Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~JASIA / 2026-05-14 08:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem przekonana, że już nigdy nie chcę korzystać z usług tej firmy! Ostatnio ja (jako klient jednej z firm odzieżowych) zamówiłam ze swojego konta ubrania dla mamy - na jej adres i nazwisko. Mama czekała cały dzień w domu. Sprawdziłam status paczki… Kurier wpisał, że nie dostarczono z powodu błędnego adresu. Adres był PRAWIDŁOWY! Oczywiście napisałam od razu reklamację, która nie została uwzględniona, bo… nie jestem zleceniodawcą! Co jest oczywiście nieprawdą, bo zamówienie było z mojego konta i to ja je zleciłam. Moja mama była jedynie odbiorcą. Rzadko piszę takie opinie, ale tym razem napiszę ją wszędzie, gdzie się da. Z daleka od tej firmy, jeśli zależy Wam na otrzymaniu przesyłki i traktowaniu z szacunkiem.
    WadyLenistwo kuriera - wpisanie, że błędny adres, chociaż był prawidłowy
    Nieuznanie reklamacji z fałszywych powodów
  • ~Jasiek / 2021-10-12 12:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka zaginęła, pracownicy infolinii zbywają. Dno i wodorosty.
    Nie polecam, zwłaszcza przesyłek międzynarodowych
    Zaletybrak
    Wadykradzieże, bezczelni pracownicy
  • ~Jasiu / 2020-02-07 12:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Ostrzegam przed oszustami straciłem 90zł bo kurierzy nie wyrabiam się przed swietami kasy nie odzyskalem zero pomocy długo by pisać nie polecam nikomu
    ZaletyZadnych
    WadyKażda mozliwa
  • ~Jasnowos / 2022-11-23 22:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak jakiejkolwiek informacji o odbiorze paczki. Kurier dzwoni jak stoi pod drzwiami i nikt mu nie otwiera. Brak jakiejkolwiek informacji gdzie można odebrać paczkę. Kurierzy są nieuprzejmi i aroganccy. Nie polecam korzystać z usług tej firmy w Kielcach.
    ZaletyBrak
    WadyBrak komunikacji na linii biuro klient i kurier klijent
  • ~JASP / 2019-12-05 20:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy nie dostarczają paczek tylko wpisują odbiorca nieobecny. W ciągu tygodnia zostałem tak potraktowany 2 razy, a więc to nie przypadek. Co gorsza firma nie widzi w tym problemu. Ja na pewno już nigdy nie wybiorę takiej formy dostawy.
    ZaletyNie ma
    WadyWszystko
  • ~jasto3 / 2020-01-31 09:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Z niewiadomych powodów kurier nie dostarczył paczki. Zero informacji, nagle paczka pojawia się w punkcie odbioru. Nie polecam tej firmy.
  • ~jasynski19 / 2024-06-21 17:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Obsługa klienta na najgorszym poziomie. Kurier nie przyjechał odebrać paczki po czym przestał odpowiadać na telefon oraz zaznaczył w systemie, że paczka była odebrana. Zamówienie nie zostało zrealizowano poprawnie tylko straciłem swoje pieniądzę. Nie polecam tej firmy, najgorsza firma kurierska w kraju.
    Zaletynie ma żadnych zalet
    WadyObsługa klienta na najgorszym poziomie. Kurier nie przyjechał odebrać paczki po czym przestał odpowiadać na telefon oraz zaznaczył w systemie, że paczka była odebrana. Zamówienie nie zostało zrealizowano poprawnie tylko straciłem swoje pieniądzę. Nie polecam tej firmy, najgorsza firma kurierska w kraju.
  • ~Jausz / 2026-02-10 11:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Z czystym sumieniem mogę odradzić firmę dpd,
    kurier oszust zamiast dostarczyć mi przesyłkę, zwrócił ją do magazynu z opisem że nie zastał klienta mimo że byłem cały czas w domu a on nie próbował nawet kontaktu czy to domofonem czy telefonicznie.
    Innym razem bez jakiejkolwiek próby dostarczenie przesyłki do mnie, zwrócili paczkę do nadawcy bez żadnego komentarza.
