strona 381 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 379
- 380
- 381
- 382
- 383
- nastepna »
-
~K. / 2019-10-10 09:11Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam firmy kurierskiej DPD. Kurier bardzo niemiły. Byl dostarczyć mi paczkę ale niestety mnie nie bylo, byłam u lekarza z powodu choroby. Zadzwonił do mnie co z paczka i mówię ze jestem u lekarza w tej chwili, on powiedział ze złością z takimi nerwami, ze trudno nic nie poradzi i ze on musial czekać, ja zapytałam czy paczka będzie mogła być dostarczona jutro to sie po prostu rozlaczyl, zachował się po chamsku. A gdy ja pierwsza dzwonilam do niego to nie odbierał a chcialam go poinformować właśnie ze mnie nie ma. -
-
~K. / 2021-01-13 19:02Ocena: 1.00 / 5
Paczka nie dostarczona, żadnej informacji, smsa. Kurier telefonu odebrać nie zamierza. Może niech sobie biorą mniej paczek, to się wyrobią do 19:00. Najgorzej, kiedy zależy odbiorcy na czasie. Albo niech sobie przesortują kurierów razwm z paczkami. -
~K. / 2022-04-12 21:47Ocena: 1.00 / 5
Kolejny raz jestem zażenowana jakością świadczonych usług, paczki wysyłane za granicę wielokrotnie są odsyłane do nadawcy z powodu rzekomo błędnego adresu (nieprawda) albo braku kontaktu z odbiorcą (nieprawda). Na infolinii nikt nic nie wie, ciągłe przekierowania, na maile odpowiedzi rzadko lub wcale. TRAGEDIA!!!!!!!!!! Rozumiem niskie ceny, ale z taką jakością usług i obsługi klienta nawet na cenach dumpingowych daleko nie zajedziecie. Porażka, już nigdy przenigdy więcej. Szkoda nerwów. ZaletyZeroWadyNiedostarczanie paczek, tragiczna obsługa klienta, doliczanie dodatkowych opłat na fakturze -
~K.K / 2023-06-23 17:01Ocena: 1.00 / 5
Zamówiona przesyłka wędrowała po kraju od woj mazowieckiego po małopolskę aż po wykonaniu kilkudziesieciu telefonów po tygodniu wędrówki dotarła do mnie . Arogancja obsługi na wysokim poziomie . ZaletyBrakWadybezczelni pracownicy , BOT który nic nie potrafi . -
~K.N / 2022-10-19 14:47Ocena: 1.00 / 5
Paczka nadana 12.10. Do wczoraj była w magazynie w komornikach. Po moim telefonie pani zapewniła mnie że paczka zostanie dostarczona następnego dnia tj dziś. Wczoraj dostałam maila że paczka została dostarczona o godzinie 18 ( byłam wtedy w domu) oczywiście żadnej paczki nie dostałam, żadnego SMS czy telefonu gdzie jest moja paczka. Dzisiaj zadzwoniłam na infolinię. Oczywiście nie mogli skontaktować się z kurierem. Powiedzieli że dzisiaj oddzwonią. To jest najgorsza firma jaka można sobie wyobrazić. Brak jakiejkolwiek kompetencji. Poprostu porażka.
Kurier z rejonu Poznań ŁazarzZaletyBrakWadyBrak kontaktu ze strony kuriera, kurier zostawia paczki niewiadomo gdzie bez poinformowania -
~K.z / 2023-08-30 08:14Ocena: 1.00 / 5
Jednym słowem katastrofa termin dostarczenia piątek 25.08 dziś środa 30.08 paczki brak ???? ZaletyZaletą bedzie nie korzystanie z dpdWadyWszystko brak kontaktu i przesyłki -
~K2 / 2020-04-22 16:16Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza forma kurierska. Podobno dostarczyli paczkę, lecz nie było kontaktu od kuriera, a paczka nie znalazła się pod moim adresem. Reklamacji oczywiście nie przyjęli. Nie polecam ZaletyBrak -
~K7 / 2019-12-05 18:19Ocena: 1.00 / 5
Paranoja! Z Białegostoku do Krakowa w kilka godzin. W oddziale krakowskim zapaść. Szumna reklama:"Możesz płacić kartą!!!". Przyjeżdża kurierek z zepsutym terminalem, sugeruje moją wycieczkę do bankomatu (!!!), po wyjściu arbitralnie wpisuje "uzgodniony termin doręczenia" za 5 dni (niczego nie uzgadniał); po interwencji ma przyjechać następnego dnia, nie przyjeżdża; po interwencji nadawcy ma przyjechać następnego dnia, nie przyjeżdża; mija trzeci dzień, przesyłka leży w oddziale; na stronie lokalizacji: "uzgodniony późniejszy termin doręczenia". Nikt niczego ze mną nie uzgadniał. Paranoja!
Uściślijmy - "1" to bardzo źle. Zera brak... -
-
~K77 / 2019-01-18 14:30Ocena: 1.00 / 5
Czuję sie oszukany przez firmęDPD. Przesyłka wysłana i od kilku dłuższego czasu leżakuje w oddziale.Pomimo licznych interwencji w infolinii nikt nikt nie jest w stanie odpowiedzieć czy i wogóle kiedykolwiek zostanie dostarczona.Po co istnieje ta infolinia ? Na stronie lokalizacji bzdury o błędnym adresie,który po weryfikacji jest prawidłowy.Umówiono inny termin doręczenia? kto i z kim? Chyba kurier z magazynierem ! Po prostu kurierowi raczej nie chce się jeździć w pewne miejscowości i tyle.Żenada .Nigdy już nie skorzystam z usług tej psedo firmy a w rzeczywistości oszustów i naciągaczy -
~Ka Er / 2021-04-13 00:08Ocena: 1.00 / 5
Bardzo nie polecam kuriera macieja z elbląskiego odziału DPD który nawet nie zasługuję na napisanie imienia z dużej litery który miał dostarczyć paczkę prezent urodzinowy moim rodzicom a niestety dostarczył przykre doswiadczenie, brak wiary dobrych, miłych i uczciwych kurierów i krzyk a paczki jak nie było tak nie ma!!!
