Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Karolina K / 2020-11-17 20:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszym firma kurierska ! Potwory nie ludzie ! Zero empatii ! Życzę im żeby spotkała ich taka przykrość jak mnie dzisiaj ! Pan kurier przywiózł paczkę . Zadozbwik domofonem i powiedział „proszę zejść „. Grzecznie zapytałam czy mógłby wejść na 4 piętro i mi dostarczyć paczkę bo jestem sama z kilkumiesięcznym dzieckiem wiec nie mogę zejść na dół . Odpowiedział ze „nie i ze paczka w takim bądź razie będzie niedostarczona”. Czekałam na śpiwór na zimę dla dziecka . Zadzwoniłam na skargę na co pani odpowiedziała ze przez wirusa nie wchodzą do klatek a ja mam sobie poszukac opiekunki dziecka żeby moc zejść nastepnym razem . Bzdura ! Mógł zostawić mi pod drzwiami nie musiałam otwierać drzwi !
    ZaletyZero
    WadyZero empatii !!! Potwory nie ludzie !!
  • ~Karolina M / 2021-02-09 13:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia. Kurier w ogóle nie był u mnie i wpisał w formularz, ze nie chciałam odebrać przesyłki za która zapłaciłam. Nie dzwonił... mam odebrać paczkę 700 kl od mojego domu.. dostałam wezwanie ..
    ZaletyNie widzę zalet
    WadyKurier oszukuje, infolinia pracownicy niekompetentni
  • ~Karolla184 / 2019-06-14 17:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska,kurierzy chamscy,bezczelni dno
    ZaletyBrak
    WadyChamstwo,totalne
  • ~Karolqq / 2023-03-17 20:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jedna, wielką kpina. Opłacając przesyłkę kurierską z tego badziewia liczę na dostarczenie jej POD DRZWI ! jeżdżą jak chcą i o której chcą, w ogóle nie liczą się ze zdaniem klienta.
    Do trzech razy sztuka, a więc się już pożegnam.
    D R A M A T !
  • ~Karrrr / 2024-11-21 17:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Za pierwszą próba kurier nie dotarł i wbił brak odbiorcy, przy ponownej próbie i kontakcie kurier mnie nie zastal ale za to zdarzył przez telefon zwyzywać bo nie odebrałam paczki.
    Nie polecam kolejny raz to samo. Nigdy więcej DPD
  • ~Kartika / 2023-01-03 08:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Moja paczka nawet do mnie nie dotarła - została cofnięta... A przesyłka za pobraniem. Kurier po minucie stwierdził, że miejsce, w którym mieszkam od 19 lat, nagle nie istnieje i mój dom jest domem Pani Foster. Tylko w tym wypadku, nie przyjaciele są zmyślenia a cały dom. A czekałam na tę paczkę już 3 tygodnie.
    Zadzwoniłam na infolinię - wreszcie udało mi się porozmawiać z jakimś człowiekiem! I "zobaczą co da się zrobić" - czyli radź sobie człowieku sam.... Ręce mi opadają...
  • ~Kartolin / 2023-12-02 14:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Drugi raz kurier mał gdzieś dostarczenie przesyłki w sobotę.Wolał napisać że klienta nie ma w domu.
    ZaletyBrak
    WadyKurierzy nie dostarczają paczek w sobotę chociaż przesyłka jest opłacona
  • ~Kasia / 2018-11-06 22:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak kontaktu z kurierem. Kurier bezczelny sam zmienia datę dostawy nawet nie informując klienta. Porażka
    ZaletyBrak
    WadyBezczelni kurierzy
  • ~Kasia / 2018-11-09 13:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma kurierska to porażka.. Najpierw jedna paczke zostawili, teraz jej nie odebrali i nie potrafia udzielic odpowiedzi dlaczego. Panie z czatu zamiast pomagac to utrudniają. Po trudnym pytaniu natychmiast przerywaja rozmowe. Zapominają, że to dzieki nam maja pracę i godne życie.
    WadyBrak kontaktu, brak informacji, ignoracja klienta
  • ~Kasia / 2019-03-19 15:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak słów kurierzy zupełnie nie liczą się z klientem. COK rozkłada ręce. Nie polecam!
