Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Karola97 / 2020-09-09 13:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka miała dotrzeć tydzień temu do tej pory jej nie mam, dzwoniąc do kuriera to mówi że on nie ma takiej paczki skoro wysłali to muszą mieć ta paczkę a wkręca mi kit że jej nie ma...
    Koleżanki. Mi odradzały kuriera dpd teraz już wiem czemu nigdy więcej nie kupię nic z kurierem dpd
    Tragedia nawet teraz do kuriera nie idzie się dodzwonić
    ZaletyHaha nie ma żadnych zalet
    WadyWszystko i jeszcze więcej żenada ta firma
  • ~Karolajna / 2022-12-30 10:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam zamawiać przez ta sieć . Kurier olał moja paczkę ponieważ nie chciało mu się wchodzić na 4 piętro . Pomimo upomnień telefonicznych skłamał ze nie miał żadnej paczki do mnie po czym odesłał paczkę ! Dpd cieszy się coraz gorsza opinia !
  • ~Karolina / 2019-01-14 13:04
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier nie zna i nie wykonuje swoich obowiązków. Miał dostarczyć do mieszkania 6 paczek w których znajdowało się łóżko. przyniósł pod drzwi budynku (dostarczenie paczki pod drzwi mieszkania jak twierdził nie należy do jego obowiązków) najmniejszą z nich i poinformował mnie, że pozostałe 5 muszę sobie przynieść sama, ponieważ on jednorazowo może dostarczyć do jednego klienta 1 paczkę. Poinformował mnie także, że jeśli sama nie przeniosę pozostałych 5 paczek, to w protokole odbioru przesyłki wpisze odmowę przyjęcia. 2 godziny wcześniej dzwoniłam na infolinię DPD, ponieważ chciałam się upewnić czy wszystkie paczki zostaną dostarczone pod drzwi mieszkania i pani z którą rozmawiałam powiedziała mi że tak, ponieważ wynika to z obowiązków kuriera, a żadna z paczek nie ważyła więcej niż 31kg. nadmienię że jestem w 8 miesiącu ciąży co kurier skomentował- "trzeba było sobie załatwić kogoś do pomocy". kurier opryskliwy i obrażony przy próbie wyegzekwowania dostarczenia przesyłki. nie polecam tej firmy przewozowej!
    Zaletybrak
  • ~Karolina / 2019-01-28 08:30
    Ocena: 1.00 / 5
    najgorsza z firm kurierskich w polsce!
    pracownicy to złodzieje! okradają paczki, kradną paczki! kurierzy aroganccy , beszczelni!
    i to jest fakt!
    chcesz stracic swoje rzeczy, wyslij DPD
    banda cwaniaków i złodziejaszków!
    w Szczegółnośći przyczynaj sie do tego tez brokerzy np. www,globport.com
    Zaletybrak zalet!
    Wadywszystko!
  • ~Karolina / 2019-09-12 13:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jakiś ponury żart. Nie po to zamawiam towar i płace dodatkowo za kuriera żeby potem biegać z małym dzieckiem aby osobiście odebrać paczkę na drugim końcu miasta. Zero kontaktu telefonicznego, gdzie w zamówieniu była wyraźna prośba o telefon. Siedziałam cały dzień w domu czekając aż łaskawy pan raczy się zjawić. Dodatkowo w opcji śledzenie przesyłki napisano, że była dwukrotna próba dostarczenia ale nikogo nie było w domu. To jest jawna kradzież i oszustwo, płaci się za to by towar był dostarczony pod drzwi.
    ZaletyBrak
    WadySame wady i mnóstwo nerwów.
