Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Karolina / 2022-12-16 19:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Dnia 16,12,2022 roku kurier DPD miał dostarczyć mi paczkę. W statusie przesyłki napisał że paczka została doręczona. Ja nic osobiście nie odebrałam. Dzwoniłam na infolinię nadawcy paczki. Czekam na odpowiedź co się stało z moją własnością. Odpowiedź ma być jutro.
    ZaletyBrak
    WadyPoświadczanie nieprawdy
    Oszukiwanie klientów
    Opieszałość
  • ~Karolina / 2023-01-02 14:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska na świecie.pomimo posiadania nr do kuriera to brak kontaktu.Drugi raz niestety nadziałam się na tą firmę i bardzo żałuję!!
  • ~Karolina / 2023-01-27 18:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Kuriera zamówiłam w poniedziałek, paczka mogła zostać najszybciej odebrana dopiero w środę, tak więc czekałam cała środę w domu (gdyż nie ma możliwości określenia godziny odbioru, w wyniku czego nie wiem kiedy mogę się go spodziewać) i ostatecznie się nie doczekałam. Nie otrzymałam żadnej informacji, ani, że kurier nie przyjechał, ani żadnej informacji o próbie odebrania paczki. Ponadto dodam, że za wysyłkę już zapłaciłam i to nie mało. Napisałam, że kurier nie odebrał paczki i musiałam ustalić kolejny dzień odbioru, ale, że trzeba czekać 2 dni, kurier mógł przyjechać dopiero w piątek. Tak więc ponownie cały piątek czekałam w domu. Nie chciałam aby sytuacja się powtórzyła, więc w międzyczasie zadzwoniłam na infolinię dopytać czy wszystko jest w porządku z zamówieniem i otrzymałam potwierdzenie, że kurier powinien odebrać paczkę dzisiaj. Mimo to nadal paczka nie została odebrana i jedyne co mogę zrobić to czekać do poniedziałku i ponownie zamówić kuriera, zapewne na kolejną środę. Paczka nadal nie została odebrana i nie wiem czy to zwykle oszustwo czy po prostu mam doczynienia z niekompetentną firmą. Oczywiście reklamacja została złożona i czekam na wyjaśnienie sprawy. Dalsze postępowanie będzie zmierzało w kierunku sądowym.
  • ~Karolina / 2023-02-23 15:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma jaka może być dostawa dpd pickup beznadziejna, aplikacja nie skanuje przesyłek. Osoby pracujące w dpd niemiłe, niekompetentne. Szczerze nie polecam.
    ZaletyMniej niż 0.
    WadyAplikacją nie skanuje przesyłek, Niekompetentna obsługa, zero pomocy
  • ~Karolina / 2023-02-28 13:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Raz skasowano mnie dodatkowo 40 zł za paczkę bo według wymiarów tyle i tyle powinna ważyć to dopłata
    A wiem ze była leciutka
    Już jako opcje wysyłki ich nie wybieram bo nie będę dopłacać za nic

    A dostawa porażka brak SMS ze będzie dostawa i czekasz aż się zjawia i nigdy nie wiadomo o której
  • ~Karolina / 2023-03-08 14:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka wiecznie opóźniona nigdy na czas. Nie polecam
  • ~Karolina / 2023-03-21 16:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Specjalnie czekałam caly dzien w domu na przesyłkę, po czym dostaje SMS ze nieudane doręczenie, paczka czeka na odbiór w punkcie.
    Żadnej informacji o próbie doręczenia, dzwonka do drzwi. Problem polega na tym, że punkt odbioru jest usytuowany dość daleko od mojego miejsca zamieszkania. Brak auta i małe dziecko bardzo komplikuje sprawę odbioru dużej gabarytowej paczki.
    WadySame wady
  • ~Karolina / 2023-03-29 13:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy firmą kurierska. Kurier nie odebrał telefonu, nie odpisał na SMS, przyjechał 7h wczesniej niż miała być przesyłka, nie informując o tym. Brak szacunku do klienta, brak profesjonalizmu, chaos organizacyjny. Nie polecam
  • ~Karolina / 2023-03-29 13:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska. Kurier nie odebrał telefonu, nie odpisał na SMS, przyjechał 7h wczesniej niż miała być przesyłka, nie informując o tym. Brak szacunku do klienta, brak profesjonalizmu, chaos organizacyjny. Nie polecam
  • ~Karolina / 2023-04-05 19:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie podjął próby doręczenia paczki. Nie zadzwonił ani nie pojawił się pod mieszkaniem. Paczka wróciła do nadawcy i musiałam zapłacić za zwrot. Nie polecam
  • ~Karolina / 2023-04-27 13:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Kolejny raz jestem zawiedziona pracą ludzi w DPD..przy zamawianiu z innymi firmami nigdy nie ma problemu z doręczeniem mi paczki a w tym przypadku zawsze coś jest nie tak.
