Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12957 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Jan / 2021-05-11 09:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia.Masakra.Wielmozny pan kurier robi wielka łachę że wogole przywozi przesyłkę.Nie jest przygotowany na formę płatności albo nie ma wydać albo nie ma terminala.GBUR AROGANT BRAK JAKIEJKOLWIEK KULTURY CZY WYCHOWANIA.Do mnie czyli do klienta zwraca się na TY.Na pytanie czy może podać swoje dane nr.czy cokolwiek szał wściekłości że strony kuriera.Niby taka poważna firma a takie elementy zatrudnia.O tym żeby wnieść paczkę na 4 piętro to można zapomnieć pan kurier stoi i podpiera samochód w tym czasie.Nie polecam,najgorsza firma w POZNANIU.
    ZaletyBrak
    WadySame wady wszystkie możliwe
  • ~Jan / 2021-06-01 10:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Mimo pobrania opłaty, nie zrealizowali usługi. Po interwencji zapewnili, że paczka zostanie dostarczona zgodnie z umową, mimo tego nie zrealizowali usługi.
    WadyMimo pobrania pieniędzy nie zrealizowali usługi.
  • ~Jan / 2022-05-14 12:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy kurier jaki dziala na naszym rynku. Aroganccy pracownicy, wielokrotne opoznienia dostaw z braku wyraznej przyczyny, gubienie przesylek. Omijajcie jak rylko mozecie.
  • ~Jan / 2022-06-14 18:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam
    Dzisiaj dostałem informację że przesyłka dostała
    Doręczona!!!!!!
    Ciekawe gdzie???
    Gebelsy Tak naa traktują
    Pozdrawiam
    Jam
    ZaletyBrak
    WadyOszustwo
  • ~Jan / 2022-10-31 15:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Wzięłam urlop,żeby odebrać paczkę.Zamiast kuriera mejl: z powodu nieobecności odbiorcy paczkę dostarczymy w środę".kurier ma tel wyłączony, infolinia tragedia. Za chwilę kolejna wiadomość:"paczka do odbioru w punkcie"
    Za transport zapłaciłam do domu nie do punktu oddalonego kilka km.na Nigdy więcej
    ZaletyBRAK
    WadyBrak kontaktu z kurierem i firmą
    Brak dostawy pod wskazany adres
  • ~Jan / 2022-11-25 17:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Cały dzień czekałem w domu na przesyłkę i telefon od kuriera . Paczki nie otrzymałem. Kurier w wiadomości e-mail w historii przesyłki napisał, że przesyłka nieodebrana z powodu nieobecności adresata, brak możliwości pozostawienia awizo. Po tej informacji telefon kuriera milczy. Chamstwo i żenada. W innej firmie taki pracownik wyleciałby na zbity pysk. Zdecydowanie nie polecam tego przewoźnika.
  • ~Jan / 2023-03-07 10:27
    Ocena: 1.00 / 5
    brak odbioru palety w ustalonym terminie, brak kontaktu z klientem, obietnice konsultantów telefonicznych bez pokrycia
    Wadydługi czas oczekiwania na odbiór przesyłki, brak kontaktu ze strony DPD
  • ~Jan / 2023-04-05 06:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Omijać tą firmę szerokim łukiem moja przesyłka już leży drugi dzień w magazynie nie wiadomo dlaczego
  • ~Jan / 2023-05-05 16:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Firma zasłania się tym, że ma 3 dni robocze na podjęcie pierwszej próby doręczenia. Moja paczka nie dotarła bo rzekomo nie zmieściła się kurierowi do samochodu. Żenada. po prostu nie chciało się kurierowi dźwigać cięższej, nieforemnej paczki. Wolą małe, które łatwo dostarczyć. Nie powinni się podejmować dostarczania większych paczek skoro mają małe samochody. Następnym razem wybiorę inną firmę.
  • ~Jan / 2023-07-23 09:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka która miała do trzech dni roboczych dotarła do mnie po siedmiu dniach. Nikt z Dpd nie wysłał żadnej informacji Nie polecam
  • ~Jan / 2023-07-24 18:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier bez mojej wiedzy i zgody zostawił przesyłkę u sąsiada, pomimo tego paczka przyszła z dwudniowym opóźnieniem mimo, że dostawa była deklarowana na drugi dzień od zakupu. Najgorsza firma kurierska, absolutnie nie polecam.
  • ~jan / 2024-01-10 21:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Kolejna przesyłka dostarczana DPD i kolejny problem. Kurierzy robią co chcą. Paczki uszkodzone. Ostatnio dostałem maila, że paczka w paczkomacie czeka ale kod odbioru dostanę jak zainstaluję ich aplikację na telefonie. Niestety nie ma innego dostawcy paczek. Jak pomyślę o tych opiniach 5/5 to chyba piszą pracownicy DPD.
    Nie polecam.
    Zaletybrak
    Wadynierzetelność z każdej strony
  • ~Jan Jerbinski / 2022-03-19 07:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Pod każdym względem tragedia. Kurier rzekomo był podczas mojej nieobecności, inni domownicy go jednak nie widzieli. Brak kontaktu telefonicznego, podczas wysyłania paczki ustaliłem godziny do odbioru, oczywiście DPD nie ma obowiązku się do nich stosować, jak usłyszałem na infolinii
  • ~Jan Kowalski / 2019-06-10 16:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam porażka ci kurierzy czy tam ich podwykonawcy bo tacy są masakra z tą firmą aby dostarczyła paczkę...
  • ~Jana / 2025-03-06 17:25
    Ocena: 1.00 / 5
    DTD CZY DPD...CZY TO TA SAMA FIRMA ? Bo jeśli DTD to wkrótce zostaną zamknięci i rozliczeni za liczne kradzieże, braku dokumentacji i ogólne zaniedbania. Przez takich patałachów cierpią porządne firmy w Irlandii.

