Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Jolanta / 2022-12-27 17:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jakiej niestety czasem korzystam. Bardzo zła obsługa i kompletny brak reakcji ze strony firmy. Kurier który obsługuje rejon gdzie mieszkam dostarczą i odbiera paczki tylko w godzinach przedpoludniowych.Na moją informacje że po godzinie 14 będę,powiedział żebym poszła do punktu inpostu i płatna paczkę wysłała. To jest jakas kpina,duże miasto.Inne firmy potrafią wywiazac sie z tego co oferują. A DPD informuje,że oferyje uslugi w godzinach 9-17.to jest kompletnie lekceważenie klientów i okłamywanie.
    ZaletyBrak
    WadyNie wywiązywanie się z oferowanych usług,lekceważenie klientów.
  • ~Jolanta / 2023-02-08 11:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Dzwonie do konsultanta z prośbą żeby paczke przezucic do punktu z automatu bo nie działa mi aplikacja - nie zdążyłam dokończyć i już odpowiedź nie da się. Mam to gdzieś jeśli ja musze mieć aplikacje extra zakładać żeby paczke odebrać!!!!
    ZaletyBrak
    WadyŻeby odebrać paczke to kod weryfikacyjny- kosmos- drugi kod że nie jestem robotem, logowanie z extra hasłem. Debilizm i tyle. Nigdy wiecej pdp
  • ~Jolanta / 2023-06-07 08:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska.Kontakt z kurierem niemożliwy,konsultanci pozostawiają dużo do życzenia.Otrzymałam wiadomość o odebranej przesyłce, która nawet nie trafiła do punktu do którego była kierowana(brak rejestracji w punkcie)Pierwszy raz korzystałam z tej firmy, miałam ją tzw narzuconą przez sklep w którym zamawiałam towar(nie mogłam zamówić na adres domowy ze względu na ograniczenia czasowe)Z usług innych firm kurierskich korzystam bardzo często od wielu lat nigdy nie miałam problemu z dostawą Jednym słowem DPD to DNO
    ZaletyBrak
    WadySame wady. MASAKRA
  • ~Jolanta / 2023-06-19 18:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam !!! Porażka wielka totalna.Zamowilam przesyłkę gabarytowa na palecie .Okazało się ,że kurier nie zabrał jej z magazynu ,musiałam na własną rękę jechać busem 35 km (za którego musiałam dodatkowo zapłacić )gdzie przesyłka była na adres dostawy .Ponadto witryna była w stanie opałakanym.!! Nigdy w życiu już nie skorzystam z usług .
    ZaletyZero
  • ~Jolanta / 2025-05-26 08:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostałam maila, że paczka czeka w punkcie odbioru, gdy po nią poszłam okazało się, że jej nie ma bo kurier zabrała ja z punktu. Dlaczego???? skoro na odbiór miałam 3 dni. W aplikacji info że paczka ponownie jest w punkcie, poszłam po nią i ...nic nie ma kurier nie przywiózł jej ponownie. Ostatni raz korzystałam z tego przewoźnik jestem zawiedziona i zdecydowanie NIE POLECAM
  • ~Jolanta / 2026-06-02 15:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką miałam styczność, kurier dopiero drugiego dnia-czyli przy drugiej próbie dostarczenia wysłał sms że będzie dostarczona przesyłka. kilkukrotnie próbowałam się dodzwonić lecz nie raczył odebrać. Udało mi się dodzwonić do siedziby i ustalić z konsultantem żeby ponownie dostarczyć paczkę ale tym razem do paczkomatu. Nie dostałam już żadnego smsa ani maila o próbie dostarczenia, za to dzisiaj po czterech dniach gdy weszłam na zamówienie to zauważyłam informację że paczka wraca do nadawcy. na dodatek nie można się już dodzwonić do ich siedziby
    Zaletyżadnych
    Wadylekceważące podejście do klienta. Rok temu również nie dostarczył kurier z tej firmy paczki ,a była niby dostarczona. Gdy następnego dnia udało się do niego w końcu dodzwonić, to stwierdził że nikogo nie było w domu [ a byliśmy wszyscy] i zostawił paczkę u sąsiada, ale nie potrafił stwierdzić u którego sąsiada
  • ~Jolik / 2022-09-26 10:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy przewoźnik jaki może być,nie zawiadamiają o przesyłkach na czas i narażają klienta na powtórne koszta.Dziadostwo totalne,do tego drogo.Unikajcie ich jak możecie
    WadySame
  • ~Jompkey / 2023-06-12 10:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Wysłana paczka do klienta. Nie dostarczona, bez drugiej próby doręczenia. Po kontakcie z firmą odsyłają od jednego punktu do drugiego. Nie można się niczego dowiedzieć ani doprosić.
    ZaletyŻadnych
    WadyWszystkie możliwe
  • ~Jon / 2022-12-19 17:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma uduś. Paczkę zgubili i nikt nic nie wie. Reklamacja odrzucona.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Jon / 2025-05-29 13:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Niestety dpd to lipna firma. Nie powiadamiają SMS-em że przesyłka jest do odbioru. Dopiero w ostatnim dniu wysyłają SMS-em wiadomość o przesyłce. A następnego dnia już przesyłka jest zabrana przez kuriera i odsyłana jest do nadawcy. Dpd nic już nie może zrobić, ani ją ponownie dostarczyć, przekierować. Zwracają do NADAWCY. TO JEST CHORE. NIGDY WIĘCEJ dpd . Omijajcie d p d !!!!!
  • ~JONTEN / 2022-03-07 17:30
    Ocena: 1.00 / 5
    NAJGORSZA EVER FIRMA !!
    Kurier mi nie dostarczył, ale napisał że dostarczył , Byłem w domu nawet się nie pofatygował !!
    PO kontakcie z reklamacjami otrzymałem nr. kuriera który paczke miał na samochodzie. ( Mimo iżmi dostarczył jak twierdził system).

