strona 353 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 351
- 352
- 353
- 354
- 355
- nastepna »
-
~Ja / 2021-10-05 13:15Ocena: 1.00 / 5
Klamcy i kombinatorzy. Nie wazne ze bedziesz czekac na przesylke bo oni maja na to 3 dni robocze i sami sobie ustalaja nie ma miejsca w samochodzie na Twoja przesylke to ja przekierujemy na kolejne dni i maja Ciebie w du... -
-
~Ja / 2021-12-20 19:37Ocena: 1.00 / 5
Dziś czyli 20.12. 2021 dostałam smsa od dyspozycji kuriera wiem. Że moja paczka jest gdzieś pozostawiona na inny adres .Wiem że ten pan na imię Sebastian.
Paczki nie doręczył pod wskazany adres lecz napisał gdzie mogę odebrać.
Nawet nie próbował się że mną kontaktować.!!!!!!!!!!Gdzie był pisany nr. tel.
Próbowałam się kontaktować z p. Kurierem lecz nie odbierał.
Nie polecam tej firmy kurierskiej.ZaletyNieWadyNie -
~Ja / 2021-12-29 10:49Ocena: 1.00 / 5
Kurier Łukasz telefon 572419920 nie dostarcza paczek, mimo, ze jestem w domu. W dodatku dzwoni i wyzywa używając wulgaryzmów. Sprawa zgłoszona. ZaletyBRAKWadynie dostarczają paczek
Kurier bezczelny -
~Ja / 2022-03-22 14:19Ocena: 1.00 / 5
Uwaga OSZUŚCI
PACZKA DOSTARCZINA DORECZONA PO CZYM PO 2 DNIACH DOSTAJE INFORMACJE ZE PACZKA WRACA DO MNIE.
PACZKA BYLA OTWARTA BRAK CZESCI JEJ ZAWARTOSCI.
UWAZAJCIE NA TYCH KTETACZY I OSZUSTOW -
~Ja / 2022-04-25 11:28Ocena: 1.00 / 5
Zło konieczne kiedy muszę zamówić kuriera. Przyjeżdżają kiedy chcą, nie odbierają telefonów, nie idzie się dogadać. Zamawiam na rano, przywozi o 18. Zamawiam wieczorem, przyjeżdża o 8 xD Brudasy i menele. Czemu to gówno istnieje ZaletyPrzywiezie paczkę która nie zmieści się do paczkomatuWadyBrak zalet -
~Ja / 2022-05-30 12:59Ocena: 1.00 / 5
Pracownicy zgubili jedną z moich paczek, przez to cała przesyłka opóźniła się o kilka dni. Dodzwonić się na infolinię graniczyło z cudem, konsultanci nie potrafili powiedzieć kiedy paczka do mnie dotrze. Dostawałam smsy informujące, że paczka przyjdzie "dziś" a kuriera nie było. Po złożeniu reklamacji nie uznano mojego roszczenia, ponieważ, cytuję: "powodem opóźnienia w doręczeniu przesyłki było ustalenie odbioru własnego", co oczywiście jest kłamstwem, powodem było zaginięcie paczki. Nieprofesjonalna "firma", która robi z klienta idiotę. WadyNieprofesjonalni, nie można na nich polegać, oszukują -
~Ja / 2022-06-08 19:15Ocena: 1.00 / 5
Najgorszy przewoźnik na rynku !!! Wysyłają maile, że przesyłka będzie jutro i nie ma.W następnym dniu też nie ma !!! Trzeciego dnia też nie !!! Jak zadzwonisz po info to odbierze jakaś wredna małpa i powie, że ona nie jest od śledzenia twojej przesyłki. Żenada kur.a !!!!!!!!!! WadyDno -
~Ja / 2022-10-09 07:39Ocena: 1.00 / 5
Totalne dno. Paczka umieszczona w automacie DPD Pickup pięć dni temu nadal w nim leży. W ciągu tych pięciu dni żaden kurier nie pofatygował się do automatu po odbiór paczek. Wadyfirma klientów ma w dupie -
-
~ja / 2022-10-20 17:50Ocena: 1.00 / 5
Kompletne dno nie firma, zwrot przesyłki do nadawcy bez podjęcia próby doręczenia.
