Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Kamil kam / 2021-01-07 08:52
    Ocena: 1.00 / 5
    To nie do przyjęcia że taka firma istnieje z tak podrzędna jakością obsługi oraz z kurierami którzy notorycznie kłamią i oszukają. Paczek nie odbierają ani nie dostarczają na czas. Telefonów nikt nie odbiera a reklamacje są żenujące. Dpd to firma dni stracone pieniądze i czas.
    ZaletyŻadnych zalet!!
    WadyOszustwo
    Nie dostarczanie przesyłek
    Kłamstwa kuriera
  • ~Kamil stratny / 2023-08-14 13:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma jaka mogła być bez kitu jestem już tak wkur**iony czekam od 10 miała być o 13 i co kur**a nie ma gościa nadal nie wiem czy śpi czy co nie odbiera cały czas już wolał bym wypić cała amarene niż popełnić drugi raz ten sam błąd i zamówić z tej firmy kurierskiej ..
    ZaletyNie na rządnych zalet same straty
    WadyWady to tyle że aż szkoda czasu wymieniać
  • ~Kamil0414 / 2026-02-03 20:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma dostarczająca przesyłki a przerobiłem ich kilkanaście nawet jako kurier. Nie dostarczają paczek odsyłają do nadawcy bez wiedzy i zgody odbierającego. Zamówienie ekspresu z Orange nie duży karton ja na ekspres odrazu adnotacja że to gabaryt i nie dostarcza do punktu jak mają to w umowie i na swojej stronie to samo z tv że gabaryt człowiek płaci za transport i kierownik magazynu i kurier odrazu że odmowa i same problemy z nimi. Dziś też paczka w apce że wydana do dostarczenia od dwóch dni nie może kurier dostarczyć i nagle dziś wieczorem sms od Dpd że ma ją inny kurier a jest godzina 20:00, szybki telefon zapytaniem dlaczego i czemu tak późno to on nie wiem i może być w ciągu dwóch godzin i ja dostarczyć. Porąbana firma i ludzie tam pracujący czekasz na paczkę dwa dni i info że może ją dostarcza o 22 na drugi dzień. Infolinia tłumaczy że kurier nie musi informować kiedy będzie i że napewno dostarcza nic nie potrafią powiedzieć ubieraliście. Najgorsza firma jaką dostarcza paczki i oddział Daniszewska to totalna porażka. Nie wrzucam wszyskich do jednego worka ale powinni coś z tym zrobić. Bo cisną się same przykre i nie cenzuralne słowa.
    WadyKonsultacja z działem osblugi kurierzy nie wszyscy podejmowanie decyzji już na magazynie bez wiedzy klienta
  • ~Kamila / 2020-04-06 14:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Od kiedy kurierzy mogą rzucać pacxkami???? TRAGEDIA NIE POLECAM
    WadyCałą tą firma
  • ~Kamila / 2020-04-07 16:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Ten burdel to jakiś żart nikomu nie polecam korzystania z usług tej 'firmy'. Chamstwo!!!!
    Zaletyżadnych zalet, ta firma to upadek społeczeństwa
  • ~Kamila / 2020-05-07 21:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Nieprofesjonalizm sięga zenitu! Kurier opryskliwy i zero empati, w ochydny sposób rzuca testami że on nie wejdzie na klatkę pomimo braku zakazu od firmy kurierskiej (dzwoniłam do obsługi klienta dpd z takim zapytaniem) następnie rzucony tekst że 'ostatni raz' wchodzi na górę...
    gdzie b. dobrze wiedział że jestem sama z niemowlakiem i nie jestem w stanie zejść. A dziś zostawił paczkę na skrzynce pocztowej (!!!!!!!!!) poinformował mnie domofonem poczym uciekł.... co najgorsze faktycznie ja tam zostawił! Gdyby nie zatroskany sąsiad to bym mogła jej nigdy nie dostac! Nigdy nie spotkałam się z takim opryskliwym nieemaotycznym podejsciem, niesamowite! nigdy więcej nie zamówię nic co dostarczane jest przez tą firmę!
