strona 385 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 383
- 384
- 385
- 386
- 387
- nastepna »
-
~Kamil / 2022-08-19 09:29Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam , kurierom niechce się dostarczać przesyłek tłumacząc się głupimi wymówkami , czas odbioru jak i dostarczenia mija się w dużym stopniu z tym co obiecują . Rozmowa z automatyczną sekretarką niema sensu . Tragedia. -
-
~Kamil / 2022-10-19 21:15Ocena: 1.00 / 5
Szkoda że nie da się przyznać mniej gwiazdek bo ta firna nie zasługuje nawet na tą jedną gwiazdkę! Totalne dno, nie uważają nawet na paczki oklejone UWAGA SZKŁO I NIE RZUCAĆ! Paczki przychodzą całe zniszczone z uszkodzoną zawartością. Omijajcie tą firme jeśli nie chcecie mieć kłopotów, ja straciłem dzięki nim 1400zł. UWAGA NA NICH! ZaletyBRAK!WadySAME WADY! -
~Kamil / 2022-11-26 09:35Ocena: 1.00 / 5
Jednym słowem nie polecam ! Zero wiadomości o tym że idzie przesyłka i po 1 dniu została zwrócona do nadawcy... ZaletyBRAKWadyCałe MNÓSTWO -
~Kamil / 2022-12-16 13:59Ocena: 1.00 / 5
JEDEN WIELKI SYF, NIE KORZYSTAJCIE W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM, KURIER SIĘ NIE POJAWIŁ W DANYM DNIU, WMAWIAŁ MI ŻE NIKOGO W DOMU NIE BYŁO, NA INFOLINII PO PRZEDSTAWIENIU SYTUACJI PANI POSTANOWIŁA RZUCIĆ SŁUCHAWKĄ, SZKODA NERWÓW ODRADZAM TĄ GÓWNIANĄ FIRMĘ!!! -
~Kamil / 2022-12-22 14:26Ocena: 1.00 / 5
Z dniem dzisiejszym strasznie mocno zraziłem sie na tej firmie. Paczka zagubiona od ponad 10 dni nikt nie potrafi odpowiedziec co paczką sie dzieje. Dzień przed Wigilia Pani mi mowi przez telefon ze radzi zebym kupił sobie nowe lampki na choinkę bo dane nie dojda -
~Kamil / 2023-01-17 18:35Ocena: 1.00 / 5
Paczka według kuriera dostarczona kilka dni temu. Siedziałem przez ten czas cały czas w domu - żadnej paczki nie otrzymałem. Ponadto kurier nie odbiera telefonów od swoich dysponentów. Porażka - nie polecam. ZaletyBrakWadyWszystko -
~Kamil / 2023-02-15 10:20Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam największe gówno z jakiego skorzystałem, 2 razy skorzystałem oraz 2 razy zostałem oszukany ZaletyBrakWadyWszystkie -
~Kamil / 2023-03-02 21:33Ocena: 1.00 / 5
Wysyłałem tacie urządzenie do oddychania do naprawy. Kurier paczkę zostawia przed bramą i nie wchodzi, zamiast do drzwi podejść. Na kamerze widać od firmy co miała naprawiać gdzie zostawia. Ktoś ukradł z pod bramy paczkę. DPD nie uważa, że coś złego zrobili za nic nie oddadzą. Zwykli oszuści i krętacze. ZaletyBRAKWadyNie wykonują pracy jak powinni -
-
~Kamil / 2023-03-08 19:54Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem 05.03 202 przez Allegro 4 zamówienie 3 przez Inpost 1 przez Dpd po jednym dniu miałełem 3 zamówienia przez Inpost w domu.a Dpd napisało przesyłką odebrana od nadawcy jest 08.02.2023 3 dni nie mogą odebrać przesyłki.Lipa -
~Kamil / 2023-04-13 19:46Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy DPD chyba nie mają pojęcia o dostarczaniu przesyłek porażka czekam na przesyłkę już 2 dzień -
~Kamil / 2023-05-10 09:58Ocena: 1.00 / 5
Obsługa klienta oraz realizacja zamówień wszystkich firm kurierskich w tym kraju oprócz inpostu woła o pomstę do nieba.
