strona 375 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 373
- 374
- 375
- 376
- 377
- nastepna »
-
~Jozef / 2021-09-18 08:38Ocena: 1.00 / 5
Paczka miała być dostarczona w środę, żona była cały dzień w domu a od południa curka praktycznie do wieczora stali czekała w bramie na kuriera bo to była przesyłka do niej. Potem zdziwienie jak przyszła informacja ze NIKOGO KURIER NIE ZASTAŁ W DOMU kolejny dzień i wkoncu udało skontaktować się z kurierem, powiedział że wczoraj nie dostarczył nie wiedział gdzie to jest to nie przywiózł paczki a myślałem że zatrudniają takich co potrafią czytać widać są wyjątki dziś przywiezie. Nieco puzniej informacja od kuriera że on paczki nie ma NIEWIEM GDZIE JEST DZWON SE PANI NA BIURO OBSŁUGI . Tam udało się skontaktować z panią ktura udzieliła informacji że paczkę kurier zwrucił i że ona zwrot anuluje i paczka wkoncu dotrze. Kolwjny dzień i kuriera nadal nie widać znów telefon na biuro i tym razem jakże miła informacja PACZKA ZOSTAŁA ZWRUCONA DO NADAWCY PROSZĘ ZAMÓWIĆ SOBIE PONOWNIE Tak że gorąco polecam te firmę przewozową każdemu z niskim ciśnieniem oraz lubiacym chazard, może się uda. Żadnego przepraszamy nawet nie było tak że gorące pozdro dla kuriera Mateusza i nigdy więcej tej firmy -
-
~Jozefa / 2023-09-22 13:36Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jaką miałam styczność. Pracownicy nie szanują ani pracy, ani klientów. Nigdy więcej nie zamierzam korzystać z usług tej firmy. ZaletyBrakWadySame wady -
~Józef / 2022-09-06 14:54Ocena: 1.00 / 5
Już drugi kolejny dzień czekam na zaawizowaną przesyłkę nr 1000494913165U a kurier nie pojawia się. Zamiast kuriera przychodzi mail z kłamliwą informacją o niezastaniu adresata pod wskazanym adresem. Wczoraj złożyłem reklamację na formularzu DPD, lecz do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi, ani przeprosin. Poziom obsługi klienta sięgnął dna. -
~Józef / 2023-03-20 16:03Ocena: 1.00 / 5
Paczka nie dostarczona,pomimo prawidłowego adresu kurier nie trafił.brak możliwości rozmowy z konsultantem,rozmowa z botem równie skuteczna jak rozmowa ze ścianą.Najgorsza firma kurierska!! ZaletyBrak. -
~Józek / 2023-12-21 11:56Ocena: 1.00 / 5
Totalne dno. Nie przyjeżdżają po odbiór przesyłki, nie odbierają telefonu. Infolinia przeciążona czas na połącznie 15 minut a i tak się automatycznie rozłączą. Super kurier DPD Kraśnik ;-) ZaletyBrakWadyZabraknie miejsca by wszystkie wymienić -
~Józio / 2023-03-23 09:16Ocena: 1.00 / 5
To już czwarta przesyłka która nie dotarła pomimo że czekałem dwa dni.
Infolinia odpowiada że nie mam wystarczających środków i muszę doładować telefon hahahaha.
Mógłbym pisać dużo ale to i tak nic nie zmieni.
Ogólnie kurier DPD albo ma za dużo pracy albo ma nie po drodze pomijam tłumaczenie że nie było mnie w domu bo to standard a ja myślę że mu się po prostu nie chce i ma wszystko w ten tego nooo....
Jeśli firma kurierska DPD nie zamierza dostarczać przesyłek niech to oświadczą publicznie i będzie po problemie!!!ZaletyWiadomości że kurier dziś dostarczy przesyłkę hahahahaWadyKurier nie dostarczył przesyłki ponieważ nie zastał odbiorcy hahahaha -
~jp2gmd / 2022-07-15 16:21Ocena: 1.00 / 5
Żenujący bot, PRZESYŁKA NIE ZOSTAŁA WYSŁANA Z SORTOWNI DO MIASTA ADRESATA BO NIE BYŁO MIEJSCA W CIĘŻARÓWCE, nie da się dogadać z infolinią, nawet nikt nie raczy przeprosić za niedogodności. ZaletyBRAKWadycała masa -
~JR / 2022-06-14 15:27Ocena: 1.00 / 5
Wczoraj zaplacilam za nadanie przesyłki ktora miala dotrzec dzis przed 12. Jest popoludnie a przesylka wciaz nie zostala odebrana. Z kurierem nie ma zadnego kontaktu. BOK to BOT ktory mowi ze nie moze polaczyc z konsultantem.
Innym razem kurier zaznaczył nieudane doręczenie bo pod adresem nikogo nie było - co nie było prawda.