    ZaletyBrak
    WadyTylko
  • ~Kasia / 2019-03-22 18:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy wiecej nie przesle niczego przez firme DpD.
    Oklamuja klientow nie dotrzymuja terminow. Nigdy wiecej .
    ZaletyBrak
    WadyCala lista
  • ~Kasia / 2019-07-02 12:40
    Ocena: 1.00 / 5
    paczkę przekierowałam w dniu dostawy o godz. 10. dostałam informacje że paczka dotrze w nastepnym dniu w godz, 10-14. nastepnego dnia zadzowniłam na infolinię i powiedziano mi że paczka bedzie dopiero w dniu nastepnym poniewaz przekierowałam ja dopiero o godz. 20 co było kłamstwem. Na infolinii obsługa jest niemiła a przez czat konsultatnt w ogóle nie umie konktretnie i jasno odpowiedziec na pytania.
    Zaletybrak
    Wadybrak dostawy w skazanym terminie
    nieprofesjonalna obsługa na infolini i przez czat
  • ~Kasia / 2019-07-15 22:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka miala trafic do mnie w piatek, wypozyczalam urzadzenie do pracy, ktore bylo mi potrzebne na sobote bo mialam umowione klientki na zabiegi. A kurier nawet nie probowal jej do mnie dostarczyc tylko wpisal ze poproszono o inny termin dostawy. Bez kontaktu ze mna. W poniedzialek udalo mi sie otzymac telefon do kuriera. Po kontaktach z kurierem i obiecywaniach ze bedzie, a to o 16, a to za pol godz wogle nie dotarl i znow wpisał ze poproszono o zmiane daty doreczenia. I znow musialam odwolac klientki umowione na zabieg. Nie pilecam
  • ~Kasia / 2019-09-03 12:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra zero wiodomosci dotyczącej paczki kurier nie odbiera telefonu infolinia niby pomaga a tak naprawdę nic nie robi maja szczerze gdzieś kiedy dojdzie paczka niestety nie polecam tej firmy
    ZaletyBrak
    WadySame wady
  • ~Kasia / 2019-09-05 13:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie chce się kurierowi przynosić paczek już opłaconych, woli zostawić w punkcie odbioru, w jakimś sklepie.
    Jeśli tak, to wolę paczkomat, a kurierów będzie potrzebnych coraz mniej...
    WadyBrak kontaktu, brak przesyłki, nie wykonanie usługi, za którą płacę.
  • ~Kasia / 2019-10-02 22:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra jakaś. Trzy dni pod rząd email ,ze kurier bedzie i ni widu ,ni słychu. Nigdy wiecej nie mam zamiaru korzystac z usług tejże "firmy". Dramat
  • ~Kasia / 2019-10-15 21:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam ! W dniu dzisiejszym mailami trzymać paczkę przez kuriera dpd i co ? I lipa , kurier się nie pojawił , nie zadzwonił , i w dodatku w statusie zamówienia wpisał ze nie zgodziłam sir odebrać paczki !!!! Wstyd i żenada , omijać ta firmę z daleka . P.s infolinia dpd również żenada w niczym nie pomogą !
  • ~Kasia / 2019-10-16 15:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka zagubiona. Próbuję odzyskać, nikt nie odbiera, a konsultanci po opisaniu problemu po prostu opuszczają czat. Brak możliwości kontaktu mejlem - swoje roszczenia najwyraźniej można kierować wyłacznie listownie na adres siedziby.
    Zaletybrak
    Wadynie wywiązanie się z obowiazków
  • ~Kasia / 2019-11-18 20:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Kpina... Cały dzień czekałam za paczka po czym po godz. 20 dowiaduje się, ze nie było mnie w domu.
  • ~Kasia / 2019-12-03 12:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy jeszcze nie udalo się przekierowac przesyłki na inny adres. Przekierowuje paczkę w formularzu operacja zakończona sukcesem wyświetla się powiadomienie. W opcjach paczki nadal stary adres. Po co udostępnić taką funkcjonalność skoro nie działa. To wprowadzenie klienta w błąd. Do tego konsultanci są tragiczni mie potrafią udzielić pomocy klepia formułki w kółko.
    WadyZero obslugi klienta konsultanci nie potrafią nic zrobić w systemie.
Dodaj własną opinię »