Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~kasia / 2019-12-03 14:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma DPD dawno zapomniała czym jest profesjonalizm usług, za który płacimy!!
    Od rana ktoś z rodziny czeka na przesyłkę i do 14 nic się nie zmieniło - jak paczki nie było tak nie ma!
    Pierwsza próba kontaktu (9:57) z kurierem zakończona sukcesem ORAZ oceną sytuacji "będę koło 11".
    Druga próba kontaktu o 11:37 także szczęśliwa "jestem w bliskiej okolicy, pozostało mi 10 paczek. W przeciągu 30 minut będę".
    Trzecia próba o 13:40 zignorowana - od razu włączyła się poczta.
    Godzina 13:54 kuriera dotąd nie ma.

    To jest kpina!! Zwłaszcza, że po to człowiek dzwoni, aby móc się dostosować i zaplanować czas!! Gdybym od początku dowiedziała się, że kurier będzie o 14/15/... to do tej h mogłabym cokolwiek zrobić i nie miałabym pretensji!!
    Jest to nie pierwszy taki przypadek, ale na pewno ostatni - od teraz zamawiać będziemy tylko z płatnością przy odbiorze. Zastosujemy się do jednej próby odbioru "o której Pan będzie" i jeśli w widełkach 30 minutowych gagatek nie zjawi się to dom zamkniemy na 4 zamki i rób sobie co chcesz!! Bo to jest żart, aby tak drwić sobie z ludzi!! Inaczej nie da się z tym walczyć, a jest tylko gorzej!!
    Zaletybrak
    Wadywszystko jest jedną wielką wadą
  • ~Kasia / 2020-01-28 16:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Zapewniono mnie w mailu, ze przesyłka dotrze w dniu dzisiejszym (tj. Wtorek - ważne, bo to nie pierwszy dzień po weekendzie). Przesyłka nie dotarła, mało tego - gdyby nie moja interwencja nawet nie wiedziałabym, ze dpd samo zmieniło termin realizacji dostawy, nie informując mnie o tym. Zrozumiałabym gdyby był to okres przedświąteczny. Nie polecam! W innych firmach jest to nie do pomyślenia
  • ~Kasia / 2020-04-09 16:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier w ogóle nie przyjechał.Bez mojej zgody przekierował przesyłkę do punktu odbioru, w drugim końcu miasta. W obecym czasie to przykre, że ludzie tak się zachowują.
    ZaletyNic dobrego nie mogę napisać.
    WadyFirma traci przez nierzetelnych kurierów.
  • ~Kasia / 2020-04-22 10:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska. Umywa ręce od zaginionych przez nich przesyłek.
  • ~Kasia / 2020-05-20 08:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam kuriera do domu, ponieważ chciałam wysłać paczkę. Kurier nie przyjechał w umówionym czasie, 2 godziny później interweniowałam na infolinii, konsultant skontaktował się z kurierem a ten obiecał że zaraz będzie. Nie dojechał do dzisiaj. Okazało się, że zamknął zlecenie. Nikt mnie o tym nie poinformował. Na infolinii nie mają zadnej wiedzy, nigdy więcej nie skorzystam z usług DPD, nigdy.
    ZaletyZadnej
    WadyIgnorancja na najwyższym poziome
  • ~Kasia / 2020-07-18 10:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy w DPD są albo leniwi albo im sie nie chce pracować A na dodatek kłamią. Została do mnie wysłana paczka 15.lipca(środa) A w czwartek miałam dostać paczkę, czekałam cały dzień w domu i nikogo nie było A w piątek okazało się że adresat (czyli ja) odmówiłam odebrania paczki.Ale jak miałam odebrać jak nikogo nie było u mnie.Teraz koszty przesyłki i zawartość paczki powinien pokryć kierowca DPD za swoje kłamstwa
  • ~Kasia / 2020-10-08 15:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam !!! Nie wiem dlaczego reklamują,że dostarczają paczki do domu . Specjalnie zamówiłam kuriera ,żeby nie musieć chodzić po mieście. Rzekomo kurier był tylko nikogo nie zastał co jest absolutnym kłamstwem i skierował paczkę do punktu pickup. Po skontaktowaniu się z obsługą klienta Pan zapewnił mnie ,że załatwi, żeby paczkę dostarczono do domu dnia nastepnego . Po 2 dniach dzwoniąc ponownie do punktu obsługi klienta ,żeby dowiedzieć się co się dzieje z paczka Pan poinformował mnie że jest do odebrania w punkcie Pickup, kurier ma prawo ja tam zostawić. Po trzech dniach siedzenia w domu i oczekiwania zamówienia Pan stwierdził,że nie muszą mnie informować co się dzieje z moją paczką. NIE MAJA SZACUNKU DO KLIENTA, KURIERZY ROBIA SOBIE CO CHCA .
