Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12957 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Ja / 2026-06-05 15:35
    Ocena: 1.00 / 5
    To jak działa Firma DPD to są żarty
    Śmieszny kurier o godzinie 11:39 nie dostarczył do paczkomatu przesyłki ponieważ była przepełniona i zamiast zostawić ją w innym punkcie bądź nawet w Żabce zlekceważył całkowicie sprawę nie przejmując się tym że dla kogoś jest to ważna przesyłka a właśnie zaczyna się zaraz weekend
    Drogi kurierze wiedz że karma wróci do ciebie za tą moją przesyłkę na której mi tak dzisiaj zależało
    ZaletyZero
    WadyŚmierdzące Lenie i obiboki
  • ~Ja23 / 2020-04-27 11:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Mimo wiadomości SMS oraz e-mail o dostarczeniu przesyłki w godz. 8-18 brak kontaktu z kurierem, po telefonie do działu obsługi klienta informacja o uzbrojenie się w cierpliwosc. Pomimo tego w ciągu kolejnego dnia dalszy brak kontaktu z kurierem a rozmowy z działem obsługi klienta przerywane w połowie rozmowy - czyżby specjalnie się rozlaczyli ? ( dwie kolejne rozmowy następujące po sobie !!! Dodam z rozmowy nagrywane ) Odradzam każdemu ta firmę kurierska, jest wiele innych na rynku a DPD to żenada i skandal.
    ZaletyŻadnych załęt same wady.
    WadyTylko wady żadnych zalet.
  • ~Jaa / 2022-03-22 17:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier który jeździ na Śląsku okolice Katowic to krętacz i oszust.
    Uważajcie na tego szmatławca
  • ~jaa / 2023-06-15 12:10
    Ocena: 1.00 / 5
    gdansk botaniczna-ktos powinien wziac sie w koncu za nich wziac! najpierw niosa przesyłke do zabki- gdzie nikt ich o to nie prosił, nierozgarniete tumany, pozniej przetrzymuje tydzien w oddziale bo nikt nie potrafi wydac. nikt nie odbiera tel.siedza i grzeja stołki i jeszcze biora kase! za to sie wam płaci, za brak doreczen! burdel nic innego
  • ~Jaca / 2019-11-15 03:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Klient nie odebral paczki za pobraniem wiec ja Utylizowano !!! powiedzieli ze nie chcialem jej odebrac, wlasnej paczki, wyobrazacie to sobie? Po prostu zabrali sobie. Magazyn w Kowalach w Gdansku !!!! Koszmar !!!!
    Nie dzwoni, nie informuje bo czeka az minie 10 dni i "UTYLIZUJE" !!!!!!!
    Jak zobaczylem na stronie to byla w magazynie wiec zlecilem przez centrale wyslanie na moj adres i zlecenie zostalo przyjete, ale po 2 dniach juz informacje sie zmienily, paczka zostala utylizowana.
    Uwazajcie !!!
    Wadywszystkie mozliwe
  • ~Jaca / 2020-01-28 15:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Omijać tą firmę z daleka. Dramat do kwadratu, kurierzy to kpina, nie odbierają telefonu, nie zadzwoni i niepoinformuje. W porównaniu z innymi firmami kurierskimi to DPD jest lata swietlne w tył...
    Nigdy więcej i proponuje to innym, już lepsza jest poczta Polska
    Zaletybrak
    Wadywszystkie mozliwe
  • ~jaca / 2020-04-17 16:28
    Ocena: 1.00 / 5
    wysyłałem paczkę w której między innymi były trzy butelki, zabezpieczyłem je grubo folią bąbelkową a dodatkowo jeszcze do kartonu wsadziłem 4 lekko nadmuchane balony. Nigdy w życiu takiej bezpiecznej paczki nie zrobiłem. No z wieżowca można byłoby ją zrzucać i nic...ale DPD potrafi. Paczka dotarła do adresata z jedną butelką zbitą. Dziady!!! wyobrażam sobie jak traktujecie przesyłki. Porażka. Nigdy więcej już u was
    Zaletybrak
    Wadybrak poszanowania mienia
  • ~Jaca 728 / 2022-02-15 18:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Od czternastego lutego 2022 od godziny 1:20 w nocy do piętnastego do godziny dziewiętnastej paczka w sortowni.Przez tyle godzin nie wyruszyła w drogę a dziewiętnastej że ustalono zmianę dostawy bez konsultacji dramat ten cały DPD.