Totalne dno, zero obsługi klienta.Zaletyżadnych -
-
~Js / 2023-03-23 13:07Ocena: 1.00 / 5
To jakaś kpina wręcz kurier nie dostarczył paczki nikt nie podpisał a na odpowiedzi z reklamacji jest ze maja podpis odebrania
Kurier przy próbie rozmowy bardzo arogancki i wręcz straszący klienta -
~jst / 2020-12-03 14:28Ocena: 1.00 / 5
Czas dostawy nie zgodny z tym co napisane zostało w emailu. Kurier nieuprzejmy, nie chciały przyjąć gotówki bo zbyt drobno... -
~juc / 2025-01-24 09:38Ocena: 1.00 / 5
Rozmowa z infolinia DPD 48801400373 (Połączenia wychodzące) 00:37:54 s na kwotę 24,18 zł kurier nie dostarczył musialem jechac 40 km do magazynu i jeszcze ta opłata za rozmowe . DPD najgorsza firma kurierska nie polecam !!!! -
~Judyta / 2023-09-06 12:54Ocena: 1.00 / 5
Kurier sam przestawia sobie dni odbioru bo nie chce mu się jechać do klienta po czym dostaje się wiadomsc że odbiorcy nie zastano wdomu. WadyKurier Konrad -
~Juizo / 2021-02-01 15:23Ocena: 1.00 / 5
Infolinia to tragedia, nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania. A Kurier dzwoni że ma paczkę, wychodzę do niego a on jej szuka 10 minut ( mamy zimę więc stałem nad dworze ) I jeszcze jedna sytuacja nie zdążyłem odebrać telefonu od kuriera, oddzwaniam a on mówi że już go nie ma. nawet nie zapukał do drzwi -
~jula / 2022-11-22 11:38Ocena: 1.00 / 5
Kurier w ogóle nie przyjechał a mówił ze dostarczył paczke Wadywszytsko -
~jula / 2022-11-22 11:38Ocena: 1.00 / 5
Kurier w ogóle nie przyjechał a mówił ze dostarczył paczke Wadywszytsko -
~Julia / 2019-03-01 07:50Ocena: 1.00 / 5
Szanowni Państwo...
Przestrzegam przed tą złodziejską niemiecką firmą oraz jej nieuczciwymi praktykami...
Umowa abonamentowa na usługi dla firm jest przykładem oszustwa...
Wątpliwej jakości usługi, oszustwo słowne, brak wsparcia i kontaktu oraz możliwości rozwiązania umowy.
Praktyka jak najdłuższego przeciągania okresu wypowiedzenia aby wyłudzić dodatkowe pieniądze.
Uwaga, uwaga, uwaga... Nie dajcie się oszustom.ZaletyBRAKWadyOszuści i złodzieje -
-
~Julia / 2020-02-27 11:50Ocena: 1.00 / 5
Porażka, wieczne problemy, kurierzy pracujący za karę, niekompetentne osoby na infolinii. Hitem jest brak uznania reklamacji za niedostarczenie w sobotę (specjalnie wybierałam taką opcję), a w poniedziałek, bo zamawiając coś w sklepie internetowym "nie ja jestem płatnikiem". Pewnie, każdy normalny człowiek najpierw pójdzie składać skargę na kuriera do sklepu internetowego! Żałosne Wadyzawsze jest z nimi problem -
~Julia / 2020-04-21 10:37Ocena: 1.00 / 5
Pierwszy raz spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu ze strony firmy kurierskiej!
Poprzedniego dnia nie zdążyłam odebrać telefonu, gdy próbowałam oddzwonić-oczywiście nie było takiej możliwości. Skontaktowałam się z infolinią i ustaliłam bodajże termin na kolejny dzień.
Dnia następnego w historii przesyłki o 7:14 dodali odmowe, oraz że odesłali moją paczkę pomimo że nikogo nie było oraz nikt nie dzwonił...będę omijać tę firmę szerokim łukiem ;-)Zalety BRAKWadybrak profesjonalizmu, brak szacunku do klienta -
~Julia / 2020-06-13 11:39Ocena: 1.00 / 5
Jeśli ludzie mogą oszukiwać, to przecież system - nigdy. „Pozdrawiam” serdecznie kuriera z dnia 09.06.2020 którego czekała przez cały dzień w domu i w końcu nie doczekała się. A później dowidziała się na infolinie, ze niby nadawca nagle zrezygnował z przesyłki, a trochę później, ze kurier zaznaczył w system ze niby on był, a ja nie odebrała tą przesyłkę. Kłamstwo na kłamstwie, zdecydowanie nie polecam tej firmy, która oprócz tego ze nie dowozi przesyłki do klientów, jeszcze robi z nich idiotów, a możliwe ze w taki sposób zarabia, bo później zaproponowali mi powtórnie wysłać tą przesyłkę tylko za dodatkową płatność, ponieważ oni stracili na drogę do mnie i z powrotem do nadawcy. Najgorsza firma z których kiedyś korzystała! -
~Julia / 2020-07-10 14:44Ocena: 1.00 / 5
Kurier zostawia paczke w punkcie twierdzac, ze nikogo nie zastal, a w tym samym czasie inny kurier tej samej firmy dorecza druga paczke pod ten sam adres. Infolinia nic nie wie i nic nie moze. Cyrk. Omijac! ZaletyBrak
strona 375 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 373
- 374
- 375
- 376
- 377
- nastepna »
