Paczka czeka już 3 dzień, aż kurier łaskawie ja odbierze. To już jest normą, że ich kurierzy omijają naszą firmę szerokim łukiem, a to nam się obrywa od klientów za nieterminowe dostarczenie przesyłki. Pani z punktu obsługi klienta nigdy nie może dodzwonić się do kuriera- jak dzwonimy zapytać dlaczego nie odebrał przesyłki. Oczekiwanie na połączenie z konsultantem strasznie długo trwa. Jakim prawem reklamują, że dostarczają przesyłkę w ciągu 24 h?
ZaletyŻadnych
WadySame wady
~Kami / 2022-08-17 09:47
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia, zero kontaktu z kurierem! Po przekierowaniu online do punktu Pickup, moja przesyłka została nagle zwrócona do nadawcy :/ omijać te firmę!
ZaletyBrak
WadyWszystko
~Kami / 2023-11-26 06:05
Ocena: 1.00 / 5
Reklamacja która została złożona e-mailem w sierpniu dalej jest nierozwiązana a mamy listopad!!! Telefony , e maile nic nie dają...
Druga sprawa jest taka że zamawiałam paczkę na SOBOTE z dopłatą oczywiście, cały dzień w domu a kuriera nie było. Śmiech na sali to DPD
ZaletyBrak
~Kamień pomorski / 2024-08-16 16:35
Ocena: 1.00 / 5
Kurier w Kamieniu Pomorskim ma gdzieś doręczenia przesyłek, przekierowuje wszystko do żabki, nie podejmuje żadnej próby doręczenia, mój adres to sklep, czynny 10-18 także ma dużo czasu, nie dzwoni nigdy, wszystkie paczki czy prywatne czy firmowe idą do żabki, czasem punkt jest przepełniony i paczka czeka w kolejce tydzień czasu. Omijać DPD
~Kamil / 2019-05-16 14:12
Ocena: 1.00 / 5
DPD to beznadziejna firma. Po pierwsze sami zmienili kod pocztowy przesyłki powodując tym samym przedłużenie czasu dostawy. Sam musiałem się fatygować aby przywrócili wcześniejszy kod pocztowy. Nasteoni obiecali dostawę na wskazany dzień. W tym dniu niespodzianka na stronie widnieje informacja, że umowili nowy termin dostawy. Tylko z kim go umówili chyba ze świętym Piotrem. Nie polecam firma to totalne dno,.robią z klienta debila, są niesłowni i nieprofesjonalni jedną wielka porażka. Dzięki tym partaczą prezent urodzinowy zamówiony duzo wcześiej zaliczył ogromną obsuwę i urodziny wyszły nieudane.
ZaletyŻadnych zalet
WadyWszystko w tej firmie jest wadą
~Kamil / 2019-06-18 15:27
Ocena: 1.00 / 5
Dostawa nawet nie dojechała do drzwi, odbiór osobisty od kuriera po 3 godzinach od planowej godziny dostawy. Nie polecam, oszuści, nic poza tym
ZaletyBrak zalet.
WadyCała ta firma to jedna wielka wada rynku firm kurierskich.
~Kamil / 2019-10-11 11:44
Ocena: 1.00 / 5
Paczka wysłana 8.10, próba doręczenia 9.10. Brak kontaktu od kuriera - może nie mają obowiązku, więc jestem w stanie zrozumieć, ale 10.10 w śledzeniu paczki pojawia się informacja, że o 17:28 wydana została do doręczenia. O godzinie 17:40 pojawiła się informacja o jej DORĘCZENIU, a paczki brak.
11.10 dzwonię do infolinii około 8-9 rano i mówią mi, że spróbują się z kurierem skontaktować, ale się nie udaje, więc mówi, że mam zadzwonić po 11 - może wtedy odbierze. Dzwonie więc po 11, odbiera ktoś inny.
Zdziwiony, że ktoś mi powiedział, że mam dzwonić później. Okazuje się, że DPD uznało, że adres mam błędny i nie ma dostarczenia. Ciekawe jak wykonali pierwszą próbę, skoro adres JEST prawidłowy.
