Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12957 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Janusz / 2021-12-07 18:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalna porażka!!!!!!!
    Brak możliwości kontaktu z kurierem. Na stronie pojawiają się informacje ze uzgodniono nowy termin, choć nikt go z nikim nie uzgadnia - chyba że dpd same z sobą.
    WadyGorąco odradzam korzystanie z tej firmy
  • ~Janusz / 2022-05-30 20:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat. Przesyłka nie została dostarczona, mało tego paczka została wywieziona na drugi koniec miasta gdzie punkt, który uzgodniliśmy, że ma zostawić tam paczkę był 200m od mojego domu.
    Nie polecam firmy kurierskiej DPD, już nigdy więcej nie zamówię przez tą firmę przesyłki, ponieważ jest to jedno wielkie nieporozumienie. Zaznaczam, że t nie pierwsza taka sytuacja przez tą firmę.
    Zaletyżadne
    Wadymnóstwo i jeszcze więcej
  • ~Janusz / 2022-10-06 12:49
    Ocena: 1.00 / 5
    NIE POLECAM !!!! BRAK KONTAKTU Z BIUREM OBSŁUGI " BOTA MOŻECIE SOBIE WSADZIĆ W DUPĘ " PACZKI ZWRACANE DO NADAWCY BEZ KONTAKTU Z ODBIORCĄ. PACZKI ZOSTAWIANE NA BŁOCIE PEZD BRAMĄ NIE PATRZĄC NA WARTOŚĆ. FIRMA UDUŚ. JUŻ NIC NIE ZAMÓWIĘ PRZED DPD.
    ZaletyOLEWACTWO , KURIERZY BRAK PROFESJONALIZMU, BRAK OBSŁUGI BIURA
    WadyBRAK PROFESJONALIZMU, KURIERZY NIE RZETELNI, BIURO OBSŁUGI BRAK !!!!!. BRAK DOSTARCZANYCH PACZEK-ZWROT DO NADAWCY.
  • ~Janusz / 2023-01-02 11:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak możliwości rozmowy z konsultantem jedynie bot podobnie na stronie. Jeśli bot nie rozumie o czym mowa nie ma możliwości załatwienia czegokolwiek.
    Odradzam współprace z tą firmą.
    Zaletybrak
    Wadybrak kontaktu z konsultantem jedynie bot.
  • ~Janusz / 2023-02-03 18:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Po rozmowie z kurierem i wyjaśnieniu by zostawił paczkę w punkcie odbioru to "geniusz" zawiózł ją w piątek do ich głównego magazynu z najeższym odbiorem w poniedziałek popołudniu! Dostawy kurierem powinny być ekspresowe! Tego samego dnia miałem taką samą sprawe z kurierem GLS i wszystko było dobrze załatwione.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Janusz / 2023-02-03 18:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Po rozmowie z kurierem i wyjaśnieniu by zostawił paczkę w punkcie odbioru to "geniusz" zawiózł ją w piątek do ich głównego magazynu z najeższym odbiorem w poniedziałek popołudniu! Dostawy kurierem powinny być ekspresowe! Tego samego dnia miałem taką samą sprawe z kurierem GLS i wszystko było dobrze załatwione.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Janusz / 2023-10-06 12:38
    Ocena: 1.00 / 5
    fatalna firma kurirzy mają wszystko w d.....i są bardzo nieuprzejmi
    przestrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy a zwłaszcza gdy na rynku jest sporo solidnych firm.
  • ~Janusz / 2023-11-16 17:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Wysłałem przesyłkę pod adres ,a powiedzieli proszę samemu odebrać to już 4 raz ,życzę tej firmie wycofania się z rynku
    ZaletyNie ma
    WadyJ w
  • ~Janusz / 2025-09-08 15:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Dwa razy zamawiwłem paczkę,jedna paczka dostarczona po interwencji sprzedawcy,druga paczka ,kurier niby był dwa razy tylko ,ze nikt go nie widział i nie słyszał-kamerka-telefon-cisza,niby GPS pokazuje im gdzie jest kurier,widocznie podjechał i odjechał.
  • ~Janusz / 2026-01-02 16:29
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to istne kuriozum w sferze dostarczania przesyłek. Masakra i dramat w jednym!
    Paczka nadana do mnie 23..12.2025 Jest 2.01.2026 i niestety nikt nie jest w stanie powiedzieć kiedy przesyłka dotrze! Każdorazowe połączenie z konsultantem kończy się słowami: proszę zadzwonić za 1 godzinę wtedy coś wyjaśnimy. Dokładnie wiedzą, że za godzinę połączę się z innym telefonicznym "gadaczem" opowiem swoją drogę przez mękę z DPD i usłyszę: proszę zadzwonić za 1 godzinę wtedy coś wyjaśnimy! I tak to sobie żyje swoim życiem! Niestety to nie jest moje pierwsze starcie z DPD. Szczerze odradzam jakiegokolwiek kontaktu z DPD i starajcie się prosić wysyłających o przysłanie każdą inną firmą....oby nie DPD
    ZaletyBrak
    WadyNiesolidność! Brak kontaktu z osobą kompetentną! Dodzwonienie się na ifo graniczy z cudem!
  • ~Janusz / 2026-02-05 12:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Płatna infolinia +48 801 400 373. Płacisz dodatkowo krocie za oczekiwanie w kolejce do konsultanta
  • ~janusz8pu@o2.pl / 2023-07-28 09:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Kompletnie nierzetelna firma. Pracownicy uszkadzają przesyłki, a firma robi zwroty wszczynając chore procedury unikając odpowiedzialności.
  • ~Januszek / 2023-02-10 19:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Poziom usługi jak w krajach trzeciego świata. Najpierw kurier-przygłup przyjeżdża w innej godzinie niż ustalone i kłapie mordą. Potem towar do adresata dociera zniszczony. Może krowy pasać na Białorusi to by się nadali
    ZaletyBrak.
    WadyKomuna, trzeci świat, 100 lat za murzynami
  • ~Janutko / 2022-03-19 07:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Najpierw powiadomienie że paczka zgodnie z umową zostanie przekazana w innym terminie po telefonie do dpd z pytaniem z kim się umawiali na inny termin pani mętnie tłumaczy że Nadawca źle wpisał dane osobowe i adres bzdura Nadawca dostał wygenerowaną przez dpd etykietę nic nie mógł wpisywać po interwencji w ciągu godziny informacja że paczkę dostarczą w poniedziałek zamiast w piątek moim zdaniem kurier zrobił sobie wcześniej weekend po co się brać za takie usługi skoro nie potrafi się zdyscyplinować swoich kurierów zwykłe lenistwo paczka była do punktu odbioru do dostawy optymalnie po godzinie
    ZaletyBrak
    WadyLenistwo przy dostawie spychanie odpowiedzialności na nadawcę
  • ~Jar / 2023-08-01 11:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka tydzień leży na magazynie, który jest 30km od miejsca dostawy. Jak się dzwoni o uzyskanie informacji odsyłają z kwitkiem.
  • ~Jarecki fornax / 2021-01-21 09:23
    Ocena: 1.00 / 5
    koszmar paczka z Szydłowca do Krakowa przez Radom Warszawę
    jedzie 5 dni !!!!!!!!