    Zamówiłam odbiór niespakowanego roweru z rzekomym ubezpieczeniem. Przyjechał pan Grześ kurier. Po moim powrocie do kraju okazało się, że mój rower ma wymieniony sprzęt hamulcowy z Shimano na jakiś badziew z Malezji.

    Nawet kierownica ma oryginalną sklepową naklejkę po innej stronie. O mały włos a wjechałabym pod samochód na drodze !!! Powróciłam do zdjęć sprzed odbioru roweru/ze sprzedaży na necie też i pokazała się naga prawda.

    Kurier się nie odzywa, na @ też nic nie przychodzi od firmy.

    ZaletyŻadnych
    WadyBrak potwierdzeń odbioru u kuriera i od samej szefowej. Forma widmo
  • ~jancho / 2019-09-10 11:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam. Ta firma to jakieś nieporozumienie są skrajnie niekompetentni. Od trzech tygodni nie mogą odebrać paczki. W raporcie przesyłek piszą- źle podany adres, a kiedy dzwonie do kuriera to mówi mi, że nie ma takiego zlecenia. A numer mam przecież z wiadomości email, którą wysyła mi DPD. Odradzam korzystania z usług tego przewoźnika. Pozdrawiam.
    ZaletyBrak.
  • ~Jane / 2019-09-12 20:15
    Ocena: 1.00 / 5
    BRAK SŁÓW!!!! Moja paczka została przeszukana, i wzięli sobie co im się podobało, a firma nie bierze odpowiedzialności!!!! MASAKRA
    ZaletyBrak
    WadySame
  • ~Jane / 2023-09-18 09:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Tydzień czekalam na paletę z warszawy na slask. Koordynatorka dpd gliwice wpisała nieprawidłowy adres bo zobaczyła nowy numer orange .NIEWIEM PO JAKICH SZKOLACH JEST SIE KORRDYNATORM
  • ~JANECZKA / 2019-05-07 13:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier na moih oczach uszkodzil przesylke. I firma dpd nie uwzglednia reklamacji. Dziadostwo a nie firma oraz hamski kurier. Mimo iz zdjecia wyslalam ze mebel jest przelamany nie poczuwaja sie do jakich kolwiek konsekwencji. Omijajcie szerokim łukiem
  • ~Janek / 2020-04-25 08:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Wszystko co jest napisane poniżej to prawda. Zgubione paczki, chamscy kurierzy, brak kontaktu.

    Podsumowując: Poczta Polska to przy tym rarytas.
    ZaletyBrak
    WadyWxzystko6
Dodaj własną opinię »