strona 390 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 388
- 389
- 390
- 391
- 392
- nastepna »
-
~Karol / 2022-10-18 12:36Ocena: 1.00 / 5
Tragedia, firma kurierska zagubiła paczkę, twierdzi że została dostarczona do punktu pickup, gdzie jej nie ma. Połączyć się z konsultantem to dramat, łączy ciągle z botem który nie może wyjaśnić sprawy i po 30 minutach gadania do bota wreszcie łączy z konsultantem który nie jest w stanie udzielić informacji na temat paczki. -
-
~Karol / 2022-12-16 06:54Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka przygotowana przez nadawce w poniedziałek o 9 odebrana przez kuriera we wtorek o 14. Przyjęta na oddział DPD we wtorek o 16 39... dzisiaj mamy piątek i w śledzeniu przesyłek ostatnia pozycja jest z wtorku. MASAKRA. Chyba trzeba się będzie z Pocztą przeprosić bo wszystko co ostatnio zamówiłem jest najpóźniej na pojutrze. Wychodzi Oszczędzanie na infrastrukturze, flocie i pracownikach właśnie w takich sytuacjach. Zanosi się na to, że przesyłka przyjdzie dopiero w przyszłym tygodniu a ha się na piątek na założenie opon umówiłem. Tyle to ja na paczki z USA i Chin czekam drogie DPD... A nie z województwa mazowieckiego do pomorskiego. ZaletyBrakWadyNaganna terminowość, kulawy system śledzenia przesyłek -
~Karol / 2023-02-22 15:01Ocena: 1.00 / 5
Żenada... Zagubiona i zapomniana przesyłka po przekierowaniu.. system mają do kitu... Opóźnione dostawy i brak kompetencji w dziale obsługi klienta... Tam pracownicy nic nie wiedzą.. podczas rozmowy pracownik dzwonił do oddziału gdzie niczego się nie dowiedział... Niesamowite. Po czym oddzwonił że moja przesyłka jest w innej lokalizacji niz wybrałem przez stronę.. szok jaki burdel w tym DPD. -
~Karol / 2023-03-29 11:36Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem kuriera pod adres domowy,a on zmienił sobie dostawę do ich punktu odbioru paczek to jest jakaś kpina
Nie polecam ich usług!!!!!!ZaletyŻadnych zaletWadyLudzie z infolinii nie potrafią nic zalatwic -
~Karol / 2023-05-19 19:43Ocena: 1.00 / 5
Firma tragiczna. Kurier zostawia paczki za płotem bez telefonu, bez powiadomienia, bez dzwonienia domofonem mimo iż domownicy w mieszkaniu.
Kolejna sprawa to paczka zamówiona w środę, wysłana przez sprzedawcę w czwartek aby doszło na piątek. W tym samym dniu przekierowanie do punktu i niestety ale paczki do piątku wieczór nie ma. Będzie w poniedziałek.
Firma niepoważna.ZaletyBrakWadyKurierzy, przekierowania paczek -
~Karol / 2023-08-04 08:54Ocena: 1.00 / 5
Sami przekierowują przesyłki na wybrany przez siebie adres bez próby doręczenia na adres wskazany w zamówieniu. Chamska obsługa, kontakt niemal niemożliwy. -
~Karol / 2023-08-21 11:18Ocena: 1.00 / 5
Najgorszy dostawca. Paczka została zawrocona do nadawcy, bo bylem na urlopie przez 2 dni (bez zasiegu telefonicznego). Zenujuacy poziom. Proba dostarczenia paczki przez 1 dzien. U sasiada mozna bylo zostawic, itp. -
~Karol / 2023-11-20 14:28Ocena: 1.00 / 5
Witam. Chciałbym tylko napisać ze zamówiłem paczkę w określonym czasie i wybrałem droższa dodatkowa przesyłkę żeby przyszła przed weekendem. Jest poniedziałek popołudniu a kuriera dalej nie widać. Dpd ma wylane i wysyła chyba paczki jak chce. Dziekuje pozdrawiam -
-
~Karol / 2024-06-11 16:52Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie dostarcza przesyłek pod wskazany adres, zostawia wszystko w punkcie. Mam nadzieje już nigdy nie mieć styczności z pseudo firmą jaką jest DPD. ZaletyBrak zaletWadyNieroby nie wywiązują się z umowy -
~Karol / 2025-12-21 08:41Ocena: 1.00 / 5
Składam publiczną skargę na jakość obsługi przesyłek międzynarodowych (nr 13059309612439). Paczka od 16.12 utknęła w terminalu w Danii z powodu błędu w adresie. Mimo że numer telefonu i adres e-mail są poprawne, nikt nie podjął próby kontaktu.
Wasze Biuro Obsługi Klienta twierdzi, że 'nie da się' dokonać przekierowania ani interweniować u partnera PostNord, podczas gdy paczka fizycznie wciąż tam leży i czeka na zwrot. To rażące lekceważenie klienta i brak profesjonalizmu w komunikacji międzynarodowej. Czy DPD Polska naprawdę nie ma żadnego wpływu na przesyłki, za które bierze pieniądze?
