Najgorszym firma kurierska ! Potwory nie ludzie ! Zero empatii ! Życzę im żeby spotkała ich taka przykrość jak mnie dzisiaj ! Pan kurier przywiózł paczkę . Zadozbwik domofonem i powiedział „proszę zejść „. Grzecznie zapytałam czy mógłby wejść na 4 piętro i mi dostarczyć paczkę bo jestem sama z kilkumiesięcznym dzieckiem wiec nie mogę zejść na dół . Odpowiedział ze „nie i ze paczka w takim bądź razie będzie niedostarczona”. Czekałam na śpiwór na zimę dla dziecka . Zadzwoniłam na skargę na co pani odpowiedziała ze przez wirusa nie wchodzą do klatek a ja mam sobie poszukac opiekunki dziecka żeby moc zejść nastepnym razem . Bzdura ! Mógł zostawić mi pod drzwiami nie musiałam otwierać drzwi !
ZaletyZero
WadyZero empatii !!! Potwory nie ludzie !!
~Karolina M / 2021-02-09 13:35
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Kurier w ogóle nie był u mnie i wpisał w formularz, ze nie chciałam odebrać przesyłki za która zapłaciłam. Nie dzwonił... mam odebrać paczkę 700 kl od mojego domu.. dostałam wezwanie ..
Najgorsza firma kurierska,kurierzy chamscy,bezczelni dno
ZaletyBrak
WadyChamstwo,totalne
~Karolqq / 2023-03-17 20:00
Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to jedna, wielką kpina. Opłacając przesyłkę kurierską z tego badziewia liczę na dostarczenie jej POD DRZWI ! jeżdżą jak chcą i o której chcą, w ogóle nie liczą się ze zdaniem klienta.
Do trzech razy sztuka, a więc się już pożegnam.
D R A M A T !
~Karrrr / 2024-11-21 17:50
Ocena: 1.00 / 5
Za pierwszą próba kurier nie dotarł i wbił brak odbiorcy, przy ponownej próbie i kontakcie kurier mnie nie zastal ale za to zdarzył przez telefon zwyzywać bo nie odebrałam paczki.
Nie polecam kolejny raz to samo. Nigdy więcej DPD
~Kartika / 2023-01-03 08:41
Ocena: 1.00 / 5
Moja paczka nawet do mnie nie dotarła - została cofnięta... A przesyłka za pobraniem. Kurier po minucie stwierdził, że miejsce, w którym mieszkam od 19 lat, nagle nie istnieje i mój dom jest domem Pani Foster. Tylko w tym wypadku, nie przyjaciele są zmyślenia a cały dom. A czekałam na tę paczkę już 3 tygodnie.
Zadzwoniłam na infolinię - wreszcie udało mi się porozmawiać z jakimś człowiekiem! I "zobaczą co da się zrobić" - czyli radź sobie człowieku sam.... Ręce mi opadają...
~Kartolin / 2023-12-02 14:19
Ocena: 1.00 / 5
Drugi raz kurier mał gdzieś dostarczenie przesyłki w sobotę.Wolał napisać że klienta nie ma w domu.
ZaletyBrak
WadyKurierzy nie dostarczają paczek w sobotę chociaż przesyłka jest opłacona
~Kasia / 2018-11-06 22:45
Ocena: 1.00 / 5
Brak kontaktu z kurierem. Kurier bezczelny sam zmienia datę dostawy nawet nie informując klienta. Porażka
ZaletyBrak
WadyBezczelni kurierzy
~Kasia / 2018-11-09 13:14
Ocena: 1.00 / 5
Ta firma kurierska to porażka.. Najpierw jedna paczke zostawili, teraz jej nie odebrali i nie potrafia udzielic odpowiedzi dlaczego. Panie z czatu zamiast pomagac to utrudniają. Po trudnym pytaniu natychmiast przerywaja rozmowe. Zapominają, że to dzieki nam maja pracę i godne życie.
WadyBrak kontaktu, brak informacji, ignoracja klienta
~Kasia / 2019-03-19 15:50
Ocena: 1.00 / 5
Brak słów kurierzy zupełnie nie liczą się z klientem. COK rozkłada ręce. Nie polecam!
ZaletyBrak
WadyTylko
~Kasia / 2019-03-22 18:30
Ocena: 1.00 / 5
Nigdy wiecej nie przesle niczego przez firme DpD.
