problem w tym, że na 8 tel nie odpowiada bo ma tel wyłączony????. W końcu jest ( minutę przed do doręczeniem paczki dzwoni do mnie nr, niestety inny niż podała że mi firma dpa, nawet tel nie zdążyłam odebrać ) i wchodzi chłopak, od którego na mój komentarz " ale wypadało by tel odbierać słyszę ( ja i sąsiedzi , trójka wyszła na schody bo kurier" darł się od 4 piętra do parteru jak swir ), że odbiera a ja jestem stara k... . Brawa dla firmy za pracownika ( od +- 20 lat nawet z namiastka czegoś takiego się nie spotkałam w innych firmach a tym razem po prostu nie miałam wyboru - sklep automatycznie generuje dostawcę ), za infolinię, za całokształt. Jak na wstępie nigdy więcej!
    ZaletyNie ma zalet !
    WadyBrak tel do kuriera, po wielkich bólach i przebiciu się przez poda podany przez konsultanta inny nr tel niż ten , który paczkę mi doręczył. Komedia !
  • ~Kasmik / 2024-02-13 12:06
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to nieporozumienie!!! Omijajcie szerokim łukiem!!! Otrzymałam info o dotarciu przesyłki do automatu paczkowego. Paczki nie dało się odebrać. Okazało się (po wielu mailach do DPD), że jej tam nie, ponieważ krąży po Szwecji i nie dotarła do Polski. W sprawę włączył się nadawca i paczka miała być znowu do odbioru. Niestety znowu nie dało się jej odebrać - w aplikacji DPD ciągle wyskakiwał błąd!!!! Kolejne maile do DPD, to była strata czasu. Dostałam dwie propozycje odbioru: poprzez link (którego nie obsługuje mój telefon) lub odbiór w punkcie, ponad 60 km od mojego miejsca zamieszkania!!!!!! Moja prośba o dostawę kurierem została zupełnie pominięta!!! Straciłam pieniądze (paczki nie mam), mnóstwo czasu i nerwów a DPD nie było nawet stać na zwykłe "przepraszam". Totalne dziadostwo!!!!!!
  • ~Kasoa / 2020-09-24 12:27
    Ocena: 1.00 / 5
    NIE POLECAM NIKOMU to jest śmieszne kurier miał być po paczkę w poniedziałek i zbywał mnie codziennie że będzie jutro w czwartek zadzwoniłam to firmy DPD i stwierdzili że kurier anulował zlecenie ... Przecież to jest śmieszne że kurier sam sobie może zlecenia anilowac. Śmiechu warte... Co tam się dzieje. Nikomu nie. Polecam tej firmy
    ZaletyZalet żadnych nie posiadają.
  • ~Kasper / 2022-05-18 21:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak poszanowania czasu klienta i kłamstwa ze strony kuriera. Przesyłka miała zostać doręczona po godzinie 12, a kilka minut po 12 status zmienił się na nieudaną próbę doręczenia, po telefonie do kuriera, ten uznał, że pod tym adresem jeszcze nie był, a na status przesyłki nie należy zwracać uwagi, po czym dodał, że pod wskazanym adresem będzie koło godziny 16, na ten moment jest godzina 21, a kuriera dalej nie było. Ciężko pomyśleć, że w 2022 roku dostarczenie przesyłki nadal sprawia tyle kłopotu, cały dzień stracony.
    Zaletybrak
    Wady-niedostosowanie się do wybranej godziny dostawy przesyłki
    -kłamstwo ze strony kuriera
  • ~Kass / 2022-03-08 19:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dostarczanie przesyłek na czas i robienie klienta w jajo najgorsza firma kurierska
  • ~Kasumi / 2021-05-26 10:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier się nie pojawił, od razu oddal paczkę do punktu odbioru( miał kod wejściowy na klatkę). W mailu z informacją, że paczka nie doręczona jest możliwość zmiany terminu dostawy i informacja, że w następnym dniu podejmie kolejną próbę doręczenia ale to wszystko nieprawda bo jak paczka juz trafiła do punktu odbioru to nic się nie da zrobić muszę iść i odebrać
    ZaletyBrak
    WadyNie doręczają przesyłek
  • ~Kasz / 2019-04-29 16:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka szła 2 tygodnie, nie mogłam złożyć reklamacji.
  • ~Kaśka / 2020-01-22 11:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę.