    NA reklamację nie odowiedziano WOGÓLE! Cisza spokój i nikt NIer woła!!!


    MAją wszystko tam gdzie słońce nie dochodzi!!!!


    Nie korzystać z tej firmy!!


    WadyNieopoważna FIRMA Jak najdalej!!
  • ~Jony / 2022-02-16 14:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierską w Ełku dostawa umówiona na konkretny dzień kurier przywozi dzień wcześniej i odsyła przesyłkę do nadawcy motywuje tym że odbiorca rezygnuje z przesyłki gdzie wcześniej dzwoniłem do kuriera że zmieniony termin dostawy on twierdzi że nic mu nie wiadomo i że przesyłkę moją ma w "dupie".a chciałem się tylko upewnić i żeby idiota nie musiał na darmo się fatygować bo pocałuje w klamkę.Oczywiście infolinia potraktowała mnie tak samo jak kurier czyli że też ma mnie w dupie.
  • ~Joon82 / 2022-09-28 21:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Kolejny raz paczka nie dostarczona umówiono inny termin dostawy z kim niby to umówiono bo nie ze mną! Dpd Kłodzko to zawsze jakiś problem z dostarczeniem i durne ich wpisy to norma!
  • ~JooSkk / 2026-01-07 15:16
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD Your delivery experts.
    Istny żart. Czekałam na ważną przesyłkę z częścią do naprawy sprzętu domowego… informacja że przesyłka będzie doręczona konkretnego dnia… A że awaria poważna umówiłam fachowca na dzień dostawy, człowiek przyjechał i czekamy na dostawę, a że wszystko się przedłuża, dzwonię na infolinię. Po walce z botem Ewą, rozmawiam z konsultantem który mnie radośnie informuje, że paczka nie dotrze do mnie bo przez pomyłkę trafiła do Łodzi, a nie do Wrocławia… Ale najważniejsze, że w Łodzi się zorientowali, że przesyłka miała trafić do innego miasta!!! Rzeczywiście wybitni eksperci doręczeń! Oczywiście za dzień pracy fachowca musiałam zapłacić… dziękuję DPD!
  • ~jordan / 2023-09-01 16:52
    Ocena: 1.00 / 5
    oszuści jak ich mało absolutnie nikomu nie polecam !!!!
    wysłana paczka standardowa mieszcząca się w wymiarach za 19 zł zakupiona na FURGONETCE - a po czasie doliczają kolejne 21 zł jako zadłużenie że niby nie standardowa - kierowca jak ją zabierał to chyba ślepy był !!!
    ale jak ślepy to kto mu prawo jazdy dał ...
    Trageeediaaaaa!!!
    za tyle kasy to do Angli paczki się wysyła .
    Zaletynauczka na przyszłość
    Wadynaciągactwo
  • ~Josef / 2020-04-28 13:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Scheiss Dienst lügen
    Obiecali wczoraj dostarczyc przesyłkę kłamcy
    ZaletyScheisse
    WadyScheisse
  • ~Josera / 2023-10-21 13:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką się spotkałam.
    Kurier Dominik w mojej ocenie totalny kłamczuch i zero profesjonalizmu.

    Dwukrotnie kłamał że jest pod drzwiami z paczką, po czym po, którymś tel stwierdził że nie wie ma jaki adres ma przyjechać bo nie ma podanego.

    Jak dla mnie dno i metr mułu, zarówno kurier jak i dział DPD przyjmujący zgłoszenie o zaistniałej sytuacji.

    Dwa dni czekałam na karmę dla psa, niestety ostatnie paczki nie otrzymałam.

    Nie polecam i nigdy więcej nie będę korzystać z usług tej firmy.
    ZaletyZero
    WadyWszystkie mozliwe
  • ~jotka / 2019-09-12 22:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta Firma to jakaś totalna porażka. Po otrzymaniu wiadomości czekałam na paczki i naturalnie nie dotarły, Na śledzenie czytam, że nie było mnie w domu. To było przedwczoraj. Dzisiaj znowu to samo: paczka będzie doręczona w godz. 12.30 do 14.30. Czekam i nic a po 14-tej czytam, że kurier nie zastał mnie w domu. DPD to delikatnie mówiąc bardzo niesolidna firma i lepiej jej unikac.
  • ~Jowita / 2022-11-01 14:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Ponad miesiąc temu wysłałam paczkę do Niemiec po czym ta paczka nie dotarła do odbiorcy ponieważ ja zgubili. Dzwonię na infolinię to twierdza że paczka już jest doręczona tylko pytanie jak i do kogo ??? Złożyłam reklamacje i cisza, a nie wspomnę że obsługa jest taka nie miła jak dzwonię że szok. Twierdzą że to nie ich wina że paczka zaginęła nawet słowa Przepraszam nie usłyszałam i co z pieniędzmi co wydałam na ta paczkę, zwróci mi to ktoś ??
    WadyBrak kompetencji i organizacji.
  • ~Jozef / 2021-04-08 18:47
    Ocena: 1.00 / 5
    jestem bardzo niezadowolony z firmy DPD. Towar był zamówiony z Polski do Londynu. Miąłem zapłacić cło w wysokości 1500 funtów tj 51% wartości rowaru.... poprzednia firma DPD za tą sama usługę chciała cło ok 25% wartości.... Nie można się dodzwonić..... kiepski serwis
    Zaletybrak
    Wadyutrudniony kontakt ... na odpowiedź mam czekać 42 dni
Dodaj własną opinię »