Dwie proby doreczenia przesylki , jednego dnia okolo godziny 15 gdzie bylismy w domu , kolejny dzien godzina 13 mimo , ze dostalismy informacje , ze kurier bedzie pomiedzy 14:30 - 15:30. Brak kontaktu telefonicznego z kurierem , bo nie odbiera .
Czwartego dnia usiluje zlokalizowac przesylke i otrzymuje informacje , ze moge odebrac w Gliwicach lub po weekendzie
po wymianie zdan okazuje sie , ze kurier nie ma obowiazku odbierac telefonow i moze ja dostarczyc o kazdej godzinie w zaleznosci jak bedzie przejazdem w trasie .Czy my mamy brac urlopy i oczekiwac kuriera ????
Jeszcze z taka beznadziejna usluga do czynienia nie mialam !
Zaletyzadnych
Wadywszytkie
~Justa / 2020-04-24 20:10
Ocena: 1.00 / 5
Czytając poniższe komentarze miałam wrażenie ,że wszyscy mówią o "moim "kurierze.Paczka nadana 20.04-informacja ,że zostanie dostarczona 21.04-ok CZEKAM CAŁY DZIEŃ !!!nie przyszło. 22.04 dzwonię do biura obsługi,Pani informuje mnie że nie wyszła z opolskiego oddziału :((,ale wyjdzie dziś na pewno,wiec dostawa 23.04 CZEKAM CAŁY DZIEŃ !!!-nie przyszła.o 17.30 dzwonię do biura obsługi-informacja ,ze jest na terminalu centralnym (cokolwiek to znaczy)-planowana dostawa 24.04=WARUJĘ KOLEJNY DZIEŃ !.Rano info sms ,że przesyłka zostanie doręczona w dniu dzisiejszym,podany nr do kuriera, OK .Próbuję się dodzwonić na podany nr-załącza się od razu poczta głosowa.WIĘC CZEKAM. Godz 15.20 dzwonię do biura obsługi-Pani próbuje się skontaktować z kurierem-bezskutecznie.Wysyła maila do biura oddziału,bo nr do nich podać nie może :)) I TERAZ HIT !!godz 15.56 tel od kuriera-"PODJEŻDŻAM POD BLOK-PROSZĘ ZEJŚĆ PO ODBIÓR" JAK TO??paczka o wadze 28 kg- ma być dostarczona pod drzwi!!-ja nie mogę nosić ciężkich rzeczy nie on nie wejdzie na górę(2 piętro ). albo schodzę i odbieram ,albo zawozi ją do oddziału z informacją odmowy przesyłki!!!!Schodzę ,Pan stawia paczkę przed klatkę i na do widzenia "może pani sobie składać zażalenie" TAK ,ZŁOŻYŁAM NA STRONIE,ALE CZY TO COŚ DA. W każdym razie jeśli będę miała tylko możliwość wyboru INNEJ FIRMY KURIERSKIEJ,na pewno z usług DPD nie skorzystam !!!A firmie radzę zrobić porządek z kurierami !!!
Justyna
Zaletybrak !!!!!
~Justa / 2023-04-08 07:55
Ocena: 1.00 / 5
Wysyłka miała być dziś u mnie A jak narazie nie wiadomo gdzie jest chociaż została nadana tragedia najgorszy kurier
~Justa / 2024-12-18 15:06
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam.Czas oczekiwania na dostawę bardzo długi.Paczka była otwarta .Karton od paczki cały zniszczony,bardzo słaby kontakt z kurierem i firmą Dpd.
ZaletyBrak
WadyWady według opisu wyżej.Nie polecam.
~Justi / 2021-03-12 15:27
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska jaką można wybrać. Paczka na której bardzo mi zależało nie została doręczona. Czekałam cały dzień aby wreszcie dostać powiadomienie, że kurier był pod wskazanym adresem co jest po prostu kłamstwem. Nie próbował nawet skontaktować się ze mną telefonicznie. Infolinia nie lepsza. Pan, który był konsultantem zupełnie nie do odróżnienia od bota. Nie można nic załatwić z ludźmi pracującymi w tej firmie. Nie polecam.
~Justincase / 2023-07-11 12:35
Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to absolutne dno. Przesyłka miała dojść dnia dzisiejszego do 12:00, a nawet nie wyszła jeszcze z oddziału nadawczego i nikt nic nie wie, a u DPD rzecz jasna nie ma szans dowiedzieć się czegokolwiek, bo można co najwyżej pogaworzyć sobie z nieprzydatnym botem, bo tej zagranicznej firemki nawet nie stać jak widać na zatrudnienie konsultantów. Tak to jest jak polskie firmy sprzedaje się zagranicznym. Unikać tej firemki jak ognia.
