Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12957 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Jakub / 2023-08-17 12:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka na całej linii. Kurierzy którzy przyjeżdżają lub też nie. Siedzisz w domu caly dzień specjalnie czekając na tego pseudo kuriera a on w tym czasie ustawia sobie status" adresata nie zastAno" Na infolinii ameby , które po kontakcie z i opisaniu sytuacji.nie robią zupełnie nic. DNO I KUPA SZAMBA!
    ZaletyZupełnie żadnych
    WadyCała firma
  • ~Jakub / 2023-08-28 12:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Kontakt z kurierem tragedia. Jak jestem akurat w domu żeby odebrać super ale jak nie to w dupie mnie mają, 3 razy mówiłem kiedy będę w domu żeby odebrać paczkę osobiście i zostałem zupełnie zignorowany.

    Infolinia nie jest w stanie pomóc, bot nawet nie chce mnie połączyć z konsultantem.
    ZaletyBrak
    WadyKontakt, infolinia, kurierzy.
  • ~Jakub / 2023-10-20 02:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Twierdzą ze samo dostarczenie przesyłki zajmie im 24h a to guzik prawda. Okropne usługi kurierskie.
  • ~Jakub / 2023-10-31 17:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie dostarczył paczki - wymówką była rzekoma nieobecność odbiorcy (rzekoma, ponieważ cały dzień byłem obecny w domu). Kurier nie podjął próby kontaktu telefonicznego na wskazany w zleceniu numer (nawet jeśli rzeczywiście próbował dostarczyć, ale najzwyczajniej w świecie zepsuł się domofon, to wykonanie telefonu, w celu upewnienia się, że osoba jest nieobecna, jest absolutnym minimum, które powinien zrobić kurier). Infolinia dostępna wyłącznie w godzinach 9-17 (o czym nie wiedziałem, co poskutkowało niezałatwieniem niczego). Nie polecam
    ZaletyBrak
    WadyBrak dbałości o konsumenta,
    Bot z którym nie idzie się dogadać,
    Dziwne godziny działania infolini
  • ~Jakub / 2024-02-22 19:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam firmy. Miałem zwrócić paczkę, otrzymałem maila, że kurier podejmie paczkę między godziną 9 a 17. Podany numer w mailu do kuriera okazał się zły, gdyż kurier pod tym numerem stwierdził że nie obsługuje danego rejonu. Po całodniowym oczekiwaniu na kuriera lub telefon od niego okazało się, że w śledzeniu paczki na stronie widnieje informacja iż paczka nie została przygotowana dlatego jej nie podjęto. Dno.
    ZaletyBrak
    WadyBrak kontaktu, kurier nie podejmując paczki stwierdza ze jest nieprzygotowana.
  • ~Jakub / 2025-02-24 17:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier miał dostarczyć dokumenty do podpisania (umowa na abonament telefoniczny). W planowanym dniu doręczenia żona specjalnie została w domu. Po całym dniu czekania okazało się, że o 16:30 kurier zaznaczył w systemie, że nikogo nie było w domu (nikt nie dzwonił domofonem przez cały dzień). Ponowna próba doręczenia: kurier przysłał wiadomość, że będzie w godzinach 15:30-17:00. O 17:30 informacja o niedostarczeniu w systemie śledzenia przesyłki. Zadzwoniłem od razu do kuriera i zapytałem dlaczego nie dostarczył przesyłki. Rozłączył się i nie odbierał moich kolejnych połączeń. Infolinia czynna do 17:00. Gorąco odradzam współpracę z tą firmą.
    Wady- brak kontaktu z kurierem
    - nierzetelność kurierów
    - godziny pracy infolinii uniemożliwiają złożenie zażalenia tego samego dnia (infolinia przestaje działać w tym samym czasie, kiedy miała być dostarczona przesyłka)
  • ~Jalo / 2022-12-15 12:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska jaka tylko może istnieć, paczka przyszła rozerwana, jakby ktoś ją otworzył, przedmioty pomimo tego, że były porządnie spakowane w folie bąbelkową, zostaly z niej wyjęte, NIE POLECEAM, tragedia, dno totalne, takie firmy powinno się zamykać!