  • ~Kamila / 2020-12-04 16:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jakaś kpina. Od 3 dni wisiałam na telefonie z infolinią, nie otrzymując żadnej sensownej informacji. Przedwczoraj do godziny miał przyjechać kurier (kontaktowałam się z nim w sprawie przełożenia godziny na 14, oczywiście nie było takiej możliwości więc poprosiłam o przekazanie do sąsiadki w razie gdyby nikogo w domu nie było ) miał być do godziny 13. Do 13 20 ktoś byl w domu i czekał.. o 13 21 dostałam meila że paczka niedoręczona gdyż nikogo w domu nie było. Kuriera nawet na naszej ulicy nie było.
    Dzwoniłam na infolinię, poprosiłam o 0rzekazanie na inny adres, gdyż wiedziałam że przyjaciółka cały dzień będzie w domu. Dostałam smsa bez numeru do kuriera. Nie pojawił się do samego wieczora. Kolejny telefon na infolinię. I co słyszę? Że oni nie mają na niego namiarów bo to kurier na zastępstwo.
    Trzeba czekać może przyjedzie. A jeśli nie to spróbuję następnego dnia i jeśli nikogo nie zastanie to paczka zostanie odesłana do nadawcy. Nie przyjechał. Dziś wykonałam 3 telefony. Znów ten sam kurier, znów brak numeru telefonu. Pan (jedyny który próbował zrozumieć sytuację)powiedzial żeby zadzwonci za godzinę bo może załatwi numer do kuriera. Kolejny telefon, odebira inny pan z tekstem ze on nawet nie widzi w systemie że dzwoniłam godzinę wcześniej i jeszcze wcześniej. Numeru do kuriera nie załatwi, poza tym "to bez sensu bo oni telefonu nie odpierają ani nie czytają od nich wiadomości" jak to Pan stwierdził. Miał zostawić jakas wiadomość. Poprosiłam żeby dodał że w razie gdyby nie było nikogo pod wskazanym adresem, zostawił to w jakimkolwiek punkcie odbioru dpd. On nie ma uprawnień . On nic nie wie , w systemie nic nie ma, sytuacji w ogóle nie rozumie. Proszę próbować później Dzwonić.
    DRAMAT, pomijając zawartość i koszty tej przesyłki, JAK MOŻNA PRZEKAZAĆ PRZESYŁKI KOMUŚ DO KOGO NIE MA SIĘ NUMERU ANI ŻADNEJ INFORMAJI?! Nigdy więcej dpd.
    ZaletyBrak
    WadyBrak dostępu do informacji o przesyłce i numeru do kuriera
  • ~Kamila / 2021-02-10 10:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierom z tej tzw. "firmy kurierskiej" nie jest po drodze, żeby odbierać paczki z naszej firmy. Kurier ciągle odrzuca zlecenia o czym nie jesteśmy informowani, a jak już to mail, że nie dojechał z "powodu problemów technicznych". Czyżby za każdym razem psuły im się samochody jak mają do nas dojechać? Nie polecam. Najgorsza firma kurierska, obsługa fatalna, paczka nadana 2.02 odebrana przez kuriera 8.02 i to dopiero po moim telefonie do tej pseudofirmy kurierskiej!!!
    Zaletybrak
    Wadyjw
  • ~Kamila / 2021-07-12 11:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak nawet próby doręczenia przesyłki ze strony kuriera. Specjalne czekanie na kuriera w domu, po czym otrzymałam wiadomość,że kurier owszem był ale nikogo nie zastał. Kurier nawet nie dzwonił na domofon,bądź nr telefonu. Była to druga próba doręczenia za pierwszym razem podano mi inny nr telefonu do kuriera jaki miał przyjechać,za to dzisiaj nic,zero informacji. "Kurier nie ma obowiązku dzwonienia do Pani telefonicznie", chociaż,żeby dzwonił na domofon...
  • ~Kamila / 2021-08-01 14:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma która ma burdel nadana paczka nie została wprowadzona do bazy reklamacja odrzucona. Nigdzie nie można było zlokalizować paczki. Całe szczęście paczka doszła do adresata ale nie było jej w ogóle w bazie. Cudem chyba.
