Pań kurier pomimo odebrania przesyłki Nie dostarczył jej
Pań z infolinii nie potrafi wyjaśnić dlaczego i co stało się z przesyłką
Firma krzak - niekompetentną
Nie polecam
ZaletyBrak
WadyNiekompetentnosc
~Kari / 2022-12-09 17:12
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska na świecie!!!!!! Cały dzień czeka się na przesyłkę a po telefonie do kuriera on informuje , że kurier był rano zero tel zero jakiego kolwiek kontaktu dzień zmarnowany!!!! Będąc cały czas w domu nikogo nie było z firmy kurierskiej żadnego kontaktu!! Oszuści nieroby i nic więcej!!
WadyMasakra zamknąć taką firmę
~Karina / 2019-10-31 12:05
Ocena: 1.00 / 5
Dramat dramat i jeszcze raz dramat. Czekam na przesyłkę dostaje wiadomość z numerem do kuriera próbuje się dodzwonić bo jest błąd w adresie a numer wyłączony. Dzwonie do biura obsługi wyjaśniam co i jak pan zapewnia mnie że przesyłka na pewno zostanie doręczona na dzień następny czekam i czekam aż w końcu znowu dzwonie do biorą bo widzę że moja przesyłka jest w punkcie odbioru a babeczka do mnie że przesyłka będzie w poniedziałek no WTF?
ZaletyBrak zalet
WadySame wady
~Karina / 2019-11-22 07:31
Ocena: 1.00 / 5
Katastrofa. Jak ludzie jeszcze korzystają z tej firmy? Paczka dotarła po 8 dniach. 3x kurier nie wziął paczki. Porozwalana. Kurier rzucił paczka pod drzwi i poszedł zamiast dać do rąk jak psu. OMIJAJCIE szerokim łukiem patrzeć jak upadnie firma!!!!
ZaletyNie ma
WadyWszytsko
~Karina / 2020-04-17 16:28
Ocena: 1.00 / 5
Czekałam na paczkę tydzień czasu,a gdy kurier w końcu raczył zadzwonić domofonem zeszłam na dół kuriera nie ma, a moja paczka rzucona pod blokiem jak worek śmieci. Firma jest nierzetelna, to jakaś kpina. Nie polecam.
~Karina / 2020-11-27 11:33
Ocena: 1.00 / 5
Czekałam na paczkę 5 dni roboczych, dzwoniłam codziennie dowiedzieć sie co sie dzieje z paczką, która była dosyć droga i dzień w dzień mówiono mi że "jutro" przesyłka bedzie. Nie doczekałam sie, zrezygnowałam z dostawy bo to nie miało sensu.
ZaletyBrak
~Karina / 2022-07-28 15:13
Ocena: 1.00 / 5
Masakra kurier na Dąbrowie Górniczej Pan Łukasz to cham jakich mało.Nie nadaje się do pracy z ludźmi.Paczki nie dostarczy bo to ja mam się dostosować nawet powinnam urlop sobie wsiąść bo on na danym terenie jest o 10tej i reszta go nie interesuje bo to mój problem.Najgorsza firma kurierską.Paczka idzie drugi tydzień i właśnie usłyszałam od kuriera że mi jej nie doręczy.Nic tylko telewizję na nich nasłać!!!!!!!!
ZaletyBrak
WadyWszystko
~Karina / 2023-10-27 09:48
Ocena: 1.00 / 5
Kolejny raz gubią paczkę. Raz kurier się nie wyrobił i miała dotrzeć na następny dzień ale w magazynie pomylili się i dali status do odesłania - paczka wróciła DO Szwecji (straciłam kasę, zero rekompensata czy przeprosin). Teraz zamówiłam paczkę i zrobiłam przekierowanie na inny adres niż pierwotny. Nadali kolejny nr tej samej paczce i nie chcą wydać bo mówią że powinna składać sie z dwóch części a mają jedną i nadawca nadał niekompletne zamówienie. Dzwoniłam ja, dzwoni nadawca do nich i efekt taki ze tydzień czekamy a Ci nadal nie wiedzą co się stało. Jedna paczka składająca się z jednej paczki i tyle problemów. Nigdy więcej Dpd!!!
