ZaletyBrak
strona 382 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 380
- 381
- 382
- 383
- 384
- nastepna »
-
~Kacper / 2021-12-20 12:24Ocena: 1.00 / 5
U mnie kurier był z paczka i nie miałem kasy przy sb nic nie poinformował że będzie i powiedział że przyjedzie na drugi dzień i czekam na niego od 08 grudnia na paczkę i go nie ma ???????? -
-
~Kacper / 2021-12-24 11:45Ocena: 1.00 / 5
Kurier DPD na Czechowice-Dziedzice to prostak i cham. Nie raczy nawet podjechać pod adres tylko od razu wrzuca do systemu że przesyłka nie doręczona z powodu nieobecności odbiorcy! ZaletyŻadnychWadyBrak doręczeń, nie odbiera telefonu, ma wyjeba... e -
~Kacper / 2023-06-09 10:22Ocena: 1.00 / 5
Wybrany przedział godzinowy nie jest w żadnym stopniu respektowany!!! To po co w ogóle na stronie jest opcja wyboru godziny? Doręczenie miało być 9-11, a kurier twierdzi że nic o tym nie wie i będzie o 14. Skandal!!! ludzie też pracują a nie siedzą cały dzień w domu!!! Zdecydowanie nie polecam DPD -
~Kacper / 2023-09-18 14:22Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam kurier przyjeżdża kiedy chce w formularzu jest napisana dana godzina na czas doręczenia paczki między 15 a 16:30 przyjechał o 9 rano. 1/10 -
~Kacpixpompa / 2022-07-19 20:09Ocena: 1.00 / 5
Po co dostaje maila i powiadomienia, że dziś będzie przesyła, która wyruszyła do mnie w droge jak jest na kolejny dzień?????? ZaletyKurier otworzył mi piwoWadyFałszywe informacje -
~Kaczka dzikuska / 2023-06-20 23:16Ocena: 1.00 / 5
Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Paczki idą bardzo długo. Z kurierem, mimo że podany jest jego telefon, nie da się skontaktować-nie odbiera i nie odpisuje na SMS. Ma klienta głęboko gdzieś. ZaletyBrakWadyPrzesyłki idą bardzo długo.
Kurierzy są chamscy i mają lekceważący stosunek do klienta -
~Kaczusia / 2020-01-09 15:24Ocena: 1.00 / 5
od 17. 12 paczka rękach KTW DPD. Codziennie zmiana statusu z, błąd w sortowaniu" na, przekazano do magazynowania" liczne telefony do konsultantów kończyły się tylko na umówieniu terminu dostawy w dniu kolejnym, co kończyło się kolejnym błędem w sortowaniu. Na początku stycznia pojawiło się w końcu, paczka w doręczeniu", ale kurier w dalszym ciągu tej przesyłki nie miał. Dziś po 23 dniach dostarczył ją sąsiadowi, bo do mnie bał się zapukać. Najgorsza firma kurierska, a przerabiałam już nawet zagubienie przesyłki u konkurencji ZaletybrakWadytragiczna obsługa klienta -
~Kaczy / 2021-03-10 11:33Ocena: 1.00 / 5
Dziadostwo na MAXXXA !!! Nie polecam wysyłanie czegokolwiek tym pośrednikiem ZaletyZero zaletWadyKurierzy oszuści -
-
~Kaha / 2021-08-09 00:28Ocena: 1.00 / 5
Nie ma normalnego kontaktu ani z kurierem ani z firmą, nr tel - infolinia to rozmowa z botem,a drugi podany nr nie istnieje,kurier ma te świadomość i dlatego nic nie robi sobie z klienta, nie ma możliwości złożenia na niego skargi więc z tego korzysta i nie dostarcza przesyłki do adresata tylko do punktu odbioru,w sms informującym, że muszę z punktu odebrać paczkę nie ma,tak jak kiedyś,numeru do kuriera więc może on sobie robić co mu się podoba i tak też czyni NIGDY NIKOMU NIE POLECĘ i dziwię się ze firma tez ma to w nosie,bo zmieniła formę kontaktu na bota,chyba za dużo było skarg na kurierów,teraz mają spokój, ZENADA I WSTYD ZaletyBrak zaletWadyKurier nie dostarcza przesyłki pod wskazany adres tylko do punktu odbioru , nawet nie podejmuje próby doręczenie tylko przychodzi sms,że adresata nie ma w domu co jest nieprawdą -
~Kaj / 2022-08-01 18:54Ocena: 1.00 / 5
