strona 392 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 390
- 391
- 392
- 393
- 394
- nastepna »
-
~Karolina / 2021-05-06 17:04Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam przesyłka nie dotarła na miejsce, kurierowi nie dojechał z paczką na miejsce A w historii śledzę ia przesyłki widnieje że paczka nie została odebrana że względu na nie posiadanie kwoty jaka miała być uiszczona za paczkę. Po czym na infolinii zostałam poinformowana że Pan zrobić co w jego mocy. Na następny dzień widnieje że przesyłka została odeslana do nadawcy. -
-
~Karolina / 2021-06-08 10:58Ocena: 1.00 / 5
Tragiczny przewoźnik. Zawsze żałuje gdy Dpd dostarcza przesyłkę. Zawsze są problemy z data dostarczenia. Nie polecam -
~Karolina / 2021-06-18 07:03Ocena: 1.00 / 5
Zdecydowanie nie polecam,podobno kurier dokonał trzech prób dostarczenia przesyłki do odbiorcy co ostatecznie zakończyło się zwrotem paczki do mnie,kiedy poinformowałam odbiorcę o tym fakcie to powiedział ,że to nie możliwe ponieważ pod tym adresem cały czas ktoś jest,więc chyba nie było wogole żadnej próby doręczenia. Kiedy zadzwoniłam na infolinię żeby o tym fakcie poinformować to Pan się rozłączył. -
~Karolina / 2021-06-29 13:51Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska, nigdy już nie skorzystam z ich usług WadyNiemiła obsługa kurierzy bezczelni -
~Karolina / 2021-07-04 23:33Ocena: 1.00 / 5
Dostałam na e-mail informacje ze doręczono moja paczkę, nikt do mnie nie zadzwonił.
paczkę zastałam przed drzwiami mieszkania, bez zawartości -
~Karolina / 2021-07-16 17:35Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam firmy kurierskiej DPD paczki nie są doręczane na czas. Na pytanie dlaczego dostałam odpowiedź że muszę czekać do poniedziałku (odpowiedź nie na temat) nigdy więcej nic nie zamówię przez dpd ZaletyBrakWadyWszystko jest wadliwe -
~Karolina / 2021-07-23 16:45Ocena: 1.00 / 5
Robią sobie żarty z ludzi..kurierzy przede wszystkim.
Radzę nie korzystać z ich usług..WadyDoręczenie przesyłki, brak kultury -
~Karolina / 2021-08-04 09:38Ocena: 1.00 / 5
Dzisiaj rano dostałam smsa gdy byłam już w pracy, że kurier dostarczy przesyłkę płatną przy odbiorze. Podano numer do kuriera do pani Joanny obsługującej rejon Ciechocinek - dzwoniłam ale Pani nie odebrała i nie odzwoniła więc napisałam smsa, że będę w domu ok. godziny 16. Paki kurier mi odpisała, że ona też . Przedzwoniłam jeszcze raz i Pani łaskawie odebrała telefon i mi powiedziała, że ona nie ma obowiązku odpisywać na smsy. No ok ale skoro kurier nie odbiera to jak można się z nim skontaktować. Pani była chamska i niemiła. Powiedziała mi, że przecież mam sąsiadów i oni mogą odebrać przesyłkę ( tłumaczę kobiecie w prosty sposób, żeby CIELE zrozumiało, że ja pracuję 40 km od domu, sąsiadów nie znam dobrze bo dopiero mieszkam tam 2 miesiące i nie chce nikogo obarczać odebraniem przesyłki, ale ja swoje a pani kurier swoje) Pierwszy raz spotkałam się z takim brakiem kompetencji ze strony kuriera. Człowiek chciał się dogadać ale Pani kurier uświadomiła mnie, że żyjemy uwaga ludzie w 21 wieku i mamy sąsiadów. DPD przez taka jedna Panią kurier psujecie sobie opinię. Czas najwyższy zwrócić uwagę kogo zatrudniacie. -
-
~Karolina / 2021-09-02 19:21Ocena: 1.00 / 5
Jestem zawiedziona, cena przesyłki 18zl nieodebrana doliczono kwotę 40zl że wróciła do nadawcy, oszuści odradzam, nigdy więcej nie skorzystam z ich uslug ZaletyBrak zaletWadyCała masa -
~Karolina / 2021-12-17 15:28Ocena: 1.00 / 5
Najgorszy kurier na świecie! Napisał, że odmówiłam przyjęcia paczki, a to kłamstwo.Nie próbował się ze mną skontaktować a sam nie odbiera telefonu. Na infolinii DPD nie ma nikogo, poza mało rozgarniętym botem. Paczka, na której mi zależy( prezent na urodziny) została zwrócona do nadawcy bez poinformowania mnie( odbiorcy) o tym i bez możliwości sprzeciwu z mojej strony. Okropna firma kurierska! ZaletyżadnychWadysamowola kurierów brak możliwości kontaktu odsyłanie przesylek do nadawcy bez zgody odbiorcy -
~Karolina / 2022-01-18 15:32Ocena: 1.00 / 5
Oszuści. Kurier nie odbiera i nie odpisuje na SMS a później informacja ze paczka jest w poczekalni bo niby mnie nie było. ZaletyBrakWadyChamstwo, na infolinii tez -