  • ~karolina / 2019-09-13 19:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Dnia 28 .08.2019 r zakupiłam przesyłkę w drogerii internetowej Joka z dostawą w ciągu 2 dni roboczych przez kuriera dpd. Dnia 02.09.18 r. dostałam informację na e-mail ,że kurier dostarczy mi przesyłkę w tym dniu jednak kurier nie dostarczył jej w tym terminie. Następnego dnia w historii przesyłki kurier zmienił status przesyłki jako doręczony mi ok godziny 22. Dnia 05.09.19 r. skontaktowałam się z infolinią dpd w celu wyjaśnienia tego zdarzenia. Po długim oczekiwaniu konsultant który odebrał połączenie powiedział że w statusie ma informację że paczka została mi dostarczona,ale stwierdził że jednak mogła nastąpić pomyłka w błędnym statusie i próbował się skontaktować z kurierem. Kurier nie odbierał, konsultant poprosił mnie żebym zadzwonił ponownie tego samego dnia ale w późniejszych godzinach. Zadzwoniłam ponownie konsultant który odebrał nic mi nie pomógł, nie miał informacji żeby ktoś podjął się wyjaśnienia mojego zgłoszenia, ponownie zostałam poproszona o o kontakt w późniejszych dniach. Kurier pozostawił mi zniszczoną przesyłkę pod drzwiami, nie kontaktując się ze mną w dniu 09.09.19 r. Okazało się, że zamówienie jest niekompletne a paletka cieni do powiek jest pokruszona. Tego samego dnia zadzwoniłam na infolinię, wyjaśniłam zaistniałą sytuację konsultantowi, który zaproponował że następnego dnia przyjedzie do mnie kurier w godzinach od 10 do 14 by spisać protokół szkody, powiadomił mnie że dostanę zwrot pieniędzy bo paczki są ubezpieczone. Kurier przyjechał ok godziny 19 jednak nic o protokole nie wiedział, miał odebrać tylko przesyłkę, oddałam mu ją. Kurier powiedział że dowie się o co chodzi w całej sytuacji i najwyżej podjedzie jeszcze raz a paczkę odeśle do sklepu. W dniu 12.09.19 r. dostałam informację na e-mail że kurier dostarczy mi paczkę. Kurier przyjechał z tą samą zniszczoną paczką, odmówiłam przyjęcia paczki. Kurier spisał protokół szkody ale paczkę mi pozostawił. Przesłałam zdjęcie dokumentu drogerii, z której zamówiłam kosmetyki czekam na pieniądze w ramach odszkodowania.
    Zaletynie ma
    Wadysame wady
  • ~Karolina / 2019-11-15 23:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Zdecydowanie nie polecam, kolejny raz zamówiłam dostawę kurierem i kolejny raz się rozczarowałam. Czekałam na paczkę cały dzień w domu, otrzymałam smsa informującego o przedziale godzinowym, w którym paczka zostanie dostarczona podczas gdy dokładnie o godzinie, od której teoretycznie miał się pojawić kurier otrzymałam smsa iż paczka oczekuje w PUNKCIE ODBIORU. Przepraszam bardzo, ale jeżeli chciałabym wybrać opcję dostawy do punktu do odbioru to tak bym zrobiła, jednakże wybrałam dostawę DO DOMU. Ponadto, kurier po wielokrotnych telefonach nie odbierał albo włączała się skrzynka głosowa, która była pełna. Kompletny brak profesjonalizmu, nie polecam nikomu.
  • ~Karolina / 2019-11-25 12:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Dziadostwo na wysokim poziomie ! Na piątek DPD otrzymuje zlecenie odbioru mojej paczki, więc siedzę i czekam od 9-17:00 i nic ! Kolejne zlecenie na poniedziałek w godzinach 15-20:00.... znowu niespodzianka ! Kurier przyjeżdża o 12:10 (jestem w pracy) i powiada, że on po południu nie przyjedzie !!!!
    Brak terminali do płatności kartą na niektórych rejonach a sms przychodzi do klienta płać dowolnie u kuriera jak Ci wygodnie....
    Omijać szerokim łukiem, FIRMA KRZAK!!!!!!!
    ZaletyBRAK
    WadySAME WADY!!!!!!
  • ~Karolina / 2020-01-03 17:52
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest najgorsza możliwa firma kurierska.
    Brak spójnej informacji na infolinii i od kuriera. Jeden mówi jedno, drugi coś knpletnie innego.
    Brak informacji o próbie dostarczenia przesyłki, godziny z kosmosu, kompletnie nie adekwatne do rzeczywistej godziny dostarczenia.

    Malo tego, po raz kolejny informacja o braku odbiorcy i nieudanej próbie przesyłki, gdy jestem CAŁY DZIEŃ w domu SPECJALNIE czekam na kuriera.

    Tę gówniana firmę powinni zamknąć, albo dopłacać do paczek.
    Reklamacja czy próby odzyskania paczki /pieniędzy - bezskuteczne.

    Nigdy więcej nie zapłacę nawet złotówki za wasze 'usługi'.
    ZaletyAbsolutnie żadnych
    WadyAbsolutnie każdy element to jedna wielka wada.
  • ~Karolina / 2020-02-20 16:08
    Ocena: 1.00 / 5
    To najgorsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia.
    Przestrzegam wszystkich - jeśli zamawiaćie coś z dostawą z dpd to radzę się zastanowić i nie liczyć na to że przesyłka przyjdzie na czas. magazynują ją 3 dni bez podania przyczyny dlaczego nie może zostać dostarczona na czas.
    Zaletybrak
    Wadywszystkie
  • ~Karolina / 2020-03-06 18:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragiczna firma, która zatrudnia chamów i prostaków. Z daleka!
    ZaletyCena
    WadyWszystko inne
  • ~Karolina / 2020-03-20 18:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy więcej nie chce mieć do czynienia z firma DPD . Zatrudniają Ukraińców którzy nawet nie starają się mówić choć trochę po Polaku , kurier który do mnie przyjechał był chamski i opryskliwy.A na info lini nie uzyskałam żadnej pomocy tak naprawdę nie wierzono gdzie zgłosić skargę .