Zaletybrak
Wadywszystko
~JustMrMatthew / 2023-04-18 11:14
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam!!! Raz, że pracowałem w sortowni DPD w Niemczech i wiem co tam się dzieje z przysłkami. Nieważne jaki typ produktu (lodówka, buty, opony, odzież czy tv). Liczy się tylko czas i jak najszybszy rozładunek. Przesyłki spadały z kontenerów o wysokości około 2 metrów (mniej więcej wysokość przyczepy ciężarówki) i było tylko słychać dźwięk łamanego plastiku czy zbijanego szkła. A opony jak ktoś nie potrafił ściągnąć to latały i odbijały się po całej hali. Cud l, że kogoś nie zabiły.
Dwa: nie zdarzyło się jeszcze, aby przesyłka dotarła na czas. Np. teraz - kurier odebrał paczkę w środę. Inpostem byłaby już w piątek. Wieczorem w piątek zmieniłem godzinę dostarczenia między 10 a 12 w poniedziałek. Nie przyszła. Za to w śledzeniu paczki status przesyłki, o godzinie 13:52 zmienił się na "zmiana terminu dostarczenia przesyłki na późniejszy termin". Dzwonię na infolinię i Pani mówi, że kurier będzie jutro. Jest wtorek l, godzina 11, a paczka dalej nie dotarła do mnie a status przesyłki się nie zmienił. Szkoda czasu i nerwów na tych ******
Po trzecie: W większość przypadków kurier nie zgadza się na obejrzenie paczki przy nim. Bo nie ma czasu albo nie chce mu się pierdzielić bo ja wydziwiam a po za tym potem mogę przecież złożyć reklamację.
Firma DNO!
Kolejna opinia bo dałem 2 zamiast 1.
ZaletyBrak
Wady- Kurierzy zazwyczaj nie wyrażają zgody na otwieranie przesyłki przy nich
- Okropnie długi czas dostawy
- To co się dzieje w sortowni to dramat
- Towar często przychodzi uszkodzony
~justyna / 2019-05-10 15:55
Ocena: 1.00 / 5
przesylka nie dotarła na czas, kurier - 0 kontaktu dramat... wolę PP....
Zaletybrak
Wadypodejscie do klienta
~Justyna / 2019-10-01 20:55
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam. Paczka była w doręczeniu tymczasem kurier nie przyjechał byłam cały dzIen w domu po czym napisał na stronie ze odbiorca był nieobecny. W poniedziałek dzwoniłam na infolinię i powiedziano mi że paczka będzie na wtorek po czym jeszcze w poniedziałek kurier na stronie wpisał że paczka doręczona i podpisał się moim nazwiskiem a wogule u mnie go nie było.. oszukują ludzi!!
~Justyna / 2020-01-31 17:47
Ocena: 1.00 / 5
Chamska i zlosliwa obsluga przez kuriera Darka w Krakowie. Nie polecam. Jedyne co potrafi zrobic infolinia to odebrac telefon i powiedziec ze nie moze pomoc. I za to ktos bierze pieniadze - zalosne.
~Justyna / 2020-02-27 13:38
Ocena: 1.00 / 5
Wysłałam paczkę do klienta i kurier nawet do niego paczki nie dostarczył tylko zwrócił paczkę. I niestety musiałam dwa razy zapłacić za przesyłkę. Firma bez jakiś żadnych kompetencji
ZaletyBrak
WadyNiekompetentni ludzie obsługa nie miła
~Justyna / 2020-09-21 18:24
Ocena: 1.00 / 5
Paczka z apteki, którą zamówiłam została odebrana przez kuriera 14 września.Według otrzymanej informacji powinna dotrzeć do mnie w 24h, przy czym 16 września otrzymałam maila, że kurier nie zastał mnie w domu.Z tego powodu jeszcze tego samego dnia przekierowałam paczkę do punktu pick up.Paczka od 16 do 21 września zalegała w oddziale w Zakopanem.Mimo moich interwencji na infolinii pracownicy nie potrafili wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje. 21 września po 8 rano wyświetlił się status, że paczka jest przekazana do doręczenia.Po godzinie 15 mimo braku powiadomienia o jej doręczeniu do punktu udałam się tam z nadzieją, że paczka tam jest. Okazało się, że została doręczona o 11 ale firma nie raczyła wysłać do mnie powiadomienia.Maila z kodem odbioru otrzymałam dopiero po godzinie 16.Brak słów.Paczka opłacona z góry za prawie 150 zł szła do mnie 8 dni.Koszt tej przesyłki 12 zł.Formularz reklamacyjny na stronie dpd wyświetla jakieś błędy więc nie można w ten sposób zgłosić skargi.Szczerze nie polecam !!!
