Wadybrak dostawy przesyłki mimo dodatkowej opłaty
strona 373 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 371
- 372
- 373
- 374
- 375
- nastepna »
-
~jola / 2021-08-16 11:55Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem towar w piątek z dodatkową opłatą by doszedł w sobotę. Jest poniedziałek a przesyłki jak nie ma tak nie ma.Chiałem zrobić prezent bliskiej osobie ale za to wam dpd zrobię prezent w formie pozwu sądowego. -
-
~Jola / 2022-02-23 13:19Ocena: 1.00 / 5
Tragiczna firma i niekompetentny dział reklamacji ( ale chyba o to chodzi żeby zatrudniać debili). Nie polecam. ZaletyBrakWadyOstrzegam przed tą firmą bo będziecie żałować -
~Jola / 2022-06-10 14:55Ocena: 1.00 / 5
Koszmar! Olewanie klienta, opóźnienia w dostawie, uszkadzanie paczek. Na infolinii kompletne ignoranctwo, spychologia, brak szacunku doklienta -
~jola / 2022-07-25 17:19Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska!!!! Kompletnie nie przyjmują i nie uwzględniają uwag zgłaszanych przez infolinię na temat kurierów i jakości ich usług. Dla przykładu notorycznie ucinali fragment mojego adresu na etykiecie (błąd ich drukarki) przez co kurier zawsze przyjeżdżał pod niewłaściwy adres i nie doręczał paczki. Kilka razy problem zgłoszony kurierowi i na infolinii i kompletnie z tym nic nie zrobili. Kilkakrotnie zdarzyła się sytuacja, ze wzięłam urlop i cały dzień czekałam na paczkę w domu, a oni nawet nie dzwonili tylko odrazu ustawiali status "paczka niedoręczona", w ogólenie dobierali telefonów w związku z czym paczka kilkakrotnie niedoręczona z mojej winy i kilka dni urlopu zmarnowanych, a uwagi do kuriera nawet nie zostały przekazane przez infolinię ani wyciągnięte wobec niego konsekwencje. Tylko 2 na kilkudziesięciu kurierów było w porządku, reszta to masakra ludzie z jakieś łapanki normalnie. Gdybym miała wybór, nigdy bym nie skorzystała z usług tej nieprofesjonalnej firmy. Jednym słowem nie polecam ZaletybrakWadymnóstwo (jak w opisie) -
~Jola / 2022-08-06 00:56Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, ja osobiście już nic nie zamówię z tej firmy Bardzo Źle razy tysiąc -
~Jola / 2022-09-27 19:34Ocena: 1.00 / 5
Jestem mega zła dzisjaj miała dojść do mnie paczka po telefonie do kuriera powiedziała że nie dostarczy chyba dzisja paczki bo ma dużo przesyłek, po czym powiedziałam że paczka ma dzisjaj być dostarczona bo zamawiałam ją tak żeby była na ten dzień ,teraz patrzę na historię wysyłki a tam niespodzianka że po ustaleniu z odbiorą paczka zostanie dostarczona kolejnego dnia żart i jeszcze raz żart !!!!!!!z nikim na nic się nie umawiałam nie polecam -
~Jola / 2022-10-17 20:38Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jaka mialam do czynienia. Firma nie wysyla SMS ów z informacją, ze paczka bedzie w danym dniu dostarczona. Ta usługę klient ma sobie dodatkowo wykupić. Kurier nie dzwoni do klienta, ze ma paczkę, bo w regulaminie firmy tego nie ma a zamawiajacy ma obowiazek sie z tym regulaminem zapoznać . Trzeba byc osoba nie pracujaca i nie wychodzaca z domu, zeby odebrac paczkę. Paczka nieodebrana w chwili przybycia kuriera trafia w odlegle miejsce, do punktu, ktory jest czynny w godzinach pracy wiekszosci ludzi pracujacych. W tej sytuacji nie mając samochodu trzeba zaplacic za taksówkę zeby po paczke 8kg pojechac i odebrac. Zeby dodzwonic sie na infolinie radze uzbroić się w cierpliwość, bo trwa to bardzo długo. Po kilku zdaniach rozlaczaja połączenie. Żenada. Nie sadzilam, ze cos takiego może miec miejsce w dzisiejszych czasach. Nigdy więcej i tym samym przestrzegam innych przed korzystaniem z uslug tej firmy. ZaletyZeroWadyNajgorsza firma kurierska. -
~Jola / 2023-01-05 16:38Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam z całego serca! Pani kurier zamiast odebrać moja paczkę (duży gabaryt) zaznaczyła sobie że jest nie gotowa i pojechała sobie do domu, kiedy dzwoniłam odrzucała połączenia. Zaznaczyła jeszcze że zlecenie zamknięte i gdybym po wielu godzinach nie dodzwoniła się w końcu do DPD to nawet nie wiedziałabym ze kurier już po nią nie przyjedzie. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą. Lepiej dopłacić i nie stracić nerwów. -
