Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~KaKa / 2022-07-15 12:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy shit ever.
    Kontakt z call center nic nie daje.
    Kurier sam sobie określa czy chce mu się wejść na piętro z paczką, czy łaskawie zadzwonić i powiedzieć "żeby sobie odebrać".
    ZaletyNie ma.
    WadyKurierzy uważają się za bogów doręczenia, zaś przełożeni nie są w stanie wyegzekwować doatarczenia paczki.
  • ~Kakaka / 2019-08-23 11:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Kurierowi paczki nie chce się wnosić a wiec z nią odjechał. Piątek, oszczędzanie na czasie :) infolinia również zostawia wiele do życzenia. Chamstwo. Najgorsza firma.
    WadyNie polecam
  • ~kaktus / 2022-04-27 14:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka jakiś dramat, zamiast do mnie trafiała do kogoś innego. po licznych telefonach do dpd powiedzieli ze został naklejony zły list przewozowy i postarają się odebrać przesyłkę. Odebrali bez kilku rzecz o wartości 800zł. Od razu zadzwoniłam na infolinię, że brakuję przedmiotów kazali złożyć protokół i reklamacje po kilku tygodniach pisania i dostarczania nowych rzeczy nie uwzględnili tej reklamacji. ale jest to ewidentnie ich wina. nie piszę odwołania ponieważ firma gdzie zamówione były rzeczy dosłała mam brakujące. na firmie dpd zawiodłam się strasznie a jeszcze gdy prosisz kuriera by był przy otwarciu przesyłki to mówi ze to nie jego interes i wszystko przez Internet trzeba załatwiać i odjeżdża.
  • ~Kaktus365 / 2023-02-03 11:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to istny zart. W ciągu jednego miesiące wszystkie paczki zamawiane zostały uszkodzone allbo przyszły bez zawartości bez żadnych informacji ze paczka nie dotrze.
    ZaletyŻadne
    WadyWszystko
  • ~Kala / 2021-01-21 21:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma z jaką się spotkałem nie polecam nawet najgorszemu wrogowi
    ZaletyBrak
    WadyKupa chamów nigdy nie kupię niczego jeżeli będzie miało być dostarczone przez tą firmę
  • ~Kalafior / 2019-03-19 13:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Jakaś masakra. Pomylili oddziały, na prośbę o numer do oddziału w Kowalach odmowa. Proponowałem, że sam podjadę odbiorę bo zależało mi bardzo na przesyłce - odpowiedź negatywna .
  • ~Kalashnikova Kateryna / 2023-06-12 11:49
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to jest najgorsze poczta w Polsce, to był ostatni raz kiedy ja Zamówiłam przez DPD. Zawsze problemy mam z DPD
  • ~Kaliber / 2020-07-24 18:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Kiedyś szanowałem i lubiłem firmę DPD, ale teraz DPD postanowiło pójść w model biznesowy pt "traktuje swoich klientów jak frajerów". Poniżej kilka dowodów:
    1) Mechanizm przekazywania paczki na podstawie nr paczki i kodu sms nie działa - nie otrzymuje smsa :)
    2) Firma DPD nie zna numerów kontaktowych do swoich kurierów - zarówno ten ze strony odczytywany z bazy danych, jak i drugi, podany mi przez infolinię - NIE KIERUJE DO WŁAŚCIWEGO KURIERA :)
    3) Kurierzy DPD (podobnie jak dziadowski UPS) nie próbują nawiązać kontaktu telefonicznego - zamiast tego łatwiej wpisać "odbiorca nieobecny", mimo, iż kurier pojawia z paczką 4-5h niż w podanym terminie na stronie

    Jednym słowem, omijać z daleka!
    Zaletybrak
  • ~kalijesc / 2021-01-24 09:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Opcja przekierowania paczki na inny adres albo do punktu odbioru to kpina, 9/10 razy na stronie mimo wprowadzenia danych i otrzymania potwierdzenia, paczka i tak dostarczana pod pierwotny adres. Zmiana terminu dostawy również, paczka doręczona bądź wie kiedy, zupełnie inny termin, nawet dzień, niż wybrany, totalna olewka. Zmieniałam termin dostawy z 24.12 (kiedy i tak nie zostałaby dostarczona, bo było już po godzinach pracy kuriera, wiec info na śledzeniu "paczka zostanie dziś doręczona" to totalna bzdura), na 4.01 godz. 10-14. Doręczona 5.01 po godz. 16... Po co udostępniać opcję zmiany terminu i adres na stronie, skoro wszyscy mają to całkowicie w 4 literach.
    Zaletybrak
    Wadynieterminowość, niedziałająca opcja zmiany adresu lub terminu dostawy
  • ~Kalina / 2020-03-05 23:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Złodzieje. Paczka została przepakowana. Część zawartości paczki została ukradziona. Paczka nie została dostarczona do rąk własnych. Kurier znów zostawił u sąsiada i nawet nie raczył wysłać sms-a z informacją, gdzie ją zostawia....
  • ~KAlina / 2020-10-30 13:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Tak wyglądał spacer mojej przesyłki z roślinami po Polsce
    Data Godzina Opis Oddział
    2020-10-30 10:44:30 Przesyłka doręczona
    Odbiorca: XXXXX SZZ
    2020-10-30 10:37:49 Przesyłka niedoręczona - odmowa SZZ
    2020-10-30 09:18:57 Powiadomienie mail WA1
    2020-10-30 09:03:19 Wydanie przesyłki do doręczenia SZZ
    2020-10-30 03:13:25 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD SZZ
    2020-10-29 05:45:30 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD NCS

