WadyFirma dno.
strona 356 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 354
- 355
- 356
- 357
- 358
- nastepna »
-
~Jacek / 2023-05-12 16:49Ocena: 1.00 / 5
1,5 godziny po otrzymaniu maila, że paczka została dostarczona, a nie została, próbuję kilkukrotnie dodzwonić się do kuriera, który odrzuca połączenia. Zgłaszam reklamację, jednak DPD olewa mnie zupełnie. To ja dzwonię do nich kilkukrotnie w ciągu 3 dni, jednak spotykam się że spychologią. Po 3 dniach udaje mi się dodzwonić do kuriera i Ukrainiec bezczelnie kłamie, że w dniu dostawy przesyłki rozmawiał ze mną telefonicznie i kazałem mu przerzucić paczkę przez płot. W ten sam sposób kłamie swoim współpracownikom na infolinii, którzy próbują wyjaśnić sprawę. Jeżeli zależy wam na bezpieczeństwie waszych przesyłek to omijajcie DPD z daleka. Sprawę zgłaszam do UOKiK. -
-
~Jacek / 2023-06-01 13:58Ocena: 1.00 / 5
Takiej dziadowskiej firmy jeszcze nie widziałem, Kurier niby podjął dwie próby dostarczenia towaru bez żadnego kontaktu zwrócił paczkę,
ZaletyBrakWadyNie solidni kurirerzy -
~jacek / 2023-08-24 10:05Ocena: 1.00 / 5
DPD to najbardziej parszywa zakłamana korporacja z jaką się spotkałem o czym świadczą też opinie tutaj. Ich strategia to udawać firmę kurierską, oszukiwać ludzi przerzucać paczki pomiędzy magazynami i zmuszać ludzi do osobistego odbioru. ZaletybrakWadykłamcy, manipulanci, ignoranci, lekceważacy odbiorców -
~Jacek / 2023-09-18 14:32Ocena: 1.00 / 5
Totalne dno, kurierzy nie dzwonią do klijenta ,paczka wraca do nadawcy, często kurierzy są w godzinach, gdy ludzie są w pracy -
~Jacek / 2023-09-27 14:39Ocena: 1.00 / 5
Nie mogłem odebrać przesylki w punkcie trwało to 25 minut brak wiadomości SMS nr kodu ZaletyNie maWadyZła organizacja -
~Jacek / 2023-10-18 16:38Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka drugi dzień leży w oddziale. Brak kontaktu z kimkolwiek ZaletyBrakWadyCzas dostawy -
~Jacek / 2023-10-24 17:17Ocena: 1.00 / 5
jeden z kurwestnów specjalnie zabił mi kota radgolke oby zabił się dziś na drzewie ZaletynicWadywszystko -
~Jacek / 2023-10-27 23:32Ocena: 1.00 / 5
Firma a przynajmniej kurierzy nie rzetelni czekałem cały dzień na przesyłkę kurier do którego otrzymałem nr telefonu przesyłki nie miał tylko inny kurier z którym nie miałem kontaktu dzwoniłem do obsługi klienta gdzie otrzymałem informację że paczka zostanie dostarczona do godz17 kurier nie przyjechał a w opcji śledzenia pokazała się informacja że odbiorcy nie zastano jedna wielka bzdura i kłamstwo nie polecę dpd nikomu bo na grupie lokalnej często pojawiają się informacje odbiorców że nie otrzymali przesyłki w wyznaczonym dniu -
-
~Jacek / 2023-12-01 09:48Ocena: 1.00 / 5
Nigdy więcej nie chcialbym korzystać z usług kuriera, który miał dostarczyć do mnie paczkę. On informuje rano, że będzie i chyba oczekuje, że ktoś będzie na niego czekał cały dzień. Dwa razy postąpił tak samo i oczywiście zwrócił paczkę do oddziału. Mam też wątpliwości czy tak naprawdę był z dostawą czy tylko napisał, że nikogo nie zastał. -
~Jacek / 2024-02-15 17:18Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam tego przewoźnika,moja paczka została uszkodzona podczas transportu koszt 1000 zł reklamacji nie uznali ewidentnie była rzucana ... -
~jacek / 2025-07-11 14:52Ocena: 1.00 / 5
Jeżdżę na wózku inwalidzkim, mieszkam na III p. bez windy.. Zamówiłem przesyłkę na adres domowy. Celowo napisałem rano sms-a do kuriera, że jestem cały czas w domu, że ma dzwonić domofonem do oporu. Kurier Karol nr. tel. 798 081 645 nie raczył się pofatygować tylko zostawił przesyłkę w puncie "Żabka". Jak mam ją odebrać skoro nikogo nie ma w domu. Jak zadzwoniłem do BOK-u to dostałem od konsultanta odpowiedź " przesyłka jest w punkcie i koniec" po czym się rozłączył. Wcześniej mu wyjaśniłem jaka jest sytuacja, i że w domu jest ze mną tylko mały wnuczek. Uważam takie załatwienie sprawy za wyjątkowo CHAMSKIE I BEZCZELNE. ZaletybrakWadywszystko -
~Jacek / 2026-03-10 17:03Ocena: 1.00 / 5
Znerwicowany kurier DPD dostarczył mi przesyłkę w rozerwanym kartonie .chciałem się temu przyjrzeć a ten typ wybuchnął na mnie z krzykiem,, biorę czy odmawiam,, zwróciłem mu uwagę, na to zachowanie, ale nic to nie pomogło, więc potraktowałem chama jak on mnie. Okazało się ze sprzedawcą się pomylił, i zapakował o jedną rzecz za dużo, wartą 400zl Jutro ma przysłać DPD abym mógł zwrócić ten nadprogramowy przedmiot. Gdyby ten kurier dał mi 1 minutę to od razu zabrał by ten towar, a tak będę musiał znowu mieć z nim do czynienia .straszne .