Zaletybrak
~Justyna / 2021-01-02 12:23
Ocena: 1.00 / 5
Totalna porażka. Zamówiłam kuriera, aby odebrał paczkę w godzinach 15-17 (nasza firma jest otwarta 9-19). Kurier nie odebrał paczki. Na drugi dzień zadzwoniłam na infolinię z pytaniem gdzie kurier. Pan kazał mi zaczekać, po czym się bezczelnie rozłączył. Myślałam, że oddzwonią, ale nie. Zadzwoniłam ponownie. Okazało się, że kurier o 15.41 nie zastał nas w firmie (byliśmy do 19). Niekompetencja, arogancja, bezczelność i klamstwo to wizytówka pracowników tej firmy.
ZaletyBrak
WadyPracownicy
~justyna / 2021-01-21 13:15
Ocena: 1.00 / 5
Zdecydowanie odradzam!! Najgorsza firma kurierska!!! Paczkę nadałam dwukrotnie, gdyż nie byłam pewna gdzie leżał problem przy pierwszym nadaniu. Za drugim razem postanowiłam przyjrzeć się bliżej losowi przesyłki. Okazało się, ze w dzień przewidzianej dostawy nie był go nawet w mieście docelowym. Kurier natomiast twierdził, ze był pod drzwiami odbiorcy dwukrotnie! Co mija się z prawda, gdyż tego dnia odbiorca czekał w domu na zapowiedzianego kuriera. Żadnego kuriera niestety nie było. Awizo zresztą tez nie. Paczka trafiła do magazynu głównego, 200 km od miejscowości odbiorcy. Pod numerem obsługi klienta poinformowano mnie, że jest tylko możliwość osobistego odbioru paczki. W innym przypadku paczka wraca do nadawcy. I tak właśnie dałam się nabrać po raz drugi. NIE zróbcie takiego samego błędu jak ja! Nie zamawiajcie przez DPD, bo to tylko strata czasu, pieniędzy i Waszych nerwów!
Zaletyzadne!!
Wadynie dostarczaja paczek pod wskazany adres! brak awizo!
~Justyna / 2021-03-17 12:10
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska! Za każdym razem jakiś problem. Teraz przesyłka została doręczona do jakiejś innej,nieznanej mi osoby. To jest jakaś kpina!!!
~Justyna / 2021-05-25 14:19
Ocena: 1.00 / 5
Nie mam w zwyczaju dawać negatywnych opinii ale kurier Dpd dziś przesadził ... chciałam otworzyć przy nim paczkę- stwierdził że „nie ma protokołu, to jest bez sensu, zmarnuje jego czas , bo on ma jeszcze dużo roboty ????
Inne firmy kurierskie jakoś potrafią być uprzejmi
~Justyna / 2021-06-01 10:57
Ocena: 1.00 / 5
Żenada a nie firma, kurier nie doręczył przesyłki, siedziałam w domu cały dzień żeby ją odebrać, na następny dzień dzwonie do głównego punktu i dostaje informację, że kurier niby był ale mnie nie było..
Zaletybrak
Wadywszystkie możliwe
~Justyna / 2021-06-29 12:06
Ocena: 1.00 / 5
Po raz kolejny muszę przyznać, że praca infolinii, botów, sztucznej inteligencji, nie załatwia sprawy ale ponad wszystko słabym ogniwem jest kurier. Nie odbierze telefonu, bo jak mówi "rozprasza go to". Dramat. Nie wyjdzie z auta aby zadzwonić dzwonkiem, wystarczyło mu, że zobaczył z daleka, że ktoś odchodzi od drzwi, które były zamknięte.
~Justyna / 2021-09-02 13:03
Ocena: 1.00 / 5
Jestem w domu i dostaje wiadomość że kurier nie zastał nikog. Zrobiłam przekierowanie następnej dostawy z 1.09na 2.09 po czym 2.09 dowiaduje się ze paczka wróciła na sklep bo kurier był 1.09. To są jakieś kpiny. Nie polecam i nigdy nie skorzystam z ich usług.
ZaletyBrak
WadySame wady
~Justyna / 2021-09-21 11:15
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska na rynku. Nie polecam ich usług