ZaletyBrak
WadyZero odpowiedzialności, zero ukłonu w stronę klienta i chęci rozwiązania problemu, olewanie sprawy przez kurierów a na infolinii chcą jak najszybciej Cię spławić. Masakra
~Karina / 2023-10-27 09:48
Ocena: 1.00 / 5
Kolejny raz gubią paczkę. Raz kurier się nie wyrobił i miała dotrzeć na następny dzień ale w magazynie pomylili się i dali status do odesłania - paczka wróciła DO Szwecji (straciłam kasę, zero rekompensata czy przeprosin). Teraz zamówiłam paczkę i zrobiłam przekierowanie na inny adres niż pierwotny. Nadali kolejny nr tej samej paczce i nie chcą wydać bo mówią że powinna składać sie z dwóch części a mają jedną i nadawca nadał niekompletne zamówienie. Dzwoniłam ja, dzwoni nadawca do nich i efekt taki ze tydzień czekamy a Ci nadal nie wiedzą co się stało. Jedna paczka składająca się z jednej paczki i tyle problemów. Nigdy więcej Dpd!!!
ZaletyBrak
WadyZero odpowiedzialności, zero ukłonu w stronę klienta i chęci rozwiązania problemu, olewanie sprawy przez kurierów a na infolinii chcą jak najszybciej Cię spławić. Masakra
~Karina / 2025-01-08 19:00
Ocena: 1.00 / 5
Brak wypłaty ubezpieczenia jeśli nie ma się dowodów na wartość przesyłki. Notoryczne kradzieże i nieuznawanie reklamacji. Najgorsza firma kurierska .
ZaletyBrak
WadyBrak miejsca aby je opisać
~Karina / 2026-06-09 10:37
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska. Dostawa nie została zrealizowana na czas, kurier nie odpowiada na wiadomości, nie ma żadnej informacji o opóźnieniu. Chatbot również nie odpowiada.
~Karl / 2023-08-18 12:45
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza z możliwych firm .
Nie ma numeru do kuriera w mailu.
Nie można dodzwonić się na infolinię ,wieczorem dostajesz maila że była próba doręczenia gdzie cały dzień czekasz na tę paczkę .
Dramat i dno w jednym .
Jak tylko można unikać jak ognia firmy DPD.
ZaletyZero zalet
WadySame wady ,kurier ,mail ,obsługa klienta wszystko tu leży .
Papraki straszne .
~Karla / 2023-01-27 08:23
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza obsługa z jaką się spotkałam!! Aby wysłać paczkę zwrotną, która wg nadawcy jest darmowa trzeba dołożyć prawie 50 zł z własnej kieszeni, aby kurier raczył ja odebrać!!! Ponadto obsługa telefoniczna niemiła i nie umiejąca doradzić co zrobić!! Nie polecam.
~karma / 2020-09-18 17:56
Ocena: 1.00 / 5
Mam,niestety, takie same,czyli niedobre,doświadczenie z tą firmą. Zarówno wczoraj, jak i dzisiaj od 9 do 17 czekałam na kuriera,nie wyszłam nawet do ogrodu, po czym wczoraj o 16.54 dostałam maila, że paczki nie doręczono,bo nie było mnie w domu!Dzisiaj podobnie,tylko mail o tej samej treści już o 15.15.Zadzwoniłam do kuriera,który najpierw udawał,że to pomyłka, ale gdy powiedziałam,że ten nr otrzymałam w mailu,to stwierdził, że rzeczywiście jest kurierem i najwyraźniej dobrze się bawił.Gdy powiedziałam,że w poniedziałek i we wtorek nie będzie mnie w domu, zaproponował,że zostawi paczkę gdzieś przy drzwiach!Chodzi o buty warte 329 zł!Ale pan kurier wymyślił,że zostawi paczkę w takim miejscu, że nikt jej nie znajdzie. Ciekawe rozwiązanie, tym bardziej, że ja też mogę nigdy nie zobaczyć swoich butów. To byłoby nawet śmieszne ,gdyby nie było tragiczne.
