Zaletybrak
strona 380 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 378
- 379
- 380
- 381
- 382
- nastepna »
-
~Justyna / 2024-12-12 10:11Ocena: 1.00 / 5
DPD to masakra. Kurier niekompetentny, jak i Żabka, do której dostarczona została paczka. Paczka dostarczona wczoraj o 9.00 rano. O 18.09 tego samego dnia, czyli po 9 godzinach, zgłosiłam się po odbiór. Paczki nie było. Ale status w apce, że wyruszyła do nadawcy o 18.38 przy czym paczka miala być w punkcie do dzisiaj. Dziś rano dostałam jeszcze maila i smsa, że paczka czeka. Kuriozum! Na infolinii upierdliwy bot - czy komukolwiek kiedykolwiek bot pomogl? to jest jakiś dramat. W końcu udało połaczyć sie z konsultantem, który ustalił, że kurier nie sprawdził co zabiera i paczkę zabrał. A jako, że zabrał i list przewozowy został nadany to paczka musi wrócić do nadawcy. Jedyne co mogę zrobić to skontaktować sie z nadawca, a ten może złożyć reklamację. Odradzam korzystanie z usług dpd, jeśli chcecie mieć pewność, że paczka do Was dotrze. Nie stracicie nerwów i czasu. To był mój ostatni raz. Unikać jak ognia! -
-
~justyna / 2025-02-17 18:55Ocena: 1.00 / 5
kurierzy doręczają przesyłki jak chcą, i raczej nie pod wskazany adres!!! nie polecam, sposób komunikacji z centralą żenada. i wyzywają klientów ZaletybrakWadysame, poziom pracy kurierów -
~JUSTYNA / 2025-08-21 18:51Ocena: 1.00 / 5
Brak kontaktu z kurierem.
Brak chęci dostarczenia paczki.
Kurier gbur i cham.
DPD nie poczuwa się do odpowiedzialności ma klienta gdzieś.NIE POLECAM USŁUG TEJ FIRMYZalety BrakWadySame wady.Brak szacunku do klienta.Wykonanie zwykłej usługi przerasta ich możliwości -
~Justyna / 2026-06-26 20:43Ocena: 1.00 / 5
brak dostarczenia przesyłki, cały dzień czekałam na przesyłkę , po czym wieczorem okazało się, ze kurier odesłał paczkę , Wadykurier -
~Juz nigdy więcej / 2021-01-18 15:22Ocena: 1.00 / 5
Kolejny raz niezrealizowana pilna dostawa do klienta, przez opóźnienia w dostarczeniu paczki! Czas dostarczenia paczki jako 3 dni robocze w tych czasach to żenada i absurd. Już nigdy więcej nie skorzystam z usług tej nierzetelnej firmy, mam już dość nerwów i tłumaczenia się klientowi. Dodatkowo Pani na infolinii nawet, palcem nie kiwnie żeby pomóc. ZaletybrakWadyopóźnienia w przesyłkach
Przesyłka 3 dni krąży w granicach jednego miasta
brak jakiejkolwiek pomocy na infolinii -
~Już były klient / 2026-02-27 09:18Ocena: 1.00 / 5
Przez 10 lat wysyłałem i odbierałem setki, czy nawet tysiące przesyłek różnymi firmami kurierskimi. Problemy? Oczywiście, zdarzały się. Ale sporadycznie.
Ostatnie pół roku z DPD to zupełnie inna historia.
Około 80% przesyłek kończy się problemem – NIE DOCIERAJĄ, opóźnienie, uszkodzenie albo inne komplikacje. Za każdym razem ten sam scenariusz: brak kontaktu ze strony kuriera, brak telefonu przed dostawą, brak odbierania połączeń.
A potem dwa tygodnie wyjaśniania.
Nie wiem, czy to specyfika Krakowa i okolic, ale skala problemów jest nieporównywalna z moimi wcześniejszymi doświadczeniami. W ciągu kilku miesięcy pojawiło się więcej trudności niż przez 10 lat współpracy z innymi firmami razem wziętymi.
Czas, nerwy, pieniądze – wszystko przepalane na reklamacje.
Dziś po prostu unikam tej firmy.
