Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Kasia / 2023-09-19 09:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra. Dzień przed dostawą na stronie dpd przełożyłam termin dostawy na konkretny dzień. Czekałam calusieńki dzień w domu i NIC. Ani maila ani kontaktu. Dzień zmarnowany. Na następny dzień zadzwoniłam do obsługi klienta a Pani rozkłada ręce i twierdzi, że znowu mam czekać cały dzień w domu bo nikt działu wydawania paczek nie odbiera telefonu. NIGDY WIĘCEJ.
  • ~Kasia / 2023-10-04 15:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Wasze maszyny to porażka przez 3 dni nie mogłam odebrać przesyłki nawet przy niby waszej pomocy która i tak nic nie dała twierdzicie że moja wina po trzech dniach przesyłka została ponownie dostarczona do waszego pudła i cooi za pierwszym razem wyciągniętą macie coś z tymi automatami powinna być możliwość odebrania również kodem.dla mnie totalna porażka
    ZaletyNie ma tylko kurier Szymon na plusie
    WadyPaczkomat
  • ~Kasia / 2023-10-06 07:44
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to najgorsza firma z jaką miałam do czynienie. Paczki zostały pomylone, najciekawsze że pomylone z Orlen Paczką, po złożeniu reklamacji, podany numer zgłoszenia i na tym się skończyło, zero chęci rozwiązania problemu. Sama skontaktowała się z osobą która otrzymała moją paczkę a ja jej, same zorganizowałyśmy przewsłanie sobie paczek. Na etykiecie DPD są wszystkie dane, pełne imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu, także pojęcie RODO nie istnieje, mogą spokojnie to wykreślić ze swojej strony internetowej.
    ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!!!
    ZaletyBRAK
    WadySame wady, zero pomocy.
  • ~Kasia / 2023-11-13 19:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Cały dzień czekam na paczkę aż tu nagle e-mail że nikogo w domu nie ma, w ciągu dnia zero kontaktu do kuriera i firmy, żenada .
    Najgorsza firma kurierska na rynku,
    Zwykli oszuści .
    ZaletyBrak
    WadyBrak poszanowania klienta
  • ~Kasia / 2023-11-21 10:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka nadana w czwartek. W poniedziałek cały dzień sprawdzania co dzieje się z paczka. Wieczorem wpada komunikat ze paczka zwrócona na magazyn bo błędny adres. Adres poprawny bo jest w systemie. Po zaznaczeniu przez kuriera takiej informacji paczka nie jest już przekierowana do ponownego dostarczenia. Musieliśmy sami jechać 50km do punktu i odebrać paczkę. Tylko dlatego ze kurierowi Robertowi nie chciało się wyjść z auta i sprawdzić jak ponumerowane są budynki. Były to ważne dokumenty potrzebne do działania firmy strata okoli 200 tysięcy złotych. Kto mi to odda. Tłumaczenie ze nie był podany nr telefonu jest zbędne bo adres w mieście banalnie prosty.
    ZaletyBrak
    WadyPracują tam ludzie nieodpowiedzialni
  • ~Kasia / 2023-12-12 16:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Zapłaciłam ekstra za szybszą dostawę w sobotę. Paczka została nadana we czwartek. Dotarła dwa tygodnie później. Potrzebowałam tej przesyłki bardzo pilnie, dlatego zapłaciłam ekstra i się zawiodłam. Już nigdy więcej nie skorzystam z usług dpd. STANOWCZO ODRADZAM.
    ZaletyBRAK
  • ~Kasia / 2023-12-16 08:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia! Paleta przyszła do punktu dostarczającego, jednak okazało się, że mieszkam w trzeciej strefie i muszą byc 4 palety do dostawy aby kurier mógł je dostarczyć.. śmiech na sali!! I tak oto czekam 5 dni na swoją paletę.. chyba właśnie za to kasują pieniądze żeby dostarczać przesyłki? Bez względu na ich ilość na daną okolicę.. jestem bardzo zawiedziona i to był mój ostatni raz kiedy skorzystałam z usług dpd, szczerze odradzam.. na infolinii również spotkałam się z bardzo nieprzyjemnymi ludźmi, których wcale nie obchodziło to, że nie mogę czekać na paletę 5 dni, tym bardziej że planowany okres doręczenia był na dzień kolejny od wysłania;(
    ZaletyBrak
    WadySame
  • ~Kasia / 2024-02-14 09:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadzieja ! Ocena 1, toż zdecydowanie zbyt dużo dla tej firmy. Kurier nie doręcza przesyłki, zaznacza, że odbiorca nieobecny, chociaż jestem w domu i oczekuję na przesyłkę. Raz otrzymałam przesyłkę do żabki i kurier wymyślił historię, że takie dostał zlecenie, drugi raz że był niepełny adres podany na paczce. Obie informacje zweryfikowałam w obsłudze klienta i okazały się kłamstwem. Porażka, będę już omijać szerokim łukiem.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko !
  • ~Kasia / 2024-02-15 17:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka kolejny raz uszkodzona. We wcześniejszej zawartość rozsypana. Kurier dostarcza przesyłkę po 4 dniach(a codziennie sms, że to już dziś) Porażka!
  • ~kasia / 2024-02-24 07:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia. Kurier Łukasz notorycznie podejmuje nieudane próby doręczenia przesyłki. Jak? Nie mam pojęcia, bo zawsze ktoś jest w domu i na niego czeka. Kontakt telefoniczny prawie niemożliwy, a jeśli już odbiera, to kłamie, że będzie, po czym paczka zostaje zwrócona do nadawcy lub odesłana do jakiejś żabki niewiadomo gdzie. Nigdy więcej DPD!
    Zaletybrak
    Wadywszystko!
  • ~Kasia / 2024-03-08 08:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Dzień dobry.
    Szczecin. Kuriera czekałam cały dzień, kurier nie przyjechał - paczkę nie doręczył, nie próbował kontaktować. Postawił status - że nie było odbiorcy. Ale to kłamstwo, bo dostawa była zamówiona do biura i jestem m=na miejscu od 8 do 16.
    Po telefonie na infolinię - kurier zmienił status na zwrot paczki do nadawcy - bez drugiej próby dostarczenia.

    DPD - NAJGORSZA dostawa w Polsce!!!!!
    NIE POLECAM!!!!!!!
    ZaletyNIE MA
    Wadykuriery
  • ~Kasia / 2024-12-11 17:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak kontaktu, nigdzie się nie dodzwonisz, może do bota ..., kurier ma wyłączony tel, aplikacja się zapycha, zawiesza, nie ma możliwości działań. Niby dostajesz powiadomienia ale paczka znika. Kurier nie podejmuje proby dostarczenia. Chociaż jest info, że podjął. Nieprawda. Szkoda słów.
  • ~Kasia / 2025-07-12 10:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Jakiś koszmar zamówiłam piec dość że dostawa się spóźniała to jeszcze zamiast przyjechać samochodem z windą to przyjechał normalny bus i wes tu człowieku wyciągnij ciężki piec do domu z busa . Niewiem kto tam pracuje ale wcale bez wyobraźni..
  • ~Kasia / 2026-06-12 14:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo niemiła i bezczelna obsługa, fikcyjne próby dostarczenia paczki bez kontaktu i samowolne przekierowywanie paczki , z dala od tej firmy !!! I tego kuriera list nr 1044717005620U
  • ~Kasia / 2026-06-19 12:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma DPD najgorszą firmą kurierską z okolic Rybnika mało że kurierzy bardzo złośliwi to jeszcze posuwają się do oskarżeń bez podstawnych wchodzą z zmowę z niektórymi odbiorcami paczek głównie na terenie Jejkowic żenada
  • ~kasia1211 / 2021-01-05 18:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma jaka może istnieć, już naprawdę nigdy nie zamówię tej firmy kurierskiej. Czekam cały dzień na paczkę a Pan nie omieszka ani odebrać telefonu ani odpisać na smsa gdzie grzecznie pytam kiedy mogę się go spodziewać z przesyłką. Po czym popołudniu dostaje maila iz data doręczenia została zmieniona, w doo... mają iż to ważna przesyłka a na drugi dzień musze wyjechać i nie będzie miał kto jej odebrać,, Nie Polecam!!!!
  • ~Kasia87 / 2022-06-13 12:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Serdecznie nie polecam, najgorsza firma przewozowa z jaką przyszło mi współpracować. Nie są w stanie od 5 dni dostarczyć przesyłki, kurier nawet nie podejmuje próby, przesyłka magazynowana w oddziale, który znajduje się 17 min od punktu docelowego, jednak dla dpd ta trasa jest chyba zbyt wymagająca, tragedia, kontakt z infolinia żaden.
    ZaletyBrak
    WadyBrak kontaktu, brak próby dostarczenia przesyłki, zero kontaktu z kurierem, czas dostarczenia długi popimo odległosi
  • ~Kasiens / 2019-06-04 18:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejne. Czołowiek czeka pół dni na paczkę i nawet do sklepu nie można wyjść kurier nie chciał poczekać 10 min żebym mogła wrócić do domu. Napisał wiadomość że zostawia paczkę w punkcie ksero. Z samego rana dostałam wiadomość że paczka będzie dostarczona między 11-12. Po co takie bzdury pisać skoro w ogóle Państwo nie trzymają się jakichkolwiek terminów? Mój kurier zadzwonił po 15 wychodzi na to że człowiek ma cały dzień nie jeść ani nigdzie nie wychodzić czekając aż kurier postanowi się pojawić. Nie skorzystam więcej z państwa usług... i nikomu nie polecam
    ZaletyBRAK
  • ~Kasik / 2019-09-20 19:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurjierska paczki ida 7 dni gdzie u innych mialam juz w ciagu 2 dni
  • ~Kasitkika / 2022-12-20 19:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka dochodzi nie wiadomo jak długo. Niby odmowa odebrania paczki,a nikogo nawet w domu nie było. Brak możliwości kontaktu.
Dodaj własną opinię »