Oczekuję konkretnego działania, a nie kopiowania regułek o tym, co jest 'niemożliwe'. Paczka jest w zasięgu ręki, wystarczy minimum dobrej woli w komunikacji z partnerem zagranicznym. #DPD #reklamacja -
~Karol Albi / 2023-06-21 15:57Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, paczki są uszkodzone. Cały czas to samo. Niestety często zmuszony jestem wybrać DPD bo innego nie ma. -
~Karol Maciejewski / 2019-09-26 16:06Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy mają za cel awizować a nie doręczyć paczkę. Nagminnie uciekają z pod drzwi. Nie da się nic dowiedzieć, nie mówiąc o realnej godzinie dostawy. Brak opcji kontaktu telefonicznego. Nigdy już nie skorzystam z tej firmy. Tak źle jak DHL, obie firmy dno. WadyDNo -
~Karola / 2019-01-04 15:49Ocena: 1.00 / 5
Czekam na materac, siedzę cały dzień w domu, a kurier pisze że nie zastał odbiorcy i odwiózł materac do punktu odbioru. Dzwonie do DPD i nadawcy, ale pomimo deklaracji wygląda że nie maja zamiaru dowieźć przesyłki i nastąpi zwrot do nadawcy. Kiedyś kurier dzwonił lub przywoził na następny dzień. fatalna firma. Rozumiem że trzeba kupować za pobraniem? ZaletyzadnychWadybrak wykonania usługi -
~Karola / 2019-10-15 08:17Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to DNO. Nie umieją dostarczyć paczki, człowiek sam musi się fatygować do oddziału, bo dla nich tydzień to mało na dowiezienie paczki do klienta.
Kurier nawet nie skontaktował się ze mną i nawet nie wiedziałam, że coś będzie do mnie dostarczane tego dnia.
Infolinia nic nie pomaga, olewają ludzi po całości.
DPD powinni zniknąć, albo zmienić branżę, bo z usługami kurierskimi oni nie mają nic wspólnego.ZaletyBrakWadyWszystko -
~karola / 2020-03-04 10:53Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie dostarcza paczki pod wskazany adres ale informacje otrzymuję, że paczka dostarczona i podpisana moim nazwiskiem. Może czas złożyć pozew za składanie fałszywego podpisu? ZaletybrakWadyjw. opini -
~karola / 2020-10-19 12:44Ocena: 1.00 / 5
Kurier w piątek miał dostarczyć przesyłke, okazało się że nie została zeskanowana na magazynie więc nie mógł jej dostarczyć. Przekierowałam paczkę na poniedziałek do punktu pick up. Od rana w poniedziałek próbuje się dowiedzieć gdzie jest moja paczka po 5 telefonach na infolinie okazuje się że paczka będzie do odbioru w dniu jutrzejszym. 5 dni nie może dotrzeć paczka a ma do przejechania 5 km. żenada WadyCzas oczekiwania na dostarczenie paczki, obsługa -
-
~Karola / 2021-03-10 20:59Ocena: 1.00 / 5
Kurier twierdzi że odbiorcy nie było w domu ponieważ w ogóle go tam nie było.Dodzwonić się pod wskazany numer telefonu do kuriera graniczy z cudem.Stanowczo nie polecam! -
~karola / 2021-12-10 09:53Ocena: 1.00 / 5
Beznadziejna obsługa. DNOOOO
Pierwsza paczka - niedoręczona do paczkomatu (mimo przekierowania) bo kurier próbował ją dostarczyć na adres domowy kiedy mnie nie było w domu. Następnie przeierował ją do punktu DPD Pickup, który jest czynny od pn - pt w godz 11-17, kiedy ja pracuję od 9-17 . I nie mam jak zwyczajnie odebrać paczki.
Druga paczka - niedoręczona na adres domowy - niby mnie nie było, a byłam w domu. Przekierowałam do paczkomatu wieczorem, to będzie za 2 dni robocze dopiero dostępna.
Na infolini automat BLOKUJE kontakt z konsultantem - trzeba mocno się namęczyć, aby przebrnąć przez te wszystkie poziomy automatycznego wyboru i porozmawiać z kimś na żywo.
-
~Karola / 2022-02-08 15:14Ocena: 1.00 / 5
Firma przywozi uszkodzone paczki, kurierzy rzucają paczka i uciekają, nie chcą zostać na otwarcie paczki, nie da się spisać protokołu, paczki są przepakowywane, żeby wydawało się że jest z nimi wszystko ok. OSZUSTWO! FIRMA TRAGEDIA! PROSZĘ WSZYSTKIE FIRMY WYSYŁAJĄCE przy pomocy DPD O ZAPRZESTANIE, w innym wypadku będę musiała zrezygnować z zakupów u firm wysyłających przy pomocy DPD. To się w głowie nie mieści. Zamawialiśmy wiele rzeczy przy pomocy kurierów, małych dużych, na budowę armature, ceramikę, wszyscy kurierzy mili uprzejmi a paczki w całości. Natomiast firma DPD to jakaś żenada najprostszej paczki nie umieją dostarczyć. Nikomu nie polecam, naprawdę nie warto. Szkoda nerwów. Notoryczne wciskanie że paczka dostarczona, kiedy jej na oczy nie widzieliście. Zaletybrak -
~Karola / 2023-04-11 09:25Ocena: 1.00 / 5
Żenada jakaś, meil przychodzi ze dostrczy kurier paczkę a okazuje się ze byl ale nikogo nie został, co jest kłamstwem. Nie raz nie dwa tak było. Zlikwidować to DPD bo jest go porażka ZaletyŻadnychWadyZakłamani kurierzy, nygusy
strona 390 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 388
- 389
- 390
- 391
- 392
- nastepna »