    2020-10-28 09:00:25 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD OPO
    2020-10-28 00:08:21 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD OPO
    2020-10-27 05:56:35 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD NCS
    2020-10-27 05:55:41 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD NCS
    2020-10-26 14:33:11 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD SZZ
    2020-10-26 06:14:00 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD SZZ
    2020-10-24 05:51:28 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD NCS
    2020-10-24 05:51:26 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD NCS
    2020-10-23 05:52:43 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD OPO
    2020-10-22 23:03:52 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD MC
    2020-10-22 14:43:58 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD SDE
    2020-10-22 13:46:01 Przesyłka odebrana przez Kuriera SDE
  • ~Kam / 2020-06-24 18:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalna porażka, smsy przychodzą 3 dzień z rzędu o próbie dostarczenia paczki a nikt nie przyjeżdża. Po kontakcie telefonicznym pani z DPD powiedziała, że paczka będzie kolejnego dnia i dalej nic.
    WadyWszystko
  • ~Kam / 2023-01-02 12:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierską jaką znam..raz, przy trzech przesyłkach do mnie, dwie wydali do doręczenia, a trzeciej nie..i następnego dnia odesłali ja z powrotem z dopiskiem "nieskuteczne doręczenie".. teraz czekam na przesyłkę, która miała być u mnie w piątek..od piątku leży na magazynie w KT i do tej pory nie wydali jej do doręczenia..na infolinii BOT, który mówi to co juz wiem..Jaki jest interes firmy, żeby działać jako swoją niekorzyść? Bo ta firma ewidentnie tak działa.
    ZaletyBrak
    WadyTa firma jest jedną wielką pomyłką
  • ~Kama / 2019-10-09 15:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Oddział od 3 dni ustala gdzie jest moja paczka. Na infolinii każdy mówi co innego, ale zgodnie twierdzą, że paczka od 3 dni powinna być w punkcie odbioru, gdzie niestety jej nie ma. Szybka zmiana adresu doręczenie spowodowała chyba zbyt dużo zamieszania i paczka zaginęła.
  • ~Kama / 2021-01-12 22:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka przybyła zniszczona, a w niej zniszczony sprzęt elektroniczny. Reklamacja jest skandaliczna, cały dzień byłam.w domu, żeby wieczorem otrzymać maila, że nie było mnie w domu.
    ZaletyPóki co brak
  • ~Kama / 2021-01-28 12:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem bardzo niezadowolona, zamówiłam kuriera aby odebrał paczkę ode mnie z domu, dwa dni z rzędu dostawałam informacje ze kurier mnie nie zastał i przyjedzie następnego dnia co nigdy się nie wydarzyło. Nie dostałam żadnego telefonu, SMSa, nie słyszałam tez dzwonka do drzwi a cały czas byłam w domu. Po 3 dniach zrezygnowałam z usług i wybrałam inna firmę tam wszystko poszło szybko i sprawnie.
    WadyLekceważące podejście do klienta
  • ~Kama / 2022-02-17 09:55
    Ocena: 1.00 / 5
    To najgorsza firma kurierska z jaką miałam styczność, zmieniłam online datę dostarczenia paczki, oczywiście paczka i tak została wydana do doręczenia, dnia w którym pierwotnie miała przyjść. Zadzwoniłam do kurier, który zgodził się dostarczyć ją następnego dnia. Po czym dostaję emial, że paczka została dostarczona. KURIER ZOSTAWIŁ JĄ POD DRZWI. Jak się z nim skontaktowałam dowodziłam się, że przecież to karma dla psa to on nie widzi problemu,że rzucił paczkę pod drzwi.
    ZaletyŻaden
    WadyKurier, wydawane dyspozycji online przez stronę są ignorowane
  • ~kama / 2023-11-18 13:28
    Ocena: 1.00 / 5
    czytam opinie i całkowicie się zgadzam. Najgorsza firma kurierska na polskim rynku. powinni dodać zakładkę w opcji dostawy " jeśli kurier będzie miał ochotę to dostarczy" w standardzie jest adresat nieobecny. Makabra nie wiem jak oni jeszcze funkcjonują.
    Zaletybrak
    Wadybrakłoby miejsca na spisanie
  • ~Kamakom / 2022-06-14 16:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam nie chce im się wchodzić i piszą że nie zastali nikogo. Następnego dnia że auto się popsuło. 3 dni i trzeba samemu jechać. Gdzieś na zadupie. Nie polecam ostatni raz kupuje przez tą firmę. Numer do kuriera jest wyłączony.
    ZaletyBrak
    WadyWszystkie
  • ~kamczixon / 2021-11-25 10:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier miał problem z zostawieniem paczki bo nie miał jak wydac. Więc dlaczego kurierzy nie sa przygotowani na wydanie reszty?

    Nie polecam kuriera na terenie sobótki.
    Przykro ze zmienił sie na tej trasie kurier. Tamten był o wiele lepszy i milszy.
Dodaj własną opinię »