Zamówiony towar w środę od tygodnia krąży po punktach DPD i jeszcze do mnie nie dotarł ???? Postawione skrzynki odbioru nie działają i nie można ich otworzyć a kurierzy robią łaskę, że dostarczają towar ???? To jest firma spedycyjna? Żart jakiś!!!! ZaletyBrakWadySame wady -
~Kaja / 2021-05-18 10:14Ocena: 1.00 / 5
Totalna żenada ! Dostałam maila z informacją, że paczka została doręczona pod wskazany adres. Dzwoniąc do pana kuriera z zapytaniem gdzie dostarczył paczkę ponieważ jestem w domu i nie dostałam żadnej przesyłki ani nie widzę jej pod moimi drzwiami pan kurier się zaśmiał i stwierdził, że pewnie ktoś ją ukradł. Paczka została umieszczona u sąsiadów z czystego lenistwa pana kuriera któremu nie chciało się przyjść pod inne drzwi ani zadzwonić, że właśnie tam ją zostawił ;)
Nie polecam całym sercem ????ZaletyNie ma !WadyKurierzy pracujący za karę! -
~Kaja / 2022-04-15 14:07Ocena: 1.00 / 5
Masakra, nigdy więcej je skorzystam z usług tej firmy. Zależało na szybkiej dostawie, zawsze szło sprawnie, a jak teraz czas był najważniejszy to paczka zaginęła, i zostanie dostarczona po tygodniu. Nie polecam. -
~Kaja / 2022-11-26 15:09Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłam opony kłamią ,że mi dostarczono.Byłam w domu dwa dni czekałam a obsługa klienta twierdzi ,że przesyłka została dostarczona.Pytałam wszystkich sąsiadów. Nikt tego dnia nie widział nikogo.Szkoda,że nie wiedziałam jaką firmą dowiezie mi moje opony. ZaletyBrakWadyFirma ma ludzi ..... -
~Kaja / 2023-10-24 14:01Ocena: 1.00 / 5
Paczka leżała w magazynie DPD od piątku , dopiero po mojej interwencji telefonicznej raczyli ja dowiez do klienta.Nie polecam tej firmy kurierskiej . ZaletyMiły kurierWadyOpieszałość -
~kaja36 / 2019-04-09 19:24Ocena: 1.00 / 5
Wyjątkowo niesympatyczny kurier z terenu Kostrzyna nad Odrą. Przy pierwszej próbie dostarczenia paczki nie byłam w stanie jej odebrać ,a kurier z DPD po prostu odesłał paczkę z powrotem. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam.Porażka Zaletybrak -
~Kajaka / 2023-07-20 21:19Ocena: 1.00 / 5
DPD Sieraków Wlkp. (Poznań) tragedia. Pan Dominik nieuprzejmy, chamski. Pomimo skarg nadal tam pracuje. A na infolini DpD to już wogole tragedia tak samo chamscy i wredni. ZaletyŻadneWadyWiele -
-
~Kajetan / 2022-09-12 17:44Ocena: 1.00 / 5
Klasyka, teściowa w domu z dzieckiem a cięć z DPD wystawił awizo, reklamacja-szkoda gadać, cięć na GPS był pod klatką i sprawa wg nich załatwione... Dramat, nigdy więcej -
~Kajta / 2022-05-11 10:49Ocena: 1.00 / 5
Jeden kurier z dpd bez problemu umiał dostarczyć paczke pod wskazany adres natomiast inny kurier uznał że nie może po ok 2 tygodniach dałam mu znać że mogę paczki odebrać to powiedział że już wróciły do nadawcy bo on wiecznie nie będzie czekać aż mu dam znać -
~Kajta / 2023-03-18 10:54Ocena: 1.00 / 5
Kurier DPD rejon Wodzisław-Turza bardzo nie miły,już po raz kolejny nie potrafił się dostosować do prośby i sam podjął decyzję o oddaniu paczki na magazyn!!!! Wcześniej miałam odebrać paczke od kuzyna ale oczywiście uznał że musi ją osobiście dać kuzynowi,a moją chciał dać sąsiadowi nie wiedząc jaki mam z danym sąsiadem kontakt!!!! Bardzo nie miły i wredny…. I zanim cokolwiek mu zdażyłam wyjaśnić to chamsko powiedział bym zamawiała na paczkomat(pomimo iż to nie ja zamawiałam) i bezczelnie się rozłączył. ZaletyBrakWadyWredny,chamski,arogancki -
~kaka / 2021-01-20 19:30Ocena: 1.00 / 5
Chamscy i aroganncy kurierzy. Podobnie pracownicy na infolinii. Sprawiają wrażenie jakby pracowali za karę, a ich zadaniem jest ,,robić pod górkę" klientom.
Jak mam zamówić coś przez dpd to przeważnie rezygnuję.
strona 382 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 380
- 381
- 382
- 383
- 384
- nastepna »