    ZDECYDOWANIE NIE NIE NIE
    ZaletyBrak
    Wady-Brak szacunku do klienta ,
    - mają ludzi gdzieś
    -kurierzy robią sobie co chcą
    - BOK to jakaś kpina
  • ~Kasia / 2020-12-22 17:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma na jaką można trafić!!! Paczka wysłana do Niemiec,status wysyłki dostarczenie do odbiorcy,po kilku godzinach zwrot do nadawcy. Zero aktualizacji,po 10 dniach paczka wrocila do mnie w stanie tragicznym, rozwalona na części,poklejona taśmą. Kosmetyki,które miały być na prezent były luzem(powypadały z oryginalnych opakowań), słodycze w drobny mak(nikt juz ich nie zjadl).Nie chce nawet myśleć co oni robili z ta paczką... Rozpatrzenie reklamacji jeden dzień przed upływem czasu i reklamacja odrzucona,nie zwrócili ani grosza,nawet za wysyłkę. Złodzieje i oszuści!!!
    ZaletyTotalny brak.
    WadyCzas, obsługa, oszustwo
  • ~Kasia / 2021-01-09 10:01
    Ocena: 1.00 / 5
    nie polecam. Kurwier nie przyszedl i jeszcze chamsko napisal, że nie bylo mnie w domu (w domu poza mna byla jeszcze siostra). POtem przesylka trafila do punktu odbioru i wredna baba na infolinii powiedziala, ze nikt mi jej juz nie dostarrczy. Gdybym chciala odebrac z punktu, zamowilabym do kiosku, ktory mam duzo blizej i zaplacilabym połowę tego. NIE POLECAM
    Zaletynic
    Wadywszystko
  • ~Kasia / 2021-03-12 17:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie informuje o której bedzie, jak dzwoniłam telfon milcz. Tragedia
  • ~Kasia / 2021-05-07 18:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma dno. Już 4 raz pod rząd udają że klienta nie ma w domu. 3 krotnie bez e-mail ze przesyłka będzie dostarczona tego dnia. Dowiadujesz się ze kurier niby był u ciebie w sms po poludniu ze przesylka jest w jakims punkcie kilka kilometrow dalej mimo ze maja punkt blizej od mojejgo adresu, oddalony o kilkaset metrow. 2 krotnie zdazylo sie odesłanie przesylki do nadawcy, nadawca dzwoni ze nie odebralam przesylki?? nawet nie wiedziałam o nadaniu paczki, ze kurier niby był, nadal do punku i odeslali zwrot do nadawcy,
    dziwne bo byłam cały czas w domu siedziałam na zwolnieniu i nikt mi nie wmówi ze kurier nie zastał mnie w domu!!!
    Zaletyżadne!
    Wadyzero kontaktu na e-mail o przesylce, brak kuriera pod danym adresem, zero kontaktu z kurierem,
  • ~Kasia / 2021-06-02 10:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam firmy. Nadałam paczke w poniedziałek we wtorek skontaktował się kurier z członkiem.mojej rodziny i oznajmił iż po 14 nie pracuje więc przekaze przesyłkę dla drugiego kuriera co mual ogarniać temat w środę.po czym jeszcze tego samego dnia zwrócił przesylke fo nadania ja spowrotem wpisując że odbiorca odmówił odebrania paczki. Zenada i kłamstwo.reklamscji.nie uwzględniono tłumaczac się ze wina nie jest po stronie DPD. Słowo przeciwko słowu. Z uwagi na to wystawiam negatywna opinie i napewno nie skorzystam ponownie z usług tej firmy. Tymczasem nadałam przesyłkę poczta i o dziwo jakos klient nie odmówił przyjęcia paczki.