    Nigdy więcej DPD
  • ~Jared / 2021-05-22 17:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier DPD w Olkuszu nie odbiera telefonu, nie oddzwania, mimo naszej obecności przez cały czas w domu paczka nigdy do nas nie dotarła, została zwrócona do nadawcy jako odmowa przyjęcia. Dlatego:
    Czas dostawy - nieskończoność - jedna gwiazdka
    Obsługa - nawet nie ma co oceniać, kurier nie dostarcza paczek gabarytowych - odrazu je zwraca.
    Cena/jakość - Każda cena za zerową jakość jest zawyżona. Co więcej zamawianie przez DPD to strata czasu oczekiwania na paczkę i zwrotu pieniędzy przez sprzedawcę.

    Spróbowaliśmy drugi raz (inny towar, inny sprzedawca, ten sam kurier) - dokładnie to samo. TO NIE MOŻE BYĆ PRZYPADEK !!!

    Na podstawie swojego doświadczenia odradzam korzystanie z DPD wszystkim, którzy mają paczki gabarytowe. Po mieście chodzi opinia, że DPD można zamawiać tylko jak jest za pobraniem - wtedy podobno dostarcza.
  • ~jarek / 2019-02-20 15:44
    Ocena: 1.00 / 5
    odradzam wszystkim ta firme,kurier robin wszystko ,by przesyłki nie dostarczyc
  • ~Jarek / 2019-09-02 14:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Potłukli moi mebele, minęło 4 miesiące nie mam mebli i pieniędzy. Motywują że źle opakowałem, chociaż dzwoniłem i pytałem jak muszę zapakować i nie mieli żadnych uwag kiedy wysyłałem. Prosiłem ubezpieczyć przesyłkę - powiedzieli że nie ma takiej opcji. Odpowiadają bardzo długo na listy, w końcu powiedzieli ze mogę pójść do sądu. Dla tej firmy reputacja nie liczy się całkiem.
  • ~Jarek / 2020-02-08 13:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówione 3 paczki z t mobile.
    Kurier najpierw sam wpisal ze odmowa przyjęcia przesyłki i zwrócono do t mobile.mieszkam na 5 piętrze.
    Zamówiłem powtórnie i znów problem-kurier przywiózł 2 paczki bo trzecia zgubiła się na magazynie....po 7 telefonach i reklamacjach w końcu sam odebrałem zagubiona przesyłkę z jednego z ich magazynów.porażka to delikatnie powiedziane.
    ZaletyNic nie przychodzi mi do głowy.
    WadyBrak zalet i niski poziom usług
Dodaj własną opinię »