Oklamuja klientow nie dotrzymuja terminow. Nigdy wiecej .
ZaletyBrak
WadyCala lista
~Kasia / 2019-07-02 12:40
Ocena: 1.00 / 5
paczkę przekierowałam w dniu dostawy o godz. 10. dostałam informacje że paczka dotrze w nastepnym dniu w godz, 10-14. nastepnego dnia zadzowniłam na infolinię i powiedziano mi że paczka bedzie dopiero w dniu nastepnym poniewaz przekierowałam ja dopiero o godz. 20 co było kłamstwem. Na infolinii obsługa jest niemiła a przez czat konsultatnt w ogóle nie umie konktretnie i jasno odpowiedziec na pytania.
Zaletybrak
Wadybrak dostawy w skazanym terminie
nieprofesjonalna obsługa na infolini i przez czat
~Kasia / 2019-07-15 22:51
Ocena: 1.00 / 5
Paczka miala trafic do mnie w piatek, wypozyczalam urzadzenie do pracy, ktore bylo mi potrzebne na sobote bo mialam umowione klientki na zabiegi. A kurier nawet nie probowal jej do mnie dostarczyc tylko wpisal ze poproszono o inny termin dostawy. Bez kontaktu ze mna. W poniedzialek udalo mi sie otzymac telefon do kuriera. Po kontaktach z kurierem i obiecywaniach ze bedzie, a to o 16, a to za pol godz wogle nie dotarl i znow wpisał ze poproszono o zmiane daty doreczenia. I znow musialam odwolac klientki umowione na zabieg. Nie pilecam
~Kasia / 2019-09-03 12:26
Ocena: 1.00 / 5
Masakra zero wiodomosci dotyczącej paczki kurier nie odbiera telefonu infolinia niby pomaga a tak naprawdę nic nie robi maja szczerze gdzieś kiedy dojdzie paczka niestety nie polecam tej firmy
ZaletyBrak
WadySame wady
~Kasia / 2019-09-05 13:25
Ocena: 1.00 / 5
Nie chce się kurierowi przynosić paczek już opłaconych, woli zostawić w punkcie odbioru, w jakimś sklepie.
Jeśli tak, to wolę paczkomat, a kurierów będzie potrzebnych coraz mniej...
WadyBrak kontaktu, brak przesyłki, nie wykonanie usługi, za którą płacę.
~Kasia / 2019-10-02 22:02
Ocena: 1.00 / 5
Masakra jakaś. Trzy dni pod rząd email ,ze kurier bedzie i ni widu ,ni słychu. Nigdy wiecej nie mam zamiaru korzystac z usług tejże "firmy". Dramat
~Kasia / 2019-10-15 21:24
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam ! W dniu dzisiejszym mailami trzymać paczkę przez kuriera dpd i co ? I lipa , kurier się nie pojawił , nie zadzwonił , i w dodatku w statusie zamówienia wpisał ze nie zgodziłam sir odebrać paczki !!!! Wstyd i żenada , omijać ta firmę z daleka . P.s infolinia dpd również żenada w niczym nie pomogą !
~Kasia / 2019-10-16 15:12
Ocena: 1.00 / 5
Paczka zagubiona. Próbuję odzyskać, nikt nie odbiera, a konsultanci po opisaniu problemu po prostu opuszczają czat. Brak możliwości kontaktu mejlem - swoje roszczenia najwyraźniej można kierować wyłacznie listownie na adres siedziby.
Zaletybrak
Wadynie wywiązanie się z obowiazków
~Kasia / 2019-11-18 20:51
Ocena: 1.00 / 5
Kpina... Cały dzień czekałam za paczka po czym po godz. 20 dowiaduje się, ze nie było mnie w domu.
~Kasia / 2019-12-03 12:38
Ocena: 1.00 / 5
Nigdy jeszcze nie udalo się przekierowac przesyłki na inny adres. Przekierowuje paczkę w formularzu operacja zakończona sukcesem wyświetla się powiadomienie. W opcjach paczki nadal stary adres. Po co udostępnić taką funkcjonalność skoro nie działa. To wprowadzenie klienta w błąd. Do tego konsultanci są tragiczni mie potrafią udzielić pomocy klepia formułki w kółko.
WadyZero obslugi klienta konsultanci nie potrafią nic zrobić w systemie.