    ZaletyŻadnych
    WadySame wady
  • ~Karolina / 2020-05-07 10:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Przyznam, że pierwszy raz spotkałam się z taką niekompetencją. Telefon z nieznanego numeru o 8.50, po odebraniu głucho w telefonie, tylko po SMS-ie z godziny 8.54 zorientowałam się, ze chodzi o kuriera. Próba oddzwonienia - nieodebrane. Kurier pojawił się dosłownie 5 min po SMS-ie. Dwie ogromne paczki kurier dosłownie położył na chodniku przed blokiem, zanim zdążyłam zejść przed bramę, kurier praktycznie siedział już w samochodzie i odjeżdżał. Obie części paczki uszkodzone z każdej możliwej strony, karton zmiażdżony, zwłaszcza na rogach, dziurawy, porozrywany, praktycznie zawartość przesyłki na wierzchu. W środku dramat - zniszczone elementy, zarówno zawartości, jak i elementów ochronnych - połowa zawartości połamana, obita, porysowana (zawartość przesyłki – komoda). Koszt przesyłki 70zł, zawartość przesyłki nadająca się praktycznie do wyrzucenia, obsługa kurierska poniżej wszelkiej krytyki. NIE POLECAM.
    ZaletyBRAK
    WadyUszkodzone opakowanie, uszkodzona zawartość przesyłki, brak kontaktu z kurierem, brak kultury dostawy.
  • ~Karolina / 2020-05-12 20:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Moja opinia dpd jest negatywna. Kurier już chyba myśli że jak jeździ i ludzie zamawiają paczki to on może wszystko i my jako czekający na odbiór czy wysyłkę paczki nie możemy nic. Mam złe doświadczenia z moim kurierem na naszej trasie jest wulgarny i nie kompetentny do swojej pracy.na pewno już nie skorzystam z jego usług szkoda bo fajnie było mieć kontakt z wasza firma. Pozdrawiam
  • ~Karolina / 2020-06-25 22:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jest jedno wielkie nieporozumienie. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu. Kurier, który miał dostarczyć moją przesyłkę, powiedział,że albo odbieram, albo ma brzydko mówiąc wyje***e, prosząc żeby podjechał 500m dalej (byłam w pracy) powiedział, że to nie jego interes. Kurier, który powinien podjąć 3 próby dostarczenia mojej przesyłki podjął się jednej i to jeszcze w jakim stylu. Kurierzy z DPD w większości przypadków, są nieuprzejmi i wulgarni.
    Odradzam.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko co możliwe.
  • ~Karolina / 2020-07-01 11:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak profesjonalizmu. Sugerują się zawartością paczki a nie jej kształtem i doliczają dodatkowe opłaty poprzez portal furgonetka.pl. Już 3ci raz mam taką sytuację a po rozmowie z konsultantem "umywają ręce". Nie polecam. Człowiek wysyła dużo paczek, płaci za nie, pakuje odpowiednio paczki a i tak zwiększone koszta. Rezygnuję z usług i nie polecam innym wysyłać przez DPD. Czas korzystać z usług konkurencyjnych ;)
  • ~Karolina / 2020-11-10 15:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Potrzebowałam przesłać ważne dokumenty na określony czas, firma DPD zrobiła błąd, traktując moją przesyłkę jako normalną, a nie zwrotną (która była droższa o normalnej), po wielokrotnych interwencjach i kilku dniach dzwonienia na infolinię, zostałam fałszywie zapewniana, że sprawa będzie naprawiona, po 4 dniach czekania,
    nic się nie zmieniło, a moja reklamacja została odrzucona. Jestem w szoku, bardzo zawiodła mnie ta firma, nie polecam.
  • ~Karolina / 2020-11-13 09:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza, najmniej rzetelna firma na rynku. Kontakt fatalny, obsługa też. Po raz kolejny się zawiodłam i nigdy więcej korzystania z usług DPD.
    Porażka!
  • ~Karolina / 2021-01-04 10:40
    Ocena: 1.00 / 5
    To jakas kpina, ze czekam za paczka ,bo trafila do zlego oddziału? Z mojej winy tam trafila? Zapomnijcie ze Wam zaplace za dostawę. Nie po to place za kuriera zeby czekac tydzien na paczke. Nigdy wiecej DPD. Kontakt z siedzibą marny
    ZaletyBrak
    WadyDuzo by pisac
  • ~Karolina / 2021-01-13 11:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Każdy inny kurier dostarcza paczkę pod drzwi, tylko kurier z dpd nie wchodzi na klatkę, bo rzekomo boi się koronawirusa chociaż w regulaminie mają zapis, że paczki do 30 kg mają dostarczyć pod drzwi. Gówniana firma.
Dodaj własną opinię »