Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Kasia / 2021-12-30 16:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierka nie raczyła dostarczyć paczki do domu o sporej wartości. Zostawiła w sklepie
    I zadzwoniła raz z powiadomieniem że nikogo nie było w domu gdzie zawsze ktoś jest. To świadczy tylko o bezmyślności i kompetencji pracownicy.
  • ~Kasia / 2022-01-14 10:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Strzegom. Kurier Mariusz. Odradzam firmę i odradzam kuriera. Zdecydowanie powinien zmienić pracę bo dostarczanie przesyłek kompletnie mu nie wychodzi. Odradzam i nie skorzystam więcej
    ZaletyZero zalet
  • ~Kasia / 2022-01-20 12:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką się spotkałam. 3 razy zmuszona byłam skorzystać z ich usług i 3 razy z problemami.
    Dwa razy paczki zostały rzucone pod drzwiami(dodam, że były one wartości 3 tyś zł). Kurier nawet do mnie nie zadzwonił. Otrzymałam tylko maila z podziękowaniem za odebranie paczki!
    Za trzecim razem nie chcą się znowu narażać na zostawienie paczki pod drzwiami zamówiłam dostawę do pickup. To również był błąd. Paczka nie pojawiła się w aplikacji przez co nie mogłam jej odebrać bez kodu dostępu. Kilka dni czekałam, aż komuś z DPD uda się rozwiązać problem. Nikt się do mnie nie odezwał więc zadzwoniłam sama. Usłyszałam, że dzisiaj paczka będzie z pickup zabrana przez kuriera. Zapytałam czy jest szansa na jej zostawienie tam w związku z problemem, na który nie mam wpływu. Pani z obsługi klienta poinformowała mnie, że może przekierować paczkę na sortownie na ul. Daniszewska i stamtąd będę mogła ją odebrać. Ok, mamy to! pomyślałam..... następnego dnia pojechałam pod wskazany adres, ale......paczka została zwrócona do nadawcy....
    Zaletybrak zalet
    Wady- niestosowanie się do standardów, którzy pracownicy pięknie recytują przez telefon
    - niby "wyciąganie" konsekwencji
    - szybkość działania jak tempo żółwia, albo i wolniej
  • ~kasia / 2022-03-14 14:11
    Ocena: 1.00 / 5
    tragedia i wyłudzanie pieniędzy. nigdy więcej z nich nie skorzystam
  • ~Kasia / 2022-06-21 15:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam dostawy do punktu. Paczka została wydana kurierowi do zwrotu dzień przed upływającym terminem odebrania okreslonym w mailu.
  • ~Kasia / 2022-06-27 15:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Zniszczyli paczkę podczas transportu, reklamacja nie jest uznana. Kpina...
  • ~Kasia / 2022-08-19 11:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma, która nawet nie przeprosi za swoje błedy... Radze nie korzystac.
  • ~Kasia / 2022-08-23 15:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Dpd pickup sugerowany punkt odbioru, który jest nieczynny xD muszę ponownie zapłacić za wysylkę trzech paczek.
  • ~Kasia / 2022-08-26 10:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Mieszkam w Tychach jakiś czas temu zmieniono nam kuriera gdzie zaznaczę poprzedni Pan Piotr był bardzo fajny odbierał telefonu paczki doręczane na czas zawsze wszystko było super do czasu kiedy nie przyszedł na jego miejsce opryskliwy małolat który myśli że jest panem bo paczki rozwozi jest chamski ordynarny beszczelny paczkę za każdym razem musi być przełożona ponieważ albo nie ma czasu na dostawę albo telefonu nie odbiera a jak już odbierze twierdzi że mam sobie ja sama odebrać z jakiejś tam ulicy po czym jadę chcąc wreszcie odebrać moja przesyłkę a tego dupka. Nie ma i telefonów nie odbiera! Nie rozumie jak można trzymać takich ludzi psuja opinie firmie na jego miejsce jest masa innych ludzi którzy wykonywali by swoją pracę sumiennie poprostu ordynarny cham
    ZaletyNie widzę żadnych zalet
  • ~Kasia / 2022-10-04 19:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska.Kurier nie podjął próby doręczenia przesyłki, a napisał że odbiorca nieobecny. Bzdura pogania bzdurę. Cały dzień jest ktoś w domu, a gościa nie było. Nie polecam!
