Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Kamila / 2023-11-27 20:17
    Ocena: 1.00 / 5
    To jakaś porażka ,kurierzy robią co chcesz ,zamawiasz kuriera aby nie iść do żadnego punktu ,a i tak siedząc cały dzień dostajesz informacje że nie było ciebie w domu i musisz po paczkę iść kilka km,jestem strasznie oburzona !!! To nie pierwszy raz taka sytuacja !!!! NAJGORSZA FIRMA JAKA MOZE BYC ,Za nie ukrywam że bardzo dużo zamawiamy staram się omijać szerokim łukiem tą firme ,ale niestety czasem sKlepy nie mają innej opcji wyboru !!!
  • ~Kamila / 2025-08-21 16:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Miałam dwie przykre sytuację:(
    Pierwsza to taka , ze czekałam swoją paczke , która była oznaczona jako dostarczona i sie nie odnalazła;( wtedy byłam w domu i nikogo nie było.
    Druga to bardzo mnie tknęła, ponieważ wysyłałam wianek.
    Klientki mąż wrocil do domu i paczka leżała w oplskanym stanie. Karton i zawartość wyglądała jak po wyjęciu ze śmietnika.
    Nie było możliwości spisania protokołu.Oczywiscie tego dnia na stronie dpd złożyłam reklamację. Pani odpisała mi na e maila prosząc o protokół i dowody .
    Napisala , ze w razie pytań sluzy pomocą.
    Wiec kilka ich miałam. Nie odpisali juz nigdzie. Przeczytałam na e maila, ze mam 14 dni na odwołanie. Tak wiec skompletowałam wszystkie dowody ( zdjęcia, przelewy, rozmowy) czekałam ponad miesiąc. W tym czasie dzwoniłam dwa razy .Za drugim razem dostałam 18.08.2025 r odpowiedź.
    Ze reklamacja odrzucona , pozostaje tylko sąd.
    Napisali , ze to moja wina , ze karton nie taki , ze zabezpieczen w środku nie było .Ze wewnątrz zawartość sie ruszała
    ZaletyZadne
    WadyZero uczciwości i sprawiedliwości
  • ~Kamila / 2026-01-26 17:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Często robię zakupy on-line i z tak bardzo słabą firma kurierską jak DPD nigdy nie miałam do czynienia. Paczki przerzucane przez ogrodzenie, uszkodzona elektronika, paczki zalegająca w śniegu i na deszczu bo nikt nie powiadamiał mnie o doręczeniu, paczki zalegające na pace auta.
    Uszkodzone towary
    Chciała bym móc nigdy więcej nie mieć do czynienia z tą firmą ale czasami nie ma wyjścia. Tak więc apeluję do sprzedawców...nie podpisujcie umów z DPD!!!
    ZaletyBrak
    WadyNajgorsza obsługa klienta
  • ~Kamila Es / 2022-11-15 14:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Poprostu masakra, nie dostarczają przesyłek za ktore sie placi, zero kontaktu z centralą. Pacznie nie wnoszone i zaznaczają ze nikogo nie ma w domu bul zostawiają przed klatkami schodowymi, skandal. Za darmo powinni pracować to by się nauczyli na czym polega ich praca. Kurierzy blokują numer. Najgorsza firma kurierska z której kozystałam !!!
    ZaletyBrak zalet
    WadySame wady
  • ~Kamilla / 2019-04-25 21:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dostarczył w terminie który sam narzucił, paczka podziurawiona, przesyłkę zostawił w DPD Pickup - nie miał tego robić tylko dostarczyć do domu. Robi wszystko, żebym nie odebrała przesyłki. Spotkany spóźniony pół godziny przy pobliskim DPD Pickup stwierdził, że teraz paczek mi nie zaniesie bo ma inne do zaniesienia i może być za jakieś 15 minut. Ten człowieczek wiedział, ze spieszę się do pracy i zwolniłam się żeby dopasować się do jego godzin pracy.
    Zaletybrak
    Wadywyłącznie
  • ~Kamlot / 2022-09-21 21:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier zaznacza,że nikogo nie było w domu pomimo tego,że nawet nie przyjechał. Przesyłka rzucona na wycieraczkę w stanie tragicznym. Zero kontaktu telefonicznego.
    ZaletyTowar dotarł
    WadyWszystkie możliwe
  • ~Kanar / 2022-03-15 13:54
    Ocena: 1.00 / 5
    PO RA ŻKA !!!!!!!!!!
    Paczka miała zostać doręczona w piątek,
    Aktualnie wtorek, godzina 13:50 ( na 14 do pracy) paczki dalej nie ma, sęk w tym, że od poniedziałku rano stoi w mieście obok, obsługujący infolinie tłumaczy ze nie było miejsca na pace…
  • ~kangel / 2020-04-28 16:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Dziś otrzymałem sms DYSPOZYCJA ODBIORU WŁASNEGO !! Co to za gów...! jak bym chciał pacxzkę odebrać w paczkomacie lub u Pani na poczcie to bym tak zamówił . Kurier sam wymyślił taki odbiór !!! PO CO PRACOWAĆ PANIE PREZESIE DPD lepiej skasować kasę za dowiezienie paczki a klient niech sam przyjedzie po paczuszkę na jakąś halę . Proponuję żeby paczki kipować na jakiejś hali i Pani krysia będzie wydawać . Po co kurierzy !!!! Proponuję dla Prezesa DPD postawić swoje paczkomaty będzie taniej i bez wstydu !! DNO
    ZaletyBRAK
    WadyODBIÓR WŁASNY CO ZA USŁUGA , pewnie jakaś nowość w DPD
  • ~Kao / 2023-08-29 18:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Oni zupełnie olewają te wszystkie żale, DPD Polska to skrajnie nieodpowiedzialna firma. Wpisywanie "odbiorca nieobecny" to systemowe działanie firmy i jej zarządu. Taniej jest niedoręczać przesyłek i zmuszać ludzi do odbioru w punktach.
    DPD Polska sp. z o. o. w sposób oczywisty narusza zbiorowe interesy konsumentów!!!

