Brak informacji o przyjeździe kuriera, brak jakiegokolwiek kontaktu od i do kuriera, Całkoiwity brak kontaktu do firmy - albo BOT albo informacja o zablokowanej linii. ZENADA, ŻE TA FIRMA JESZCZE ISTNIEJE ! To nie pierwszy taki przypadek !!!!
ZaletyBRAK
WadyTakie jak w opinii
~jacko / 2022-07-12 12:58
Ocena: 1.00 / 5
Swego czasu była tylko jedna gorsza firma od DPD. Była to Siódemka. Była bo Siódemkę wykupiła firma... zgadnijcie jaka... TAK! DPD!!! (dawny Masterlink).
No i powstała mieszanka wybuchowa, która rozwaliłaby nawet logistkę w Mongolii czy Bangladeszu.
Jedna wielka katastrofa, ta firma powinna zniknąć z rynku raz na zawsze.
ZaletyŻadnych
WadyWSZYSTKO od A do Z.
~Jacko / 2023-07-30 00:44
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska zdecydowanie nie polecam ostatni mój kontakt z tą firmą wyglądał tak iż zostały do mnie wysłane leki z polski przesyłka kosztowała 70 zł zawartość 300 zł kurier zaznczył że dostarczył do mnie paczkę kiedy ja byłem w pracy więc poprostu albo ją wyżucił albo zostawił na klatce schodowej po złożeniu reklamacji otrzymałem odpowieć że paczkę otrzymałem bo jest tak zaznaczone na stronie przez kuriera kiedy chciałem potwierdzenie w formie podpisu zobaczyć zignorowano mnie są to słodzieje i oszuści jeżeli chcecie oszczędzić sobie nerwów stresu i przedewszystkim pieniędzy nigdy nie korzystajcie z tej złodziejskiej firmy pozdrawiam
~Jacky / 2021-09-20 19:15
Ocena: 1.00 / 5
Paczka nadana w czwartek, mamy poniedziałek wieczór a paczka nadal w magazynie wysyłkowym. Na infolinii nikt nic nie wie. Już 10 lat temu DPD było najgorszą firmą kurierską na rynku ale teraz to już całkowite dno.
ZaletyBrak
WadySame
~Jacob / 2021-03-29 16:44
Ocena: 1.00 / 5
W dniu 29.03.2021 miałem otrzymać paczkę. Około godziny 16 otrzymałem powiadomienie, że kurier próbował mi ją dostarczyć około 13, ale nie zastał nikogo w domu. Dodam, że pracuję w domu także jest to niemożliwe. Próbowałem to wyjaśnić dzwoniąc na ich infolinie, ale odzywa się automat, który nic nie rozumie i nie ma możliwości połączenia z konsultantem. Zdecydowanie najgorsza firma kurierska w Polsce.
~Jacqoup / 2023-08-05 14:26
Ocena: 1.00 / 5
Bardzo słaba obsługa klienta, która zamiast rozwiązywać problemy to zrzuca odpowiedzialność za swoje niedopatrzenia na klienta i punkty odbioru.
~Jacsul / 2021-11-22 09:10
Ocena: 1.00 / 5
Oszuści. Posiali gdzieś u siebie paczkę. A ja dostałem wiadomość mailem , jako niedoręczoną z powodu złego adresu odbiorcy. Oczywiście adres jest prawidłowy. Nie polecam tej firmy.
~Jacus / 2023-11-22 13:44
Ocena: 1.00 / 5
Brak słów na obsługę kuriera z terenu Gromadka. Kurier nie zostawia paczek,mimo pobytu w domu, bądź rzuci gdzie popadnie.kultury brak,z jego strony. Mimo zgłoszeń DPD nic sobie z tego nie robi,tak jak szanowny kurier obcokrajowiec.
ZaletyBrak
WadyBrak dostarczenia paczek
~Jadwiga / 2021-08-02 15:54
Ocena: 1.00 / 5
Od marca 2020 r. najgorsza firma kurierska , paczki nie są dostarczane pod adres , przekazywane do magazynu , brak informacji o doręczeniu paczki i kontaktu z kurierem , w zeszłym roku , moja kosztowna przesyłka zaginęła , po trzech tygodniach(termin dostawy był po tygodniu od zamówienia) zaczęłam reklamować , w magazynie nie znaleźli , w piątkowy wieczór nie odpuszczałam , zrobiłam wielki raban , w sobotę wcześnie rano , bez informacji z DPD , kukier-obcokrajowiec obudził mnie wcześnie rano , dostarczył przesyłkę kłamiąc , że paczka właśnie została dostarczona do DPD , konsultanci telefoniczni kręcą, dziś dowiedziałam się , że przesyłka , na którą czekałam została mi dostarczona w sobotę , od konsultantki otrzymałam szokującą informację , że to ja byłam nadawcą mojego zakupu i przez DPD wysłałam paczkę do sklepu , w którym zakupiłam towar, a konsultantka bezczelnie mi wmawiała , że ja nadałam paczkę.
To po prostu przekracza wszelkie granice wytrzymałości!!!