  • ~Kamila / 2021-11-02 16:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostałam maila w czwartek popołudniu, że kurier będzie następnego dnia, niestety miało mnie nie być wtedy w domu więc przekierowałam paczkę do pobliskiego sklepu. Rano w piątek dostałam informację zwrotną, że przesyłka będzie dostarczona do sklepu. Wieczorem kiedy miałam zamiar odebrać paczkę okazało się, że mimo tego, że zmieniłam adres to dostałam maila, że kurier próbował ją dostarczyć do mieszkania i mnie nie zastał i kolejny termin jest przewidziany we wtorek czyli dzisiaj :)
  • ~kAMILA / 2021-12-01 12:11
    Ocena: 1.00 / 5
    NIE POLECAM TEJ FIRMY KURIERSKIEJ CHAMSKI KURIER NIE PRZYJECHAŁ Z PACZKA BO MUSIĘ NIE CHCIAŁO DO TEGO KŁAMIE ŻE DZWONIŁA SAMODRZUCA POŁĄCZNIE
    ZaletyNIE MA
    WadyWYSYŁĄOBRAŻLIWE SMESY
  • ~Kamila / 2022-05-06 16:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Absolutnie nie polecam, najpierw zgubiono paczkę w której był prezent dla mojego dziecka, później jakiś nieustalony pracownik zdecydował za mnie ze paczka ma zostać odesłana do nadawcy, ostatecznie prezent nie dotarł na czas choć specjalnie zamówiłam paczkę wcześniej. Obsługa na infolinii FATALNA!!!
    ZaletyŻadnych zalet !
  • ~Kamila / 2022-05-06 16:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Absolutnie nie polecam, najpierw zgubiono paczkę w której był prezent dla mojego dziecka, później jakiś nieustalony pracownik zdecydował za mnie ze paczka ma zostać odesłana do nadawcy, ostatecznie prezent nie dotarł na czas choć specjalnie zamówiłam paczkę wcześniej. Obsługa na infolinii FATALNA!!!
    ZaletyŻadnych zalet !
  • ~Kamila / 2022-06-07 17:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Również nie polecam dpd, kurier nie obecny ani razu w miejscu odbioru paczki. Zero kontaktu telefonicznego. Po czym informacja meilem, że paczka została zwrócona. Na infolinię zgłasza się robót, nie można się z nikim skontaktować. Nie polecam.
  • ~Kamila / 2022-10-11 09:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma przewozowa z jaką miałam do czynienia. Paczka wysłana 3.10. Dziś jest 11 a ja nadal jej nie otrzymałam. Przekierowanie przesyłek do innych punktów bez powiadamiania nadawcy i odbiorcy. To jakaś kpina
  • ~Kamila / 2023-02-03 12:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem zawiedziona, pomimo szybkiej wysyłki paczki przez nadawcę od momentu przejęcia paczki przez firmę DPD zaczynają się problemy. Po otrzymaniu maila potwierdzającego nadanie przesyłki z informacją iż zostanie ona doręczona następnego dnia roboczego nie otrzymujemy nawet numeru do kuriera. Ze względu na brak numeru domu, kurier nawet nie kontaktuje się z nami w celu zapytania pod jaki numer dostarczyć paczkę, tylko od razu kieruje się z nią do oddziału i to nawet nie najbliższego tylko w innym mieście. Data ponownego doręczenia: kolejny dzień roboczy (w tym wypadku poniedziałek po rozpoczynającym się właśnie weekendzie). Jestem zawiedziona również poziomem obsługi klienta przez bota, z którym zmuszeni jesteśmy rozmawiać przez jakieś 10 minut zanim przekierowani zostaniemy do rozmowy z konsultantem. Niska jakość obsługi i brak wychodzenia przed potrzeby klienta. Niestety nie polecam :(
    ZaletyBrak
    WadyWiele
  • ~kamila / 2023-03-29 14:38
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier nie miły, jak sie dzwoni na infolinie maja ludzi w dupie,nie polecam i odradzam
  • ~Kamila / 2023-04-20 15:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam korzystać z tej firmy kurierskiej. Cały dzień specjalnie siedzę w domu żeby odebrać paczkę a dostałam właśnie informację,że paczki nie udało się doręczyć i wraca do nadawcy. W przeciwieństwie do innych firm kurierskich z kurierem nie ma żadnego kontaktu gdy próbowałam przez stronę wyskakiwał błąd a na infolini nie ma szans żeby z kimś porozmawiać. Żarty sobie z ludzi robią.
  • ~Kamila / 2023-10-17 09:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka w dostarczeniu, kurier zapomnial jej zabrac z magazynu, drugiego dnia została zwrócona do nadawcy. ŻADNEJ próby dostarczenia, brak dogadania sie z jakiekolwiek kurierem. Nie polecam tej firmy.
Dodaj własną opinię »