    Skorzystałam z opcji przekierowania paczki na kolejny dzień roboczy - miała zostać dostarczona na mój adres. W tym czasie paczka została zamieniona na "odbiór osobisty" i nie dostałam absolutnie żadnej informacji o tym - ani na maila, ani na telefon. Zorientowałam się, że coś jest nie tak, gdy przesyłka nie dotarła, a ja weszłam na śledzenie paczki - po konsultacji na infolinii paczka ponownie miała być do mnie doręczona, a w dni przewidywanego doręczenia odkryłam na stronie śledzenia, że została zwrócona do nadawcy..... Po kilkukrotnym dzwonieniu do konsultantów (kazali mi dzwonić co pół godziny i dopytywać się, czy udało się wstrzymać zwrot), w końcu trafiłam na bardzo niemiłego pana, który niemalże na mnie nawrzeszczał, że to nadawca zlecił zwrot i mam się kontaktować z nadawcą paczki. Oczywiście, że nadawca nie zlecił zwrotu, bo nawet nie był świadomy o całym zamieszaniu wokół tej paczki...

    Naprawdę warto dopłacić te parę złotych za innego kuriera, a od tej firmy trzymać się z daleka - dodają fikcyjne etapy przetwarzania na stronie śledzenia i gdy pojawia się problem przerzucają winę na klienta, bo w systemie tak jest.
    Zaletyżadne
    Wadysłaba nierzetelna infolinia, brak powiadomień, magazynowanie bez wiedzy odbiorcy, zlecenie zwrotu bez wiedzy odbiory, błędy na stronie zarządzania paczką, złe przekierowanie paczki przez konsultanta, chaos, słabo przeszkoleni pracownicy
  • ~Kaśka / 2020-09-01 08:40
    Ocena: 1.00 / 5
    najgorsza firma z jaką miałam do czynienia....
    nie dość że czekałam 4 dni na przesyłkę która w rezultacie nie została doręczona a powróciła do oddziału z informacją że adresata nie zastano (co jest kompletną bzdurą!!!!od lat zamawiam na adres firmowy, gdzie firma jest czynna w godzinach 6-22) poza tym brak uzyskania nr tel do kuriera bo RODO!!!! z tym że ja muszę podawać swoje dane i tu RODO już nie obowiązuje
    Pani na infolinii niekompetentna, powtarzająca w kółko to co samemu można przeczytać na śledzeniu przesyłki
    porażka!!!!!!!w dobie takiej konkurencji nie wróżę
    przyszłości
  • ~Kaśka / 2020-11-27 15:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam mylą adresy najgorsza firma kurierska .Nawet nie radzą zadzwonić kurierzy co pracują w tej firmie mają widać wolną rękę gratuluję pomysłu aby zatrudniać takich leni.
  • ~Kaśka / 2021-03-26 11:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Jedyna, znana mi firma, w której kurier nie może zadzwonić do klienta. Przesyłka została zwrócona do nadawcy, mimo że w czasie doręczenia przebywałam w domu. Nie dostałam żadnego powiadomienia o planowanej dostawie.
  • ~Kaśka / 2021-12-02 16:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Koszmarna firma!!! Oddają przesyłkę.pod adres w ogóle nie weryfikujac nazwiska odbiorcy na zasadzie kto chce przesyłkę niech bierze. Z jakiegoś powodu podaje się obok adresu również nazwisko i co ważne nr telefonu. Kurier z Mordarki( Małopolska)zostawia przesyłkę komukolwiek aby tylko zgadzał się adres.Tak ciężko zapytać o nazwisko? Po co podaje się telefon? Nie po to żeby zadzwonić z informacją o tym że będzie przesyłka? Przez dwa dni próbowałam znaleźć paczkę. Po interwencji w ogolnopolskiej infolini" usłyszałam że mam przyjechac 380km żeby odebrać paczkę i przekazać osobiście odbiorcy.TO PO CO ONI ISTNIEJĄ ???
    ZaletyBrak
    WadySame wady
  • ~Kaśka / 2023-09-27 08:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Siedziałam cały dzień w domu nie wychodząc z niego, aby móc otrzymać ważną dla mnie przesyłkę. Kurier kłamie, że dzwonił (nie mam śladu prób połączeń na telefonie). Kurier twierdzi że pukał do drzwi. (Dlaczego nie użył dzwonka? Ja żadnego pukania nie słyszałam.....nawet nie wiem, czy rzeczywiście tam był). Cały dzień czekania w domu zmarnowany, nie wychodziłam nawet wyrzucać śmieci na wszelki wypadek.
    Sprawa dotyczy takze umowy z Play, gdzie kurier w ogóle nie miał polecenia umieszczać czegokolwiek w skrzynkach, tylko przyjechać, przekazać coś i odebrać ode mnie pakiet dokumentów. Żenada jakaś. Dlaczego więc przesyłka wylądowała w jakiejś skrzynce? To żart jakiś? Co to za dziwna umowa miedzy Play i DPD, że nie wywiązując się z ustaleń między sobą?