Informacja na koniec rozmowy - doręczenie będzie dopiero w poniedziałek.
~Kamil / 2019-10-24 19:30
Ocena: 1.00 / 5
W jednym tygodniu miałem niestety 2 razy nieprzyjemność współpracy z tą firmą.
Przypadek 1-y. Zepsuty sprzęt elektroniczny na gwarancji, zgłaszam, dostaję informację że przyjedzie kurier z DPD odebrać, że zadzwoni żeby się umówić na konkretną godzinę kiedy będę w domu, ogólnie nie ma problemu. Po kilku dniach dzwonię do firmy ze nikt się ze mną nie kontaktował, dostaję informację że kurier był i ja anulowalem zlecenie. Nie dość że nie zadzwonił się umówić to nawet nie zadzwonił że jest. Jest 2-ie zlecenie dzwonię z własnej inicjatywy do DPD żeby się umówić z kurierem kiedy będę w domu. Ok 10 min na infolinii. Dostaje telefon do kuriera dzwonię i słyszę że on nie jeździ w żale w tej dzielnicy. Tyle załatwiłem.
Przypadek 2-i. Zamówiłem rzecz na adres firmy czynne 8-20. Po kilku dniach sprawdzam co z moją przesyłką. Piszę że dwie nieudane próba doręczenia - brak odbiorcy. Pierwsza o 19 co jest niemożliwe bo na pewno było otwarte. Ale oczywiście kurier żeby sobie ułatwic popatrzył sobie na drzwiach jakie są godziny otwarcia i następnego dnia wpisał że był po 20 jak już wiedział że wtedy jest nieczynne - po co się przemęczac. Dzwonię na reklamację mówię że o 19 było otwarte. Dowiaduje się że to kurier źle wpisał godzinę, był jak było zamknięte. Tylko czemu nie popatrzył na drzwiach w jakich godzinach jest otwarte. Osobnik z infolinii od razu cyniczne tonem głosu stwierdził że reklamacja nie będzie uznana.
W ogóle nie zależy im na dostarczeniu paczki. Zeto kontaktu. Zamówisz do domu napiszą że cię nie ma. Zamówisz do pracy przyjadą po 20. Jeśli w ogóle ktoś był i próbował dostarczyć.
~Kamil / 2019-12-05 20:39
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie dostarcza przesyłki pod wskazany adres tylko zostawia tam, gdzie mu wygodnie. Nigdy nie spotkałem się z taką firmą kurierską. Nie polecam i stanowczo odradzam.
~Kamil / 2020-01-22 16:05
Ocena: 1.00 / 5
Towar wysłany prawidłowo, wchodzę po kilku dniach na śledzenie przesyłki, a tam info ze błędny adres. Dzwonię na infolinię, a tam bardzo niemiła pani twierdzi, że paczki czasem wymagają potwierdzenia gdzie tydzień wcześniej na ten sam adres była dostarczona przesyłka. Totalna bzdura. Teraz wchodzę na stronę, a tam info, że to ja zmieniłem datę dostarczenia. Takie oszustwa powinny być karane. Nie będę więcej korzystał z waszych usług.
ZaletyBrak
WadyCała ta firma to jedna wielka wada. Nie skorzystam już.
~Kamil / 2020-04-11 09:11
Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem kuriera online by odebrał ode mnie paczkę. Skorzystałem z usługi zostań w domu, mija trzeci dzień i zaraz jadę do DPD w Głobinie by osobiście dostarczyć paczkę kurierowi. Tak działa według DPD "nadaj paczkę i zostań w domu"!
Trzy dni próby by się czegoś dowiedzieć, zero nic... przełączanie na infolinie po czym połączenie się automatycznie kończy.
DPD bo liczy się Twój czas... Zapłacone a teraz się bujaj z tym! To powinno być wasze hasło.
ZaletyBrak zalet
WadyNie miła obsługa, brak zabezpieczenia przed korona wirusem, kurierzy nie używają masek!
