strona 376 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 374
- 375
- 376
- 377
- 378
- nastepna »
-
~Julia / 2020-10-27 15:53Ocena: 1.00 / 5
Najgorszy serwis kurierski w polsce.
Hamsko, zawsze bez terminalu
Polska poczta jest rewelacyjna w porównaniu -
-
~Julia / 2021-02-11 11:11Ocena: 1.00 / 5
Największy bubel z jakim sie spotkałam, 0 informacji ze danego dnia przyjdzie kurier, 0 maila ze została do mnie nadana paczka, obsługa infolini zAchowuje sie jakby jej sie nie chciało i w sumie jaki ty babo masz problem sama go rozwiąż. Często zamawiam różne rzeczy z internetu i każdy dostawca coś za uszami ma, ale no tutaj jest po prostu wszystko na raz. Jako bonus dodam ze pan z infolini uznał ze mam zadzwonic do nadawcy jak chce wiedziec kiedy będzie kurier Zaletybez jaj ani 1Wady0 kontaktu, niemiła obsługa, trzeba sie naklikac zanim ktokolwiek cię połączy z konsultantem a na koniec i tak potraktują cię z góry jak idiote, -
~Julia / 2022-06-08 14:07Ocena: 1.00 / 5
Paczka nadana w punkcie i zero komunikatu, a termin skończył się i zostaje bez pieniędzy i bez paczki -
~Julia / 2022-07-02 20:43Ocena: 1.00 / 5
Nigdy więcej DPD. Zamówiłam konsolę (taką półeczkę) przyszła zgnieciona w rogu ,a sklejka uszczerbana. Spisałam protokół szkody wysłałam i...to by było na tyle. Zero odzewu, Zero zainteresowania. Jeżeli kiedyś będzie zamówienie przez DPD to zrezygnuje z towaru. NIE POLECAM!!!! -
~julia / 2022-08-02 17:11Ocena: 1.00 / 5
Oszuści i świenie to mało0 powiedziane! Jesteście żartem a nie firmą! -
~Julia / 2022-11-07 17:15Ocena: 1.00 / 5
Niestety ale moja przesyłkę ukradł złodziej Krzysztof który dostarcza paczki w rejonie warszawa i okolice. Złodziej zabrał przesyłkę i udał ze wkłada ja do paczkomatu przez co status przesyłki zaginiona uzyskał dopiero po 3 tygodniach od pierwszego mojego zgłoszenia że nie mogę wyjąć paczki. Już prawie 2 miesiące mija jak nie mogę się od nich doprosić rekompensaty za ukradzioną przesyłkę. Obsługa klienta nie istnieje. Jedyna odpowiedź jaką potrafią to proszę czekać... I tak czekać aż do śmierci można. Oni zatrudniają złodziei A klient musi cierpieć i ponosić dodatkowe koszta. Firma równa zeru. Absolutnie nie polecam tej firmy kurierskiej. ZaletyCałkowity brak zaletWadyZatrudniają złodziei i nie chcą rozwiązać problemu aby klient był zadowolony. -
~Julia / 2022-11-07 17:15Ocena: 1.00 / 5
Niestety ale moja przesyłkę ukradł złodziej Krzysztof który dostarcza paczki w rejonie warszawa i okolice. Złodziej zabrał przesyłkę i udał ze wkłada ja do paczkomatu przez co status przesyłki zaginiona uzyskał dopiero po 3 tygodniach od pierwszego mojego zgłoszenia że nie mogę wyjąć paczki. Już prawie 2 miesiące mija jak nie mogę się od nich doprosić rekompensaty za ukradzioną przesyłkę. Obsługa klienta nie istnieje. Jedyna odpowiedź jaką potrafią to proszę czekać... I tak czekać aż do śmierci można. Oni zatrudniają złodziei A klient musi cierpieć i ponosić dodatkowe koszta. Firma równa zeru. Absolutnie nie polecam tej firmy kurierskiej. ZaletyCałkowity brak zaletWadyZatrudniają złodziei i nie chcą rozwiązać problemu aby klient był zadowolony. -