    Dlatego zawiadomienia składamy pocztą e-mail:
    uokik@uokik.gov.pl

    lub na adres urzędu:
    Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
    pl. Powstańców Warszawy 1
    00-950 Warszawa

    Osobami odpowiedzialnymi za działanie DPD Polska sp. z o.o. jest zarząd spółki :
    Nawłoka Rafał Piotr - prezes zarządu,
    Czyż Henryk Janusz - wiceprezes zarządu,
    Westrych Andrzejczyk Marta Katarzyna - członek zarządu,
    Głowacki Maciej Jacek - członek zarządu,
    Szalewicz Tomasz Jan - członek zarządu,
    Kowalska Monika Dorota - członek zarządu,
    Zembowicz Łukasz - członek zarządu.
  • ~Kapelan / 2025-11-28 14:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierskaDPD Kurierska z woj.lodziego pow.panianicki DOMINIK dwukrotnie nie doręczył mi paczki bo zaslisko,bo nie ma gdzie wykręcić,gdy zadzwoniłam to jeszcze z pretensjami ile razy będę wydzwaniać.Chamstwo totalne
  • ~Kapelusz / 2021-04-02 21:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma dno, omijaj ie z daleka tą firmę. Na przesyłkę spożywczą czekałem 6 dni. Miała być na drugi dzień do 12.00. Szabo firma, Pan się zdziwił, że odmówiłem przyjęcia
    ZaletyNie ma
    WadyWszystko źle działa
  • ~Kapitan Jawor / 2022-06-21 17:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Wczoraj tj. 20 czerwca, dostałem powiadomienie, z informacją, że paczka została odebrana przez kuriera.Z informacji, wykikało, że zostanie dostarczona następnego dnia roboczego (czyli 21 czerwca). Niestety - od 24 godzin, przetrzymywana jest w sortowni. Nie jest to pierwszy raz gdy ta "firma" leci w uja! Także - nie polecam. Szkoda nerwów na tych młotków!
    ZaletyBrak
    WadyBezsensowne przetrzymywanie przesyłek w sortowni
  • ~Kappa / 2019-01-08 16:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie dzwoni gdy jedzie z przesyłką ani nie pisze SMS
    WadyNie odbieranie telefonu
  • ~kar / 2020-04-24 14:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam,