~Kamil / 2020-10-01 15:55
Ocena: 1.00 / 5
Już nigdy nie skorzystam z usług tej firmy kurierskiej.Wczoraj dostałem wiadomość że kurier przyjedzie do mnie z paczką.Czekałem na kuriera cały dzień w domu a jego nie było.Weszłem na poczte i widze że dostałem wiadomość że byłem nieobecny i dzisiaj to samo.
~Kamil / 2021-02-02 09:21
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam. Brak kontaktu z odbiorcą. Paczka odesłana do nadawcy. Wartość paczki 33 zł koszt wysyłki 23 zł. Leniwce i pasożyty. Infolinia porażka
ZaletyŻadnych zalet
WadyBrak słów
~Kamil / 2021-04-14 15:52
Ocena: 1.00 / 5
Beznadziejna firma obsługa jak za PRL brak słów należy im się zero a nie jedna gwiazdka.
~Kamil / 2021-09-07 11:01
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma. Do Ipost się nie umywają. Miałem paczkę w Grzmiacej koło Brzezin i nie została dostarczona, a mailem dostałem informację, ze rzekomo nie ma mnie w domu. A byłem cały czas. Dzwoniłem do kuriera o imieniu Zbigniew nr telefonu 506559053, który był arogancki i bezczelny. Rozłączył się przy czym powiedział, że paczki mi nie dostarczy. I tak się stało. Paczki w kolejnych dniach nie otrzymałem. Dzisiaj dostałem wiadomość, że mam paczkę sobie sam odebrać gdzies w Lucmierzu. To kpina! Żenujace jest to, że jeden kurier rządzi i robi co chce w całej firmie. Trzykrotnie dzwoniłem na infolinię ale konsultanci obiecywali dostarczenie paczki, co okazało się kłamstwem! Odradzam korzystania z DPD. Zero profesjonalizmu!
ZaletyZero zalet. Chamstwo i bezczelność
WadyChamstwo, wulgarny język, kłamstwa, arogancja
~Kamil / 2021-11-30 18:04
Ocena: 1.00 / 5
Zatrudniają Ukraińców co w dzień na budowie robią i o ile uda im się z pracy wyrwać to może wieczorem dostaniesz paczkę.
ZaletyBrak
WadyZbyt długo wymieniać
~Kamil / 2022-02-03 20:29
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nabija awizo gdy odbiorca w domu. Nie polecam
~kamil / 2022-04-11 10:56
Ocena: 1.00 / 5
Wymyslają wymiary i wagi paczek, po czym walą chore dopłaty.
wszelkie reklamacje sa odrzucane
Nie polecam wysyłac DPD , lub fotografowac każda paczke w trakcie mierzenia i ważenia.
Zaletykurier który odbiera paczki jest sympatyczny
Wadydojenie klienta i walenie w kulki
~KAMIL / 2022-04-26 09:18
Ocena: 1.00 / 5
Wieczne opuznienia. Towar wysyłany z Pruszcza Gdańskiego do Gorzowa Wlkp ginie i odnajduje się w Łodzi. Na stronie podają że jest w Gdańsku. Infolinia próbowała mi w mówić że jest w Gdańsku po chwilowej rozmowie przyznali się że nastąpiła pomyłka i towar jest w lodzi
DPD Polska obiecują dostawę 14 lipca, bierze człowiek wolne i czeka i czeka. Aż tu widzi samochód DPD Polska biegnie, nie nie mam twojej przesyłki. Widzi drugi samochód, nie mam twojej przesyłki... Po 5 godzinach info na stronie, że paczkę dostarczono do punktu DPD, a miała być już dostarczona do klienta. Ale kto to jest ten klient? Nikt... Zostaje uzgodnione z firmą, która wysłała przesyłkę, że przesyłka będzie w sobotę. Ale nie, DPD wpadło na to, że pozbędzie się jej w piątek. Dzwoni Pan kurier, że jest przesyleczka, a człowiek w pracy. To wbijamy odmowa przyjęcia. Pojawia się termin dostawy poniedziałek...mimo innych uzgodnień. Na infolinii bot Ewa, która w niczym nie pomaga. Ona nie rozumie, ona nie wie. To jest śmiech na sali ta pseudo firma.