ZaletyBRAK
WadySAME WADY
~Jadwiga / 2021-12-15 09:31
Ocena: 1.00 / 5
Żałuję, że nie mogłam dodać 0 gwiazdek. Usługi firmy i kultura osobista kurierów jest na bardzo niskim poziomie. Prostota i chamstwo to norma. Rozłączanie połączenia w trakcie rozmowy. Po chwili kurier już nie odbiera. Zachowuje się jakby robił łaskę, że pracuje. Jeden raz zadzwonił, a po minucie już był mail, że nie zastał nikogo w domu. Po oddzwonienie powiedział, że już jest za późno i się rozłączył.
ZaletyBrak
WadyWszystko
~Jadwiga / 2022-03-25 12:24
Ocena: 1.00 / 5
Chciałam wyrazić swoje niezadowolenie z usług DPD. Miałam mieć dostarczoną paczkę. Podałam nie tylko adres, ale numer telefonu, gdyż pracuję do godziny 15 lub 16. Kurier Bohdan nie skontaktował się ze mną. Przez dwa dni czekałam na informację. Pani z obsługi biura kontaktowała się ze mną. Ustaliła, że kurier przyjedzie w razie czego do pracy, a na pewno zadzwoni. Nie zadzwonił. Paczka wróciła do nadawcy. Musiałam złożyć nowe zamówienie.Tym razem poprosiłam o kuriera z DHL. Dostarczył mi paczkę, wcześniej ustalił dokładny czas dostawy. Jestem zadowolona z usług DHL. DPD więcej nie wybiorę.
~Jadzia / 2022-12-03 04:23
Ocena: 1.00 / 5
W pełni popieram negatywne opinie innych oceniających tę firmę i wszystko na temat.
ZaletyZadnych
WadySame wady
~Jadzia3 / 2020-08-26 09:27
Ocena: 1.00 / 5
W skrócie NIE POLECAM FIRMY DPD,przesyłka nie dotarła,brak kontaktu z kurierem a jak się udało z nim porozmawiać opryskliwy i niemiły,na infolinii każdy mówi co innego
ZaletyBrak
WadyMnóstwo
~Jaga / 2021-02-17 14:07
Ocena: 1.00 / 5
Firma, która w obrzydliwy sposób kłamie. Dzisiaj kurier miał odebrać paczkę. Próbowałam dodzwonić się do kuriera, wysłałam smsa, nagrałam się na pocztę głosowa,nie ruszyłam się z domu na krok. Po tych moich próbach kontaktu z kurierem dostałam maila, że z powodu braku adresata odbiór paczki został przeniesiony na następny dzień. Jest to drugi przypadek ( w ciągu miesiąca )z tą firmą gdzie omyłkowo dają zlecenie nie właściwemu kurierowi . Tak trudno jest im się przyznać do błędu, lepiej zrzucić winę na klienta.
~Jaga / 2021-09-24 12:21
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia druga przesyłka która nawet do mnie nie dotarła i została zwrócona do nadawcy,jest tyle firm kurierskich już nigdy nie skorzystam z usług DPD,kurierzy dramat.
Moja historia jest prosta tak mi się przynajmiej wydawało. Zrezygnowałam z usługi DPD zanim nadałam paczkę ponieważ czas doręczenia z 48h wydłużył się do 5 dni. Niestety wcześniej ją opłaciłam i okazało się że pieniądze zostaną zwrócone po około 17-18 dniach, mimo że zażądałam żeby usługa została anulowana natychmiast. Pani na infolinii powoływała się na punkt w regulaminie który nie odnosił się do mojej sprawy, natomiast prośba o rozmowę z koordynatorem w ogóle nie miał miejsca . Koordynator nie zniżył się do rozmowy ze mną bo po co, widocznie uznał że nie wart . Jestem zbulwersowana i zniesmaczona kontaktem z DPD sama więcej nie skorzystam i innym nie polecam.
Wadylekceważenie potencjalnych klientów
~Jagna / 2022-05-23 15:42
Ocena: 1.00 / 5
NAJGORSZA FIRMABKURIERSKA JAKA ISTNIEJE NA RYNKU POLSKIM NIE POLECAM ICH WOGÓLE LEPIEJ DOPŁACIC PARE ZLOTYCH I MIEC PELNY PAKIET USLUG .KURIER PORAZKA ZWLASZVZA PAN KAMIL IDIOTA NAD IDIOTY CZLOWIEK MA CALY DZIEN W DUPIE PRZEZ TAKICH LUDZI NIEDOUCZONYCH ZERO NA CZAS ZEROOO DALEKO DO TEGO BANDA NAJGORSZYCH PRZEWOZNIKOW
ZaletyZero
WadyWszystko co może być
~Jagna / 2022-12-08 16:51
Ocena: 1.00 / 5
Firma oszukuje. Kurier informuje, że nie dostarczy przesyłki, bo zepsuł się samochód. Po chwili odbiorca otrzymuje informację, że przesyłka niedostarczona, bo klienta nie było w domu. Skandaliczne podejście do odbiorcy.
Zaletybrak
Wadyoszukują i nie dostarczają przesy
~Jagoda / 2020-12-02 18:20
Ocena: 1.00 / 5
Od 30 . 11 śledzę moją paczkę i cały czas wisi w sortowni .żenada