    ZaletyNie ma
    WadySame wady
  • ~Jaca 728 / 2022-02-15 18:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat dostałem wiadomość że umówiono późniejszy termin dostawy ale kto umawiał chyba kurier z samym sobą.Dzwonisz i gadasz z jakimś robotem nie polecam. zadecydowałem sprzedającemu zmianę dostawcy/ kuriera.
    ZaletyNie ma zalet.
    WadySame wady.
  • ~JACEK / 2019-08-12 20:03
    Ocena: 1.00 / 5
    ŻADNEGO SZACUNKU DLA PACZEK ! Dlaczego z Poczty Polskiej paczki przychodzą całe, niezgniecione i nieuszkodzone, podobnie FEDEX tak samo GLS i inni kurierzy nie mam uwag natomiast nie pierwszy raz ZAWSZE ALE TO ZAWSZE jeśli coś do mnie trafia z DPD jest zgniecione, połamane itd. Kurierzy to zwykłe prostaki żeby nie powiedzieć inaczej.
    Zaletybrak
    Wadymnóstwo
  • ~Jacek / 2019-08-20 14:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Obsługa fatalna chore godziny odbioru paczki nieprzyjemny kurier
    WadyGodzina Odbioru kurier
  • ~Jacek / 2019-09-13 17:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Moja paczke zwyczajnie zgubili, nikt nie wie gdzie jest. W punkcie obslugi klienta totalna zlewka i spychologia. Unikam dpd jak ognia.
    ZaletyZadnych
    WadyNieterminowosc, nieslownosc, brak kontaktu
  • ~Jacek / 2019-11-16 13:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie odbierają paczek, kłamią, gubią przesyłki, reklamacja to kpina dostaje się maila po miesiącu.
    Zaletynie
    Wadysame wady
  • ~Jacek / 2020-02-05 11:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska!
    Brak informacji o terminie dostawy, brak dialogu z kurierem.
    To nie jest usługa.
  • ~Jacek / 2020-02-10 09:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Oddział w Czechowicach, nie doręczają paczek, zdarza się, że zgubią paczkę. Reklamacji jeszcze nigdy nie rozpatrzyli pozytywnie. Niestety niektóre sklepy nie maja innej opcji jak wysyłka DPD, unikam jak mogę.
    Zaletybrak
    Wadynieterminowość, brak kontaktu z kurierem, niedoręczanie przesyłek
  • ~JACEK / 2020-03-03 16:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy nie korzystajcie z tak zwanych usług DPD!.Wysłałem paczkę z UK 26.O2.2020 ,do 03.03.2020 paczki nie ma,na pytania o przesyłkę mimo wielu telefonów do tak zwanej firmy DPD,otrzymuję informację że oni nic nie wiedzą o takiej paczce!!
    ZaletyŻADNYCH
    WadySAME WADY
  • ~Jacek / 2020-05-26 23:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat. Odradzam korzystania z ich uslug. Już niedługo zapewne znikną z rynku na szczęście. Życzę im i nam klientom tego z całego serca
  • ~Jacek / 2020-07-29 15:54
    Ocena: 1.00 / 5
    !!!PORAŻKA OMIJAJCIE TE FIME!!!!
    Porażka siedem dni czekam na przesyłkę za kturą zapłaciłem 200 złoty (tylko koszt dostawy) najpierw nie mieli auta żeby odebrać od nadawcy ,a teraz nie mają auta żeby ją dostarczyć do mnie . Infolinia nic nie poradzi i nie wiedzą kiedy dostarczą . Poco przyjęli zlecenie skoro nie mają aut na jedną mała paletę
    PORAŻKA OMIJAJCIE TE FIME
  • ~Jacek / 2020-08-05 08:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Korzystałem z ich usług do momentu gdy kurier przerzucił przez bramę na posesję przesyłkę wartościową, nawet nie poinformował mnie o tym. Przesyłka mogła być ukradziona, pogryziona przez psa albo mogło zostać uszkodzone urządzenie. Pozdrawiam.
  • ~Jacek / 2020-08-12 06:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Już 2 paczka zaginęła, nie polecam.
    Jestem zawiedziony i nigdy ta firma...
    Ostatnie dwa tygodnie.
    ZaletyNie ma.
    WadyGinie, przesyłka
Dodaj własną opinię »