PS. Dla uczciwości – z paletami do tej pory nie miałem problemów.Zaletyczasem paczka dociera, palety docierają bez większych problemówWadyczas, kontakt, systemy, wiarygodność -
~Jw / 2022-05-16 22:57Ocena: 1.00 / 5
Kurier dpd z Rumi zostawia paczki w ogródkach przy bloku do którego dostęp mają zarówno mieszkańcy bloku jak i osoby postronne z ulicy! Oczywiście nie raczy poinformować o tym fakcie odbiorcy- który nawet nie wie ze jego paczka stoi kilka godzin/dni „pod chmurką”- oczywiście dopóki ktoś z przechodniów jej nie „przygarnie”. Kurier Adam- porażka!! Złożona skarga do DPD ZaletyBrakWadyNajbardziej dziadowska firma kurierska ! -
~Jw / 2022-05-16 22:58Ocena: 1.00 / 5
Kurier dpd z Rumi zostawia paczki w ogródkach przy bloku do którego dostęp mają zarówno mieszkańcy bloku jak i osoby postronne z ulicy! Oczywiście nie raczy poinformować o tym fakcie odbiorcy- który nawet nie wie ze jego paczka stoi kilka godzin/dni „pod chmurką”- oczywiście dopóki ktoś z przechodniów jej nie „przygarnie”. Kurier Adam- porażka!! Złożona skarga do DPD ZaletyBrakWadyNajbardziej dziadowska firma kurierska ! -
-
~Jw / 2022-09-26 13:03Ocena: 1.00 / 5
Kurierowi nie chciało się podjechać pod adres wiec przekierowano moja paczkę do pkt. Super firma normalnie, jak możecie to zdecydowanie polecam inposta niż kuriera -
~K / 2020-10-16 13:16Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłam paczkę z jednej ze stron i miała zostać dostarczona po dwóch dniach. Kurier dzwoni, że jest pod drzwiami i mówię, że jestem w pracy i będe po południu w domu i że wtedy można dostarczyć. Przez telefon mówi OK OK, po czym w systemie po jakims czasie status paczki wskazywał na to, że paczka jest w oddziale DPD. Myślałam, że na drugi dzień dostanę paczkę (w pt), jednak nikt się nie odezwał (a byłam cały dzień w domu). Potem weekend i poniedziałek - dzwonię do kuriera, że prosze dostarczyć paczkę ok 16:30, mówi spoko. Potem telefon koło 14, ze jest pod drzwiami, mówię że umawialismy się na 16:30, a on że okej to będe o tej godzinie. Pędzę z pracy do domu, bo kuier ma się poajawić, rzucam wszystkie plany na bok i czekam 2 godziny i nic! Kuriera nie ma. Następnie paczka została przekazana do obdioru w oddziale DPD, że mam sobie ją osobiscie odebrać z komentarzem, że nie zastali nikogo w domu. Faktycznie pojechalam, jednak paczka była w opłakanym stanie, jakby nią rzucali po aucie wiele razy.. po prostu tragedia...nie mówiąc o tym co było w środku... ale stwierdziłam, że nie będę sie bawić w reklamacje, bo nie chce miec już żadnej styczności z tą firmą...a to jest tylko kwestia dogadania się i bycia sumiennym, a oni tego nie potrafią w ogóle.
W 100 % odradzam tą firmę..ZaletybrakWadybrak poszanowania czasu klienta
niszczenie paczki
czas dostawy kilka razy dłuższy niż powinien być -
~K / 2020-12-10 14:36Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłam drapak dla kota, paczka była bardzo ciężka. Ze względu na to, że jestem w ciąży i nie mogę dźwigać zamówiłam kuriera, a nie skorzystałam np. z InPost. Kurier zadzwonił i kazał mi zejść pod blok by paczkę odebrać. Na moja prosbe czy mógłby mi chociaż wnieść ją do windy odpowiedział, że mają zakaz wchodzenia do klatek i zostawił na ochronie - cytuję „może poprosić pani sąsiada, żeby Pani wniósł”. Po dodzwonieniu się na infolinie usłyszałam, że kurier może odmówić wniesienia paczki, gdy boi się o swoje zdrowie. Kpina po prostu. Nigdy nie spotkałam się z tak nieludzkim podejściem. Podjeżdżają samochodem praktycznie pod sama klatkę, na prawdę to taki problem wyjąc paczkę z samochodu i wsadzić do windy skoro faktycznie boi się o swoje zdrowie? Brak słów. Dodam, że wcześniej gdy paczki były małe bez problemu były wnoszone pod same drzwi. Po prostu nie chciało im się dźwigać i mieli to gdzieś w jakim stanie ja jestem i jak sobie później z odebraniem z ochrony z ta przesyłka poradzę. Ostani raz skorzystałam z ich usług. -
~K / 2021-09-07 17:35Ocena: 1.00 / 5
Kierowca bardzo nie punktualny .Na zadane pytamia odpowiada kiedy będę to bedę ..Na prośbę wniesienia paczki dostalam odpowiedz wnies sobie sama . -
~K / 2021-10-13 08:35Ocena: 1.00 / 5