~Julia / 2022-12-08 19:29Ocena: 1.00 / 5
Dpd czyli do du.py ci kurierzy. Jacyś tacy sfochani -
-
~Julia / 2023-02-09 08:52Ocena: 1.00 / 5
Zamawiałam paczkę miała dotrzeć 8 lutego, lecz zmieniłam termin dostawy na 9, po czym bez żadnej informacji moja paczka została zwrócona do nadawcy (zero wiadomości mailem cokolwiek). Żeby zorientować się musiałam wejść na stronę dpd. Totalny dramat kompletnie nie polecam ZaletyBrakWady•brak dostawy
•zerowy kontakt
•niekompetentność -
~Julia / 2023-07-11 11:35Ocena: 1.00 / 5
DRAMAT! Kurier nie odbiera telefonu od kilku godzin ZaletyBrak -
~Julia / 2023-08-08 09:32Ocena: 1.00 / 5
Najbardziej chamscy i niepunktualni kuriery. Najgorszy serwis, z którym kiedykolwiek się spotykałam, dramat ZaletyBrakWadyWszystko -
~Julia / 2023-11-10 11:53Ocena: 1.00 / 5
Zdecydowanie nie polecam tej firmy, paczka nie była dostarczona na czas, a powodem było uszkodzenie opakowania, co było konsekwencją zapewne złego obchodzenia się kuriera z paczką. Rzucać to można sobie piłkę ręczną na boisku, a nie paczkę. ZaletyBrakWadyOpóźnienie w dostawie, uszkodzenie paczki. -
~Julia / 2023-11-16 13:44Ocena: 1.00 / 5
Kolejny raz kurier DPD nie pojawia się w wyznaczonym terminie po paczkę. Kolejne źle doświadczenie z tą firmą. Zwrot do CCC nie został nigdy odebrany, aktualnie po terminie pan odmawia przyjazdu bo już zlecenie anulował. Na infolinii pani odmawia wygenerowania ponownie zlecenia bo to leży po stronie płatnika, a ten drugi raz zwrotu nie wygeneruje. A zwykły szary człowiek musi teraz jeździć i sam wszystko zalatwiac z powodu niekompetencji innych. Dlaczego oni nadal istnieją, firma obuwnicza sama wygenerowała zwrot przez DPD, nigdy sama nie wybrałabym ich usług. Nieporozumienie. -
~Julia / 2025-08-13 12:38Ocena: 1.00 / 5
Kurier miał wczoraj dostarczyć dla mnie bardzo ważna paczkę. Byłam na miejscu - dostałam informację że mnie niby nie było. Kurier nie odbierał moich telefonów ( dzwoniłam i pisałam parę razy). Zadzwoniłam do obsługi klienta - " będa jutro między 11-14". Następnego dnia podali mi namiary do nie tego dostawcy a na telefonie usłyszałam że nic z tym nie zrobią. Wypatrzyłam kuriera lekko po 9 rano. To jest jakiś żart i cyrk. Nie miła obsługa która nie jest kompetentna i nie oferuje pomocy żadnej. I leniwi dostawcy którym się nie chce pracować i kłamią. Masakra. Chłopak który dzisiaj to podwiózł był ok. Zadzwonił jak był na miejscu. -
~Julian27 / 2021-11-25 09:30Ocena: 1.00 / 5
Beznadzieja.
