Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12957 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Jacek / 2020-09-14 09:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma tragiczna.Przesyłka zaginęła.Przy takiej konkurencji-wstyd.Nikomu nie polecam.Nigdy.
  • ~Jacek / 2020-10-03 21:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Ukraińska przemądrzała arogancka hołota. Wydają przesyłki komu im pasuje byle sie pozbyć i odhaczyć. Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi.
    NIGDY WIĘCEJ DPD.
  • ~Jacek / 2021-06-26 08:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie ma chyba gorszej firmy kurierskiej - sms y na stronie nie dzialaja, nie potrafia przetrzymac przesylki kilka dni dluzej w punkcie, dostarczaja bez zapowiedzi i bez telefonu, ogolnie pelen chaos.
  • ~Jacek / 2021-12-02 13:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka trafiła pod zły adres pani z infolinii proponowała abym z Wrocławia jechał do Limanowej osobiście odebrał paczkę która kurier zostawił pod innym nr.nie raczył zapytać o nazwiskoial nr tel co tam podali nr tel kuriera że można zmienić adres co z tego kurier nie odbiera tel pisałem sem.
  • ~Jacek / 2021-12-04 10:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Kontakt z infolinią to jest porażka. Nic nie umieją załatwić, obiecują że się skontaktują z kurierem, nie robią tego. Dzwonienie po kilka razy nic nie daje, ciągle mówią że się skontaktuja tego samego dnia i to wyjaśnią. Oczywiście żadnego telefonu zwrotnego nie ma. Kolejny dzień i kolejna osoba z infolinii do rozmowy - ten sam efekt. Nie polecam nikomu! Będę odradzać wszystkim tą firmę kurierską.
    WadyLudzie pracujący w infolinii posiadają zerowe zaangażowanie.
  • ~Jacek / 2021-12-24 15:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat. Czekałem cały tydzień, a kurier Krystian odesłał paczkę do madawcy. Koszmarna jakość.
  • ~Jacek / 2022-02-08 19:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Byłem dziś w punkcie przy ulicy Romaszewskiego 10 aby odebrać paczkę. Z tak złą obsługą nie spotkałem się od wielu lat. Wszedłem do punktu i powiedziałem że chcę odebrać paczkę.Dowiedzialem się że jest zajęta i muszę zaczekać. Miałem wrażenie że bardzo jej przeszkadzam . Oczywiście nie dowiedziałem się ile to potrwa ani żebym usiadł. Przez kilka minut stałem bo do głowy mi nie przyszło że to potrwa ok 10 minut. Jak mi wydawała paczkę to wyglądała na bardzo obrażoną że jej przeszkadzam w pracy.
  • ~Jacek / 2022-02-18 20:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka dostarczona ma adres do innej miejscowości.
  • ~Jacek / 2022-05-24 21:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Lipa niby był a go nie było specjalnie brałem urlop i co
    ZaletyNie ma zslet
    WadySame
  • ~Jacek / 2022-06-06 19:12
    Ocena: 1.00 / 5
    najgirszy kurier, brak kontaktu, brak mozliwoaci reklamacji, dno
    Zaletybrak
  • ~Jacek / 2022-08-16 13:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy więcej niedługo będzie tydzień a paczki nie ma ciagle gdzieś w magazynie w moim mieście raz odbiera kurier i po chwili znów w magazynie nigdy więcej nie skorzystam z DPD i będę skutecznie wszystkim odradzał paczka miała być 5 dni temu między 10-14 godz po czym znów trafiła do magazynu Dpd patologia!!!!!!!!
    ZaletyZero
    WadyWprowadzanie w blad przez mail przez tel rozmowa z botem
  • ~jacek / 2022-09-13 11:27
    Ocena: 1.00 / 5
    dpd to tragedia nie doręczają przesyłek żadnego kontaktu co najwyżej z durnym bootem Ewą a ich automaty paczkowe to totalny złom
    i jeśli jakiś człowiek to przeczyta to niech się skontaktuje
  • ~Jacek / 2022-10-15 08:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Mniej gwiazdek nie można, ale nie zaznaczył bym żadnej.
    Niki nie polecam firmy DPD.
    Czekałem na paczkę a kurier nie raczył nawet zadzwonić.
    Jednym słowem nierzetelna firma.
    WadyNierzetelni i brak dobrej komunikacji z konsultantem.
  • ~Jacek / 2022-11-08 09:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam tej firmy. Z kurierem zero kontaktu. Jestem osobą niepełnosprawną, czekałem na paczkę cały dzień i kurier nie przyjechał. Dostałem wiadomość o niedostarczeniu paczki że względu na błędny adres (wcześniej przy poprzednich dostawach nie było problemu) i pozostawił paczkę w punkcie odbioru. Lenistwo i tumiwisizm wystają z butów tego kuriera jak słoma. Nie chciało się leniowi jednemu (kurier Stefan) poszukać nazwiska na domofonie i wnieść paczkę na 3 piętro. Dziadowska firma zatrudnia leniów i nierzetelnych kurierów!!!
    ZaletyZalety... jakie zalety??????
    WadyLenistwo, brak poszanowania klientów, tumiwisizm. Wystarczy???!!!
  • ~Jacek / 2022-12-11 13:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat, cały czas trzymają bardzo słaby poziom
    ZaletyBrak
    WadyObsługa kurierow
  • ~Jacek / 2023-02-10 11:43
    Ocena: 1.00 / 5
    ociemniali kurierzy.
    mocno ograniczony umyslowo zarzad za zgodę na powyzsze.
    ZaletyZaletą jest to ze juz nie skorzystam
    WadyDostarczymy Prawdopodbnie Dostarczymy
  • ~Jacek / 2023-02-18 07:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka uszkodzona, czekam już długo na wiadomość z dpd
  • ~Jacek / 2023-03-25 22:08
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to dno pod każdym względem. Podchodzą do tematu " jak ci się nie podoba to spietdalaj" Brać kasę - oczywiście. Wywiązywać się ze swoich obowiązków - ani mi się śni.
  • ~JACEK / 2023-05-02 19:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Kompletne DNP!!!! Kurier w Trzebini telefonu nie odbiera, mają 3 dni na dostawę, ale mają to gdzieś!!!! Najgorsza firma kurierska, nie korzystajcie z niej!!!!!!!
    ZaletyNie ma zalet
    WadyNie dostarczają przesyłek, brak kontaktu z kurierem
  • ~Jacek / 2023-05-11 20:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostawa w zapowiedzianym terminie nie jest realizowana, pomimo, że w systemie internetowym istnieje adnotacja o dostarczeniu przesyłki. Podany telefon do kuriera nie odpowiada. Praktycznie brak reakcji na złożoną reklamację. Firma DPD to jakaś tragiczna pomyłka. Jeśli zależy wam na bezpieczeństwie waszych przesyłek, to omijajcie DPD z daleka.
Dodaj własną opinię »