Mam wrażenie że firmy kurierskie DPD DHL i inne robią łaskę że w ogóle zrealizują zamówienie i wezmą od ciebie pieniądze, co sytuacja gdzie coś muszę nadać poza inpostem paczkomatem to pojawiają sie ciągle jakieś problem.
Został skierowany do mnie odbiór paczki przez reklamacje Media Expert, na adresie został przekazany błędny kod
pocztowy, ale adres był poprawny, odbiór planowany na 09-05 nie został zrealizowany, żadnej informacji przekazanej do mnie że potrzebna jest jakakolwiek zmiana lub że odbiór paczki nie zostanie zrealizowany bo są jakieś błedy w nadaniu. Jedyna informacja jaką dostałem to że paczka zostanie odebrana 09.05.23. Po uciążliwej próbie połączenia się z konsultantem przedstawiłem sytuacje że chce zmienić kod bo został przekazany błędny, oczywiście kvwa nic się nie da zrobić nie można przecież w zleceniu w systemie poprawić na inny kod pocztowy, żenada totalna. Dostałem informacje że muszę jeszcze raz złożyć zlecenie odbioru, podziękowałem za usługi i sam zawiozłem paczkę na reklamacje.
Totalna żenada, w takiej sytuacji każda normalna firma zadzwoniłaby z informacją że coś jest nie tak i po prostu zmieni ten kod jak widać firmie DPD nie zależy na klientach, być może upadłość firmy na rzecz paczkomatów im odpowiadaZaletyŻadneWadyObsługa klienta,
Realizacja zamówienia
ogółem wszystko jest wadą tej firmy i nie dziwić się że tracą klientów -
~Kamil / 2023-06-22 23:09Ocena: 1.00 / 5
Problem z dostarczeniem paczki i komunikacją w języku polskim (Wrocław śródmieście), po zwróceniu uwagi na to że człowiek pracuje i warto jakoś poinformować o czasie dostawy a nie ja jestem napisał że odmówiono przyjęcia paczki i paczki ponownie nie dostarczono, może warto zwrócić uwagę na to czy komuś chce się pracować czy tylko miga się od obrony UA. Pan wielce obrażony, że musi pracować w polszy i nic mu się nie należy. ZaletyDłuuugo żadnej nie zauważyłemWadyProblemy z komunikacją i zrozumieniem w języku polskim, paczki nie są dostarczane, niechęć pracowników do pracy -
~Kamil / 2023-08-10 23:54Ocena: 1.00 / 5
Brak słów, kompletna porażka! Kurier w ogóle nie był w miejscowości do której miał dostarczyć paczkę w danym dniu i godzinach, pomimo, że byłem cały czas dostępny... Po telefonie stwierdził, że paczka będzie następnego dnia, nie polecam firmy DPD... ZaletyBrakWadySame wady -
~Kamil / 2023-08-25 07:14Ocena: 1.00 / 5
Dno i kupa mułu. Paczka krąży gdzieś po Polsce. 3 dni jest magazynowa. Infolinia nie działa a jak już się dodzwonisz to kłamią że na drugi dzień będzie. -
~Kamil / 2023-09-11 17:06Ocena: 1.00 / 5
DPD
Zwolnijcie tą Katarzynę
Drugi raz nie potrafi dostarczyć przesyłki
Czy jej się po schodach nie chce wejść czy co?
