Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~juliusss / 2023-07-10 13:29
    Ocena: 1.00 / 5
    dpd to jeden wielki minus, OGROOOOOMNY MINUUUUS, kurie nie kozę nawet zapukać do drzwi
  • ~Juliusz / 2022-02-25 10:51
    Ocena: 1.00 / 5
    W moim rozumieniu DPD to złodzieje wzięli kasę za kuriera a paczkę pizdnęli pod śmietnikiem. Reklamacji na Infolinii nie przyjmują. Pan bezczelnie nie obsługuje zgodnie z Polskim prawem mówi że reklamacji nie przyjmuje. Paczka z elektroniką za ok 5000 zł. Ty zapłać i się martw a Kurier DPD pizdnie to pod śmietnik a nie doręczy do rąk własnych. Uważam że warto to wiedzieć zanim się im zapłaci za cokolwiek. Uwaga na tą nierzetelną firmę!!!
  • ~Jumapi / 2022-02-17 14:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Opłacona paczka dostarczona nie wiadomo do kogo. Infolinia nie może się skontaktować ze swoim kurierem, bo nie ma jego numeru w bazie.Totalne dno i porażka już któryś raz mam źle dostarczoną paczkę albo jedna znalazła się po tygodniu. Najgorsza firma kurierska, lecz chyba najtańsza dlatego sklepy korzystają z ich uslug????????????????
  • ~Junik / 2020-01-18 12:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier przyjechał nawet nie zadzwonił na następny dzień pojechałem po paczkę i nagle się zgubiła czekania było około 4 godzin
  • ~junior / 2022-06-18 13:34
    Ocena: 1.00 / 5
    potwierdzam wszystkie negatywy czekam od tygodnia na paczkę a oni twierdzą ze już dwa razy był kurier!!!!!!!!
  • ~Jura / 2020-03-08 22:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak odpowiedzialności za powierzony towar. Zero profesjonalizmu w pakowaniu i przewożeniu towarów za które powinien odpowiadać. Nic godnego polecenia
    ZaletyNie ma takich
    Wady Cała ta firma jest wadą i już dawno powinna być zlikwidowana
  • ~Jura / 2021-05-24 15:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Oszuści do kwadratu. Paczki traktują jak śmieci. Nie radze reklamować bo i tak nie uznają. A procedura STRASZNIE SKOMPLIKOWANA. Nigdy z tą firmą. Tragedia
    ZaletyŻadne
    WadyNie, termitowo, bez żadnego szacunku dla towaru im powierzonego.
  • ~jurand / 2019-08-07 11:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Straszne, okropne. Omijać!
    Pilna paczka, zagubiona, personel nie potrafi NIC pomóc.
  • ~Jurek / 2021-02-24 16:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka miała być dostarczona pomiędzy 20 a21.przyjechal o 13 i napisał że nikogo nie ma w domu.w reklamacji facet mi mówi że godz dostarczenia ustala automat i nie można się z nim dogadać a kurier robi co chce.k....a tel kuriera standartowo wyłączony żeby mu nie przeszkadzać jakby pajac nie mógł zadzwonić że będzie wcześniej .najgorsza firma jaka jest w Polsce nie dawajcie im zarobić może padną.
  • ~jurek / 2021-03-26 14:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier w dniu 25.03.2021, bez wcześniejszego powiadomienia /nie zadzwonił, nie wysłał SMS/ przyjechał z przesyłką pod mają nieobecność. Żona do mnie zadzwoniła i poinformowała kuriera iż będę za 10 minut, lecz ów wsiadł do samochodu i odjechał. Firma nadawca przesyłki,następnego dnia zadzwonił, że śledząc przebieg trasy, dowiedział się, iż kurier przesyłkę zwrócił do magazynu z adnotacją "brak pieniędzy u odbiorcy". BARDZO:
    niesmaczne
    nieprofesjonalne
    nie polecam.
  • ~Jurek / 2023-01-11 13:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Jak się bierze pieniądze za usługę, a się jej nie wykonuje, to się to nazywa złodziejstwo. Płacę za doręczenie przesyłki do domu. Kurier podjeżdża pod dom, rozgląda się i odjeżdża zanim zdążę drzwi otworzyć. Wcześniej zero kontaktu. Ja natomiast mam latać po jakichś Żabkach, czy innych alkoholowych melinach i sobie samemu odbierać. Części kosztów nikt mi oczywiście nie zwróci.