    ZaletyŻadne
    WadySame wady
  • ~Jamci / 2022-03-03 11:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Dziadostwo zwłaszcza kurier z Białogardu z ul krakowskiej
    ZaletyBrak
    WadySame wady
  • ~Jan / 2019-03-09 12:33
    Ocena: 1.00 / 5
    To biedni sprawni inaczej ludzie. Nie krytykujcie ich,też chcą sobie zarobić. Szkoda mi ich, nie potrafią się ogarnąć. Czekam na swoją przesyłkę tydzień, dostaję nieprawdziwe i sprzeczne informacje.
    Konkludując: myślę,że osoby zatrudnione w tej firmie są osobami specjalnej troski i tylko cierpliwość i wyrozumiałość nas uratuje.
    Pozdrawiam wszystkich
  • ~Jan / 2020-02-03 11:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostałem przesyłkę uszkodzonę w trakcie traksportu. Zdarza się, od tego są ubezpieczenia, zeby powetować ewentualne straty. Niestety kurier nie dość że wcisnął mi przesyłkę tak żebym ni widział uszkodzenia!!! to jeszcze do tego wykręcał się od sporządzenia protokołu szkody, i nie za bardzo chciał udzielić informacji. Szkoda gadać Firma Made in Sowietskij sajuz odradzam stanowczo.... Banda OOSZÓSTOW i tyle!!!!
    Zaletydopoki nic się nie dzieje nie wygląda źle
    Wadybanda kłamców, łacisz za to żeby CIę kurier oszukał i wykręcają się od odpowiedzialnośći. OSZUSTWO!!!!!i Złodziejstwo.
  • ~Jan / 2020-03-09 12:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska,

    Albo kurier nie przyjeżdża, albo na infolinii Cię mają w dup...e a jak kurier przyjeżdża to nie ma wydać i też ma to w du...ie więc zabiera paczkę i zamiast zostawić w punkcie odsyła do nadawcy.

    DRAMAT !!!
    Zaletybrak
    Wadywszystko
  • ~jan / 2020-06-25 08:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Stanowczo nie polecam. Większość przesyłek pomimo wykupionej opcji ,,ostrożnie'' została zniszczona. Poniosłem straty na kilkaset złotych.
    Wszystkie reklamacje DPD odrzuciło motywując, że nie jestem upoważniony do składania reklamacji. To nie wiem po co w formularzu reklamacyjnym wybiera się opcję, kto składa reklamację: nadawca czy odbiorca?
    W odwecie za złożenie reklamacji po miesiącu od dostarczenia przesyłek do klientów otrzymałem wezwania do dopłat do kilku przesyłek z powodu przekroczenia wagi. Zostały doliczone 8-10 kg do kilku paczek! Traktują klientów jak intruzów: zapłaciłeś to nie waż się reklamować!
    Wobec powyższych faktów i wyrządzonej mi krzywdy przez firmę kurierską DPD radzę nie korzystać z ich wątpliwej jakości usług.
    WadyWiększość przesyłek pomimo wykupionej opcji ,,ostrożnie'' została zniszczona. Poniosłem straty na kilkaset złotych.
    Wszystkie reklamacje DPD odrzuciło motywując, że nie jestem upoważniony do składania reklamacji. To nie wiem po co w formularzu reklamacyjnym wybiera się opcję, kto składa reklamację: nadawca czy odbiorca?
    W odwecie za złożenie reklamacji po miesiącu od dostarczenia przesyłek do klientów otrzymałem wezwania do dopłat do kilku przesyłek z powodu przekroczenia wagi. Zostały doliczone 8-10 kg do kilku paczek!
  • ~jan / 2020-08-21 11:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma żadnego kontaktu z kurierem chcąc odebrać paczkę musisz być cały dzień w domu żadnej wiadomości gdzie odebrać paczke dziadostwo nie firma
    Zaletyzadnej
    Wadysame wady nic pozytywnego
  • ~Jan / 2020-09-17 17:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Tak totalnie beznadziejnej firmy jeszcze nie spotkałem. Ich kurier przez 2 dni wpisywał , że brak możliwości odbioru przesyłki, gdy ja byłem w domu!!!Nie odbierał komórki nawet od swojej firmy!!!A firma stwierdziła , że to nie problem!!!Nie polecam!!!