~Karolina / 2022-02-18 10:05Ocena: 1.00 / 5
Ta firma nie powinna istnieć bo tylko z ludzi robią idiotów. W czasie roku cztery razy czekałam na przesyłkę, która wieźli i trzy razy panowie nawet nie zajechali. W statusie perfidnie, po chamsku wpisuja, że ktoś odmówił przyjęcia , po czym w oczy się śmieją! Za co do cholery biorą kasę, skoro nie mają szacunku ani do swojej pracy, ani do ludzi? Wstyd i hańba!!!!! WadyChamstwo i kłamstwo. -
~Karolina / 2022-03-05 13:52Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma przewozowa z jaką miałam okazje współpracować!!! Zero kontaktu z kurierem. Cały czas ma wyłączony telefon. Na infolini Pani nieprzyjemna i z pretensjami odzywa się do klienta. W dodatku gdybym poraz kolejny nie zadzwoniła na infolinię nie dowiedziałabym się że dostawa jest przyeniesiona na następny dzień roboczy!!! Dzień urlopu, który sobie wzięłam specjanie na czekanie na kuriera poszedł na marne. Już raz miałam z tą firmą nieprzyjemności i powstrzymałam się od napisania opinii ale tym razem nie popuszczę!! Szkoda, że ocena nie może być 0. ZaletyBrak -
~Karolina / 2022-05-05 08:26Ocena: 1.00 / 5
Kurier pojawia sie znikąd żadnej informacji ze sie pojawi kurier z moją paczką nakłamał że próbował mi paczke dwa dni dostarczyć i musiałam sie kłócić z konsultantem strony gdzie zamawiałam by nadali paczke jeszcze raz i tym razem mimo zaznaczenia że chce żeby do mnie zadzwonił nie zrobił tego ,paczka mojej mamy też nie trafiła do nas tylko do paczkomatu gdzie nie mogliśmy jej odebrać bo nie mogłam pinu wygenerowac a kurier i obsługa klienta wyśmiała moją mame kiedy prosiła o to by kurier dostarczył nam tą paczke jeszcze raz śmiechu warte nie polecam tej firmy WadyNie powiadamianie o przyjeździe paczki
Niedostarczanie paczek
Oszukiwanie nadawcy -
~Karolina / 2022-05-06 10:48Ocena: 1.00 / 5
ŻENADA !
Zamówiłam paczkę(7kg) ,jestem po operacji i nie mogę dźwigać!,dlatego TYM razem nie paczkomat tylko dostawa do domu ...
Kurier nawet nie fatygował się pod drzwi ...a byłam w domu cały dzień ,dostałam informację że nikogo nie było w domu !!! Oraz,że paczka jest do odbioru osobistego w pkt...
Ale za "dostawę do domu" trzeba zapłacić!
Dramat ,kpina i brak jakiejkolwiek pomocy przez infolinię
NIGDY WIECEJ !!!!!!!!ZaletyZeroWadySame wady! -
~Karolina / 2022-05-14 08:52Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy Gorzów Wlkp totalna porażka nigdy więcej nie zamówię kuriera po paczkę.Mial być wczoraj ale sobie nie przyjechał bo weekend a miał jedną paczkę na miejscowość na wes.Nigdy więcej dpd ZaletyKarolcia0886@wp.plWadyKarolcia0886@wp.pl -
-
~Karolina / 2022-05-29 21:47Ocena: 1.00 / 5
Dramat, paczka wysłana 20 maja (sprzedałam rzecz na Vinted) do teraz czyli 30 maja nie została doręczona kupującej. Kolejna rzecz zakupiona 4 dni temu ze sklepu znajdującego się w sąsiedniej miejscowości miała być umieszczona w paczkomacie pick costam tez póki co nie dotarła. I to ma być firma kurierska?!? Śmiechu warte, ja już nigdy nie skorzystam WadyCzas przesyłki -
~kAROLINA / 2022-08-08 14:20Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam. Dostarczono mi paczkę, której nie zamawiałam a w dodatku niewtajemniczona w to moja mama odebrała ją. Teraz mam problem żeby zwrócić tą paczkę odebrana za pobraniem. Najwyraźniej nawet nie trzeba być klientem DPD, aby mogli Ci popsuc dzień :) WadyWSZYSTKO - NIEKOMPETENCJA -
~Karolina / 2022-10-02 18:10Ocena: 1.00 / 5
Nie ma nic bardziej xhujowego niż DPD serio
Jest to czysta tragedia, brak możliwości kontaktu, same boty wszędzie
Nadać się nie są koszmarWadySame -
~Karolina / 2022-10-18 18:13Ocena: 1.00 / 5
Dostalam powiadomienie o tym ze nie mozna doręczyć paczki zamawiając paczkę do paczkomatu - powod nieznany. Paczka odwieziona do punktu odbioru na drugim koncu miasta bez wytlumaczenia ani zwrotu pieniędzy. Kiedy pojechalam na miejsce okazalo sie ze nie ma mojej paczki - zaginela. Zdecydowanie odradzam korzystanie z uslug tej firmy kurierskiej ZaletyBrakWadyZagubienie paczki
Falszywe informacje
Niedostarczanie do klienta
strona 392 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 390
- 391
- 392
- 393
- 394
- nastepna »