    Zaletyżadnych
  • ~Kaśka / 2024-02-17 08:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma kurierska DPD to porażka . Otrzymałam SMS że w dniu dzisiejszym kurier ja dostarczy, przesiedziałam cały dzień w domu, kuriera ani widu ani słychu, po sprawdzeniu gdzie znajduje się przesyłka, napisano że kurier nikogo nie zastał w miejscu zamieszkania . Dzwoniąc do kuriera ( wykonałam 50 połączeń) nawet nie raczył odebrać, ani oddzwonić. Wspomnę że chodzi o rejon Mysłowicki. Już nigdy więcej nie wybiorę tej firmy kurierskiej.
    ZaletyNie powinno się tu wogole znaleźć ten opis bo zalet brak!!!
    WadyBrak kontaktu z kurierem Grzegorzem.
    Zastanawia mnie fakt za co im płacą, jak nie wykonuje należycie swojej pracy.
  • ~Kat / 2020-01-02 13:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Wszystko ŹLE, ta firma kurierska to porażka.
    Paczka z niewyjaśnionych powodów nie po trafi do mnie dotrzeć, nadal jej nie otrzymałam!
    W historii zamówienia widnieją nieprawdziwe dane! Np. "Bezskuteczna próba doręczenia" mimo że, byłam o tej godzinie na miejscu albo "Odbiorca przełożył termin odbioru" co też jest nie prawdą.
    Pracownicy z infolinii NIE POTRAFIĄ w niczym pomóc na dodatek usłyszałam, że gdy już pojadę osobiście odebrać paczkę z magazynu DPD to mogą mi paczki nie wydać! Rozumiecie to?
    Jednym słowem ŻENADA! Nie polecam.
    WadyBrak kontaktu, kłamstwa, długie oczekiwanie na paczkę.
  • ~Kat / 2022-06-03 16:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier opryskliwy, podjechał pod zły adres, potem musiałam go gonić samochodem, bo on drugi raz w to samo miejsce (2 uliczki dalej) nie podjedzie. Paczka uszkodzona na wszystkich rogach (duze gabaryty), wystawil na ulice nie sprawdzajac czy ja to rzeczywiscie ja i po ostrej wymianie zdań odjechał. Przez telefon odpowiadał na pytania jakby swoją prace wykonywał za karę i miał pretensje do całego świata, ze robi to co robi. To już kolejna sytuacja z ta firma. Kiedyś coś zamówiłam i dostałam smsa ze paczka jest do odebrania w oddziale do godz. 18. Po przyjeździe na miejsce okazało się, ze oddział wyjątkowo był otwarty tego dnia do 14 (piątek), a pan zamykający mi drzwi przed nosem (byłam 13:58) Stwierdzil ze przecież mogę odebrać ja w poniedziałek.
    WadyMultum
  • ~Katarina / 2022-05-10 19:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Ani razu szanowny Pan sie z paczuszkę nie pojawił, ale naturalnie za każdym razem odhaczył że był...odradzam z całego serca
  • ~Kataryna / 2022-06-22 17:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier Dariusz, jest chyba mądry inaczej. Potwierdził przybycie paczki pomiędzy 13 a 14 nie doręczono mi jej. Lecz doręczył paczkę jakiejś innej osobie, nie mam pojęcia jak można pomylić adres kilka km dalej, wogole nie w tej miejscowości do której ją zamówiłam. I wciąż nie dostarczono mi przesyłki, była zapłacona online, teraz ktoś inny cieszy się zawartością. Na miejscu dpd zakończyłabym współpracę z tak nie kompetentym pracownikiem
  • ~Katarzyma / 2022-11-30 23:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierską z jaką się spotkałam.Czekalam w domu na przesyłkę ale niestety kurier nie dotarł.Na drugi dzień dowiedziałam się, że dwie próby dostarczenia paczki nie powiodły się ponieważ kurier nie zastał nikogo w domu.Jedno Wielkie kłamstwo bo cały dzień byłam w domu.Paczka wróciła do nadawcy i trzeba było drugi raz opłacić przesyłkę.Znowu cały dzień siedzenia w domu bo kontakt z kurierem graniczył z cudem.Gdy wreszcie zjawił się jegomość na pytanie moje dlaczego nie można się do niego dodzwonić odpowiedział,że nie jest jego obowiązkiem odbierać telefony a ja powinnam siedzieć w domu i czekać na niego.Ten chamski kurier obsługuje rejon Długie Ogrody w Gdańsku.
    ZaletyBrak
    WadySame wady,nie polecam DPD
Dodaj własną opinię »