Przychodzi sms z nr tel. do kuriera w celu umówienia godz. odbioru. Dzwonimy, kurier mówi że ma to w ... i że on nic z nikim nie będzie ustalał i jak nikogo nie będzie w domu to zawozi przesyłkę na bazę. Żona była cały dzień w domu, wyszła tylko na 1 godz. z dzieckiem do lekarza (o czym informowała kuriera). Zgadnijcie kiedy się pojawił. Zawiózł paczkę do "punktu odbioru własnego" i to nie najbliższego tylko oddalonego o 30 km i zgłosił, że to była decyzja odbiorcy. Nie skomentuję sposobu w jaki się komunikował, bo nie da się tego odtworzyć, powiem jedynie, że żona cały dzień chodziła zbulwersowana po rozmowie z nim i stwierdziła, że od lat nie spotkała się z takim "cha.stwem".
Nie polecam, więcej nie skorzystam.ZaletybrakWadytotalny brak kultury -
~Juliatom / 2023-09-26 08:45Ocena: 1.00 / 5
Kłamcy i oszuści . Nie było żadnej próby przekazania paczki . Po czym wiadomość ze paczka czeka w punkcie odbioru i mam sobie sama po nią jechać . Na szereg moich pytań dlaczego paczka nie dojechała na adres wygodny dla mnie konsultant bezczelnie odpowiadał ze firma ma takie prawo i na koniec mnie rozłączył -
-
~Julietta99 / 2019-06-27 11:48Ocena: 1.00 / 5
Kurier dzwonił dopiero z głównej siedziby, że był w środę, ale pod złym adresem ( był pod 3 A adres to 3b/10) i powiedział,że będzie w piątek, ale nie dotarł. Paczka została nadana na adres zwrotny i już do nas nie dotarła. ZaletyBrak zalet -
~Julita / 2023-09-05 19:26Ocena: 1.00 / 5
Cały dzień czekałam na kuriera,po inf Email I sms ,że dzisiaj będzie Jest 19.30 nikogo n8e było ZaletyBrakWadyNieterminowość -
~Julita / 2024-01-12 18:10Ocena: 1.00 / 5
Po raz n-ty paczka wysłana na ul.Wielkopolską 42a w Gdyni,zamiast być dostarczona pod adres domowy,na stronie nieprawdziwe informacje, kilkukrotnie skladana reklamacja beż odzewu Jestem wk...,że sklepy wybierają tę firmę ZaletyBrakWadyBrak szacunku do klienta -
~Julitta / 2020-10-12 19:22Ocena: 1.00 / 5
NIEKOMPETENTNA FIRMA! ODRADZAM KORZYSTANIA z jej usług. Na trankingu pojawia się informacja, że przesyłka nie zostanie doręczona bo błędny adres. Oczywiście jest prawidłowy. Kontaktuję się z firmą i otrzymuję odpowiedź " Proszę o kontakt z Pocztą Polska w celu ustalenia spedytora doręczającego paczkę.", Kontaktuję się ponownie i ponownie informacja: "W naszym systemie nie mamy zarejestrowanego takiego zamówienia. Sugeruje w tej sytuacji skontaktować się z nadawcą w celu ustalenia szczegółów." Po interwencji nadawcy, na trackingu pojawia się informacja, że przesyłka zostanie dostarczona. Po 8 dniach dpd informuje mnie, że przesyłka została zwrócona do nadawcy, ze względu na zły adres. Adres prawidłowy. Najpierw twierdzili, że nie mają takiej przesyłki, po przeszło 2 tygodniach okazało się, że jednak była u nich i ją odesłali. Kto będzie ponosił ponownie koszt nadania - 70PLN? NIEKOMPETENCJA i TYLE! TAKIE FIRMY NIE POWINNY ISTNIEĆ. Miało być szybko, nie ma nic w ogóle. Teraz nawet nie wiadomo gdzie jest ta przesyłka, bo do nadawcy nie wróciła. ZaletyBRAK!WadyNIEKOMPETENCJA< GUBIĄ PRZESYŁKI< DEZINFORMACJA< CELOWE WPROWADZANIE W BŁĄD! ...
strona 376 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 374
- 375
- 376
- 377
- 378
- nastepna »