Jeździ w woj. Opolskim powiat NyskiZaletyBrakWadyZwolnijcie Katarzynę -
~Kamil / 2023-09-12 10:12Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma Wielki problem by sprawdzić zawartość paczki Którą musiałem odesłać -
-
~Kamil / 2023-11-10 10:39Ocena: 1.00 / 5
Firma postanowiła samodzielnie zmienić adres doręczenia paczki na punkt inny niż wskazałem o czym oczywiście nie zostałem poinformowany. Przez cały tydzień próbowałem ustalić gdzie znajduje się moja paczka… Takie zachowanie jest niedopuszczalne ZaletyBrakWadyZero informacji, samodzielna zmiana decyzji o doręczeniu -
~Kamil / 2024-05-27 14:54Ocena: 1.00 / 5
Zero kontaktu mimo podanego numeru kontaktowego. Czekasz w domu na paczkę i po paru godzinach wchodzisz w śledzenie i okazuje się, że odbiorcy nie było w domu. Potem przekierowanie, po czym w punkcie po weekendzie paczka nie spełnia wymogów. Serio to po co żabki były dostępne? To nie metrowa paczka. Ponownie brak info. Brak możliwości kontaktu, walka z botami. Psy czekają na karmę od piątku, bo komuś nie chciało się chwycic za telefon i wolą targać 13kg w te i spowrotem. Znowu czekanie. Kpina ZaletyBrakWadyNie zmieściłyby się. Komuś śpieszyło się, aby mieć wolny weekend. Łatwiej jest wozić paczkę przez cały Kraków kilka razy zamiast wykonać jeden telefon. Bałagan i kenistwo -
~Kamil / 2025-01-16 09:54Ocena: 1.00 / 5
Jeśli czytasz tą opinię potraktuj ją poważnie - prawdopodobnie też cię to czeka z paczką, której wyczekujesz.
W dniu 10.01.2025 nadano paczkę. W dniu 13.01.2025 otrzymano informację o błędnym adresie doręczenia paczki - kurier nie skontaktował się żeby porozmawiać że coś jest nie tak. Podjąłem osobiście próbę kontaktu z kurierem - nie odbierał telefonu, nie oddzwaniał. W dniu 14.01.2025 paczkę przekierowano do punktu odbioru - została pozytywnie przyjęta prośba o przekierowanie. 14.01.2025 kilka godzin później Komunikat na stronie - znów wyskoczył błędny adres doręczenia. Nikt znów nie skontaktował się, że cokolwiek jest nie tak! W dniu 15.01.2025 paczka została zwrócona do nadawcy za granicę! Podejście kurierów jak i całej firmy do klienta to totalne dno, taką sytuację mam już po raz drugi. Każda inna firma kurierska (zamawiam mnóstwo paczek) dzwoni do klienta, ustala jeśli są jakieś niedogodności. Z DPD sytuacja powtarza się po raz kolejny! Omijam usługi szerokim łukiem, niestety na moje nieszczęście nadawca oferował tylko DPD i zostałem zmuszony do kolejnego zamówienia przez DPD i... nigdy więcej. KOLEJNY RAZ IDENTYCZNA SYTUACJA. Kurier ma jeden cel - dostarczyć paczkę do klienta, ale nie w DPD - tutaj chyba mają zawody kto więcej zwrotów do nadawcy wygeneruje...
Jest nasz krajowy InPost który z całego serca polecam - jeszcze nigdy mnie nie zawiedli przy zamówionych kilkuset paczkach. Jest DHL, nawet Pocztex działa o niebo lepiej!
Ludzie to w nas klientach jest siła - zbojkotujmy tą firmę. Przestańmy korzystać z ich usług, porozmawiajmy z nadawcą o wyborze innej firmy kurierskiej, albo zamówmy w innym miejscu... Czytając opinie w internecie widać, że ta firma klientów ma za dno! -
~Kamil / 2025-02-05 18:53Ocena: 1.00 / 5
Nie mam do nich słów. Możesz z nimi gadać z 5 dni na ich głupiej infolinii, ale to nic nie da. Tam nikt nic nie może, dodzwonić się do kuriera, dodzwonić się do sortowni. Nie wiem po co ta firma istnieje. Niech ta firma w końcu przestanie istnieć bo chyba przez cenę i nieznajomość zagraniczne firmy z nimi współpracują.
strona 385 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 383
- 384
- 385
- 386
- 387
- nastepna »