  • ~Jurek / 2023-01-24 20:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Obsługa kuriera nie bardzo, nigdy się nie przywitają, rzucają paczkę prosto jak psu. Ostatnio powinni byli dostarczyć mój paszport od ręki do ręki a zamiast tego żeby się umówić ze mną o doręczeniu na inną godzinę( wracałem z pracy) to kurier powiedział że zostawi w skrytce pocztowej. Jak tak? ale to paszport.......

    Zawsze przywożą kiedy osoba znajduję się poza domem, koledze w ogóle zostawili kopertę pod dywanikiem na klatce)))
    Zaletynawet nie mam
    WadyNie da się dogadać, przywożą w nieodpowiedną chwile
  • ~Jurek / 2023-11-15 12:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Po odebraniu paczki od dostawcy w systemie zmieniłem adres dostawy. Dzwoniąc na infolinie okazało się, że paczka im zaginęła. Teraz wydzwaniają z oddziału i rozpytują się mnie kto nadawał, co było zawartością, jakby zawartość miała im pomóc w odnalezieniu przesyłki:(
    Generalnie firma, która już dawno nie powinna istnieć na rynku.
    Zawartość paczki miała być prezentem dla kogoś. Musiałem ratować się zakupem innego prezentu. Gość z infolinii myśli, że jego skromne przepraszam zatrze negatywne wrażenia!
    Zaletynie widzę!
    Wadylekceważące podejście do klienta, brak chęci rozwiązania problemu i polubownego załatwienia sprawy
  • ~Jurek / 2025-05-21 17:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra dno totalne nie polecam wręcz odradzam. Brak żetelnosci kurierów - w większości przypadków tłumaczenie się że nie było nikogo w mieszkaniu!
    ZaletyBrak
  • ~Jurgen / 2020-04-25 06:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Chamscy amatorzy! Ja tym kierowcą z dpd nie dałbym nawet rozwozić gnoja taczka po polu.
    Powiedzieć że zachowują się jak bydło nie mogę bo obrażę krowy. Typowe ameby.
    ZaletyBrak
    WadyNie mają opisanych aut, chodzą w prywatnych ubraniach, nie potrafią się przedstawić , nie mają identyfikatorów . Palą papierosy przy klientach. Nie rozumieją prostych zdań.
  • ~Jurij / 2023-08-03 17:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem bardzo zawieziony. 1.08 otrzymałem sms "paczka dziś do Ciebie dotrze". Czekałem cały dzień, wychodziłem tyllo na krótko do sklepu obok, lecz paczki noe otrzymałem. Następnego dnia zadzwoniłem lecz paczka już została odesłana do nadawcy, gdy nawet jednej doby nie minęło, bez żadnego telefonu od czy do kuriera. Czat się zawiesza. To jakieś chamstwo.
    ZaletyPoprzednim razem było normalnie.
    WadyIm większa tym gorsza
  • ~Jurnalis / 2019-07-11 13:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Szkoda gadać, człowiek zapłacił za przesyłkę która kurier miał odebrać w ciągu 24 godzi mijajaj już 72 godziny a w firmie nik się nie poczuwa do żadnej interwencji szkoda poprostu cokolwiek mówić bo i tak DPD ma cię gdzie oddział w LEGNICY WSTYD !!! ROBCIE TAK DALEJ
    ZaletyŻadnych
    WadySame wady
  • ~Jus / 2023-04-08 08:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka brak słów paczka od doby jest w jednym miejscu
    ZaletyŻadnych
    WadyWszystkie Jakie mogą być
  • ~Jusia / 2019-11-06 16:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Potwierdzam wszystkie złe opinie. Kurier nie dostarczył przesyłki, był arogancki i chamski. Na drugi dzień trzeba było do niego dzwonić i pilnować żeby w ogóle przyszedł. To że złożyłam na niego reklamację go "nie obchodzi". Słowa przepraszam mama nie nauczyla.
  • ~Just / 2020-02-19 21:03
    Ocena: 1.00 / 5
    "kurier DPD Polska nie odebrał/dostarczył przesyłki xxx z powodu brak adresata pod wskazanym adresem" i tak za każdym razem w przypadku obsługi przez tą firmę, pomimo, że w domu zawsze ktoś jest i czeka na kuriera. Zdecydowanie nie polecam.
Dodaj własną opinię »