kurier Paweł - 510748252Zaletydno -
~Ja / 2023-04-04 20:28Ocena: 1.00 / 5
cienizna gwarancja dostawy 24 h to fikcja. Niby dopłata za gwarancję to 7 zł ale jak oleją 1000 albo więcej osób dziennie to kasiorka się będzie zgadzać . typowe korpo -
~ja / 2023-04-13 13:59Ocena: 1.00 / 5
infolinia dpd to żenada ! włącza się automatyczny bot a jeżeli połączysz się z konsultantem - zero chęci i pomocy! tylko wyuczona reguła. -
~Ja / 2023-08-08 18:08Ocena: 1.00 / 5
Czekając wczoraj na paczkę dostałam informację, że paczka nie została doręczona z powodu odmowy przyjęcia przez odbiorcę - przy czym nie było żadnej próby dostarczenia ani nawet kontaktu telefonicznego a cały dzień siedziałam w domu. Brak odzewu bezpośrednio od kuriera, w mailu ani smsie nie było również jego numeru telefonu, jedynie imię. Jakiś kurier widmo pan Piotr miał się pojawić z paczką następnego dnia więc kolejny dzień czekałam w domu na dostawę a wieczorem dostałam info że paczka została zwrócona. Bez podania powodu, bez jakiejkolwiek próby dostarczenia, bez żadnego kontaktu, tak po prostu. Kontakt z call center to też masakra, gadająca maszyna która nic nie może, a konsultanci nie mają dostępu do istotnych informacji... -
~Ja / 2023-09-11 17:17Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam kurier się nie odzywa słaby kontakt od 7.09.23 czekam na przysyłkę ZaletyNie maWadyNie dostaje przesyłki na czas -
~Ja / 2024-02-07 17:06Ocena: 1.00 / 5
Kurier z tej pseudo firemki, który jeździ w Siemianowicach Śląskich pracuje tylko do 13-13:30 tak mi odpisał na sms i musiałbym wziąść specjalnie urlop bo jestem w domu po 14:00. Paczka zwrócona do nadawcy. Śmiech na sali. ZaletyBrakWadyPracują do 13:00 gdzie większość normalnych ludzi jest w pracy. -
~Ja / 2024-02-16 15:34Ocena: 1.00 / 5
Chamstwo, prostactwo, nie trzymanie się umów, niszczenie paczek, samowolka, brak szacunku i wiele innych...
Niech ta firma upadnie jak najszybciej.ZaletyNie ma żadnych zalet.WadyWady takie jak napisałam w opisie i jeszcze milion innych, szkoda czasu na dalsze wymienianie. -
~JA / 2024-05-29 11:32Ocena: 1.00 / 5
Po zleceniu odbiory przesyłki od klienta kurier pomylił naklejki i wysłał przesyłkę pod inny adres. Od tygodnia nie wiadomo gdzie jest paczka. Kontakt z infolinią to jakaś masakra. Wisze na telefonie 20 minut, w końcu udaje mi się dodzwonić, ale Pani nie wie i przełącza mnie do innego konsultanta. Kolejny raz muzyczka i po 30 minutach system sam mnie rozłącza. Dzisiaj już dwa razy miałam taką sytuację. Przy kolejnym kontakcie z konsultantem zaczynam od tego, żeby Pani wyjaśniła mi sprawę i nie przełączała. Ona na to, że nie przełączy. Wyjaśniam z czym dzwonię a Pani: To ja Panią przełączę" NO MASAKRA JAKAŚ ZaletyBRAKWadySAME WADY. NIE POLECAM -
-
~Ja / 2025-05-21 16:56Ocena: 1.00 / 5
Pieniądze pobrane paczka nie odebrana. Ich zachowanie podchodzi pod SCAM. Nie chcą wykonać usługi ani oddać pieniędzy. Reklamacja została zgłoszona ale nikt na nią nie odpowiada. Paczka miała zostać odebrana 13.05. ZaletyBrakWadySame wady -
~Ja / 2025-06-06 16:11Ocena: 1.00 / 5
Paczki przekierowywane do punktu Pickup firmy DPD który otwarty jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 . Gdy ktoś w tych godzinach pracuje to Pani z infolinii poleca wziąć urlop żeby odebrać paczkę ???? -
~ja / 2025-07-29 21:09Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy notorycznie nie zastają mnie w domu pomimo tego że jestem i czekam . Paczki wielokrotnie uszkodzone ich zawartość również . Często paczki opóźnione o kilka dni . Kurierzy aroganccy i nieuprzejmi . Częsty brak kontaktu z kurierem . Nie odbierają telefonów . Biuro obsług klienta to fikcja nigdy nie udało mi się dodzwonić . -
~Ja / 2026-02-20 17:53Ocena: 1.00 / 5
Paczka z Rygi do Gliwic dotarła w 48 godzin i została zwrócona po wydaniu do doręczenia, bo wymiary się nie zgadzały z listem przewozowym. Potrzebowali 600km, żeby do tego dojść, żadnej propozycji dopłaty, informacji o problemie do nadawcy czy odbiorcy. Kurierzy dzwonią z reguły jeden raz do drzwi i odjeżdżają jesli nie otworzysz w ciągu 10 sekund, paczka idzie na zwroty. Ta firma to jakieś dno i wodorosty.
strona 353 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 351
- 352
- 353
- 354
- 355
- nastepna »