-
~Jacek / 2026-04-24 15:18Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka otrzymała status błędny adres. Informuję, że podany adres jest w 100% poprawny, co potwierdzają liczne przesyłki doręczane pod ten sam adres w przeszłości bez żadnych problemów. Kurier nie podjął próby kontaktu telefonicznego ani fizycznego doręczenia.
Podczas dzisiejszej rozmowy telefonicznej z Państwa infolinii, konsultantka zachowała się w sposób wysoce nieprofesjonalny. Po przedstawieniu problemu pani odmówiła dalszej rozmowy i celowo odłożyła słuchawkę, przerywając połączenie.
-
~Jacek / 2026-06-19 11:53Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska paczka od 4 dni wędruje po Polsce a na infolinii jedyne co mogą to twierdzić ze jeszcze przez weekend pojeździ mimo ze w sobotę będzie w docelowej sortowni jednakże ni3 ma opcji sobota dramat ZaletyBrakWadyOd zniszczonych paczek po tragiczną obsługę -
~Jacek Wielecki / 2024-11-04 11:29Ocena: 1.00 / 5
Przestrzegam przed związaniem się umową z DPD.
W moim przypadku po wypowiedzeniu umowy doliczono mi 60% wartosci wszystkich zleceń. Niby że to upusty od zleceń które i tak były droższe od rynkowych. -
~Jacek22147 / 2018-12-26 18:50Ocena: 1.00 / 5
Po zakupie towaru paczka do mnie "nie dotarła". Po sprawdzeniu statusu paczki, na stronie widniały 3 próby doręczenia - oczywiście pomijając już fakt że zawsze ktoś o tej porze był w domu. 0 kontaktu telefonicznego. Rozmowa z konsultantem na zasadzie ciągłego odsyłania gdzie indziej. Nie polecam. ZaletybrakWady- nieterminowość
- brak jakiegokolwiek kontaktu -
-
~Jack / 2021-08-18 16:23Ocena: 1.00 / 5
Ludzie omijajcie z daleka ta dpd. Nie potrafią zmobilizować swojego pracownika żeby dostarczył przesyłkę. Kurier o imieniu krzysztof to oszust i cham. Za pierwszym razem nie dostarczył przesyłki a w systemie zaznaczył że doręczył. Za drugim razem podjechał pod blok i nawet nie wysiadł z samochodu. A w systemie odnotował że nikogo nie zastał. SKANDAL. Skargi nie przyniosły rezultatu. Przesyłki nie otrzymałem. Jaka firma tacy pracownicy. Porażka. NIE POLECAM !!! -
~Jack / 2022-03-31 21:24Ocena: 1.00 / 5
Witam, wyslalem paczkę a kurier zamiast doręczyć to wpisał odmowa przyjęcia o godzinie 16 a ta firma pracuje do 15.paczka wróciła do mnie na mój dodatkowy koszt ja przez to nie doręczenie jestem do tyłu kilka tysięcy złotych. Jeśli chodzi o reklamacje to zbywają ja błazna. -
~Jack / 2022-07-01 14:44Ocena: 1.00 / 5
Moja przesyłka jest już u nich magazynowana przez 3 dni , tragedia , a ja czekam -
~Jack / 2022-09-06 12:41Ocena: 1.00 / 5
Opcja zmiany daty doręczenia olana przez kuriera, paczka odesłana z powodu braku odebrania po próbach dostarczenia. Kurierzy niedoinformowani, nieprzeszkoleni z działalności systemu. Nigdy nie skorzystam z usługi tej firmy i będę odradzać ZaletybrakWadymnóstwo
strona 356 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 354
- 355
- 356
- 357
- 358
- nastepna »