    Kolejny raz moja paczka została odesłana ponieważ kurierowi nie chce się dzwonić do klienta w celu doręczenia paczki. Wiadomości również na pocztę nie dostałam tak jak jest to podane w śledzeniu paczki...polecam zmienić pracę ;)
  • ~Karolina / 2023-06-22 10:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Obsługa tragedia????zamówiłam duża paczkę zadzwonił do mnie jak był pod blokiem i powiedział że nie wniesie mi tej paczki bo nie wnosi dzisiaj dodam że bardzo ciężka była zostawił paczkę pod sklepem na osiedlu Gdzie musiałam sobie radzić Masakra nie polecam nawet jednej gwiazdki nie dałabym
  • ~Karolina / 2023-08-21 10:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie było mnie w domu , poprosiłam aby kurier dostarczył paczkę na drugi dzień. Nie dostarczył szłam na wesele zostałam bez sukienki .nie wiem kogo tam zatrudniacie
    ZaletyNic
    WadyMasakra
  • ~Karolina / 2023-09-18 16:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy rzucają paczkami i są uszkodzone (to zdarza się wszędzie ale u nich jest najgorzej). Ustawiają status jako doręczono, a paczkę zostawiają w sklepie obok tłumacząc że nikogo nie było w domu i nikt nie odbierał, co zawsze jest kłamstwem. Niby dostawa to 1-2 dni robocze a czeka się tydzień. Nie polecam
  • ~Karolina / 2023-11-30 09:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka jakaś, najgorsza firma kurierska jaka istnieje. Zamówilam prezenty na mikołaja dla najbliższych. Podałam prawidłowy adres i dopisałam dokładną nazwę salonu w którym pracuje żeby kurierowi było łatwiej. O godzinie 15 oznaczył że była negatywna weryfikacja odbiorcy :D oczywiście dzwoniłam i pan z wielką łaską za 5 razem odebrał i powiedział że na paczce nie było numeru. I wykrzykuje co on miał zostawić paczkę na środku ulicy. Jak zatrudniacie Ukraińców to chociaż nauczcie ich czytać po Polsku adresy skoro nie potrafią trafić. Najlepsze jest to że teraz moja paczka, po jednej próbie doręczenia, zostaje zwrócona do sklepu. śmiech na sali XDD
    ZaletyNic
    WadyWszystko
  • ~Karolina / 2023-11-30 10:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Zero komunikacji z biurem obsługi klienta oprócz tego leniwi kurierzy którzy nie dostarczają paczek a w powodzie wpisują nieobecność odbiorcy w momencie kiedy fizycznie nawet ich pod danym adresem nie było .. już więcej nie skorzystam z usług tej firmy...
  • ~Karolina / 2023-12-06 13:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Dpd najgorsza firma . Trudno zadzwonić kurierowi czy ktoś jest w domu zapominając wpisać numer bloku . Mając rejon od lat
  • ~Karolina / 2025-03-06 10:05
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to najgorsza firma kurierska. Nie dość, że ich kurierzy nie doręczają paczek, bo nie ogarniają map i nie potrafią znaleźć klatki w bloku, to jeszcze naliczają jakieś chore kary na kilkaset złotych za "niestandardowe paczki". Według nich nieakceptowalna paczka to zwykła, mała tuba 7cmx20cm, w której przewożone są plakaty. Inne firmy kurierskie nie mają z tym żadnego problemu. Lepiej ich unikać i nie korzystać.
  • ~Karolina / 2025-07-03 10:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Od dwóch dni oczekuje na paczkę. Podobno przy pierwszym doręczeniu nie było nas w domu co jest bezczelnym kłamstwem. Dodam że na monitoringu kuriera nawet nie było na naszej ulicy!!! Od trzech już dni próbuje uzyskać jakie kolwiek informacje o paczce i nic. Nie plecam tej firmy za rowno ogółu jak i bezczelnych kurierów.
  • ~Karolina / 2025-11-14 09:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie dostarcza paczki pod adres nawet nie zadzwoni poinformować że będzie
Dodaj własną opinię »