    Kurier nie odbiera telefonów pomimo że podają numer a na infolinii, pani mówi że nie ma takiego obowiązku więc nie wiem po co w takim razie podają numer do kuriera.
    teraz już na infolinii nie ma człowieka tylko odbiera bot i w moim przypadku mówił że nie potrafi mi pomóc ale do konsultanta nie przełączy tylko w koło nie potrafię ci pomóc.
    Tragedia, omijajcie to dziadostwo szerokim łukiem
    ZaletyBrak
  • ~JB / 2022-12-30 11:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Dzień dobry,

    Beznadziejna firma. Kurier dwa razy dostarczał paczkę twierdząc że mnie nie było w domu mimo że byłem. Po zadzwoneniu na centrale Pani powiedziała że nie da się nic zrobić. Żenada
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Jbk / 2020-12-12 08:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Odradzam!!! Przez dwa dni nosił paczkę. Telefonicznie kurier powiedział ze w „w dupie mam pani paczkę i nie interesuje go mogą paczka” w sumie będę gnała do DPD 20 km żeby odebrać w Oddziale. Chamstwo, brak kultury.
    P.S interwencja w DPD nic nie dała bo kurier ma racje
  • ~Jd / 2020-04-28 16:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka miała dojść dzisiaj nie doszła pozdro
  • ~Jdj / 2022-08-10 11:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam, żadne to rzetelna firma. W miejscu kontaktu boty, a reklamacja za pomocą zenadnego formularza online
    ZaletyŻadnych
    WadyNie zastali osoby w domu więc paczkę zwrócili do nadawcy
  • ~JDNCJKD / 2021-01-04 16:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka miała mi przyjść dzisiaj, ale do tej pory nie dostałam informacji co z nią jest
  • ~Jdnd / 2022-06-15 15:47
    Ocena: 1.00 / 5
    2 dni spóźnienie walone 2 dni
    Niech się nie beirze za robotę jak nie umie
    ZaletyŻadne
    WadyWszystko
  • ~JDPD / 2024-08-13 15:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka infolinia dpd nie jest w stanie powiedzieć gdzie znajduje się przesyłka o spytanie się w którym oddziale aktualnie jest nie maja zielonego pojęcia.Podaja planowy termin dostawy przy zamawianiu i się go nie trzymają najgorszy kurier. Nie polecam
  • ~JDPD / 2024-08-13 15:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka infolinia dpd nie jest w stanie powiedzieć gdzie znajduje się przesyłka o spytanie się w którym oddziale aktualnie jest nie maja zielonego pojęcia.Podaja planowy termin dostawy przy zamawianiu i się go nie trzymają najgorszy kurier. Nie polecam
  • ~Jebac DPD / 2023-07-19 13:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak jakiegokolwiek kontaktu. Paczka nie dotarła na czas. Na infolinii mozna pogadac sobie z botem
  • ~JEBACDPD / 2021-10-28 21:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Wydane 100 zł na przesyłke międzynarodową, która miała iść 3 dni do Szwecji, wlasnie mija tydzien, a przesyłki dalej nie ma i od 3 dni sobie leży na sortowni w Niemczech - nigdy wiecej dpd, przez ich niekompetencje stracilem umowe warta 200 tysiecy.
    ZaletyBRAK
    WadyWSZYSTKO
  • ~Jebacdpd / 2022-03-01 15:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Wykurwiač z tym botem. Nic się nie da załatwić
    ZaletyBrak
    WadyBrak możliwości rozmowy z człowiekiem…
  • ~jebacdpd / 2022-12-02 13:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Absolutnie najgorsza firma kurierska na rynku. Okropnie zawyżone ceny względem konkurencji, do tego paczki często nie trafiają na miejsce lub trafiają uszkodzone. Odradzam zakupów online jeżeli jedyną opcją dostawy jest kurier DPD. Produkty do mnie wysłane po dwóch tygodniach bez próby doręczenia
    Zaletybrak
    WadyBrak pomocy klienta, długi czas dostawy, niepełnosprawni kurierzy
Dodaj własną opinię »