Zaletyżadnych
Wadybezczelność, tupet,arogancja
~Karma / 2022-08-04 09:28
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam kurier nie dzwoni i również nie odbiera telefonów.Odsyla paczke do nadawcy nie podejmuje kolejnej próby doręczenia robią to tak kurierzy z okolic Tolkmicka
~Karma / 2023-04-26 14:36
Ocena: 1.00 / 5
OBSŁUGA STRASZNA, WYSYŁAŁA PACZKĘ PRZEZ vindet, długo nie przychodziło potwierdzenie nadania, Pani zamawiająca anulowała zamówienie i pieniądze zostały jej zwrócone, ZADZWONIŁA DO OPERATORA W TYM SAMYM DNIU I POPROSIŁA O ODWOŁANIE DOSTAWY, ON POWIEDZIAŁ, ŻE PACZKA WRÓCI DO MNIE ZA 2 DNI, ALE PACZKA NIE ZWRÓCIŁA, NIE ZROBIŁ ANULOWANIA I PACZKA WYSZŁA, I ZGUBIŁAM PIENIĄDZE, NIGDY NIE BĘDĘ UŻYWAĆ dpd
ZaletyAlina
Wady1000
~KarmelkA / 2022-12-31 08:55
Ocena: 1.00 / 5
Po dostaniu informacji o rzekomym pojawieniu się kuriera po odbiór paczki ten 4 razy się nie zjawia. Ludzie specjalnie organizują sobie pracę żeby zwrócić paczkę a kurierzy się nie raczą nawet odezwać że jednak dziś nie dotrą.
~Karo / 2020-04-24 12:37
Ocena: 1.00 / 5
Wita,zazwyczaj nie uczestniczę w opiniach itp.ale tym razem nie mogę się powstrzymac żeby wyrazic swoją opinię w sprawie firmy Dpd.zamówiłam siatkę ogrodzeniową kilka rolek za dość sporą sumę.17.04 2020 paczka wyjechała z magazynu z Rzeszowa,dzisiaj jest 24.04.2020 paczki nadal nie ma i dzisiaj napewno nie będzie,codziennie dzwonie do Pani na infolinię i tylko słyszę"już wysłalam meila na magazyn"wiec z nerwów dzisiaj jej powiedziałam co mi po Pani meilu?wkurzam sie bo juz 2 razy przekładałam ekipę która ma mi robić ogrodzenie.po prostu robią z ludzi debili i złudzają z dnia na dzień,najgorsza firma kurierska wiecej nie skorzystam z ich usług.w inposcie zamówie i zaraz jest a tutaj zawsze jakieś problemy.
Zaletynie ma
~Karo / 2021-02-11 17:55
Ocena: 1.00 / 5
Najgorszy przewoźnik z jakiego miałam przyjemność korzystać! Kurierzy cwaniacy, robią sobie co chcą nie dostarczają paczek w terminie! Nie polecam absolutnie nikomu z korzystania z usług tego przewoźnika!!!
ZaletyBRAK!
~Karo / 2021-09-08 17:39
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam.Kurier nie wykazał jakiegokolwiek zainteresowania doręczeniem zamówienia.Firma podaje numer telefonu do kuriera w celu omówienia warunków doręczenie, jednak kurier telefonu nie odbiera, a następnie pojawią się informacja, że nie udało się przesyłki doręczyć.DRAMAT.Nigdy więcej nie skorzystam z usług DPD.