-
~jola / 2023-04-28 10:25Ocena: 1.00 / 5
dziwię się że DPD jeszcze ma jakieś zlecenia to NAJGORSZA firma kurierska z jaką się spotkałam na chatbota odpowiedz trzeba czekać ponad godzinę i za czym w 21 wiek Zaletynie maWadyporażka we wszystkim nawet w rozpatrywaniu skarg i reklamacji -
~Jola / 2025-05-14 12:15Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie podjął próby doręczenia paczki. Byłam w domu zaznaczył niedoręczenie . Kurier Jakub z Warszawy to dno . ZaletyBrakWadySame wady , omijać DPD bo to koszmar -
~Jola / 2026-02-06 16:00Ocena: 1.00 / 5
Nie należą się nawet 1 gwiazdki. Beznadzieja. Ci kurierzy pracują chyba za karę. Pewnie więźniowie lepiej by wykonywali swoją pracę. Nie dostarczają paczek, odsyłają do nadawcy. Jestem z Elbląga. Pożal się Boże. ZaletyZadneWadySame -
~Jola / 2026-06-05 13:36Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam DPD Holandia. Zadzwoniłam na infolinię o godz. 9 z prośbą o zmianę adresu dostawy na punkt odbioru. O 12:00 odbiorca dostał maila, że paczka będzie następnego dnia w punkcie odbioru. O godz. 16:00 w systemie pojawiła się informacja, że paczka wraca do odbiorcy. Mają chyba kulawy system. ZaletybrakWadybrak możliwości sprawnej zmiany adresu odbioru -
~JOLANTA / 2020-04-21 11:45Ocena: 1.00 / 5
21.04.2020 kurier obsługujący Zatorze I,bezczelny i nieprofesjonalny!!!!! Psuje opinie innym zapewne uczciwym kurierom -
~Jolanta / 2020-04-24 01:02Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierską.Zlodzieje.Pisza że paczka dostarczona a paczki nie ma.Banda oszustów ZaletyJolanta -
~Jolanta / 2020-12-14 18:16Ocena: 1.00 / 5
Ponoć w chwili doręczenia przesyłki nikogo nie było w domu, a czekałam kilka godzin. Drugi raz tak się dzieje.
Nie polecam DPD - Gdańsk. -
~Jolanta / 2021-01-26 17:20Ocena: 1.00 / 5
Najgorsz firma kuirierska w Polsce, nieslowni do tego klamia .Przesylki nie dostarczja na adres do odbiorcy tylko do punktu gdzie od razu odsylaja. -
-
~jolanta / 2021-08-24 10:08Ocena: 1.00 / 5
Kurier nawet nie dzwonil do adresata; poprostu odeslal paczke do mnie ,nadawcy, paczka z Francji zaplacilam 30 euro wyrzucone w bloto ZaletyzadneWadywszystko zle -
~Jolanta / 2022-03-29 16:48Ocena: 1.00 / 5
Do dyspozytora oddziału zDPD Gorzów który miał dyzur dnia.,29.04.22.0klamal mnie pan zapewniając że dzisiaj 29.04 na pewno przekaże paczkę kurierowi.Pan tam pracuje czy udaje pracownika?Obiecalpanze jutro na pewno ale ja mam wątpliwości co do pana podejścia do wykonywania podstawowych obowiązków.Dzisia minął trzeci dzień w których firma ma obowiązek dostarczyć paczkę.Jutro mnie tez Pan okłamanie. ZaletyZadnychWadyRażąca niekompetencja -
~Jolanta / 2022-06-24 01:38Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Maja opcje anulowania przesyłki, ale nawet jak anulujesz online to kurier i tak na chama przywozi kolejnego dnia i zostawia u sąsiada… popristu tragedia. Dzwonisz do kuriera i każesz nie przywozić tylko zwrócić do nadawcy a ten swoje, przywiezie ci bo podobno mu nie dali dyspozycji … dzwonisz do obsługi klienta, rozłączają cię .. ręce opadają … sami inteligentni inaczej ???? ZaletyŻadnychWadyTylko wady, nie umieją czytać, słuchać, robią wszystko na przekór -
~Jolanta / 2022-06-24 01:38Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Maja opcje anulowania przesyłki, ale nawet jak anulujesz online to kurier i tak na chama przywozi kolejnego dnia i zostawia u sąsiada… popristu tragedia. Dzwonisz do kuriera i każesz nie przywozić tylko zwrócić do nadawcy a ten swoje, przywiezie ci bo podobno mu nie dali dyspozycji … dzwonisz do obsługi klienta, rozłączają cię .. ręce opadają … sami inteligentni inaczej ???? ZaletyŻadnychWadyTylko wady, nie umieją czytać, słuchać, robią wszystko na przekór
strona 373 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 371
- 372
- 373
- 374
- 375
- nastepna »