    ZaletyBrak
    WadyFirma nie ponosi odpowiedzialności za swoich nierzetelnych pracowników. Nie dba o rzetelne zrealizowanie uslugi
  • ~Kasia / 2021-08-12 14:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Zadzwoniłam rano do kuriera w jakiej godzinie będzie pan Remigiusz powiedział że będzie między 12:00 a 13:00 czekałam na niego na dworze od tej godziny 12:30 do 13:30 i pan kurier się nie pojawił a na stronie internetowej jest wpos że nikogo nie zastano nie polecam wręcz odradzam tą firmę....
    WadyBrak kontaktu z kurierem włącza się poczta głosowa nawet nie wjechał
  • ~Kasia / 2021-08-16 09:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna obsługa zaczynając od kuriera po pomóc konsultantów. Kurier nie dzwoni na numer telefonu klienta żeby za pierwszym razem dostarczyć paczkę bo po co. Dostałam maila z informacją, że przesyłka zostanie dostarczona na drugi dzień po czym na drugi dzień dostaje informację że kurierowi nie chce się podjechać drugi raz No i oddał już przesyłkę do punktu pick up ok odebrałam niestety muszę zwrócić No i tu znowu problem bo konsultant nie potrafi odnaleźć numeru nadawcy po numerze przesyłki
  • ~Kasia / 2021-09-07 21:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo nieprofesjonalna firma która zatrudnienia jeszcze bardziej nieprofesjonalnych pracowników brak jakiegokolwiek kontaktu z kurierem wcale nie przychodzą do domu a paczke zostawiają gdzie im pasuje. Szkoda że aż tak nie szanują klientów
    ZaletyBrak
    WadySame wady
  • ~Kasia / 2021-11-08 09:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Nikomu nigdy nie polecam korzystać z tej firmy. Żadnej informacji o przesyłce. Status doręczona gdy jej nigdy nie dostałam. Firma jakiś żart - bez powiadomienia, bez jakiejkolwiek informacji o dacie doręczenia - zwrócona do nadawcy. Teraz walka o zwrot środków - oczywiście bez kosztów tej „dostawy”.
  • ~kasia / 2021-12-09 10:37
    Ocena: 1.00 / 5
    masakra - ludzi mają za nic :( zamówiłam kuriera /ODDZIAŁ SŁUPSK / z etykietą / moja wina zamiast nr domu 12 podałam 14 ale kurier nawet się nie pofatygował I nie zadzwonił do mnie jako zleceniodawcy i nie odebrał przesyłki teraz walczę o zwrot pieniędzy bo usługa nie została wykonana na 100 procent - żadnej propozycji ,ugody, nic -kasę wzięli przesyłki nie mam do dziś :( zrobiłam reklamację do DPD zobaczymy - napiszę jak potoczyła się dalej moja sprawa
    Zaletyżadne
    Wadyczłowieka mają za nic :( tylko kasa musi się zgadzać
  • ~Kasia / 2021-12-14 23:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat kurierzy ..Mało to że wygląda jak wygląda..To jeszcze paczki otwarte..reklamacja będzie
    ZaletyNie ma
    WadyMaskarka
  • ~Kasia / 2021-12-16 12:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam
    Kiedy chciałam przekierować paczkę do punktu pickup, system mi odpowiedział że się nie da ,zaznaczyłam więc żeby przesyłka była dostarczona między 18ą-20ą.i to system przyjął po czym kurier przyjechał o 12:00 i poinformował mnie ze zostawia paczkę pod drzwiami
    Po co wysyłacie te maile z informacją o dogodnym odbiorze przesyłki?

  • ~Kasia / 2021-12-17 19:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno.. Najgorsza firma kurierska..
    Kurierzy niemili..
    Nigdy wiecej.. wole doplacic innej firmie niz u nich zamawiac.
    WadyDno
Dodaj własną opinię »