    Od 20.04.2020 oczekuję na paczkę jeszcze tak fatalnej spedycji nie widziałam.
    Status Przesyłka niedoręczona - błędny adres to jakaś kpina , z kurierem brak kontaktu nie odbiera telefonu w środę na infolinia mi powiedziano, że przesyłka będzie doręczona w czwartek, w czwartek mi powiedziano że przesyłka w piątek będzie doręczona, a dziś mi powiedziano że w poniedziałek to jest nie dorzeczne.
    Zaletyzero zalet
  • ~kar.0000 / 2020-06-25 11:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Pan zadzwonił na domofon, więc szybko dobiegłam do drzwi i usłyszałam trzask. Pan kurier postanowił rzucić moją przesyłką, w której znajdowały się słuchawki. Na razie nie zauważyłam żadnych nieprawidłowości, ale jeżeli się takie znajda to mam nadzieje, że owy pan pokryje wszelkie koszty.
    Zaletybrak
    WadyWszystko
  • ~KaRa / 2023-12-16 10:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Dwukrotnie otrzymałam SMS że kurier nie zastał nikogo w domu, co było nieprawdą bo w ogóle się nie zjawił, nie odebrał też telefonu ani nie oddzwonił.Na infolinii rozmawiałam z automatem i nie uzyskałam żadnej pomocy a skasowano mnie na 30 zł.Sytuacja taka powtórzyła się już dwukrotnie .Nie polecam, zdecydowanie odradzam
    ZaletyŻadnych
    WadyWszystkie możliwe, paczki nie zostały dostarczone , poniosłam dodatkowe koszty związane z infolinią
  • ~Karaoglu / 2020-08-22 14:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam
    Wyslalam paczke z UK do PL do odbiorcy doszla paczka ale nie ta co wyslalam czyli zawartosc , karton i podrobili dane na paczce ja opisalam swoja paczke markerem a przyszla z naklejka i wydrukowane dane . Oczywiscie zglosilam ten problem i dostalam odpowiedz ,, Przesyłka została doręczona zgodnie z danymi wskazanymi na liście przewozowym " zadnej reklamacji nie dostalam ich nie obchodzi to ze zawartosc jest inna uwazajcie na tą firme zebym mogla to dalabym 0 a nie gwiazdke jedna .

  • ~kardi3 / 2020-05-15 09:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier przywozi mi paczki o godzinie 22. Zgłaszałem reklamacje do centrali DPD że sobie nie życze dostaw o takich godzinach, na infolinii nie widzą żadnego problemu. Żenada
  • ~Karen74-79 / 2019-12-30 22:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką miałam doczynienia !!!! OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM tą pseudo firmę kurierską!!!! Skandaliczne zachowanie na infolini! Brak jakiej kolwiek pomocy i wyjaśnienia sytuacji które mają miejsce w tej firmie a wręcz zaprzeczanie faktom. Pan bezczelny i sam zaprzecza temu co mówi najpierw twierdzi że paczka nie została wydana jeszcze kurierowi i że dostarczona będzie zgodnie z terminem systemowym czyli 30.12 po czym jak 5-ty raz pytam go jakim cudem skoro wszyscy bylismy w domu a widnieje wpis 24.12 w historii że kurier był ale nikogo nie zastał nagle że zrobiłam przeniesienie terminu odbioru w dniu 27.12 Ja niczego takiego nie robiłam!!! Nie słucha kompletnie co się do niego mówi!!! Paczka oczywiście dziś również nie dotarła!!! Drugi cały dzień zmarnowany bo nie mogliśmy się ruszyć z domu a mieliśmy kilka załatwień. Zero kontaktu. Zgłosiłam sprawę do sprzedawcy prosząc o pomoc bo miała to być pilna wysyłka z której on sam się wywiązał niestety firma kurierska nas olała, miałam dostać info co i jak i również cisza czyli wnioskuję że również nic nie są w stanie zrobić. Dobrze że paczka była pobraniowa teraz na pewno już jej nie odbiorę bo mam zastrzeżenia co do jakości tego co przywiozą zresztą zgłosiłam to również sprzedawcy. Od dzisiaj będę pytać każdego sprzedawce jaką firma będzie wysłany towar jeśli DPD NIGDY W ŻYCIU!!!
    Wolę dopłacić ale mieć towar na czas!
  • ~Karenina / 2020-04-20 14:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka nie dotarła pod wskazany adres. Nie było możliwości nawet kontaktu z tym "kurierem"... Brak informacji ze strony kuriera jak i całej firmy o przekierowaniu paczki. Po kontakcie z infolinią tylko informacja, że nie wiedzą dlaczego kurier pozostawił paczkę kilometr od wskazanego miejsca. Nie mogli się z nim nawet skontaktować. Kurier wyłączył telefon, a skrzynka głosowa była pełna. Gdyby ktoś chciał zamówić z odbiorem w innym miejscu to pewnie by tak zrobił. Szkoda, że ta firma nie bierze pod uwagę tego, że ktoś może być chory, niepełnosprawny itp. Urządzają sobie samowolkę. Nie rozumiem tego cynizmu i braku profesjonalizmu ze strony tej firmy. Dno. Nie polecam. Nigdy więcej DPD.
Dodaj własną opinię »