    WadyWieczny problem.
  • ~Kasia / 2022-10-06 11:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy więcej usług tej firmy, to jest jakaś porażka. Kilka razy trafiły się opóźnienia ale ostatnim razem jak paczka przeleżała kilka dni w sortowni a miała dotrzeć w 2-3 dni do adresata to jest porażka. Kpina, na infolinii mówią, ze paczka jest w transporcie i nic nie mogą zrobić. Inpost jest w porównaniu do tej „firmy” mega zorganizowany i nigdy nie miałam dnia opóźnienia, w przypadku tej „firmy” zawsze się opóźnia.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko, nieterminowość, niekompetencja przede wszystkim
  • ~KASIA / 2022-11-25 16:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka kolejny raz nie została doręczona bo ".. po nie udanej próbie doręczenia oczekuje na odbiór..."Cały dzień siedziałam w domu, żadnego telefonu, żadnej próby skontaktowania się ze mną. Jeżeli Panu Kurierowi nie odpowiada ta praca to powinien z niej zrezygnować. Czy w DPD istnieje komórka, która sprawdza kurierów. Jeżeli nie to powinna powstać. Jeżeli w przyszłości będę chciała skorzystać z kuriera to na pewno nie z firmy DPD.
  • ~Kasia / 2022-12-21 21:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat... dzisiaj otrzymałam wiadomość że przesyłka została do mnie doreczona( platnosc przy pobraniu) a kuriera u mnie nie było... jak tak można... najgorsza firma jaka jest na rynku
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Kasia / 2023-03-08 18:49
    Ocena: 1.00 / 5
    5dni temu przesyłka wysłana i do tej pory jej nie mam. Porażka.
  • ~Kasia / 2023-04-06 14:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Szkoda słów. Dobrze, że są inne firmy kurierskie bo tą omijać z daleka. Nie dziwię się, że DPD ma najgorsze opinie.
    WadyNie uwzględniają reklamcji
  • ~Kasia / 2023-04-12 21:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie był w stanie przyjechać pod wskazany adres mimo, że pisałam wielokrotnie. Odpisywali mi na maila, że kurier był jednak ani nie zadzwonił domofonem ani nie wykonał telefonu. Pieniędzy nie dostałam z powrotem. Nigdy więcej usługi z tego badziewa nie wezmę.
  • ~Kasia / 2023-05-05 13:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam
    Zamówiłam rower i koszyk na rower, które miały dojść 05.05.2023r (z racji, iż mąż pracuje za granicą i zjeżdża na weekendy zależało mi na tym terminie. Potrzebowałam, żeby rower doszedł w piątek, by mąż mógł go złożyć, abym sprawnie dojeżdżała nim do pracy)
    Wzięłam dzień wolny, czekam i czekam... Dzwonię do DPD i dowiaduję się, że firma podzieliła paczkę na 2 przesyłki i nie wiem dlaczego nikt nie raczył dostarczyć mi w wybranym przeze mnie terminie żadnej. W rozmowie tel usłyszałam tylko od pani, że mogę odebrać przesyłkę dziś osobiście albo dotrze do mnie w poniedziałek 08.05.2023r
    To nie pierwszy przypadek problemów w tą firmą. Wcześniej dwukrotnie kurier sam zadecydował o tym, iż niby zadeklarowałam odbiór paczki osobiście a tego nie zrobiłam, w tym czasie siedziałam w domu i czekałam na paczkę. Może gdyby paczka była mniejsza i lżejsza to bym ją sama odebrała, ale w tej sytuacji robią sobie z człowieka żarty
  • ~Kasia / 2023-06-07 16:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Katastrofa pod każdym względem. Tylko się człowiek udenerwuje. Paczki nie dochodzą na czas, krążą od jednego oddziału do drugiego, brak możliwości kontaktu z kimkolwiek, infolinia to żart. Bardzo niski poziom obslugi klienta, słaba aplikacja
  • ~Kasia / 2023-07-06 11:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka w oczekiwaniu na przesyłkę, niekompetencja kurierów,
  • ~Kasia / 2023-08-29 16:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Nagminnie niedostarczają paczek, piszą, że odbiorca nieobecny a w domu si3dz3 i czekam na nich, nawet nie zadzwonią. Robią co chcą.
Dodaj własną opinię »