DOstałam etykietę zwrotną od firmy, nie byłam w stanie nadać na niej paczki w automacie paczkowym DPD. Na etykiecie 3 różne kody, żaden nie działał. Na stronie internetowej brak chatu, jedynie odsyłają na infolinię. Jest adres mailowy ale nie polecam pisać, bo nie doczekacie się odpowiedzi. Na facebooku jest tylko bot, zero konsultantów. Co prawda można uzyskać link do chatu na jakiejś dziwnej stronie ale co z tego, skoro nikt nie odpisuje na czacie... Zadzwoniłam na infolinię - najpierw tradycyjne formułki o nagrywaniu i rodo, potem... informacja o loterii! Nie po to dzwonię, żeby sluchac o loterii! Czekam dalej. Formułki automatu nie odpowiadają mojemu problemowi, to wybrałam opcję 0 czyli połączenie z konsultantem - uwaga nie polecam tego kroku, bo niby przechodzicie dalej, a tak naprawdę słyszycie te same formułki od nowa.. wybierzcie cokolwiek, bo i tak was przełączą i tak, znów będzie słuchać formułek. Jak już Was połączy z konsultantem, to on Wam nie pomoże tylko poprosi o wysłanie maila... o ironio... jak powiecie, że już wysłaliście i że nie dostaliście odpowiedzi, to dowiecie się na jaki adres powinniście napisać, czyli na Contact Center - a tego maila to już nikt nie raczył dać na stronę int. Dramat. Poziom obsługi zerowy. -
~K / 2022-02-16 12:27Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska, a kurier w Rudzie Śląskiej to dramat. DPD ma klienta głęboko w poszanowaniu, czy kurier czy obsługa w centrali traktuje klienta jak imbecyla. Kasa za przesyłkę skasowana, ale nie wiadomo za co. Burdel. Nie polecam. ZaletyBrakWadyTraktowanie klienta. Doręczenie -
~k / 2022-04-28 17:21Ocena: 1.00 / 5
Wczoraj kurier DPD zostawił mi pod drzwiami paczkę. W tym czasie nikogo nie było w domu, a kurier nawet nie usiłował zadzwonić pod podany nr telefonu. O dostarczeniu paczki przeczytałem w mailu po ponad 6 godzinach od rzekomego jej odebrania. W paczce był rower za prawie 3000 PLN (opłacony przelewem). O dziwo (i na całe moje szczęście) od godziny 9:40 do 16:00 nikt się tą paczką nie zainteresował. Jedyne usprawiedliwienie, że mieszkam w budynku wielorodzinnym, a paczka leżała pod drzwiami do mojego mieszkania, a nie pod głównymi drzwiami do budynku. Nie mniej dla mnie sytuacja absolutnie niedopuszczalna - budynek jest nowy, nawet nie znam sąsiadów znajduje się w środku dużego miasta.
Zdecydowanie odradzam takie usługi - a dla mnie niezła nauka i nauczka na przyszłość.ZaletybrakWadyWnioskuję do firmy DPD o zwolnienie tak "zaangażowanego" kuriera. Zwłaszcza, że na infolinii sami byliście zaskoczeni tym jak kurier mógł tak postąpić. -
~K / 2022-12-22 23:33Ocena: 1.00 / 5
O godz. 21:55 otrzymałem powiadomienie, że przesyłka została doręczona? Ciekawe gdzie i komu? I od kiedy kurierzy doręczają o godz. 22? -
-
~K / 2023-02-16 15:09Ocena: 1.00 / 5
Kurier podpisany jako Kacper zawsze ma problem i jakaś wymówkę z odebraniem albo dostarczeniem paczki, paczki nie dostraczone ani bez próby dostarczenia są odsyłane spowrotem i nie zdążyło się to raz czy dwa więcej nie skorzystam w żaden sposób. Bardzo nie polecam. ZaletyNie maWadyZły kurier -
~K / 2023-12-20 17:41Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie umie skutecznie dostarczyć paczki pod wskazany adres. Zamiast tego zaznacza debilne statusy typu: "błędny adres" lub "nikogo nie zastał", co jest jedną wielką ściemą. W firmie panuje wolna amerykanka. Ludzie na infolinii bez kultury, bez obycia, nie potrafią pomóc, nie potrafią wysłuchać. I kurierom i elicie z infolinii ewidentnie brakuje tzw. V klepki. Najgorsza firma. Nie pozdrawiam dziadostwa. ZaletyZalety? Serio? -
~K / 2026-06-05 17:25Ocena: 1.00 / 5
złodzieje i banda cwela oddawać hajs i czas!
szkoda słów na was zlodziejuchy nigdy więcej nic od was nie zamówię -
~K K / 2023-10-17 22:32Ocena: 1.00 / 5
Odradzam wysyłanie paczek zagranicznych. Często firmy prywatne wspołpracują z DPD na terenie Polski. Paczka z UK dotarła w innym kartonie niż została oryginalnie wysłana i oprózniona z najcenniejszej zawartości typu laptop itp. Omijać szerokim łukiem. ZaletyżadneWadyzłodziejstwo, mataczenie, manipulacja, kruczki prawne
strona 380 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 378
- 379
- 380
- 381
- 382
- nastepna »