    ZaletyBrak
    WadyOszuści!!!
  • ~Jan / 2020-10-04 10:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekałem na dwie paczki osobno doręczone w ciągu jednego tygodnia.
    Miałem włączony telefon i domofon.
    Kurier nie zadzwonił do mnie na mój numer telefonu,ani nie zadzwonił do mnie domofonem.
    W śledzeniu paczki zobaczyłem,że była odmowa dwóch paczek ode mnie.
    Co jest nieprawdą.
    Paczki zostały zwrócone do nadawców.
    Nadawcy musieli wysłać paczki jeszcze raz inna firmą kurierską na mój koszt około 120 zł.
    Paczki dotarły.
    Więcej nie zamawiam z DPD.
    WadyLekceważenie klienta i mylne informacje.
  • ~Jan / 2020-12-09 11:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Punkt dpd, Kraków, na przeciwko IKEI. Zaprogramowani na chamstwo gówniarze odprawiają klientów z kwitkiem. Infolinia to fikcja i dziecinada. Pseudo firma zatrudnia tylko takich bo nikt przyzwoity, dojrzały psychicznie nie zgodzi się na coś takiego.
    Wczoraj przed punktem dpd, 15 osób czeka a mamy covid. Rozklekotanymi cinquecento z zeszłej epoki podjeżdżają kurierzy z niedostarczonymi klientom paczkami. A tych cała masa, godzina dopiero 16. Biorą POD PACHĘ ile wlezie. Zero skrzynki do przenoszenia, zero wózka, nic. Co spadło na ziemię to spadło! Nagrałem film. Kolejna firma do likwidacji.
  • ~Jan / 2020-12-31 21:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Żadnych zalet. Zatrudniają zza wschodniej granicy i nie dostarczają paczek w terminie
    ZaletyZalety ? Nie ma takich
    WadyNie dostarczają w terminie przesyłek. Kurierzy nie znają naszego języka i są niegrzeczni.
  • ~Jan / 2021-02-18 19:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier patryk Poznań rejon Strzeszyn pedał nawet nie próbował się skontaktować paczke odesłał do nadawcy lepiej żeby go nie zobaczył na Strzeszyn ie firma DPD po złożeniu reklamacji zero odzewu. Nie polecam omijać szeroko
    ZaletyBrak
  • ~JAN / 2021-03-02 08:44
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD najgorsza firna kurierska przesyłki nie dostarczane na czas kurierzy zmieniają terminy doręczebia według własnych uznań zostawiają przesyłki w innych miejscach nieodpowiedzialna niepriwesionalna nieuczciwa oszuści nadają się do gnoju a nie di rozworzenia przesyłek
    ZaletyBrak orzuści
    WadyNieuczciwi
  • ~Jan / 2021-04-23 18:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Sprzedawca nadal paczkę a dostawca przyjechał nie przygotowany do odbioru pieniędzy więc oświadczył, że dostarczy paczkę dnia następnego i będzie posiadał terminal do odbioru pieniędzy i tyle go widziałem. Przy poszukiwaniu paczki nic nie uzyskałem gdyż nie znam numeru paczki jaki sobie usługodawca wygenerował. Obawiam się, że paczka wróci do nadawcy i zechcą za tą niewykonaną usługę pieniądze. We Francji niech tak sobie robią a u nas pracownik powinien być wyposażony w potrzebny do pracy sprzęt. Towar był potrzebny na czwartek więc dpd zniszczyło mnie kilka dni. Gdybym ja zawalił pracę dla dpd to by ryja darli na całą Europe i 13 stu prawników zadało by od mnie odszkodowanie. Nie polecam tej firmy
    ZaletyZalety jak zwinie się z Polski
    WadyWada, że tu oglupia ludzi pseudouslugami
Dodaj własną opinię »