Zero profesjonalizmu !Zaletybrak !Wadyza mało miejsca aby wszystko wypisać -
~Kaaa / 2020-08-17 19:20Ocena: 1.00 / 5
Totalne dno. Radzę trzymac się z daleka od tej pseudofirmy. Niedość, ze przetrzymywali paczke ponad tydzien, to wrocila ona do nadawcy i kazali sobie jeszcze raz płacić za ponowne wyslanie???? Dno totalne -
~Kaaaar / 2020-06-18 13:02Ocena: 1.00 / 5
To są jakieś żarty. Kurier z Bydgoszczy robił sobie ze mnie jaja. W opisie przesyłki było napisane, że zostanie ona dostarczona między 11:40 a 13:40. Dzwonię o 15 mówi, że jest kilka bloków dalej i będzie niedługo... Mija godzina. Dzwonię ponownie kiedy będzie na ulicy podanej przeze mnie on mówi, że 5 minut... Mija kolejne 40 minut. Dzwonię za ile będzie na danej ulicy a on mówi, że już tam był. Twierdził, że nie było dla mnie paczki. Potem coś sprawdzal nadal nie było tej paczki. Na samym końcu ja znalazł i jeszcze zwracał mi uwagę bym grzeczniej mówiła. Nie polecam tej firmy! Dpd zatrudnia samych upośledzonych ludzi... Przyszedł pan z brudnymi rękoma twarzą paczka była w opłakanym stanie. ZaletyŻadne.WadyOpisane wyżej. -
~Kaara / 2020-05-25 19:24Ocena: 1.00 / 5
Kurier DPD z oddziału w Zielonej Górze nie przyjeżdża po odbiór paczek i ich nie dostarcza, dodzwonić się do oddziału graniczy z cudem. Dzwoniąc na infolinie słyszymy za każdym razem że ktoś kompetentny oddzwoni i cisza a abonament za który trzeba płacić marnuje się... -
~Kaarola / 2023-12-01 15:19Ocena: 1.00 / 5
Najgorszy kurier Damian okręg Miłosław Nie odbiera telefonu, nie odp na wiadomość! Będąc w domu oczekując na ważną przesyłkę o godzinie 14 dostaję wiadomość że przesyłka nie doręczona z powodu braku adresata!!!! Noszzzz ku....!!! ZaletyBrak zalet -
~Kabaret / 2019-04-16 15:01Ocena: 1.00 / 5
Witam nie polecam nikomu tej kurierki dziadostwo w najlepszym tego wykonaniu 6 dzień przesyłka krąży lub leży na magazynie i nikt nie wie dlaczego.brak konkretnej odpowiedzi żenada nigdy więcej DPD pzfr -
~Kac / 2021-10-05 13:20Ocena: 1.00 / 5
Paczka zagubiona, brak kontaktu w tej sprawie. Jako odbiorca pierwszy raz spotykam się z takim podejściem firmy, która była jedną z ulubionych. Nikt nic nie wie Zaletyw tym wypadku żadnychWadybrak kontaktu oraz podejścia w indywidualnej kwestii -
-
~Kacper / 2019-09-24 16:02Ocena: 1.00 / 5
Paczka z jakiegoś powodu po nadaniu była otworzona przez kuriera czego nie rozumiem, ponadto jestem pod wrażeniem siły i werwy kurierów skoro pomimo zabezpieczeń styropianem, kartonami i folią byli w stanie pogiąć aluminiowe części i połamać większość plastików. Nie polecam i zdecydowanie odradzam ZaletyBrakWadyJak w opini -
~Kacper / 2019-10-31 11:13Ocena: 1.00 / 5
Kurier zadzwonił do mnie na telefon ponieważ na chwilę wyszedłem z domu nie zdążyłem odebrać ale odrazu oddzwoniłem a ten nie odbierał przez kolejne 5 min specjalnie! i gdy oddzwonił po 10 minutach powiedział że już nie dostarczy przesyłki, Bo jest za daleko -
~Kacper / 2020-06-19 11:01Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem, drążek stacjonarny. Czekałem prawie 3 tygodnie, aby dowiedzieć się iż zgubili moją paczkę, a ja aby dostać zwrot muszę, napisać reklamację, którą rozpatrzą. Czekam na to rozpatrzenie już 2 tygodnie ponad i dalej nic, a przesyłka była warta 500 złotych, obecnie zostałem bez niczego. Jedna gwiazdka to za dużo, nigdy więcej nie skorzystam z ich usług skoro tak dużą paczkę potrafili zgubić. ZaletyzeroWadygubienie paczek,
tragiczna obsługa klienta -
~Kacper / 2021-08-01 09:52Ocena: 1.00 / 5
Zatrudnijcie kompetentnych kurierów,czekam na przesyłkę kolejny tydzień,ponieważ kurier nie dostarczył jej do mnie twierdząc,że podano zły adres(pytam się dlaczego do mnie nie zadzwonił ? Tak ciężko jest wybrać numer?) Na adres który podałem,inni kurierzy bez problemu trafili. Nigdy więcej DPD!!!
strona 381 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 379
- 380
- 381
- 382
- 383
- nastepna »
